Jump to content
Reborn fórum

Zakladni Informace


k3dT

Recommended Posts

yellow4: ok beru nerikam ze vim vse a vse mam vyzkousene ...o tomhle povolani sem pred 4 dny nevedel vubec nic urcite neznam ani ted toho moc jake sou nejlepsi buildy a jak se presne hraje .. pri GW sem jeste nemel tu cest ...

ale me jde o ty TKM stejne jako u BSek jaka je tu soutezivost o to bejt v ranku nahore ..skoro zadna

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply
yellow4: jo a ty mas dva boye v top 5 takze vidim ze to je snadne se tu dostat do topky

16814[/snapback]

Neni snadne se tam dostat, ale je snadne tam sedet jak zaba na prameni :)

Celkove mam z TK pocit ze patri do uplne jine hry, fura veci nema snad zadnou navaznost na RO a opravdu by me zajimalo jak vypada TK na oficialu... Prijde mi ze tady fantazie tvurcu eAtheny zapracovala trosku prilis :)

Link to comment
Share on other sites

Neni snadne se tam dostat, ale je snadne tam sedet jak zaba na prameni :)

Celkove mam z TK pocit ze patri do uplne jine hry, fura veci nema snad zadnou navaznost na RO a opravdu by me zajimalo jak vypada TK na oficialu... Prijde mi ze tady fantazie tvurcu eAtheny zapracovala trosku prilis :)

16876[/snapback]

myslim ze az prijdou dalsi povolani ninja a gunslinger ci jak se to pise, tak se budes teprve divit :P

Link to comment
Share on other sites

Neni snadne se tam dostat, ale je snadne tam sedet jak zaba na prameni :)

Celkove mam z TK pocit ze patri do uplne jine hry, fura veci nema snad zadnou navaznost na RO a opravdu by me zajimalo jak vypada TK na oficialu... Prijde mi ze tady fantazie tvurcu eAtheny zapracovala trosku prilis :)

16876[/snapback]

 

No celkom dobre si pochopil filozofiu teakwona, že nie je o expení­ a huntení­, ako ví¤Äčina charov v RO, ale o sedení­ na prameni a nepustení­ nikoho k svojim výhodám, presne tak, ako smith a alch.(expy a hunt prí­de sám pri plnení­ missií­). Patta som tvoril 11.1.06 (pozri kde je v top ranker rebrí­Äku), pretože Matt má malé nedostatky (učil som sa na řom, pretože návod na buildy a skilly neexistovali) a buÄ si istý, že Âľahko jeho výhody neprepustí­m nikomu, je to určite tak aj na oficiáli s top rankermi.

Link to comment
Share on other sites

presne to je na tech TK misich na !@#$ , pokud bude tech Top X naboostovanych chtit hrat, nema je nikdo dalsi sanci dostihnout, mela by se udelat naka hranice, treba 100 splnenych misi, po kterych hrac z zebricku vypadne, ale vyhody mu zustanou, at se tam muzou dostat i dalsi

Link to comment
Share on other sites

presne to je na tech TK misich na !@#$ , pokud bude tech Top X naboostovanych chtit hrat, nema je nikdo dalsi sanci dostihnout, mela by se udelat naka hranice, treba 100 splnenych misi, po kterych hrac z zebricku vypadne, ale vyhody mu zustanou, at se tam muzou dostat i dalsi

17032[/snapback]

 

NemáÄ pravdu...pozri sa na yellowa, je toho skvelým prí­kladom. Najprv mal taekwona Matta, ktorý mal ale nevhodný build...a celkom nedávno si spravil nového taekwona, Patta...a pozri kam sa už dostal? A čiel od nuly, ako každý iný taekwon...preto som pí­sal že na yellowa v tých misiách nikto nemá :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mno a v tom je ten problem .... kdyz se najde 5 lidi kteri budou mit tolik casu a chuti hrat TK rankera (vsechna cest yellow4 :blink:) tak uz nebude mit nikdo sanci se tam dostat ... zatim to, ale je dosazitelne i kdyz pro lidi s omezenym casem dost tezko.

_______________

(Ja si nestezuju, ja ho hrat nechci :(, to je jen muj nazor)

Link to comment
Share on other sites

presne to je na tech TK misich na !@#$ , pokud bude tech Top X naboostovanych chtit hrat, nema je nikdo dalsi sanci dostihnout, mela by se udelat naka hranice, treba 100 splnenych misi, po kterych hrac z zebricku vypadne, ale vyhody mu zustanou, at se tam muzou dostat i dalsi

17032[/snapback]

 

Aj by som s tým síşhlasil, lebo hráÄ pod stálym tlakom, Äo keÄ Âťa niekto predbehne v TOP rank, ale ten poÄet splnených missií­, by mal byÂť oveÂľa vyÄÄí­, podÂľa mřa tak okolo 500-1000 a za odmenu by už ten, kto to splní­, nemusel robiÂť missie, ale mal by ich nastálo a vypadol z rebrí­Äka.

Link to comment
Share on other sites

Aj by som s tým síşhlasil, lebo hráÄ pod stálym tlakom, Äo keÄ Âťa niekto predbehne v TOP rank, ale ten poÄet splnených missií­, by mal byÂť oveÂľa vyÄÄí­, podÂľa mřa tak okolo 500-1000 a za odmenu by už ten, kto to splní­, nemusel robiÂť missie, ale mal by ich nastálo a vypadol z rebrí­Äka.

17052[/snapback]

 

lol, aspoř sa Âťa už nemusí­m pýtaÂť, koÂľko plánujeÄ daÂť tých misií­ :wub:

Link to comment
Share on other sites

fajn mam taekwona v top 5 musim rict ze rozdil taekwon mimo topku a v top je sileny rozdil tenhle char tu nema co delat nedivil bych se kdyby to byl z pulky vymysl eatheny ....pripadne je optimalizovan na oficial kde se dostat do topky musi bejt fakt tezke ne jako tu tri dny a sem v topce tohoto taekwona sem zalozil v soboru vecer ....prvni nebyl uplne dobry build proto sem to rozjel znova a lepe

Link to comment
Share on other sites

....pripadne  je optimalizovan na oficial kde se dostat do topky musi bejt  fakt tezke ne jako tu  tri dny a sem v topce 

17158[/snapback]

 

Sledoval so Âťa, skutoÄne si sa dostal do top-ky za tri dni, zabudol si ale dodaÂť, že taekwona mom.hráme len dvaja, Iras2 aj Dracica odiÄli na CZRO a nehrajíş, ja tiež s Mattom nehrám. Je tam 5 miest v top-ke, z toho síş stále dve voÂľné, keÄ na to ostatní­ prí­du, bude konkurencia taká, že ak nebudeÄ 3-4 dni hraÂť (urobí­Ä si voÂľno, alebo odí­deÄ na dovolenku), prí­deÄ o TKM.

MáÄ pravdu, dostaÂť sa tam, ak síş eÄte voÂľné miesta je jedna vec a udržaÂť sa tam v konkurencii( po tomto a tvojom poslednom prí­spevku konkurencia určite bude) je druhá - oveÂľa Âťažčia vec.

Na konkurenciu sa teÄí­m, zaÄí­nala nuda a stereotyp.

Link to comment
Share on other sites

yellow4: dokonce se mi taekwona dost oblibil je to zmena sice sem uz mel treba 4x sandamana ale hodne potvor je takovych ktere bych nikdy asi nesel zabijet s jinym charem obcas padne i karta ktera by mi asi jen tak nepadla ( napr savage babe ) musim uznat je to zajimava zmena nez jen stereotypni expeni cele dny na jednom miste :)

Link to comment
Share on other sites

njn, niekedy je to fakt sÂťastie, že pri zabití­ 100 prí­Äer ti padne vec Äo má drop menej ako 1%, alebo niekedy aj menej ako 0,1% :) (ja som naprí­klad zí­skal guard(1) a Hode card)

edit: na to by sa dal vymyslieÂť nejaký "Murphyho zákon" :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kenny prosí­m ak vieÄ, poraÄ mi. Po vÄerajÄom reÄtarte na upgradovaníş svn, mi presali í­sÂť kopy síşvisle(TKM). Doteraz to iÄlo tak, že som označil protivní­ka LTM a potom síşvisle kopal(stále maÄkal F-kové tlaÄí­tko), iÄlo to bez preruÄenia až do protvní­kovej (alebo mojej) smrti. Po reÄtarte, ale prestane z niÄoho niÄ kopaÂť a ja musí­m znovu LTM označiÂť protivní­ka a potom znovu zaÄaÂť kopaÂť. Napr. planty som ničil whirlwindom, teraz sa prestane točiÂť a musí­m znovu zaÄaÂť. U slabých síşperov to sa neprejaví­, ale napr. drgoon flee má veÂľa HP a ja bijem WW okolo 1000dmg, kým ho zabijem aj 4-krát ma to zastaví­ a ja zaÄí­nam, akokeby odzačiatku síşboj, nehovoriac o tom, že v tej prestávke on mřa bije a ja len oznaÄujem ho LTM. Noctrl funguje, pretože jednotlivé kopy(bez TKM) nepreruÄuje. Takto TKM určite nemá fungovaÂť. ZatiaÂľ hrám s inou postavou, pretože s TK sa s takto preruÄovanou TKM nedá hraÂť.

Pýtal som sa na tento problém Takenumu(okrem neho totižto TKM majíş už len dvaja TK) a hovoril, že on tento problém nemá, tak ja si s tým neviem poradiÂť.

A eÄte nieÄo, preinÄtaloval som aj klienta ( opatchované je ) a stále robí­ to isté.

Ak vieÄ poraÄ. Skíşsim poÄkaÂť na novíş svn, možo mi to v nej zase pí´jde.

Prí­znaky síş také, ako keby TKM nereÄpektovala prí­kaz: "noctrl" .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...