Jump to content
Reborn fórum

Zakladni Informace


k3dT

Recommended Posts

Heh... to máte z toho, že o tom mluví­te  :) Takhle jsme mohli mí­t krásných top 10... No to je jedno, alespoř to bude (pro nÄkoho) zábavnÄjÄí­...

 

Edit: Ono zcela váznÄ mi nyní­ přijde při pohledu na tabulku, že teÄ mnoho TK nemá moc velkou Äanci  se do té top 5 dostat... ale tak dobře, TK v top 5 to alespoř přimÄje jeÄtÄ ví­ce utýct, a budiž jim to přáno :)

 

Edit2: Možná je to blbost, a zavrhnete to jako nepoužitelný, ale což takhle udÄlat pravidlo, že mise mohou dÄlat jen ti kteří­ nejsou v top 5, nebo třeba by to kdož jsou mohli udÄlat jen jednu misy za den...? <Toto není­ jen má snaha o návrat mezi kopají­cí­, ale také snaha o to, aby se trochu vyrovnal ten stav, aby to opravdu bylo napí­navÄjÄí­ a člověk nevěděl jestli až se vyspí­ bude mí­t kopy, a taky pro to aby ti kdož kopy mají­ nenahánÄli jen dalÄí­ body, ale taky využili té možnosti kopat...>

15477[/snapback]

k edit2: to je ale pekna kravina. to je jako kdyz wiznam zakazes pri gw kouzlit

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply
k edit2: to je ale pekna kravina. to je jako kdyz wiznam zakazes pri gw kouzlit

15483[/snapback]

Nemyslí­m, tí­m že wizny kouzlí­ nezabrařujou kouzlit ostatní­m :) . Ale asi budiž, svůj nápad jsem vyslovil, byl zamí­tnut . Kdybych ho nevyslovil, třeba bych žil v pochybné nadÄji že jsem vymyslel něco kloudného :) .

Link to comment
Share on other sites

gdyz sem se kouknul do top 10 po tom tydnu co sem tu nebyl a delalo se mi spatne

gdybych mnel neomezene kopani tak bych je dohnal ale bez toho je to extrem protoze maj strasnou vyhodu gdyz ste v top 10 tak ty mise se daj delat o mooooc rychlejc a bez vetsich problemu

gdybych mnel boty s atakem tybh si vystacil ale ciste atak ze str je malo bezezbrane je to extrem

je to skoro jako delat sworda bez mece a mlatit jen rukama

chudaci mali teakwoni davaj rany za 25 a sou radi a s tim ma neco zabyt to je hruza

a s takovou to ty lidi odrazuje gdyz nezabijou skoro nic

Link to comment
Share on other sites

gdyz sem se kouknul do top 10 po tom tydnu co sem tu nebyl a delalo se mi spatne

gdybych mnel neomezene kopani tak bych je dohnal ale bez toho je to extrem protoze maj strasnou vyhodu gdyz ste v top 10 tak ty mise se daj delat o mooooc rychlejc a bez vetsich problemu

gdybych mnel boty s atakem tybh si vystacil ale ciste atak ze str je malo bezezbrane je to extrem

je to skoro jako delat sworda bez mece a mlatit jen rukama

chudaci mali teakwoni davaj rany za 25 a sou radi a s tim ma neco zabyt to je hruza

a s takovou to ty lidi odrazuje gdyz nezabijou skoro nic

15509[/snapback]

utri si slzicky smudlo :) jestli se kvuli tem blbym misim bude delat takovej bordel, tak je klidne smazu uplne, povolim boty a mame vsichni po legraci. pak si brec jak chces. ty mise sou odmena, ne nejake privilegium pro uplakanky

Link to comment
Share on other sites

co takhle zakazat boty jen rankerum ^__^

me je to jedno ja uz jen cekam na SK a pak budu vesely /ho

ale ty boticky bych si nechal lí­bit to bych mozna jeste poexpil nez bych prestoupil.

Link to comment
Share on other sites

Sir Loon: ano smazat je a boty zakazat stejne teakwon je 1 class ze ktereho  si udelal diky botam expici masinu  kdyz se planuje 2 class u  neho tak by bylo asi fer je pak zacit znova a to vsici  :)

15526[/snapback]

hele, ty boty sem udelal jen proto, ze ty kopy nefungovaly tudis se to vesele vyrovnalo normalnimu first classu. jak ty skilly zacaly nejak kloudne fachat, tak se boty zrusily a ti co namaxovali postavy uz to meli bez bot

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych se zeptat jestli se nejak bude upravovat teakwon mision ??:hypocrite:

Jako je to celkem joke :P

Hned prvni sem dostal Executioner po vyhledani sem zjistil ze to ma zhruba 28k hp ;)

Tak sem mackal jak vzteklej ;) na jedny sp se mi to zmenilo :P na Zealotus only 18k hp ...

Vzhledem k tomu, ze mam lvl 42 je to celkem ficak ;)

 

Ted je to Driller a ten se podle ROempire nikde nevyskytuje ;)

Parada - ted sem dostal mimica .. ;)

Ja chci nejaky monstrum, ktery me neda na jednu ranu ;)

Kdyz uz nic tak aspon tyhle monstra nejak eliminovat ...

Link to comment
Share on other sites

Driller se nachazi v Umbala Dungu 2f, ale je docela tuhej :hypocrite:

15939[/snapback]

Aha ... ;)

No ted sem dostal Worm Taila - ten uz je v pohode ;)

Ale diky ;)

 

A jeste sem se chtel zeptat jak u prvni mise zjistim kolik sem jich zabil??:P

Pak jak uz budu v zebricku mi to je jasny ;)

Link to comment
Share on other sites

A jeste sem se chtel zeptat :(

Vadi nejak kdyz preskakuju ??:(

Me se to tak na dva tri many podari prehodit :)

Uz mam zasebou willowa a Worm Taila ...

 

A jeste se nam dneska stala "haluz" :)

Kopali sme do HO a klasika dmg kolem 500 najednou byl 2000 vypadalo to neco jako kritik ... uz se vam to taky stalo???

 

A posledni :)

Taky mate u mise v tee zavorce 0%???

Sem chvili kiloval a byl sem celkem nervozni jestli jedu tu spravnou priserku :)

Link to comment
Share on other sites

njn, dobre vedieÂť :(

 

a tak ma napadá Äalčia otázka na Star Knighta :( V skille Devil je napí­sané, že Äí­m ví¤ÄÄí­ stupeř má, tým menej vidí­...ako sa to vlastne prejaví­ v hre? Ztmavená obrazovka, ako pri tom predoÄlom blinde?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...