Jump to content
Reborn fórum

Anime


Thror

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

nikdy sem na anime nekoukal a ani mÄ nezají­malo, pak sem u kamárada zhulenej kokal na Ghost in the shell a byl sem celkem překvapenej jak se mi to lí­bilo a a bavilo mÄ to...no a před 3 dny mi přines 6 dí­lný anime FLCL (fooly cooly ???) a to je teda fakt halda...nevim jak na tom jste vy, ale pro mÄ jako pro ne(otaku?) jeÄtÄ se v tÄch názvech a přirovnání­ch moc neorientuju :) to byl parádní­ zážitek a rozhodnÄ bych doporučil na to mrknout

tady jenom par kritik pro udÄlání­ si alespoř nějakýho obrázku:

http://www.csfd.cz/film.php?top=1&id=92930

 

btw. jestli to nÄkdo vidÄl, nebo uvidí­, prosim postnÄte sem svuj názor..dí­k :)

jinak Naruto sux :D:flirt:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

tak sem mrknul na to Bo bobobo(btw.jméno hlavní­ho hrdiny) :D:flirt::flirt: a jako sry, ale blbost nejvÄtÄí­ :blink: nechápu jak nÄkdo dospÄlej muže na něco takovýho koukat....po tomhle sem pochopil že je anime a "anime" ...nevim, ale hrdina bojují­cí­ za přežití­ vlasů, chrání­ je před zlejma vlasozlodÄjema :wave: a jeho superschopnost sou dlouhý supersilný chlupy z nosu :D a to mu naví­c jeÄtÄ žije v nose nějaká havÄÂť :D fakt megalol a to sem jeÄtÄ zapomÄl zmí­nit veverky pod odklapÄcí­ma vlasama....ne na tohle fakt nikdo nekoukejte :yay::flirt:

Link to comment
Share on other sites

...nevim, ale hrdina bojují­cí­ za přežití­ vlasů, chrání­ je před zlejma vlasozlodějema :flirt: a jeho superschopnost sou dlouhý supersilný chlupy z nosu :blink: a to mu naví­c ještě žije v nose nějaká havěÂť :flirt: fakt megalol a to sem ještě zapoměl zmí­nit veverky pod odklapěcí­ma vlasama....ne na tohle fakt nikdo nekoukejte :flirt::flirt:

 

Ja si to stahnul a uz jsem neco i zkouknul :D

Link to comment
Share on other sites

Tak já toho zatí­m naneÄtÄstí­ moc nevidÄl. Ale Ghost in the shell I i II jsou fajne, i když Ika je mnohem lepÄí­. Princezna Mononoke je skoro jedinej film co pronikl do TV, ale tak íşchvatná mi nepřiÄla. No, ale vidÄl jsem Hellsing, který mne absolutnÄ nadchnul. No a taky od kamaráda mám kompletní­ ságu Slayers - tři epizody a asi 10 filmů. Neví­m to teÄ přesnÄ. Je to prima oddechovka, mám to v japonÄtinÄ s anglickýma titulkama :horse: No a málem bych zapomnÄl na Vampire Hunter D, u kterého nemůžu za boha sehnat první­ dí­l :groupwave: Jsou jen dva, ne? Bloodlust a 1983 nebo jak se jmenuje...

Link to comment
Share on other sites

X je dobry no a da se nadherne stahnout z IRC nebo z torrentu

Jammore: to ze mas kompletni Slayers ti zavidim ja sem zatim videl jenom prvni radu a uplne sem se u toho valel smychem :harhar: i kdyz to mam v anglickym dabingu tak to je skvely jo a hlavne kdo to chce videt BACHA na to abyste si nestahli spanelsky dabing to se neda skoro poslouchat a Hellsing si oblibily snad vsechny co znam a videli to :)

 

jinak vsem fanouskum mecha doporucuju anime Eureka Seven je to nejlepsi mecha anime co sem zatim videl :)

a ti co se chteji poradne zasmat od srdce musi videt "Full Metal Panic! Fumoffu" :)

Link to comment
Share on other sites

X je dobry no a da se nadherne stahnout z IRC nebo z torrentu

Jammore: to ze mas kompletni Slayers ti zavidim ja sem zatim videl jenom prvni radu a uplne sem se u toho valel smychem :) i kdyz to mam v anglickym dabingu tak to je skvely jo a hlavne kdo to chce videt BACHA na to abyste si nestahli spanelsky dabing to se neda skoro poslouchat a Hellsing si oblibily snad vsechny co znam a videli to :P

 

jinak vsem fanouskum mecha doporucuju anime Eureka Seven je to nejlepsi mecha anime co sem zatim videl :)

a ti co se chteji poradne zasmat od srdce musi videt "Full Metal Panic! Fumoffu" :P

 

 

Kdyz uz jsme u toho, kdyz jsme s hakumou delaly AMV z X na I like to move it .... to taky nebylo zrovna na pohrebni vyraz xD

Link to comment
Share on other sites

Moje nejoblibenejsi Anime je bezpochyby X-1999 ^--^. Bohuzel... nemam tuseni, kde se da stahnout, ale mam na DVD :( Japonsky s Anglickýma titulkama... to se toho jeden o Japonstine dozvi ^^;;;

Ripicek by nebyl?

 

No a taky od kamaráda mám kompletní­ ságu Slayers - tři epizody a asi 10 filmů. Neví­m to teÄ přesnÄ. Je to prima oddechovka, mám to v japonÄtinÄ s anglickýma titulkama :D

Mas link na torrent? mam jen prvni serii a ZOUFALE shanim ty dalsi dve.

 

No a málem bych zapomnÄl na Vampire Hunter D, u kterého nemůžu za boha sehnat první­ dí­l :D Jsou jen dva, ne? Bloodlust a 1983 nebo jak se jmenuje...

Bloodlust muzu dodat. BTW IMHO Vampire hunter D nic moc. Z upiraren je podle mne Hellsing postatne lepsi. A to nemluvim o Vampire princess Miyu. Vrele doporucuju.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...