Jump to content

Photo

Jak kovat?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
34 replies to this topic

#21 Guest_Maul_*

Guest_Maul_*
  • Guests

Posted 05 June 2006 - 11:58 PM

50% dolu ma baby alchemista na vyrobu vsech potu. Mozna je to u kovare stejne mozna jinak :angel_not:

#22 Vlk

Vlk

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 20 posts

Posted 02 July 2006 - 06:01 AM

jen jsem se chtel optat .... kdyz vykovu 3lvl zbran s plnejma slotama(element, star crumb) dostanu neco bodu do rank.... plati to jen na 3 plny sloty jedno jaky nebo tam musi bejt element? predem dekuji za odpoved :confused1:
Správce ZOO:
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Vlk´ - Chanura

#23 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5305 posts

Posted 02 July 2006 - 07:19 AM

Pokud si spravne pamatuju tak zbran musi byt very very + element.

#24 kozel

kozel

odi et amo

• Supporters
  • 446 posts

Posted 02 July 2006 - 09:03 PM

Pres NPC prikazy by slo libovolne pojmenovat jakykoliv predmet. Jen otazka k cemu by to bylo dobre.

Skoda, no ja jen ze by se mi pacilo vic +10 Very Very Very strong ADAM's Balmung nez treba Ladik's :confused1:

To skoro laka k tomu vymyslet questik :blink:.

lights in the sky

#25 Kirta

Kirta

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 11 posts

Posted 08 July 2006 - 01:10 PM

No ja si to ctu a porad nevim jak udelat tu zbran elementarni... :devil2: nechce mi nekdo helpnout pls? xD /? :( :)

edit od k3dt:
1) nequotuj hlavni prispevek pres pul stranky.
2) Slusny lidi ktery chtej o neco poprosit pls nepouzivaj!

Ja
1) ja tady s tim neumim moc zachazet no... :( tak promin
2) ok ok dobre :(

Kdyz sme u toho jak se to udela abych toho okopirovala jenom cast/? /thx

Edited by Kirta, 09 July 2006 - 07:54 AM.

#26 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 08 July 2006 - 03:33 PM

Objevi se vam tabulka, v jejimz zahlavi je typ zbrane a seznam surovin potrebnych na vyrobu. Dole v tabulce jsou tri volna policka.
c.Pokud chcete vyrobit zbran s elementem, musite prislusny element pretahnout z inventare do tohoto policka. Pak uz nezbyva, nez se pomodlit a klepnout na OK.

b.Do jednoho ze tri volnych policek vlozite element-pak vykovete elementarni zbran.
c.Do zbylych dvou policek jiz nemuzete vlozit element, ale muzete tam vlozit Star crumb. Ziskate tak very strong (nebo very very strong) elementarni zbran. Kazdy Star Crumb prideli zbrani bonus +5 atk, je to zraneni, ktere zpusobite, i kdyz missnete.

Vždyť ti to Ládík napsal, a to dokonce dvakrát... (a to jsem si myslel, že zrovna tenhle tutorial je blbuvzdorný :( )
The End

#27 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 09 July 2006 - 08:07 AM

No dobre tak oprava - jak je tam dat to chapu, dejme tomu ze s pis nechapu CO sou ty elementy (i kdyz asi tusim....ale nevim jiste) a kde je mam sehnat.... :devil2: :(

Ach jo... příště napiš rovnou, co chceš, bude to ryclejší pro všechny.
Mystic Frozen
Rough Wind
Flame Heart
Great Nature

Edited by Nanaki, 09 July 2006 - 08:08 AM.

The End

#28 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 19 May 2007 - 10:06 PM

mam taky blby otazka:

kde se da koupit mini furnace? bo v databazi to napsane neny...

presne tu
NPC Christopher

#29 LoraHup

LoraHup

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 19 April 2010 - 03:14 PM

Czy nie moїna zrobic tak jak jest na wymoderowano i chyba wymoderowano, їeby byіy widoczne te obrazki? Bo to trochк dziwnie wygl±da jak ich nie ma . Czytaіem w jakim¶ , їe moїna zrobic chyba, їe siк poda strone avartpage i co¶ tam... Dobra nie wiem, ale czy nie moїna zrobic їeby byіy widoczne te obrazki?
Ňóđčçě č ŕęňčâíűé îňäűő - ěî˙ ńňčőč˙ č ëţáîâü

#30 desik

desik

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 28 August 2010 - 04:18 PM

Najde se nejaky dobrak ktery by vykoval nejakou elementarni dyku.. klidne pak post smazte ale nejradsi bych byl kdyby mi nekdo odpovedel... pro chytraky mi vytvorit topic v obchode nejde a spamovat tady forum 5 prizpevky je zbytecne kdyz muzu napsat tady =)
layla - sin 5x
noel - acolyte xx

#31 Samuuraj

Samuuraj

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 17 January 2011 - 12:39 PM

Garment: Skeleton manteau(+2 luk, +2 dex)

#32 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1236 posts

Posted 17 January 2011 - 04:48 PM

Garment: Skeleton manteau(+2 luk, +2 dex)

Cože? Co to má společného s kováním u BS/WS?
Co to je za manťák? Pokud vím tak jediný skel mant má STR + 2, DEX + 2, LUK + 2 ; INT - 3, VIT - 3, AGI - 4
A na jeho výrobu se můžeš podívat do databaze
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#33 Samuuraj

Samuuraj

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 18 January 2011 - 08:36 PM

Cože? Co to má společného s kováním u BS/WS?
Co to je za manťák? Pokud vím tak jediný skel mant má STR + 2, DEX + 2, LUK + 2 ; INT - 3, VIT - 3, AGI - 4
A na jeho výrobu se můžeš podívat do databaze

Pokud nevis tak kazdy bod luk a dex pridava +0,1% uspesnosti ;). Prave to to ma spolecnyho: +2luk +2dex) Na predchozi strane je Garment s Masteringem(+1 Luk). Napsal sem vyhodnejsi variantu.

#34 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1236 posts

Posted 18 January 2011 - 10:33 PM

Pokud nevis tak kazdy bod luk a dex pridava +0,1% uspesnosti ;). Prave to to ma spolecnyho: +2luk +2dex) Na predchozi strane je Garment s Masteringem(+1 Luk). Napsal sem vyhodnejsi variantu.

Dyť to je post 5let starý
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#35 Samuuraj

Samuuraj

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 18 January 2011 - 10:51 PM

Dyť to je post 5let starý

Ano, tak jsem jen tak nahodou cetl topic.) Tehdy skel.m. este asi nebylo, tak sem doplnil info. Je na tom neco spatnyho? ;)