Jump to content
Reborn fórum

Zakladni Informace


k3dT

Recommended Posts

Tak s tým delay pri TKM je to super, už neviem ani udrieÂť , najlepčie by bolo daÂť mu delay 2 sek., nech už ví´bec sa s ní­m nedá hraÂť. Dal si sa ovplyvniÂť ÂľuÄmi, ktorí­ nevedia ako na taekwona na GW... a pri tom je to tak Âľahké ako ho odstaviÂť, je to nová postava a eÄte nevedomci nevedia ako na neho, lebo nepoznajíş jeho slabiny (a ver tomu, má ich dosÂť a nemienim to tu prezrádzaÂť).To, v Äom bol dobrý(rýchlosÂť íşderu) si mu veÂľkým delayom vzal, takže nie len nemí´že na GW , ale aj s huntení­m bude maÂť problémy.

 

Edit 00.13 : po odskíşÄaní­ Matta(hunta) aj Patta(na GW) je to íşplne jasné-s takým delayom TKM je taekwon +90lvl s akýmkoÂľvek buildom nepoužitelný.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Suhlasim plne s Yellow4 ... Nachapu jak po prvnich GW kdy si 2 TK rankers 90+ vysli na Gw (Kaneshiro jsem nevidel mozna sel taky). Jsi mohl K3dt tak rychle rozhodnout o jeho plnem odstaveni z GW ... Skoda, ze jsem necetl v prubehu Main, protoze by me fakt zajimalo kdo zase plakal nad tim, ze ho TK zabil, protoze mel milne iluze o jeho sile a uplne ignoroval nejakou obranu.

 

TK je silnejsi na GW v obrane, protoze ma bonus za partu. Ale v utoku je to takrka nepouzitelny char, ktery s redukcema dava smesnou dmg za 200. Ma jen malou sanci zabit Agi char a takrka minimalni zabit cokoli s velkou vit.

 

TKranker lvl 90+ Byl proste dalsi char, ktery mohl na GW. Jeho sila je/byla srovnatelna se 2nd class (tak to bylo i mysleno). V zadnem pripade se nemuze rovnat Advance charu. Prave ted je z nej Uplne nepouzitelny char. A kdo jel GW build tak ho muze rovnou smazat, protoze nemuze prestoupit na SK ani SL.

 

K3dt: Rozhodl jsi se na zaklade testovani a nebo jsi se proste jen nechal ovlivnit ?

 

Edit:Myslis, ze pokud by i vyvojari uznali, ze TK je moc silne tak by mu chteli v nove SVN dat navic jeste cely skill tree ? Nevim proc, ale to se mi nezda :)... O osudu TK rozhodne par lidi, kteri ho ani jednou netestovali a pouze se boji noveho charu.

Link to comment
Share on other sites

Sila TK zalezela hlavne na tom jak rychle si stacil klikat. Vsecky skilly mely nulovej delay. AGI pro TK? zbytecnej stat. Behem GW mi psal mimo jinych i Iscar, ze jeho Paladina zabije TK jako nic do par sekund. Aby vyhral 1st class v souboji versus 2nd advanced class neni normalni.

 

Delay jsem ozkousel az ted rano. Mirne jsem ho snizil.

Link to comment
Share on other sites

" ze jeho Paladina zabije TK jako nic do par sekund" U toho se musim jen pousmat... Nevim jestli to byl Patt, ale ja mel se zabijenim takovych charu neskutecne problemy. A v pohode by me upotovaly bez vetsich problemu.

 

Jinak K3dt nemohu souhlasit ... Ozkousel jsme si to a uz jen s Awakem jsi kopal instanty rychleji. ASPD se opravdu pocital a neslo jen o rychlost klikani.

Link to comment
Share on other sites

Sila TK zalezela hlavne na tom jak rychle si stacil klikat. Vsecky skilly mely nulovej delay. AGI pro TK? zbytecnej stat. Behem GW mi psal mimo jinych i Iscar, ze jeho Paladina zabije TK jako nic do par sekund. Aby vyhral 1st class v souboji versus 2nd advanced class neni normalni.

 

Delay jsem ozkousel az ted rano. Mirne jsem ho snizil.

16721[/snapback]

 

Budem ti trochu oponovaÂť, tým, že na 90 lvl dostáva TK bonusy, dostáva sa na íşroveř 2.classu.

AGI má veÂľký vplyv na ASPD u TK, skíşs si whirlwind, s ASPD 170 je ako spomalený film, s awake a AGI+ od priesta ide whirlwind ako vrtuÂľa. Myslí­m, že aj AGI build má nieÄo do seba.

A že Iscarov paladin dostal na frak od TK, je čiste jeho nevedomosÂťou, nevie ako na TK, ja na jeho mieste s paladinom by som dal TK dole za pár sekíşnd. Na TK treba použiÂť aj hlavu, nielen hrubíş silu.

Link to comment
Share on other sites

Mozna byl spis problem ve skillu Fighting Chant u velikosti party 20. Normalni velikost party je totiz 12 hracu, tudiz TK dostaval az moc velky bonus k utoku.

16722[/snapback]

ech jo, meli sme to nejdriv probrat :) proc myslis ze sem to tk hral? :) na TK staci jednoduse FD nebo divina a je mimo provoz. vsichni maxujou str a vit. to ze si s maximalne peti hraci neumi nikdo poradit je jejich chyba. a aspd zveda rychlost kopani

Link to comment
Share on other sites

Sir Loon: ja to vidim v poradku ze je tam limit ze to bere jen max 12 lidi nebo myslis ze to je blbe ?

navic na oficialu je tak 15x vic lidi jako tady je tam 10 nejlepsich ...tu je 5 nejlepsi ,nechci se opakovat ,ale mozna to maji nejak vyvazene hre na oficialu bejt v top 10 asi znamena hodiny dny.. delat porad dokola mise (takze kdo je v topce si zaslouzi ty pekne vyhody ) a jeste se tam nemusis dostat kdyz ti nahore se neflakaji ....tady i ta top 5 je celkem snadno ziskatelna

Link to comment
Share on other sites

Sir Loon: ja to vidim v poradku ze  je tam limit ze to bere jen max 12 lidi nebo myslis ze to je blbe ?

navic  na oficialu je  tak 15x vic lidi jako tady  je tam 10 nejlepsich ...tu je 5 nejlepsi ,nechci se opakovat ,ale  mozna to maji nejak vyvazene hre na oficialu bejt v top 10 asi znamena hodiny dny.. delat porad dokola mise  (takze kdo je v topce si zaslouzi ty pekne vyhody )  a jeste se tam nemusis dostat kdyz ti nahore se neflakaji  ....tady i ta top 5 je celkem snadno ziskatelna

16736[/snapback]

nj a nema battlechant pocitat bonus jen na 10 lidi? tech top 5 by mozna chtelo snizit na top 1 maximalne top 2. a ja sem dal quote na blby prispevek, sem chtel reagovat na ten delay a zakazani TK na GW

Link to comment
Share on other sites

Sir Loon: nevim jestli to pomuze  ..teakwoona bych tu asi nechal jen jako sranda postavu na blbnuti  co za ty misse nebude mit zadne vyhody , kdo chce hrat poradne ma uz moznost  prestupu na SL ci SK

16739[/snapback]

obavam se ze SL udela na GW o dost vetsi bordel nez particka TK s kopama

Link to comment
Share on other sites

hm, tak taekwona nikto neberie ako 2nd class, a vÄetci si myslia že je moc silný...taekwon 90+ ktorý je v top 5 už 2nd class je, takže nevidí­m dí´vod, preÄo by na GW nemohol zručiÂť paladina, keÄ také BSko, alebo wizna to zvládne íşplne v poho...

Hovorí­te o SL akoby ste sa ho vÄetci báli, priÄom je to len stará klasika: Âľudia sa boja toho, Äo nepoznajíş. Chcel by som vidieÂť, Äo by sa pí­salo, keby sa len teraz pridávala wizna, a Âľudia by si preÄí­tali aké má skilly...IMO je SL oproti síşÄasným 2nd classom veÂľmi pozadu, lebo 60% jeho skillov je na niÄ, a nemá 2nd advanced class...sí­ce tam má niekoÂľko dobrých boostov, ale tých je málo...

Link to comment
Share on other sites

Sir Loon: ja to vidim v poradku ze  je tam limit ze to bere jen max 12 lidi nebo myslis ze to je blbe ?

navic  na oficialu je  tak 15x vic lidi jako tady  je tam 10 nejlepsich ...tu je 5 nejlepsi ,nechci se opakovat ,ale  mozna to maji nejak vyvazene hre na oficialu bejt v top 10 asi znamena hodiny dny.. delat porad dokola mise  (takze kdo je v topce si zaslouzi ty pekne vyhody )  a jeste se tam nemusis dostat kdyz ti nahore se neflakaji  ....tady i ta top 5 je celkem snadno ziskatelna

16736[/snapback]

 

Myslí­m, že si trochu vedÂľa, pí­ÄeÄ, že je tu Âľahké zí­skaÂť TKM, vyvediem Âťa z omylu, denne musí­m najmenej polovicu hracieho Äasu venovaÂť missiám, až potom questy a rí´zne iné zábavy. Som ochotný sa s tebou staviÂť, že medzi prvých troch sa ani za mesiac nedostaneÄ, ak ti to dobrovoÂľne niekto neprepustí­, ja totiž nemusí­m toÂľko vyberaÂť síşperov, s TKM ich beriem skoro vÄetky za sebou (nikedy dostanem takého síşpera, ktorý ani na reeborne neexistuje) a ty bez TKM stráviÄ hodiny orgiami v krÄme, len aby si dostal nejakíş pupu, poringa, apod. síşpera.

Britva so svojim TK mal TKM, bol lvl 92, urobil 25-tich Waste Stove a preručil. Stratil TKM - niekto ho o řu pripravil, lebo 1 deř nehral. Skončil TK , lebo vedel, že bez TKM daÂť eÄte 75-tich Waste Stove by trvalo do vianoc. KeÄ som mu to povedal, že stratil TKM, bol veeeÂľmi rozÄarovaný a za dva dni aj skončil íşplne.

Takže tvoj názor bol, ale len z pohÂľadu toho, kto to na vlastnej koži neskíşsil.

Link to comment
Share on other sites

ja mam toho Gladiatora jen pro zabavu gdyz mne prestane bavit davat jedno DS za druhim :)

to chce jen cas a otestovat poradne ty skyli a najit jejich vyuziti apk mozna budes spokojeni vsichni :)

Link to comment
Share on other sites

yellow4: jo a ty mas dva boye v top 5 takze vidim ze to je snadne  se tu dostat do topky jdi si udelat teakwona na oficial kro pak mi sem napis jak se darilo pokud se tam dostanes do top 10  smazu vsechny postavy tu

16814[/snapback]

Ja nerozprávam o oficiále, hrám tu a budem hraÂť tu a pokiaÂľ nebude povolené, ako je na oficiále na +90 lvl skilltree, budem hraÂť s dvomi postavami, nedá sa urobiÂť univerzál.postava (GW aj hunt) bez skilltree.

Ty si pisal, že tu je to Âľahké, skíşs to a uvidí­Ä. Opakujem ti to eÄte raz, do prvej trojky, pokiaÂľ ti niekto dobrovoÂľne neprepustí­ miesto, nemáÄ veÂľa Äancí­ ani za mesiac sa dostaÂľ.

Link to comment
Share on other sites

yellow4: mam jednoho 4 dny od zalozeni -- moc ho nehraju ale uz je v desitce kdybych ho hral porad do tydne sem v petce v klidu ..

jinak sam pises ze nedostanu pokud ti v top 5 hraji

 

prave teakwon me moc nesedi do stylu ragnaroku tu je vzdy nejaky strop za ktery se neda jit ale jediny teakwon ma ze kdo zacal prvni a fakt ho hraje porad vzdy bude unikat tem co zacnou pozdeji a hraji to take porad

myslim ze ze o nem toho stejne moc nevime vyvojari eatheny kdo vi jak to programuji nektere veci si delaji podle sebe takze muze i teakwon upraven podle nich

 

ale jedno snad chapes ze 3000 lidi a top 10 pro ty vyhody vs 200 lidi a top 5 je opravdu nepomer

Link to comment
Share on other sites

Spectrasss: me je teakwon jedno hrat ho neplanuju ( SL by me lakal vic a kdybych se rozhodl hrat neco jineho nez gypsy zkusil bych jeho ) .. to ze sem pro zruseni na rebornu TKM u me pretrvava ..chapu ze ty co to maji venuji tomu cas nebudou se mnou souhlasit

Link to comment
Share on other sites

yellow4: jo a ty mas dva boye v top 5 takze vidim ze to je snadne  se tu dostat do topky

16814[/snapback]

 

To si snáÄ robí­Ä srandu, že dostaÂť TK boya do 5ky je Âľahké :) Keby si to skíşsil, a podarilo by sa ti to, možno by som Âťa bral vážne, ale toto síş len prázdne reči...najprv si zisti fakty, a až potom zaÄni navrhovaÂť ruÄenie skillov... <_<

Link to comment
Share on other sites

Thror: me staci videl v CP zebricek a po zavedeni SL a SK nemusim nic dokazovat ja sem dal 5 bodu za chvilku hrani teakwona proti hunteni karet to je snadna vec ja dal 20k raydriku nez padla karta takze ja kdyz neco chci vydrz mam :)

Link to comment
Share on other sites

mily oggi, 8. na zebricku ma 9 misi a 7. 26 misi. 5. v zebricku ma 48 misi coz je imho hodne velky skok, takze netvrd ze to udelas za chvili. ja byl hodne dlouho 6. ale protoze sem uz nemel cas a TK byl otestovanej (jediny duvod proc sem ho hral) tak sem postavu smazal aby ostatni meli sanci. jenze ty si neuvedomujes ze ti co maji mise maji kopy tzn ze tu samou misi co ty, treba sohee zvladnou za 20 minut, ty bez priesta stezi za hodinu takze ti behem chvilky muzou ujet az kdo vi kam. proto laskave nemudruj o nicem cos poradne nezkusil, ok? a to ze ti da TK pres cumak je tvoje chyba, mas mit u sebe priesta nebo wiznu

Link to comment
Share on other sites

Sir Loon: co to zase meles.. ja nikde nepsal ze me teakwon zabiji me je putna co vim jeho sila je v aspd pokud mu dam slow grace mel by mit problem

koukni se ted na zebricek poradne kolik tech teakwonu hraje tu postavu vazne 4-5? kdyz uz bych neco zmenil at ma bonus jen prvni aspon tech par bude o co souperit

tekwona mam 4 dny jen sem ho zkousel se zvedavosti diky prestupum na SL a SK sem najednou desatej

jinak abych nerikal jen zebricek tekwonu to same je u kovaru prvni tri parada kdyz defakto tri neco poradne kovou a treti uz ma tolik bodu snad 3 mesice..

 

pro nechapave jako je loony ja tu jen chci rict ze zebricky ranku nejsou delany pro tak malej server ...to jake maji pak vyhody to je mi fuk

Link to comment
Share on other sites

co vim jeho sila je v aspd  pokud mu dam slow grace mel by mit problem

 

16837[/snapback]

 

Z toho je vidieÂť, že si taekwona s TKM nikdy nemal, sila TK ví´bec nie je v ASPD a keÄ mi dáÄ slow grace absolutne ma nespomalí­Ä, budem Âťa biÂť tou istou rýchlosÂťou. RozprávaÄ a ví´bec tomu nerozumieÄ. Loony tomu určite viac rozumie ako ty, hral ho s TKM , ty nie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...