Jump to content
Reborn fórum

Creator Buildy


Unicorn

Recommended Posts

A už si vidÄl, aby nÄkdo dostal pár zásahů od fire boltu, nasadil jakka a od zbylých zásahů ze stejné série dostal menÄí­ dmg?

O tom, že by vybÄhl z range, se nedá vůbec uvažovat, protože jak je jednou zamÄřenej a AD se dokonÄí­, tak ho trefí­, aÂť uteÄe libovolnÄ daleko.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

A už si vidÄl, aby nÄkdo dostal pár zásahů od fire boltu, nasadil jakka a od zbylých zásahů ze stejné série dostal menÄí­ dmg?

O tom, že by vybÄhl z range, se nedá vůbec uvažovat, protože jak je jednou zamÄřenej a AD se dokonÄí­, tak ho trefí­, aÂť uteÄe libovolnÄ daleko.

Ja ne, ale Lenin jak se zda ano :D Tak se to snazim vysvetlit, ne tvrdit ze to je blbost :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tak, jelikoz ted hraju za Alchemistu, kterej co nevidet prestoupi na cestu creatora,

rad bych videl nejaky nazory na build, kterej by tvoril kompromis mezi GW a MvP.

 

Skilly mam rozhodnuty, pojedu AD + FCP.

 

Asi bych jel 99 INT hned ze zacatku, tudis na nejakym +- 65 lvlu mam max INT.

Ale nevim kolik VIT, STR(u tohodle statu bych to asi neprehanel jen kvuli extremni nosnosti,

to, ze moc neunesu neni pro me moc zmena...)

 

No a jelikoz v topicu je plno bordelu jeste z dob davno minulych, tak bych uvital nejakej napad na build :(

 

 

Predem dik

Link to comment
Share on other sites

Ked chces ist 99 int nemas velmi na vyber. Bud dex > vit alebo vit > dex

 

Str tahat kvoli nosnosti nema vobec zmysel. Jedine ze by si chcel ist Str kvoli pvm aby si mohol pouzivat "klasicke" merch skilly (mammo+CR). Ale to by nasledne chcelo zvysit AGI kvoli aspd a tym padom znizovat ostatne staty. Pri momentalnej situacii na GW sa nizsia vit oplati viac ako vysoka, takze je taky build mozno realizovatelny.

 

Za par minut som vymyslel toto:

staty na 99/70 + agi + bless

str 93+27(ringy s mantismi + uska + crazy uproar)

agi 40 + 19 (s berserkom slusna aspd, na gw s adrenalin rush ani nehovorim :()

vit 32+3 (aspon to AD nebude tak boliet )

int 81+19 (AD ma pri tejto int stale slusnu dmg(pocitane s ED a Lords clothes)

dex 31+24

luk 2+11

 

9259 HP(matyr)/1015 SP

 

AD v obrane s gospelom a jedlom (tzn 130 int) uz spravi pod SG slusnu paseku, a nebudes musiet smutne cumiet do obrany plnej pneum a mozno aj empo rozbijes.. Trosku viac univerzalny ako standardne buildy. Samozrejme by si sa musel zmierit s tym ze tvoje AD nevrazdi tak ako pure int creatorov, a mammo nie je cart termination :P

Je to len z kalkulacky neskusal som to na teste a je to pravdepodobne uplne nepouzitelne, ale je to ilustracia ze by sa creator asi dal ist aj inak :(

Link to comment
Share on other sites

Ave: s touhle vitalkou bude zastunovanej, sice mensi rany od AD, ale bez lepsiho equipu to bude hruza, takze misto Lords cloath bych doporucil spis vaklyria armor, pak te stun nezajima :(

 

Int 99

Dex s bonusem, equipem a boostama 100

Vit 40 (s valkyria armorem rezist na stun 90% a s nejakym ti luk je to jeste lepsi)

 

- zbytek bodu do luk, kdyby chtel nekdo varit nebo do str, existuje karta, ktera za kazdych 18 bodu v str dava 1 int. :P

Link to comment
Share on other sites

Jee vidis to je pravda :P Spolu by sme nieco aj boli schopny vyrobit :P Btw tak ma napada ze do obrany namiesto str equipu int equip (ringy+bazerald+jewel crown+cezom zmienena karta) zvysi int o dalsich 17 a s int 146 to uz je paseka fakt slusna.. CO sa tyka mvp (to je vlastne to co tulpik chcel).. V podstate s int equipom potrebujes vacsinou o 1-2 lexovane AD viac co je podla mna nie je az taka katastrofa.. Zacinam mat pocit ze s podobnym buildom by sa fakt asi dalo pracovat :(

Build ktory navrhuje ceza :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Existuje nějaký sluÄný PvM + MvP build Creatora, který by byl i využitelný i na GW, s nějakou STR a pár AGi, tak aby zabí­jel i normální­m melee ATK obyÄejná monstra -zenorci, bathory (niff) ?(popř. s tí­m CR + Mammo). Avengelův build se mi lí­bí­, ale neví­m přesnÄ, jestli by to nechtÄlo dopilovat asi odzkouÄet na test serveru. Možná trochu ví­c agi... a nebo ví­c dex :) něco podobnýho bych potřeboval, ale není­ to blbost dÄlat si podobnej battle build (STR+AGI), když by mÄl být primárnÄ na MvP? ... Zase kdybych si dÄlal homuna (Lifa) nestačil by normální­ INT>DEX>>VIT build / nebyl by dokonce pro vyÄÄí­ lvl homuna lepÄí­?

 

lifdamage1ot5bs7.th.jpg

 

.....

Link to comment
Share on other sites

Na MPV je rozhodne nejlepsi INT - DEX build creatora. Pokud chces jet spis na PvM, CR, mammo a podobne, tak je jasna vyhra STR, AGI nebo zkusit crit creatora s agi, luk a troskou dexy.

 

Kazdopadne pokud chces zabijet neco vetsiho, tak jedine ADckem a to chce mit tu intu alespon 80+

Link to comment
Share on other sites

Mno něco co si tu psal, normální­ moby umlátit (popř. pomůže homun) , nějaky vÄtÄí­ (s vÄtÄí­ VIT ) AD, a mimo to aby se dalo chodit na MvP, takže určitě dost INT,buÄ dost AGi nebo STR nejspí­Ä i trochu ví­c DEX, ale tÄžko ří­ct jestli to není­ tak hybridní­ build, že zabije prd.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

No tak já sem sem si dotáhl něco jako(neví­m teď přesně, doma mrknu pak kdyžtak upraví­m)

 

Base stats:

INT 99+7 (106) + Bless 116

DEX 86+14 (100) + Bless 110

VIT 47+3 (50)

LUK 14+11 (25)

 

Skills:

Acid Demonstration 10

Full Chemical Protection 5

Plant Cultivation 2

Potion Pitcher 5

Potion Research 10

 

All other skills is prerequisite :D

 

GW Equip:

Frigg's Circlet

2x Earring

Unfrozen Valkyrie's Armor / Deadly Valkyrie's Armor

Cranial Valkirie's Shield

Immune Muffler

Green Shoes

Bazerald

 

 

Na MvP si beru Morpheus equip set kvůli INT.

 

Dneska bych jel asi trošku jinej build:

1) VIT bych si dal 46 protože Valky Armor +1 All stats, další­ staty bych nechal.

2) Potion Pither 5 level je dneska zbytečná věc, použil sem to snad 3x, takže ten bych dal na 4.

3) Plant Cultivation bych nechal na levelu 1, sázet herby se nevyplatí­.

4) Full Chemical Protection bych dal na level 4 - 8 minut nebo 10 je podle mě jedno.

5) Tí­m by se otevřela možnost dát na jobu 70 Aid Potion Pitcher na 10, na menší­m levelu postrádá smysl.

 

Ovšem je otázka jak dlouho by byl člověk ochotnej ty Star Sandy huntit, nebo kupovat.

Já sám mám dost práce se sázení­m, vaření­m, prostě vší­m a ještě tohle by mě zrujnovalo :)

 

Imho je to dost dobrej build, měl sem ho naplánovanej ještě před tí­m, než sem Creatora měl a nikdo ho nemá :)

 

Edit: K magnetu, pokud nejde - je to podle mě chyba.

Proč? Protože je to plošnej party heal, kterej stojí­ CWP, nevdí­m jedinej důvod proč by to měl magnet omezovat.

Link to comment
Share on other sites

taka technicka otazka, ide hadzat aid condensed potion na magnet?

mi to pride ako taky dost nevyuzitelny skill ak nie, vacsinou ked sa kempi tak pod kempom magnet je, ked sa preraza magnet je, a tympadom ten skill aj tak nikdy nevyuzijem...

:D

Link to comment
Share on other sites

Guest Bruky

......

2) Potion Pither 5 level je dneska zbyteÄná vÄc, použil sem to snad 3x, takže ten bych dal na 4.

......

S tí­mhle nesouhlasí­m. PP 5 se imho hodi. Zvlast pokud u empa dojdou asurakovi BP, do ktereho mlati sin a profesor nikde v okoli. V podstate je to do vsech moznych situaci, kdy dojdou nekomu sp a bp a profa neni nikde okolo.

 

Je treba s tim ale pocitat a nosit tech bp aspon 50. Imho velice dobry podpurny skill, ktery se velice hodi na lidi po soul burnu, zvlaste pak wizny, ktere nemaji nosnost, aby nosily vic jak tech 5 bp.

 

 

Se zbytkem postu souhlasim, i kdyz jsem stale skepticky vuci ACP. Holt jsem ho jeste nevidel nikoho pouzivat a neverim mu;)

Link to comment
Share on other sites

wizny taky nemaj nosit BP, ale grape juicy a podobný vÄci, páÄ je to lehký a s jejich int a regenem by to nemÄlo vadit.. a co se týÄe PP lvl 5 - dá se hodnÄ využí­t i pro sebe samýho, ale jestliže se celkovÄ dostane ke skillu, kterej chce jet a je pro nÄj důležitÄjÄí­, tak nevidim důvod, proÄ to tak neudÄlat.. holt si lidi budou muset naučit živořit na sebe :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

S tí­mhle nesouhlasí­m. PP 5 se imho hodi. Zvlast pokud u empa dojdou asurakovi BP, do ktereho mlati sin a profesor nikde v okoli. V podstate je to do vsech moznych situaci, kdy dojdou nekomu sp a bp a profa neni nikde okolo.

 

Je treba s tim ale pocitat a nosit tech bp aspon 50. Imho velice dobry podpurny skill, ktery se velice hodi na lidi po soul burnu, zvlaste pak wizny, ktere nemaji nosnost, aby nosily vic jak tech 5 bp.

Se zbytkem postu souhlasim, i kdyz jsem stale skepticky vuci ACP. Holt jsem ho jeste nevidel nikoho pouzivat a neverim mu;)

Já osobnÄ bych to s PP 5 nevidÄl tak tragicky, já za Creatora mám 1k5+ maxSP, sám ti můžu ří­ct, že Soul Burn dostneÄ když moc tak jednou za GW, aspoř já a když už ho dostanu, tak si dám ten jeden BP na 200+ SP a deme dál :laughing1:

A k asurákovi co mu dojdou BP, no neví­m, asura s jeho no-int characterem dostává PP 5 za 60SP(asi tak nějak..).

 

A prostě sem to myslel tak, že tento build nedÄlá žádnej kompromis, kdybys ho chtÄl udÄlat, udÄláÄ to tak jak sem to psal já, že bych to asi jel.

A ACP podle mÄ pomůže 100x ví­c, když vezmeÄ, že na to platí­ linka a Paladinovi to dává heal za 12k.

 

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Já osobnÄ bych to s PP 5 nevidÄl tak tragicky, já za Creatora mám 1k5+ maxSP, sám ti můžu ří­ct, že Soul Burn dostneÄ když moc tak jednou za GW, aspoř já a když už ho dostanu, tak si dám ten jeden BP na 200+ SP a deme dál :laughing1:

A k asurákovi co mu dojdou BP, no neví­m, asura s jeho no-int characterem dostává PP 5 za 60SP(asi tak nějak..).

 

A prostě sem to myslel tak, že tento build nedÄlá žádnej kompromis, kdybys ho chtÄl udÄlat, udÄláÄ to tak jak sem to psal já, že bych to asi jel.

A ACP podle mÄ pomůže 100x ví­c, když vezmeÄ, že na to platí­ linka a Paladinovi to dává heal za 12k.

 

:wacko:

samozřejmÄ že PP5 tobÄ nijak nepomůže, tobÄ staÄí­ cucnout 1 BP na to, abys mohl dál fungovat

Ale třeba wizardi by za to byli často velice vdÄÄní­, oni nemají­ vozí­k a minimální­ nosnost, prostě si nemůžou dovolit tÄch BP nějak moc nosit

Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

pri vsi ucte, potion pitcher je na nic, mozna na expeni, kdyz creator jeste tahal, ale ted?

navic drtiva vetsina lidi ma rankerske poty, ktere davaji skoro stejne jak potion pitcher, ktery podle mych poznatku nejspis rankersky bonus ignoruje. dale pitcher nemuzes pouzit na classicalu, ma delay a nemuzes naraz hazet AD a pitcherovat. takze podle me tenhle skil vynechat a jit co nejdriv vetev AD + FCP spolu s potion researchem (+5% efektivity potu z alvl jestli se nepletu), protoze FCP je s holden-kombem jaksi prehnane a prakticky eliminuje divest stalkery.

a wizny? at se staraji sami, creator neni support char (az na par vyjimek), u alcha je tento skill dobry, bo alch nema zrovna nejake prevratne skilly, ale u creatora...?

jo a taky usetris jedno tlacitko z uz tak preplneho rejstriku klaves na gw :laughing1:

tzn. AD - WP - FCP - BP (mesias a tomik jsou pekne svine :wacko: ) - panacea - armory - accesory - hide, no a to je asi tak vsechno, prsty si u toho rozhodne nezlames, jako paradicku si dej item apprasial a plant cultivation, sice na gw zbytecne, ale aspon muzes tvrdit, ze pouzivas tu vec zacinajici na B

Link to comment
Share on other sites

pri vsi ucte, potion pitcher je na nic, mozna na expeni, kdyz creator jeste tahal, ale ted?

navic drtiva vetsina lidi ma rankerske poty, ktere davaji skoro stejne jak potion pitcher, ktery podle mych poznatku nejspis rankersky bonus ignoruje. dale pitcher nemuzes pouzit na classicalu, ma delay a nemuzes naraz hazet AD a pitcherovat. takze podle me tenhle skil vynechat a jit co nejdriv vetev AD + FCP spolu s potion researchem (+5% efektivity potu z alvl jestli se nepletu), protoze FCP je s holden-kombem jaksi prehnane a prakticky eliminuje divest stalkery.

a wizny? at se staraji sami, creator neni support char (az na par vyjimek), u alcha je tento skill dobry, bo alch nema zrovna nejake prevratne skilly, ale u creatora...?

jo a taky usetris jedno tlacitko z uz tak preplneho rejstriku klaves na gw :laughing1:

tzn. AD - WP - FCP - BP (mesias a tomik jsou pekne svine :wacko: ) - panacea - armory - accesory - hide, no a to je asi tak vsechno, prsty si u toho rozhodne nezlames, jako paradicku si dej item apprasial a plant cultivation, sice na gw zbytecne, ale aspon muzes tvrdit, ze pouzivas tu vec zacinajici na B

 

heh delay sice má, ale když tim někoho healneš za 2-3 healy ... no a prej, ať se wizny staraj sami...checht.. jak už psal jahy nebo bruky .. wizna dopr**** nemá nosnost, dokážeš to pochopit ?! ...a taky nevim odkaď bereš, že crtr není­ support char, ale zároveň řikáš, aby jel FCP :wacko: docela hodně íştočnej skill ... a jestliže ignoruje rank poty, tak je to špatně, protože kdysi to určitě neignorovalo ...

Link to comment
Share on other sites

... a jestliže ignoruje rank poty, tak je to ÄpatnÄ, protože kdysi to určitě neignorovalo ...

pokud to neignorovalo a teÄ ignoruje, tak už tu chybu opravili :laughing1:

 

edit:

a wizny? at se staraji sami, creator neni support char (az na par vyjimek), u alcha je tento skill dobry, bo alch nema zrovna nejake prevratne skilly, ale u creatora...?

možná jsi to jeÄtÄ nezjistil, ale spolupráce je důležitá. Gilda "starej se sám" by asi nemÄla moc dlouhou historii

Představ si, že budeÄ mí­t v gildÄ priesta který dostane linku a když mu řekneÄ o bless, odvÄtí­ "hele já teÄ nejsem support, zabí­jí­m, pomož si sám". JistÄ velice pří­jemné

Link to comment
Share on other sites

Guest Kvakik

pokud to neignorovalo a teÄ ignoruje, tak už tu chybu opravili :laughing1:

 

edit:

 

možná jsi to jeÄtÄ nezjistil, ale spolupráce je důležitá. Gilda "starej se sám" by asi nemÄla moc dlouhou historii

Představ si, že budeÄ mí­t v gildÄ priesta který dostane linku a když mu řekneÄ o bless, odvÄtí­ "hele já teÄ nejsem support, zabí­jí­m, pomož si sám". JistÄ velice pří­jemné

 

no chlapci, wiznam muzu max. tak vozit blue poty ve voziku, protoze ho nemusim mit na 100% zatizení­ kvuli dmg jak WS. A podle vas, kdyz mi nekdo rekne "hele, tam ten profa je lexly" a druhy "potrebuju blue pot na sebe" co mam jako udelat? potovat wiznu? ja treba maxe chapu, on je pseudo-wizna a ma svuj uhel pohledu, ja jsem zas creator a mam jiny, konec koncu tohle je topic o creatorech ne "kdopak nam kua bude supportit wiznu?"

 

FCP? no to je vzdycky az druhy nebo treti skill, primarni je AD, muzes proti tomu protestovat, muzes s tim nesouhlasit, ale to jedine, co s tim nadelas. no proc treba nikdo prakticky uz nehraje Aislinn? aha, ona nema ADcko, ja zapomnel, a pritom je to supprt creator a mohl by hazet ty vase včive blue poty na chudacky wiznicky....takze asi tak. No mozna aby jsi nemel pocit, ze jsi mel "nachytal", tak jsem mel jet asi naboostene utocne kytky co? nebo hrat bowling s marine spherama? no a proc si hazite pneumy? abych na vas nehodil pot? nebo snad FCP? nezasadil vam pod nohama kytku? sami sobe si odpovidate svymi ciny.

 

wp pres potion pitcher mi dava okolo 2200 hp, vychlastany cca 1800-2000 (jestli je tohle 50% tak budu pozadovat disciplinarni trest pro matematikare ze zakladni skoly, ze mi neco duleziteho zatajil), ale abych ho nekdy pouzil ve valecne vrave, to aby si clovek sebou tahal stringy na follow, nebo ze by me azarel spamoval sufrou? hmm, azareli, jdes do toho? uz ho vidim, jak zas bude pyskovat a vymlouvat se na pingy

 

no srovnani se soulinkovanym priestem beru jako ulet, na to nema cenu odpovidat, klasicky priklad chybne argumentace, priest je na gw primarne na support, creator na dmg od dob, co lidi vynalezli ADcka, kdyz tak koukni na nejaky topic o skillech, kdybys nahodou nevedel, nekde to tu urcite bude

 

jo a jeste muzu:

1 - hooronga, sice mi sebere 2 inty z nausnice, ale muzu vrnet blahem, jak skvele supportim gildu a delam z ni gildu "nestarej se sam"

2 - misto excaliburu budu mit bud light epsilonku a healovat vsechny okolo, s mou intou pres 130 to celkem i jde, ze stringu samozrejme.

3 - nebo bloodynu a vozit rychle lidem veci z kafry, tim bych byl taky support, vsak on ty ADecka muze hazet treba profa nebo dancka, to je jedno, kdo bude chtit, vsak jsou na to svitky

 

ocenim dalsi vase napady ohledne creatora s namaxovanou int na AD build jako support charu protoze nechci, aby PF byli gildou " STAREJ SE SAM" TM

templove muzou, ti jsou becko, ale PF NIKDY!!!!!!

a ze jsem grafoman? to urcite ne, ale post by mel byt delsi nez podpis... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...