Jump to content

Photo

Creator Buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
182 replies to this topic

#141 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,167 posts

Posted 01 October 2010 - 02:21 PM

Za poslední měsíc co jsem tady chytal soniky, tak byly všechny s EDP. Je sice pravda, že jsem chodil hlavně na gwčka, kde byly PFka. To snad jen u noob guild najdeš sinxe co nepoužívaj EDP nebo palachy co používaj shield chain.
Ten build co jsi tu postnul má málo vit, bez +5 stun proof dark bashi a VA se tu s 25 vit neobejdeš, to je dalších 10% DH redukce dolů. S 30% dh redukcí a 35 def dostaneš i slabej sonik za 13,5k, neříkej mi, že tolik vytáhneš bez jablek. Pro mě je to pořád creator co se bez sacri neobejde, stejně jako 1 vit dps crea. Jediná výhoda je větší účinnost potů, třeba na SGčko a podobnou non-burst dmg.

A jo, na obranu precastu s CP v tom počtu nepotřebuješ žádný redukce, ani ED/marca. Ani ten crea tam neni tolik potřeba... :D

Edited by Vertol, 01 October 2010 - 02:23 PM.

Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin
Korgen...champion (je jen můj! :P )

"Double the gun, double the fun!" Serious Sam :)

K/P/V

#142 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • 1,449 posts

Posted 01 October 2010 - 02:44 PM

A jo, na obranu precastu s CP v tom počtu nepotřebuješ žádný redukce, ani ED/marca. Ani ten crea tam neni tolik potřeba... :)

Tam radši snipera / HW - je to levnější :D
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#143 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 01 October 2010 - 05:12 PM

Tam radši snipera / HW - je to levnější :D

Nebo hromadu crossů :)
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#144 Guest_Miltank_*

Guest_Miltank_*
  • Guests

Posted 01 October 2010 - 09:24 PM

davam prednost prezit SB, ponevadz jsem se na woe serverech neco naucil, nikdy nemas devo porad :) a davat 25 agi je plytvani casu, kdyz v desni dobe je ti na nic :D

Jak uz ti tu mnoho lidi napsalo, sonic stejne neprezijes. Vit na creatorovi jak ty pises "v dnesni dobe" je naprosto na nic. Agi je naopak velmi dobra a vetsina lidi na WoE serverech dokonce treba ani nema 99 int, ale jede 40 base agi, protoze creator je tu na dps, tzn damage per second(a ne damage per demo). Mozna tomu nebudes verit, ale nejsi jediny, kdo hraje na tebou zminovanych WoE serverech. Hral jsem na feelru, eternityru, TFE, visionru, chronosu, xuyru. Na vetsine GW bylo minimalne 200 lidi, ale i treba 700. Mam odehrany stovky GW za skoro vsechny chary, stovky hodin v BGckach a i vcelku slusnou teoretickou znalost. A nejsem v tom na Rebornu sam. Sice uz tu zbylo jen par lidi, co tu umi poradne hrat GW(a vetsina je z PFek nebo RNR, tim samozrejme nerikam ze vsichni PF a RNR, aby nedoslo k omylu), ale prijit sem jako nejakej Mesias, vykladat tu svoje moudra(ktera jeste ani nejsou zdaleka moudra)a poukazovat na to, ze vsichni na Rebornu jsou lamy(sice uz tu v podstate nehraju, ale tohle me dost irituje)je prinejmensim k smichu...

#145 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 01 October 2010 - 09:57 PM

Hezky napsáno
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.

Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#146 Dark Warrior

Dark Warrior

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 584 posts

Posted 01 October 2010 - 10:01 PM

+1 :D

Edited by Dark Warrior, 01 October 2010 - 10:02 PM.

Dark warrior ....................... 99/69 Lord Knight (R.N.R.)
Keridwen ............................ 96/66 High Priest
Omikron .............................. Soul Linker

#147 Merlock129

Merlock129

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 posts

Posted 01 October 2010 - 10:16 PM

No pote co rikas ze jsi prosel tolika woe servery a nadavas na build nejlepsiho creatora z Nabz/WPE tak jsi mi dokazal, ze muj puvodni nazor na Reborn byl opravneny :D

~Entei~

~Hate us we love it~

elfinka: ..ale ty s nami nemuzes jet tramvaji, tvoje ego se tam nevejde ^_^

http://img688.images...us/i/wspvp.png/

Posted Image

#148 Arcik

Arcik

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 520 posts

Posted 01 October 2010 - 10:19 PM

Ono zalezi na serveru ohledne toho SB a taky bych rekl ze 50% sinx tady ani nepouziva EDP :)

to mluvis spis o CzechRO ne? :)

No pote co rikas ze jsi prosel tolika woe servery a nadavas na build nejlepsiho creatora z Nabz/WPE tak jsi mi dokazal, ze muj puvodni nazor na Reborn byl opravneny ;)

hele, je Merlock tvuj skutecny nickname? nerikaj ti spis Izzner? :D

no ja jen cekam, kdy nam to na tych reborn woe poradne ukazes Posted Image

Edited by Arcik, 01 October 2010 - 10:19 PM.

#149 Dark Warrior

Dark Warrior

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 584 posts

Posted 01 October 2010 - 10:22 PM

No pote co rikas ze jsi prosel tolika woe servery a nadavas na build nejlepsiho creatora z Nabz/WPE tak jsi mi dokazal, ze muj puvodni nazor na Reborn byl opravneny :)

Vsak my si o tobe taky uz delame prvotni nazor :) :D

no ja jen cekam, kdy nam to na tych reborn woe poradne ukazes Posted Image

jn, hlavne jak tam nabehne s tema 25 vit :) , no co, o crea ve stunu vic ;)

Edited by Dark Warrior, 01 October 2010 - 10:26 PM.

Dark warrior ....................... 99/69 Lord Knight (R.N.R.)
Keridwen ............................ 96/66 High Priest
Omikron .............................. Soul Linker

#150 Guest_rodix-_*

Guest_rodix-_*
  • Guests

Posted 01 October 2010 - 10:36 PM

nadavas na build nejlepsiho creatora z Nabz/WPE

Ak je tamto build najlepsieho creatora z WPE, tak sa od zajtra davam na hunty, ucka, questloving a GW 8v5.

#151 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 01 October 2010 - 10:56 PM

Ak je tamto build najlepsieho creatora z WPE, tak sa od zajtra davam na hunty, ucka, questloving a GW 8v5.

OH YEA, to si zapamatuju :D

#152 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • 1,449 posts

Posted 01 October 2010 - 11:40 PM

Nejlepší crea je takovej, kterej má za prdelí nejlepší sacri. Takže pokud ho má, tak vítej zpět na Rebornu. Je tu pro tebe připraveno spoustu nových questů a huntů.

Non advanced squad

Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#153 Guest_Miltank_*

Guest_Miltank_*
  • Guests

Posted 01 October 2010 - 11:57 PM

No pote co rikas ze jsi prosel tolika woe servery a nadavas na build nejlepsiho creatora z Nabz/WPE tak jsi mi dokazal, ze muj puvodni nazor na Reborn byl opravneny :D

Chlape proti WPE jsem hral a videl jsem i videa od jejich creatoru. Napriklad od Estera(ten hral za vic charu, jako champ, ganba HW, matak stalker, apod), ale hral velmi dobre kazdej char a mel luxusni videjka a mel 100%centne 1 vit. Az budu mit cas tak i najdu jakej mel presne build. :) Krom neho si tam jako creatora pamatuju jeste Phantomativa a Karmu.

EDIT: Tak jsem projel videa od ruznych creatoru(Omar-Thori/GvG mode, Karma-wpe, Afrikan-wpe, Ester-wpe, Nji-wpe ale priznam se, ze tohodle cloveka vubec neznam :) ), co mam jeste na disku a nikomu neprekrocily HPcka 9k bez jablek(1 vit+dia boty s matyrem je 8300 HP, tzn s jednim BG ackem nebo diablos mantakem(ale vetsina lidi nosi spis proxi mantak) je to tech 9k). Creator na 99/70 s 25 vit a dia botama s matyrem/GFkem ma 10k HP. Snad to nemusim dal rozepisovat, aby ti doslo, jak se veci maji. ;)
Btw takova pripominka k tomu tvemu "na WoE serverech jsem se naucil nespolehat na sacri". Napsat tohle, kdyz hrajes za creatora je snad nejvetsi konina...ve vetsine vetsich guild ma sacri 80-90% charu a creatori s profama a HWiznama maji na devo permanentku.

Edited by Miltank, 02 October 2010 - 02:44 AM.

#154 Aniteru

Aniteru

Hyegun

• Supporters
  • 422 posts

Posted 02 October 2010 - 01:14 AM

Ono zalezi na serveru ohledne toho SB a taky bych rekl ze 50% sinx tady ani nepouziva EDP :D
A co se tyce toho excalibur tak vim na co narazis ohledne aspd apod, ale v tom precastu umirali lidi na prvnim policku :) slo spis o jatka nez woe :)

Prosim vás muze mi nekdo rict,co je to tady za chytraka? 50% sinxu nepouziva edp? what the hell? mel jsem asi tak pred rokem uplne stejny nazor na SB a nebo alespon podobny a muzu ti rict ze jsem musel vytahnout na snipce 80vit 40+ def abych nejake ty "SB bez EDP" prezival .)
btw ten build,to vypada spis jak stare buildy na HW a ne na creatora sry,jak rikal Milt uz nejakou dobu neco hrajeme a nechat si poradit neni nikdy ponizeni,nybrz nabidka o pomoct..a je na tobe jestli ji prijmes nebo ne,ale nevykladej nam tu blbiny,ktere ani nejdou pravda :) Btw,WPE,dik za info,My jako bandicka od TA si na tobe radi(jak rika rodix) nahonime fragy:) pardon za pripadne chyby,kouknete na cas kdy pisu a mozna pochopite ;)
Aniteru~Aenaii~Sadness~Eureya~Xalli~Revy~Lyre~Nelnir~Genocide
Posted Image

#155 Gracy

Gracy

Deviling

• Supporters
  • 263 posts

Posted 02 October 2010 - 01:47 AM

pokud je toto tvůj ideál, mno...
screen je z dávného pravěku, je starý rok a půl, FE, tehdy se crea jeli jinak
snímek byl dělaný za účelem zamachrovat se 162dex/156int ze statů a neprolomitelnou obranou s cp
a kde je dneska konec Nabz .)

Posted Image

#156 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 02 October 2010 - 07:50 AM

ve vetsine vetsich guild ma sacri 80-90% charu a creatori s profama a HWiznama maji na devo permanentku.

Pokud si zrovna nejde dát večeři :D

#157 Kordex

Kordex

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 14 November 2010 - 07:10 PM

Cau, potrebuju poradit se statama a EQ u creatora na AD
chci se zeptat jestli je dobry mit za staty ( s agi+bles )
str: 1+15
agi: 1+19
vit: 40+3
int: 94+26
dex: 98+32
luk: 1+11

a EQ:
CoM, AwE, gangster mask, Lords clothes s ED, bazerald, VS s tharou, VM s rayem, boots s matyrem, a 2x glove se zeromem

Creatora chci mit jen na GW
Diky

#158 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • 1,449 posts

Posted 14 November 2010 - 07:38 PM

chci se zeptat jestli je dobry mit za staty ( s agi+bles )...
Creatora chci mit jen na GW
...

Ne, rad na buildy creatorů tu máš až dost, hledej šmudlo. Nauč se pracovat s calcem a neházej tam jen random čísla.

Non advanced squad

Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Často okupuji:
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#159 Glorf

Glorf

Deviruchi

• Supporters
  • 142 posts

Posted 01 December 2010 - 08:12 PM

Ne, rad na buildy creatorů tu máš až dost, hledej šmudlo. Nauč se pracovat s calcem a neházej tam jen random čísla.

som az dojaty k zlzam ze otvorim (po veeelmi dlhom case btw) poslednu stranku Creator - buildy a tam vidim ako miltank disuje, elleshar disuje, co je omf* s rodixom? :P
DELETED:
Glorfindel 99/69 SVD LK PFT

Aktualny projekt: Maly konik; Findulais
Cogito, ergo sum.
.

#160 sisimen

sisimen

Chonchon

• Supporters
  • 42 posts

Posted 09 April 2011 - 10:04 AM

cuss, muzu poprosit o kritiku?.) na tohle
..kdyztak strucne sim, at to nemusim cist dva dny:)
k equipu:nvm hlavne co za zbran(na GW),.. jesi muzu radu, co na sebe mimo GW(na demovani..max int :confused1: :blink:)
k statom:
Psalo se tu sice neco , ze nej je 99 int.dex a zbytek agi, ale nechci to ciste na GW (to bych max prehodil na 99dex 89int..tu vit chci! :ph34r: :lookaround: :ph34r: ), tak aby to mohlo behat i po venku a neco vydrzelo:)
StormyK - HW ..odexpi i co nema
Firsty,StormyM, colesdal,codumdal,coondal ,a dalsi.)