Jump to content

Halloween 2012

• Please log in to reply
78 replies to this topic

#41 Freesia

Freesia

Deviruchi

• Supporters
  • 195 posts

Posted 14 December 2012 - 09:36 AM

to tu vazne niekto povazuje tento ORB za nieco mega? ved z neho padaju uplne lame hatky, ktore sa este aj daju jednoducho vyrobit. mozno az na alicu. keby padal z huntu ten druhy ORB to by bolo opakovanie huntu podozrive, ale pri tomto ... nestacim sa cudovat...
  • 0
Necitajte v mojich postoch medzi riadkami, nic skryte tam naozaj nie je!
Postavy, ze ktore hravam: Carly (na exp), Chrissie (na hunty a pokec), Efiny (au-pair a kucharka)

#42 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 14 December 2012 - 09:37 AM

http://forum.reborn....howtopic=7&st=0

pokud jsi si myslel ze to opravene je, jak jsi to mohl opakovat s lehkym srdcem... by znamenalo ze jsi bral zadnou zmenu jako opravu ... coz mi neprijde realne ...

Na forku sa az tak dobre neorientujem - moja chyba ... :wall:

Bral som to tak, že keď sa nič neopravovalo, tak v tom chyba nebola a celý vtip je v tom, že je to opakovateľné za cenu veľkej trpezlivosti (sú predsa aj take questy, kde treba postavu xM krat oslovit, aby sa dalo ist dalej ... alebo si zober aj samotné skákanie do Nilfu ...) S týmto vedomim som napisal sem na forum onen koment, ktorý to cele spustil ...

Edit: Kazdopadne, ked uz to dopadlo tak ako, ktoru hatku mi radite si nechat - Magic eye alebo Hibiscus?

Edited by Palantir, 14 December 2012 - 09:45 AM.

• 0

#43 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 14 December 2012 - 09:53 AM

jak nejde rozezeznat ?
Zrovna na trhu kdy vemes a pres CP si ten Item najdes a kliknes na nej (prevede te to do DB) a pak kliknes co dava vis co kupujes

hm, ve hre to nepoznas... trikovat s CP me nenapadlo ...
ja osobne ani nevedel ze to orc za dark priesty je nejak divne ,dokud mi to az letos nerekl crazy :D
  • 0

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#44 Elfinka

Elfinka

kafral

• Supporters
  • 185 posts

Posted 14 December 2012 - 09:55 AM

testing, testing a testing .... pri takom pocte gm sa divim, ze eventy/questy aspon jedno gm zbezne neotestuje. namiesto hombot kontroly mozu testovat, s gm funkciami to musia mat do 10 minut testnute a aspon zavaznym bugom sa predide.

To znie skoro ako provokacia ;) "Taky pocet GM" = 3? To mi fakt moc vela nepride.

Len tak pre vysvetlenie: testovanie nie je sposob, ako sa daju najst vsetky chyby. Niektore ano, mozno dost vela, ale kym clovek nepokryje uplne vsetky moznosti, tak sa testovanim neda dosiahnut stav, kedy si je clovek isty, ze v tom kode uz ziadna dalsia chyba neni.
To neni pokus o vyhovorku, to je proste fakt z vyvoja software.

A formalne verifikovat (co je sposob ako sa daju najst _vsetky_ chyby) je natolko narocne na ludi aj na vypoctovu kapacitu, ze za to jeden event fakt nestoji :)
  • 0
Proud (stridavy) member of IRC STB alias ten kafral ;)
Kikyo chan, Fullmetal, Zirael, Elfi.+k. (citajte ako regexp)
Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted ImagePosted Image

#45 Freesia

Freesia

Deviruchi

• Supporters
  • 195 posts

Posted 14 December 2012 - 10:03 AM

Elfi, samozrejme, ze testovanie nikdy nepreukaze, ze finalny "produkt" je 100% bez chyby. preto som aj pisala, ze sa "predide zavaznym bugom". pri testovani sa ani nedaju pokryt vsetky moznosti (hovorim z praxe), to by zabralo mrte casu, ale aspon raz sa to testnut moze. a nech mi nikto nehovori, ze ani jedno gm si nenajde par minut niekolkokrat do roka. aspon pri velkych eventoch
  • 0
Postavy, ze ktore hravam: Carly (na exp), Chrissie (na hunty a pokec), Efiny (au-pair a kucharka)

#46 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 14 December 2012 - 10:16 AM

Elfi, samozrejme, ze testovanie nikdy nepreukaze, ze finalny "produkt" je 100% bez chyby. preto som aj pisala, ze sa "predide zavaznym bugom". pri testovani sa ani nedaju pokryt vsetky moznosti (hovorim z praxe), to by zabralo mrte casu, ale aspon raz sa to testnut moze. a nech mi nikto nehovori, ze ani jedno gm si nenajde par minut niekolkokrat do roka. aspon pri velkych eventoch

Pokial viem, raz to testovane urcite bolo. O com sa tu bavime, su okrajove pripady, na ktore sa prichadza vyrazne tazsie. Inak metody testovania - tu mas event a preklikaj ho, su neskutocne neefektivne a na vacsinu "zavaznych chyb" nepride ani 10 GM. Toto sa mozno da u aplikacii, kde workflow nepredstavuje zlozitejsi graf.
Mimochodom, presne ten isty event bol aj pred rokom, kde sa na to (aspon verejne) neprislo.

Co sa tyka spravania admina - reflektuje spravanie hracov, nic viac, nic menej. Mozno si to neuvedomujete, ale skodite tym sami sebe, nie servru, ani ostatnym. Dokonca si tym vo vela pripadoch vobec nepomozete.

Pokial ste item kupili, tak to nerieste, ja si vyhladam predajcu a dohodneme sa ... najskor tak, ze odovzda zarobok za predaj mne ...

PS. Obrazok som zmazal, ucel splnil...
  • 0

#47 Freesia

Freesia

Deviruchi

• Supporters
  • 195 posts

Posted 14 December 2012 - 10:20 AM

pred rokom som neeventila, tak k tomu sa vyjadrit nemozem. kazdopadne nemam teraz na ro cas, takze si so mnou spravte co chcete. hatky z ORB som si kedysi vyrobila, takze ich nepotrebujem.

zatial nazdar.
  • 0

#48 Mergi

Mergi

Deviruchi

• Supporters
  • 117 posts
  • Interests:Assassin Cross

Posted 14 December 2012 - 11:46 AM

Jednu otazku mam Jak se dohledaji ti co si ORB2 nafarmily LONI :-D podle meho nazoru nijak jelikoz to je uz nemozne dohledat ;-)
  • 0

Genetic(Trans) Jeseterka 160/50 s

Homuncul (Typ S) Eira 165

AB (Trans) Dr. Pierce 160/50

Chaser(Trans) lounly 160/50 s 

Legendary Item(lvl30) Steal 10,Steal Coin 10,DA+5% s sanci 3-tiho ATK 10

GX (Trans) Mergi 138/30

Sura(Trans) 156/50

Wanderer (Trans) 160/50

Nechápu jen jedno když je něco v dokonalé sinbioze proč se najde vždy někdo kdo tu sinbiozu chce zničit!

Tento server měl všelijaké časy, ale 7 let fungoval a prosperoval víc než kterékoliv jiné SERVERY.

8 rok šla cela servrová sinbioza do haje včetně nejcenejších hráčů co tento server měl.Jsem rád za těch prvních 7let. Od 8 roku to nemíním komentovat (nechci brečet)!!!

#49 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 14 December 2012 - 12:14 PM

Vlani vraj nebola odmena ORB2-ka ... písal to Thor o pár komentov vyššie ...
  • 0

#50 Crazy Horse

Crazy Horse

Deviruchi

• Supporters
  • 154 posts

Posted 14 December 2012 - 12:24 PM

minuly rok bol za domenu angry snarl :)
takze nie je sa co cudovat ze nikoho ani nenapadlo klikat znovu na npc :)
  • 0

Healplzak-High Exorcista-98 | Slavomir-Super Baby-94(profesionalny zlodej a banik)

Zlatohlavka-Lord Knight-82(Obojrucka) | Zenplzak-Alchemist-92(kuchar) | Ballantines-Gunslinger-99
ludia sa delia na dve skupiny... na tych, co boxy otvaraju a na tych, co ich predavaju. na tych, co sa hraju a na tych, co expia.
Posted Image

#51 blouznivec

blouznivec

Poring

• Supporters
  • 17 posts
  • Interests:"Foolish little brother, if you wish to kill me, hate me, detest me. And yet survive in an unsightly way. Run, run and cling to life, and when you have the same eyes as mine, come to me."

Posted 14 December 2012 - 01:25 PM

Paráda, doufám že se mi zlikvidují i hatky co jsem měl před začátkem eventu. Gratuluju ke krásnému zabití eventu.
  • -1

#52 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,449 posts

Posted 14 December 2012 - 02:38 PM

Paráda, doufám že se mi zlikvidují i hatky co jsem měl před začátkem eventu. Gratuluju ke krásnému zabití eventu.

Komu nedošlo, že to je bug, je prostě ocas nebo neví, jak na Rebornu fungují hunty a eventy celkově. Kdo to vysloveně farmil (5ks+) by dřív byl vybanovanej ihned. Divím se, že se Baalovi vůbec chce dohledávat, kdo co nafarmil a co s tím udělal.
A jako takové malé bezvýznamné plus si ti z vás, kterým popadala spousta různých čepic, můžou vybrat, kterou si nechají (aspoň nějaká malá útěcha za "snahu" navíc).

Díky tomu, že každý item se dá díky logu dohledat, tak není důvod, proč by se měly likvidovat i hatky, které byly získány dříve.

Taky bych pogratuloval k zabití požitku z eventu hráčům, kteří jsou tak nenasytní, aby dělali ptákoviny tohoto typu a nutili GM k další zbytečné práci, na což jako bonus doplatí všichni, co si ten hunt prošli víc než 1x.
  • -1
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#53 blouznivec

blouznivec

Poring

• Supporters
  • 17 posts
  • Interests:"Foolish little brother, if you wish to kill me, hate me, detest me. And yet survive in an unsightly way. Run, run and cling to life, and when you have the same eyes as mine, come to me."

Posted 14 December 2012 - 02:46 PM

Komu nedošlo, že to je bug, je prostě ocas nebo neví, jak na Rebornu fungují hunty a eventy celkově. Kdo to vysloveně farmil (5ks+) by dřív byl vybanovanej ihned. Divím se, že se Baalovi vůbec chce dohledávat, kdo co nafarmil a co s tím udělal.
A jako takové malé bezvýznamné plus si ti z vás, kterým popadala spousta různých čepic, můžou vybrat, kterou si nechají (aspoň nějaká malá útěcha za "snahu" navíc).

Díky tomu, že každý item se dá díky logu dohledat, tak není důvod, proč by se měly likvidovat i hatky, které byly získány dříve.

Taky bych pogratuloval k zabití požitku z eventu hráčům, kteří jsou tak nenasytní, aby dělali ptákoviny tohoto typu a nutili GM k další zbytečné práci, na což jako bonus doplatí všichni, co si ten hunt prošli víc než 1x.

Nevím, uznávám, jsem prostě lama a proto jako lama se ptám: Jak zjistím kterou hatku jsem měl před začátkem eventu. Abych si nesmazal nějakou co jsem měl již před eventem a nezůstalo mi tedy několik co jsem získal během eventu.
  • 0

#54 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 14 December 2012 - 03:00 PM

Nevím, uznávám, jsem prostě lama a proto jako lama se ptám: Jak zjistím kterou hatku jsem měl před začátkem eventu. Abych si nesmazal nějakou co jsem měl již před eventem a nezůstalo mi tedy několik co jsem získal během eventu.

Kazdy equip ma unikatne ID, podla ktoreho ide dohladat...
  • -1

#55 blouznivec

blouznivec

Poring

• Supporters
  • 17 posts

Posted 14 December 2012 - 03:03 PM

Kazdy equip ma unikatne ID, podla ktoreho ide dohladat...

Děkuji, tímto si mi velmi pomohl. Jdu hledat unikátní ID (snad ho nějakým zázrakem najdu), abych mohl roztřídit itemy na ty co jsem měl před eventem a ty co mám po něm.
  • 1

#56 Bakok2

Bakok2

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted 14 December 2012 - 03:50 PM

Děkuji, tímto si mi velmi pomohl. Jdu hledat unikátní ID (snad ho nějakým zázrakem najdu), abych mohl roztřídit itemy na ty co jsem měl před eventem a ty co mám po něm.

To je fakt...taky musim tipovat co sem mel a co ne predtim :D
  • 0
Posted Image

#57 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 14 December 2012 - 04:43 PM

:) Blažení tí, čo pred eventom nič nemali a nemusia riešiť takéto vtákoviny :P
  • 1

#58 Dlouhovous

Dlouhovous

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 57 posts

Posted 14 December 2012 - 07:58 PM

Popravdě trestání hráčů za tyto bugy nemám rád, obzvlášť když většinu lidí nenapadne že je to bug. Také jsem si ten hunt chtěl udělat víckrát, ale zachránil mě příchod 3rd díky čemuž mi na to nezbyl čas :D Několikrát se to psalo i na main a když už se proti tomu nevyslovili ani velmi zkušení hráči...
Avšak zároveň jsem velmi vděčný za to jak to Baalberith s Thorem vyřešili, i když mi ta krabka nepřijde až tak silná že by se na tom dalo nějak výrazně nafarmit (viz Jewelry box o vánocích :P ), tak si jistě každý kdo zde zažil páté výročí rebornu dovede představit jak by s hráči co si hunt udělali víc než jednou naložil koca ;) (opět chyba která se podle mého nedala poznat= asi 14 zabanovaných hráčů na měsíc, odstranění získaných předmětů zrušené peníze v bance a v neposlední řadě hozen na seznam hříšníků kvůli čemuž je můj bratr dodnes rozzuřen ;) )

Ps: Pořád je to velmi pěkný event tak se nenechte zdeptat :)

Edited by Dlouhovous, 14 December 2012 - 08:01 PM.

• 0

#59 Mergi

Mergi

Deviruchi

• Supporters
  • 117 posts
  • Interests:Assassin Cross

Posted 14 December 2012 - 08:54 PM

Znam jen Jednoho hrače co to dělal jen 1x a teď upřímně kolik jsis jich udělal ty ? Ja jen že uražíš a taky nehraju prvni tyden a nepoznal jsem to. Pokud to bylo nekolikrat vyhlaseno na mainu i IRC a nic se nedelo tak nvm proc bych to mel povazovat za BUG
  • 0

Genetic(Trans) Jeseterka 160/50 s

Homuncul (Typ S) Eira 165

AB (Trans) Dr. Pierce 160/50

Chaser(Trans) lounly 160/50 s 

Legendary Item(lvl30) Steal 10,Steal Coin 10,DA+5% s sanci 3-tiho ATK 10

GX (Trans) Mergi 138/30

Sura(Trans) 156/50

Wanderer (Trans) 160/50

Nechápu jen jedno když je něco v dokonalé sinbioze proč se najde vždy někdo kdo tu sinbiozu chce zničit!

Tento server měl všelijaké časy, ale 7 let fungoval a prosperoval víc než kterékoliv jiné SERVERY.

8 rok šla cela servrová sinbioza do haje včetně nejcenejších hráčů co tento server měl.Jsem rád za těch prvních 7let. Od 8 roku to nemíním komentovat (nechci brečet)!!!

#60 Lenus

Lenus

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 22 posts

Posted 14 December 2012 - 10:16 PM

Znam jen Jednoho hrače co to dělal jen 1x a teď upřímně kolik jsis jich udělal ty ?

Už znáš 2... Hlásím se.. sjem lama! udělal sjem to jen 1... fakt mne mrzí, že se nemůžu taky vztekat...
  • 0
Člen Guildy League Exeptional Heroes
Generic - Profesor 9x/6x
Buble Blue - HS Profesor 9x6x
Akkiho, Lierova, Petova a Frozenova Army (Paladin, HP, Champ, Creator, Stalker)
(LeH, VBR, Shikotsumiaku, R.N.R., Equlibrium, prostě zaskakuju kde můžu)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users