Jump to content
Reborn fórum

Zakladni Informace


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply
yellow4 :sem to vcera testoval a zadna zmena fakalo to jako pred zmenou svn mozna to uz keny ale opravil

20533[/snapback]

Ja som to testoval vÄera v noci na sealoch, neide to tak ako predtým. Vymakal som TK na sealoch, mohol som hraÂť so zatvorenými oÄami, presne som vedel kedy (na ktoríş otoÄku whirlwindu) seal zÂľahne. KeÄ prí­de k najmenÄej zmene, okamžite na to prí­dem. A je to íşplne iné, ako predtým. Skíşs to otestovaÂť dlhčie, nie len na pár síşperoch, a hlavne testuj na silnejÄí­ch síşperoch. Mne na Elderovi, ktorý má okolo 30K HP sa TKM preruÄí­ aj Ätyrikrát. Má to u mřa také prí­znaky, ako by táto svn zví¤Äčila delay a s tou íşpravou delaya, ktoríş robil kenny predtým , sa mi to preruÄuje.

PreinÄtaloval som aj klienta na najnovčiu verziu(0117), samozrejme mám opatchované.

Na GW som to nejako nepocí­til, pretože tam je taká mela, že som rád, keÄ aspoř nejaké tlaÄí­to tlaÄí­m a nie som na save(mrtvy).

Ale pokiaÂľ to ostane tak ako teraz, budem s TK končiÂť, pretože bez správne fungujíşcej TKM, je TK bezzubý.

Link to comment
Share on other sites

yellow4: testoval sem to v pvp  kopal sem  na jeden cil dokud me to neprestalo bavit :P  ale mozna pvp a pvm je to  jine

20648[/snapback]

Pravdepodobne to je stejne jak v pvp, tak v pvm. Chodime s Takenumou na bosse a na nic si nestezuje .... :P

Link to comment
Share on other sites

Pravdepodobne to je stejne jak v pvp, tak v pvm. Chodime s Takenumou na bosse a na nic si nestezuje .... :P

20680[/snapback]

Moon aj Oggi: neuveriteÂľné, po troch dřoch mi to zaÄalo í­sÂť normálne, neviem v Äom to bolo, nie som macher na programovanie, som hráÄ. Vymenil som aj klávesnicu (či už nie síş zniÄené tlaÄí­tka od toÂľkého bitia do nich), upgradoval som vÄetky drivery, preinÄtaloval som vÄetko, Äo sa dalo - niÄ, mám doma dvoch poskytovateÂľov netu, takže v pripojení­ to nebolo, bol som na dva dni na skíşÄku (porovnanie TKM) na inom servri, vymakal som TK na TKM, iÄlo to tam normálne, vrátil som sa a už to ide aj tu. NeskutoÄné, ale chvála pánu.

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych se zeptat jestli se nejak budou upravovat misse???

A to tak, ze uz parkrat dostal priserku kterou sem nenasel ani v databazi ani roempire.

 

A pak jeste .)

Dostal sem "Hill Wind" toho sem nasel v databazi ...

Dosel na mapu a tam byli jak "Hill Wind" tak i "Hill Wind spear" a body sem dostaval prave za ty "Hill Wind spear" coz byla takova fligna :D

 

A pak poprosit, jestli by neslo povolit v meste vyvolavani TM???

Myslim, ze to okoli nijak neotravuje a clovek aspon pokeca, kdyz ceka na sp :)

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych se zeptat jestli se nejak budou upravovat misse???

A to tak, ze uz parkrat dostal priserku kterou sem nenasel ani v databazi ani roempire.

 

A pak jeste .)

Dostal sem "Hill Wind" toho sem nasel v databazi ...

Dosel na mapu a tam byli jak "Hill Wind" tak i "Hill Wind spear" a body sem dostaval prave za ty "Hill Wind spear" coz byla takova fligna :D

 

A pak poprosit, jestli by neslo povolit v meste vyvolavani TM???

Myslim, ze to okoli nijak neotravuje a clovek aspon pokeca, kdyz ceka na sp :)

20796[/snapback]

od toho mame http://ucty.reborn.cz/toptk.php :)

Link to comment
Share on other sites

od toho mame http://ucty.reborn.cz/toptk.php :D

20799[/snapback]

 

Ten link znam casto na nej touzebne koukam - obzvlaste na tech prvnich 5 :)

 

Ale jaksi sem nepochopil na ktery z mich dotazu je to odpoved??? /hmm

 

Zajima me jestli budu dostavat priserky ktery se na serveru nevyskytuji a zdali bude mozny menit mise v meste ...

 

 

 

_______________________________

 

Diky :)

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych se zeptat jestli se nejak budou upravovat misse???

A to tak, ze uz parkrat dostal priserku kterou sem nenasel ani v databazi ani roempire.

 

Nebude se upravovat. Muzes maximalne dostat nejakou priserku z prestupovych questu (kopie potvor ze hry, jen bez dropu veci). Ale kvuli tomu to nebudu predelavat.

 

A pak jeste .)

Dostal sem "Hill Wind" toho sem nasel v databazi ...

Dosel na mapu a tam byli jak "Hill Wind" tak i "Hill Wind spear" a body sem dostaval prave za ty "Hill Wind spear" coz byla takova fligna :D

 

Ok, to poupravim ted hned.

 

A pak poprosit, jestli by neslo povolit v meste vyvolavani TM???

Myslim, ze to okoli nijak neotravuje a clovek aspon pokeca, kdyz ceka na sp :)

20796[/snapback]

 

Uz by to melo jit.

Link to comment
Share on other sites

Ten link znam casto na nej touzebne koukam - obzvlaste na tech prvnich 5 :D

 

Ale jaksi sem nepochopil na ktery z mich dotazu je to odpoved???  /hmm

 

Zajima me jestli budu dostavat priserky ktery se na serveru nevyskytuji a zdali bude mozny menit mise v meste ...

_______________________________

 

Diky :)

20805[/snapback]

chtel sem tim rict, ze se tam muzes podivat jaky monstrum presne mas, jak se jmenuje primo v databazi servru

Link to comment
Share on other sites

Tak TK-boy po dneÄnej íşprave je bezzubý, bez TKM nezabije skutoÄne nikoho aj keby mal neviem aké topánky. S max str a max atk na 99lvl dá TK bez TKM max 400dmg . Äo to je oproti assas.crossovmu SB s EDP ked dá aj 9000 dmg ? A na Äo mi je skilltree na 90lvl ? Bez TKM síş vÄetky kopy slabuÄké a pomalé, preto sa ani neoplatí­ robit missie za íşÄelom dostaÂť sa do prvej pí¤Âťky rankerov.

Link to comment
Share on other sites

Tak TK-boy po dneÄnej íşprave je bezzubý, bez TKM nezabije skutoÄne nikoho aj keby mal neviem aké topánky. S max str a max atk na 99lvl dá TK bez TKM max 400dmg . Äo to je oproti assas.crossovmu SB s EDP ked dá aj 9000 dmg ? A na Äo mi je skilltree na 90lvl ? Bez TKM síş vÄetky kopy slabuÄké a pomalé, preto sa ani neoplatí­ robit missie za íşÄelom dostaÂť sa do prvej pí¤Âťky rankerov.

21415[/snapback]

mas 4 ruzne kopy, to mi netvr ze s nahozenim aspd potu nemas minimalne kazdou vterinu jeden kop

Link to comment
Share on other sites

mas 4 ruzne kopy, to mi netvr ze s nahozenim aspd potu nemas minimalne kazdou vterinu jeden kop

21418[/snapback]

íno, mám aspd 178 a dá každíş skukundu 350dmg, myslí­Ä že je to dosÂť? Otestuj si to. Skíşs a uvidí­Ä, že TK-boy bez TKM je najslabÄí­ char. Na 99lvl nezabije ani HO, nie to niekoho na GW.

Link to comment
Share on other sites

íno, mám aspd 178 a dá každíş skukundu 350dmg, myslí­Ä že je to dosÂť? Otestuj si to. Skíşs a uvidí­Ä, že TK-boy bez TKM je najslabÄí­ char. Na 99lvl nezabije ani HO, nie to niekoho na GW.

21431[/snapback]

chces mi rict ze HO ti sebere 20k HP jednim vrzem?

Link to comment
Share on other sites

chces mi rict ze HO ti sebere 20k HP jednim vrzem?

21432[/snapback]

Ale no.., tak rozpravaÄ, ako keby si nevedel rozdiel medzi TK s TKM a bez TKM.

Každy char na 99lvl sa nemá Äo baviÂť s HO, má ho daÂť anci cvanci a TK bez TKM ho bude pižlaÂť 30 sek.(30x350dmg).

Link to comment
Share on other sites

Jak to bude s tema botickama aspon neco aby mel. A karta je jak daleko. Nedalo by se aspon tem co jsou v top 5 ta karta dat jako odskodneni za to ze se snazili a k nicemu to nebylo. Pokud jsou ty dotazy moc mimo misu tak nereagujte. Dekuji za odpoved Madule

Link to comment
Share on other sites

Jak to bude s tema botickama aspon neco aby mel. A karta je jak daleko. Nedalo by se aspon tem co jsou v top 5 ta karta dat jako odskodneni za to ze se snazili a k nicemu to nebylo. Pokud jsou ty dotazy moc mimo misu tak nereagujte. Dekuji za odpoved Madule

22029[/snapback]

smudlo vypln si signaturu, to predevsim

boty bych planoval, jeste se domluvim s ostatnimi pac je budu muset upravit kvuli SG a SL

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...