Jump to content
Reborn fórum

Zakladni Informace


k3dT

Recommended Posts

mne se zda ze ten runin funguje blbe protoze kdyz to zapnu tak uteka dostane +10 str a zadnej bonus k atak aj graz nema zbran (ani boty)

a jak mile se o neco zastavi nebo to zastavim opetovnym pouzitim skilu tak +10str je v .....

 

si to teda este jednou poradne prectu ale myslim ze to je blbÄ :ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply
mne se zda ze ten runin funguje blbe protoze kdyz to zapnu tak uteka dostane +10 str a zadnej bonus k atak aj graz nema zbran (ani boty)

a jak mile se o neco zastavi nebo to zastavim opetovnym pouzitim skilu tak +10str je v .....

 

si to teda este jednou poradne prectu ale myslim ze to je blbÄ  :ninja:

14819[/snapback]

dyt sem jasne psal ze to nema davat bonus, je blbej popisek. taky sem si tim zmrsil build

Link to comment
Share on other sites

dyt sem jasne psal ze to nema davat bonus, je blbej popisek. taky sem si tim zmrsil build

14820[/snapback]

 

mne neco rikej mam to na 10 ale aspon to dava str :ninja:

 

 

 

a jeste by mne zajimalo jak bude fungovat ten skiyl Hatred of the sun moon and stars

to se bude pocitat doufam od max hp

 

a este neco tam je psane cosi otom ze se to ma pozit na mostrum a to bude kategorizovano to jako budu muset dat a pak ho zmatit a pak to zas pouzit nebo jak esti jo tak to bude pekne na ....... 100 sp je moc aby se to pouzivalo na kazde zvlast

Link to comment
Share on other sites

mne neco rikej mam to na 10 ale aspon to dava str  :shifty:

a jeste by mne zajimalo jak bude fungovat ten skiyl Hatred of the sun moon and stars

to se bude pocitat doufam od max hp

 

a este neco tam je psane cosi otom ze se to ma pozit na mostrum a to bude kategorizovano to jako budu muset dat a pak ho zmatit a pak to zas pouzit nebo jak esti jo tak to bude pekne na ....... 100 sp je moc aby se to pouzivalo na kazde zvlast

14821[/snapback]

 

Ja som ten skill Hatred pochopil tak, že keÄ ho použijeÄ na prí­Äeru, tak ju to berie ako target of the sun/moon/star...a potom keÄ ju zabijeÄ, tak to budeÄ musieÂť daÂť na Äalčiu znova...

 

RozmýÄÂľal už niekto z budíşcich star knightov, kam si hodí­ place of the sun/moon/star?

EDIT: Neskí´r keÄ už bude na servri SK by sa mohol založit topic "place of the sun/moon/star", kde by star knighti pí­sali kde majíş svoje place hodené oni...nieÄo ako topicy buildy-equip-kde expit

Link to comment
Share on other sites

hatred of... funguje rovnako ako oznacovanie miesta, len s tym rozdielom ze to oznaci priseru..

pouzitie.. naklikne sa skill, klikne sa na potvoru a ta je natrvalo target of moon/sun/star a viac sa uz zmenit neda(aspon by sa spravne nemala :shifty:)

14983[/snapback]

 

Ale to sa ráta len na tíş jednu konkrétnu potvoru, a nie na íşplne vÄetky toho druhu, vÄak? :o

Link to comment
Share on other sites

proste jednu si das treba seala, druhou majo, treti poringa. a pak uz to nezmenis

15018[/snapback]

 

Ach ták...to je zaují­mavé :shifty: Budem asi musieÂť prehodnotiÂť svoj build :o

EDIT: Asi si nebudem mí´cÂť daÂť "Target of the Star" na Ensika že? :o

Link to comment
Share on other sites

neviem ci to rozlisuje velkost aj u hracov.. ale ak si das ako target ensika, tak budes mat bonusy na vsetkych profesorov :whistling:

15132[/snapback]

 

Hm, tak ma napadá, že s tými fury sa dá spraviÂť celkom dobrý GW Star Knight...len si treba daÂť targety na správne classy...naprí­klad Lord Knight, Whitesmith a Priest? :) Dobre že skilly fury niesíş obmedzené na place of the...

A s tým prichádza aj otázka, keÄ dám target na whitesmitha, berie sa ako target aj blacksmith?

Link to comment
Share on other sites

Hm, tak ma napadá, že s tými fury sa dá spraviÂť celkom dobrý GW Star Knight...len si treba daÂť targety na správne classy...naprí­klad Lord Knight, Whitesmith a Priest? :whistling: Dobre že skilly fury niesíş obmedzené na place of the...

A s tým prichádza aj otázka, keÄ dám target na whitesmitha, berie sa ako target aj blacksmith?

15148[/snapback]

este lepsie je dat si ako target emperium a mapu prontera castle 1 :), potom pomocou high jump preskakat cez steny(nikde nepise ze by to na gw nemalo fungovat), nahodit shadow element, knizku s 3 orc skeletonkami a mas lepsieho emp breakera ako lk s berserkom alebo sin s edp :)

 

co sa tyka ws a bs, niesom si isty ale myslim si ze to bude platit len na ten class ktory das.. na advanced by sa to nemalo prenasat

Link to comment
Share on other sites

este lepsie je dat si ako target emperium a mapu prontera castle 1 :), potom pomocou high jump preskakat cez steny(nikde nepise ze by to na gw nemalo fungovat), nahodit shadow element, knizku s 3 orc skeletonkami a mas lepsieho emp breakera ako lk s berserkom alebo sin s edp :whistling:

 

co sa tyka ws a bs, niesom si isty ale myslim si ze to bude platit len na ten class ktory das.. na advanced by sa to nemalo prenasat

15152[/snapback]

 

Pochybujem, že sa dá target daÂť na emperium, to už by bolo moc :) Ale to s preskakovaní­m cez steny, knižkou, a elementom je už jasná vec, SK je ako stvorený na emp breakovanie.

Link to comment
Share on other sites

Zají­malo by mÄ jestli se mi budou doplřovat HP a SP (peacefull a enjoyable rest) když budu přetí­ženej (žádnej druhej teakwon, jenom přetí­ženej :).

15234[/snapback]

 

KeÄ nemáÄ žiadneho druhého taekwona, tak peacefull a enjoyable resty nefungujíş (díşfam, ak sa mýlim opravte ma :confused1: ), a keÄ si preÂťažený, neobnovuje sa ti hp, ani sp...či už restami, alebo increase hp recovery, increase sp recovery...(tie posledné dva samozrejme taekwon nemá)

Link to comment
Share on other sites

Loony, aj napriek tomu, že si ma chcel daÂť zabiÂť pre moju nechápavosÂť, opí¤Âť sa opýtam na ten istý problém s taekwonom. Irasa2 si odkázal na forum, že aby si to tam preÄí­tal, ja som preÄí­tal celé forum a nenačiel som to. Ide o skill TKM, kde v Äasti popisku sa pí­Äe: „Any lvl 90+ Taekwon ranker ....., and be able to use all taekwon skill“. V mojom preklade to je: „Každý lvl 90+ taekwon ...,....a mí´že použí­vaÂť vÄetky taekwonovské schopnosti". Dosiahol som lvl 90 a ani mne, ani Ragemu sa s taekwonovskými schopnosÂťami niÄ neudialo, schopnosti mám tak, ako som ich mal na nižÄí­ch íşrovniach, použí­vam tie isté skilly a na tej istej íşrovni ( okrem 3x ví¤Äčieho HP a SP ). Ty si mi nieÄo tam plietol o neobmedzených kopoch. Neobmedzené kopy, Äo to je? VeÄ tie som mal aj predtým. Takže mi to jasne prosí­m vysvetli, podÂľa mřa je alebo chyba v popisku skillu ( mí´že byÂť aj neíşplný ), alebo ten skill nefunguje tak, ako má.

EÄte nieÄo, ak by si vyraÄoval taekwon.boty z inventárov, niektorí­ majíş v nich aj vzácne karty a vyplusované, nedajíş sa karty a ELU z nich vybraÂť. Na CzRO mali podobný problém a iÄlo to tam, karty mali hráči vybraté a boli v inventári.

Link to comment
Share on other sites

Ja sem tu uz nekolikrat psal, ze nemuzes ocekavat ze vsechno bude fungovat hned. Proste az to pujde tak to pujde. Mozna to bude fungovat s novou verzi eatheny, mozna az s dalsi.

 

Neomezeny kopy muze pouzivat kazdy, kdo je v zebricku top10 teakwonu s nejvetsim rankem (viz http://ucty.reborn.cz/toptk.php ) 3x vic HP a SP bude mit kazdy taekwon co dosahne levelu 90 a bude v zebricku top10 taekwon rankeru.

Link to comment
Share on other sites

Ten zebricek je pekne na H. V podstate to znamena, ze novy TK nebudou mit nikdo realnou moznost si tuhle misi splnit, protoze tech par prvnich bude mit takovy naskok, ze na to proste nebudou mit sanci dosahnout. Uz aby byly advaced classy :-P

Link to comment
Share on other sites

Tudiz ty co prestoupi uvolni misto dalsim.

15431[/snapback]

 

Mno, tých top 10 fakt nieje niÄ moc, lebo zo síşÄasných top 10 sa chystajíş prestíşpiÂť tak 3-4 taekwoni...aspoř Äo som sa ja popýtal. Možno keby sa to dalo rozÄí­riÂť na top 15, alebo 20...lebo pochybujem, že sa na celom serveri nájde iba 10 Âľudí­, ktorí­ budíş chcieÂť hraÂť taekwona bez prestupu...

Link to comment
Share on other sites

mna by zaujimalo ci to ze neobmedzene kopy moze pouzivat len top10 taekwonov je oficialne alebo len na reborne.. pretoze je to velmi neferove..

ak je to len na reborne nebolo by lepsie upravit potrebny pocet misii podla lvlu taekwona?(ak sa to da) to by bolo ovela ferovejsie voci tym novsim hracom pretoze rychlost plnenia misii hraca ktory ma neobmedzene kopy je podstatne rychlejsia ako hraca co neobmedzene kopy nema, cize pre top 10 nieje problem sa na spicke udrzat

pocitat s tym ze taekwoni prestupia nieje taky dobry napad pretoze urcite sa najde 10 takych co prestupit nechcu a ty si budu s prehladom svoje pozicie v top 10 udrzovat.. a tym padom novozacinajuci hraci si tie neobmedzene kopy ani neuziju

 

inac tie misie by mohli byt nasledovne

lvl misie

20 2

25 3

30 4

35 5

40 6

43 7

46 8

48 9

50 10

alebo nieco podobne.. kludne aj prisnejsie.. ale bolo by to ferove, nie ako terajsi system

Link to comment
Share on other sites

...

15436[/snapback]

 

Myslí­m, že je to dosÂť dobrý nápad, takto by mohli maÂť misiu vÄetci taekwoni, ale museli by sa aj postupne snažiÂť, aby si ju udržali...a nesíşÂťažili by s ÄalÄí­mi taekwonmi, ale proti vlastnému levelu :( Keby sa to dalo spraviÂť, určite by som bol za...možno by sa tá tabuÂľka mohla eÄte o 1-2 body pritvrdiÂť...;)

Link to comment
Share on other sites

Loony, aj napriek tomu, že si ma chcel daÂť zabiÂť pre moju nechápavosÂť, opí¤Âť sa opýtam na ten istý problém s taekwonom. Irasa2 si odkázal na forum, že aby si to tam preÄí­tal, ja som preÄí­tal celé forum a nenačiel som to. Ide o skill TKM, kde v Äasti popisku sa pí­Äe: „Any lvl 90+ Taekwon ranker ....., and be able to use all taekwon skill“. V mojom preklade to je: „Každý lvl 90+ taekwon ...,....a mí´že použí­vaÂť vÄetky taekwonovské schopnosti". Dosiahol som lvl 90 a ani mne, ani Ragemu sa s taekwonovskými schopnosÂťami niÄ neudialo, schopnosti mám tak, ako som ich mal na nižÄí­ch íşrovniach, použí­vam tie isté skilly a na tej istej íşrovni ( okrem 3x ví¤Äčieho HP a SP ). Ty si mi nieÄo tam plietol o neobmedzených kopoch. Neobmedzené kopy, Äo to je? VeÄ tie som mal aj predtým. Takže mi to jasne prosí­m vysvetli, podÂľa mřa je alebo chyba v popisku skillu ( mí´že byÂť aj neíşplný ), alebo ten skill nefunguje tak, ako má.

EÄte nieÄo, ak by si vyraÄoval taekwon.boty z inventárov, niektorí­ majíş v nich aj vzácne karty a vyplusované, nedajíş sa karty a ELU z nich vybraÂť. Na CzRO mali podobný problém a iÄlo to tam, karty mali hráči vybraté a boli v inventári.

15408[/snapback]

asi by ses mel podivnat na stranku http://bonusweb.idnes.cz/konzole/konzolen/naddopisy.html . ta hotline sem ja a ty mi velmi ale velmi pripominas typickeho cloveka co mi pise nebo vola. kdyz ti 3x reknu ze popisek je blbe a jediny co ti mise (top 10) a lvl 90+ udela sou trojnasobne HP a SP vcetne neomezenych kopu, tak to sorry, ale lip uz to napsat neumim a verim ze by to z toho pochopilo i maly dite. a to ze sem napsal zabte ho bylo (v te dobe) z legrace

Link to comment
Share on other sites

Taekwon mission funguje jak ma a nebude se menit. Budte spis radi, ze tu hraje o mnoho min hracu nez na oficialu, tudiz mate vetsi sance se do top10 dostat. Nikdo nerika ze je to vase pravo mit neomezeny kopy. Je to odmena. Zvyseni poctu rankeru nepripada v uvahu.

Link to comment
Share on other sites

Heh... to máte z toho, že o tom mluví­te :) Takhle jsme mohli mí­t krásných top 10... No to je jedno, alespoř to bude (pro nÄkoho) zábavnÄjÄí­...

 

Edit: Ono zcela váznÄ mi nyní­ přijde při pohledu na tabulku, že teÄ mnoho TK nemá moc velkou Äanci se do té top 5 dostat... ale tak dobře, TK v top 5 to alespoř přimÄje jeÄtÄ ví­ce utýct, a budiž jim to přáno :)

 

Edit2: Možná je to blbost, a zavrhnete to jako nepoužitelný, ale což takhle udÄlat pravidlo, že mise mohou dÄlat jen ti kteří­ nejsou v top 5, nebo třeba by to kdož jsou mohli udÄlat jen jednu misy za den...? <Toto není­ jen má snaha o návrat mezi kopají­cí­, ale také snaha o to, aby se trochu vyrovnal ten stav, aby to opravdu bylo napí­navÄjÄí­ a člověk nevěděl jestli až se vyspí­ bude mí­t kopy, a taky pro to aby ti kdož kopy mají­ nenahánÄli jen dalÄí­ body, ale taky využili té možnosti kopat...>

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...