Jump to content
Reborn fórum

Anime


Thror

Recommended Posts

Guest barbar_6

hih Naruto na Jetix haluz :P

 

Inoue je proste klasicka chudinka :P, ale nekdy je roztomila. A jak vsechny dycky vyleci to je tak dojemne :) . BTW stejne tam az zas tak casto neni.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Kdyby tam nebyla Inoue tak je to uplne bezchybny. Bohuzel Japonci se asi neobejdou bez naivni krávy ktera zaprve nic neumi a zadruhe je uplne trapna. Viz. Sakura z Naruta.

Sakura mi taky pije krev, je přesně to co ří­káš ;D

 

Chtěla jsem tu poprosit Naruto pří­vržence, shánim dí­ly od 125 výš. napište PM domluví­me se na výměně CD nejspí­š poštou. Stejně jsem zí­skala i první­ch 125 dí­lů =))

Taky se mi to nejdří­v zdálo jako konina, ale pak mě to chytlo, chci vědět co bude dál. Show me the way sensei a ozvěte se, budu vděčná. ;)

 

Jinak mí­ oblí­benci jsou Rock Lee (s tim je sranda, hlavně jeho ožralej souboj s Orochimarovým poskokem), Gaara a Kiba, Shikamaru je taky dobrej =) Ostatní­ jsou taky zají­mavý, ale Rock Lee je prostě nej ;D

 

PS: Ten Naruto ideálně s českýma titulkama, aby mohl koukat i pří­tel =)

Link to comment
Share on other sites

Sakura mi taky pije krev, je přesnÄ to co ří­káÄ ;D

ChtÄla jsem tu poprosit Naruto pří­vržence, shánim dí­ly od 125 výÄ. napiÄte PM domluví­me se na výmÄnÄ CD nejspí­Ä poÄtou. StejnÄ jsem zí­skala i první­ch 125 dí­lů =))

Taky se mi to nejdří­v zdálo jako konina, ale pak mÄ to chytlo, chci vědět co bude dál. Show me the way sensei a ozvÄte se, budu vdÄÄná. :)

 

K Sakure radsi nic dopisovat nebudu, jelikoz bych za to nejspis dostal banana a k tem dilum co schanis .... Neschanej.

 

Proc?

 

Protoze od 125 dilu (shruba) zacina super skvela, vsechny nasirajici, nikdy nekoncici rada naprosto nechutne nudnejch filleru, ktere konci az nekdy v 215 dile. V tomto ohledu naruto SUX. V tech dilech o nic neprijdes protoze se tam nic noveho nedeje, snad jen to ze Hinata si osvoji ten megamaserskej utok Nejiho, nicmene ho pouziva spise jako Ultimatni obranu nez (jako Neji) k utoku.

 

No nic Fillery snad skoncily a Shipoodan nam snad prinese ty UBER bech derouci dily jako v prvnich 125 dilech stare serie. Ceka nas uvodni dil ktery bude mit neslabou hodinku a pro ty co to jeste nevi bych snad jen dodal, ze se dej posune o 2,5 roku, pricemz Naruto udajne zmoudri a vrati se pln novych technik. Hehe mozna, ze nas potka dostatek stesti a neuvidime RASENGAN v kazdem dile :P.

 

Doufam ze se tam zase obevi Sasuke a nakope Narutovi (o5) prdel, jinak si budu muset koupit letenku do japonska a vsem z produkce NAKOPAT tu jejich proNarutovskou RIT.

 

K Bleach asi nemusim nic dodavat, jelikoz se dej vratil k puvodni linii cili to zase bude peknej nas.. ;)

 

RUKIA IS BACK ----- HURAAAAY

 

btw. Malve, Crowley. ;) Nejlepsi Zampaktou je beztak Benihime xD

Link to comment
Share on other sites

Tak jelikoz tu Nesses vali jednu nepresnost za druhou, tak to jen uvedu na pravou miru.

 

Posledni dil Naruta podle mangy je 135. Ostatni doopravdy lepe nesledovat, protoze jedine o co se snazi fillery je udelat ze vsech postav komedianty (Nejiho, Shina,...) nebo naprosto pretvorit jejich charakterni vlastnosti (Jiraya, Hinata,...).

 

Ale pokud vam takto upravene scenare nevadi, tak do 170 dilu je to jeste pozeratelne.

 

Cekejte ale veci jako

 

Shino sni jidlo, po kterem bude celou epizodu brecet smichy a na konci dela vtipy >,>

Neji jde na misy, ve ktere (jen aby tam vsechny nepwnul) dostane k jidlu super palive karri, po kterem mu zcerveni oblicej a upadne do bezvedomi, ze ktereho je probran jen kvuli tomu, aby se cela akce opakovala.

Hinata je s Narutem na 80% misich s tim, ze v 40% skonci u Naruta v naruci >.>

Lee ma nekolik navlas stejnych epizod, kde odchazi z mesta do sveho Doja, kde trenuje a furt mluvi jen o tom, jak je hrozne slaboucky. Jen tam za nim chodi furt nekdo jiny.

Jiraya se tam sem tam ukaze s tim, ze kdysi vypadal hrozne cool, kdyz byl o samote, ale navenek pusobil jako komediant... ve fillerech z nej zustala jen ta zesmesnujici cast.

Tenten je jen do poctu, nikdy se nijak neprojevuje.

Dej se v podstate nikam neposouva, furt se opakuji dokola myslenky z prvnich 135 dilu.

 

Jinak minuly tyden vysel dil 220., ktery je od druhe pulky jiz znova nefillerovy (nebo aspon castecne. Je to podle mangy, ale je to trosku upravene, aby to davalo smysl po tolika fillerech). Urcite si ho doporucuji stahnout.

 

Jediny filler, ktery je teda dost dobry je v dilech od 148-151 o "Scent broukovi".

Hinata se tu sice jevi, jako velka bojovnice (coz je naprosto v rozpolu s pravym dejem. Podle nej ma Hinata vsechno kazit na misich), ale vyrukuje tam s nekolika velice kvalitnimi vecmi (manipulace vody pomoci chakry, kaitenu podobny 64 palm strike) a celkove se mi tato epizoda dost libila. Bohuzel 148. dil je spolu se 147 delany jako jeden "specialovy" dvojdil, takze je to vlastni 147+148 v jednom, takze 147 holt musite preskocit.

 

Ve ctvrtek vyjde 221. dil, ktery by uz mel byt plne podle mangy (s vynechanim Kakashi Gaidenu, jak to tak vypada).

 

K diskuzi kolem Sakury a Inoue se nebudu potreti vyjadrovat, protoze dva posty predtim mi k3dT smazal kvuli "drsnemu vyjadrovani"

Link to comment
Share on other sites

spominali ste tie tzv "pipky/sliepocky" v anime ako napr Sakura..

mam ale jeden dotaz: pozrite si mangu pripadne pockajte na dalsie casti a uvidite ze Sakura je husta.., akoze nema v sebe nine tail fox demona a nema upgradnuty sharingan ale bez nej by to nebolo ono:-P (predbehnem ale spomina sa ze je mocnejsia nez ta Hokage-zenska (nvm uz jak sa volala) a ta je ale riadne HC..takze !!!

Link to comment
Share on other sites

mam ale jeden dotaz: pozrite si mangu pripadne pockajte na dalsie casti a uvidite ze Sakura je husta.., akoze nema v sebe nine tail fox demona a nema upgradnuty sharingan ale bez nej by to nebolo ono:-P (predbehnem ale spomina sa ze je mocnejsia nez ta Hokage-zenska (nvm uz jak sa volala) a ta je ale riadne HC..takze !!!

 

Ak mám byÂť íşplne presný, bolo spomenuté, že Sakura svojí­mi schopnosÂťami prevyÄuje Tsunade, keÄ bola v Sakurinom veku. No tak pri Narutovom Ätýle "musí­m uspieÂť v íştoku aj keby ma to malo stáÂť život" je Sakura nutná, aby ho mohol praktizovaÂť aj naÄalej :)

Link to comment
Share on other sites

Naruto Shippūden, prvni dvojdil a muj nazor :)

 

Naruto je .. trosicku .. ale fakt jen trosicku chytrejsi, ze Sasukeho se stal vetsi parchant, Sakura vypada , ze uz neco zmakne .. jedinej kdo se nezmenil je Jiraya a Kakashi a Tsunade, coz mne moc neprekvapilo :). Jinak z tech prvnich dilu je zajimavych asi prvnich 10 minut - Setkani Naruta a Sasukeho. Zbytek je o seznamovani starych pratel z Konoha village, docela nezazivny, ale na to, ze se tam vratili do minulosti jen cca 5 minut cistyho casu.. dobry :) (narozdil od prvni serie, kde se mnohdy vraceli i pres cele dily :D ).Zklamalo mne na tom , ze jsme nevideli zadny poradny souboj,.. ktereho se jiste dockame v dalsich dilech a nepochybuji o tom , ze to bude dlouho trvat. Jeste k rasenganu .. ani do prvniho dilu dalsi serie, ho nezapomneli dat :bye:. Docela mne vytaci Konohamaru, ale jediny co si na nem cenim je, ze je to 4th Hokage bloodline :blink:. Ve zkratce,.. cekal jsem od toho vic. Tot vse :)

Link to comment
Share on other sites

Naruto Shippūden, prvni dvojdil a muj nazor :)

 

Naruto je .. trosicku .. ale fakt jen trosicku chytrejsi, ze Sasukeho se stal vetsi parchant, Sakura vypada , ze uz neco zmakne .. jedinej kdo se nezmenil je Jiraya a Kakashi a Tsunade, coz mne moc neprekvapilo :). Jinak z tech prvnich dilu je zajimavych asi prvnich 10 minut - Setkani Naruta a Sasukeho. Zbytek je o seznamovani starych pratel z Konoha village, docela nezazivny, ale na to, ze se tam vratili do minulosti jen cca 5 minut cistyho casu.. dobry :) (narozdil od prvni serie, kde se mnohdy vraceli i pres cele dily :D ).Zklamalo mne na tom , ze jsme nevideli zadny poradny souboj,.. ktereho se jiste dockame v dalsich dilech a nepochybuji o tom , ze to bude dlouho trvat. Jeste k rasenganu .. ani do prvniho dilu dalsi serie, ho nezapomneli dat :bye:. Docela mne vytaci Konohamaru, ale jediny co si na nem cenim je, ze je to 4th Hokage bloodline :blink:. Ve zkratce,.. cekal jsem od toho vic. Tot vse :)

 

mÄ se to lí­bilo můj názor je že to je zatí­m lepÄí­ než ten naruto před tí­m a kakashi zase tasí­ zvonky :)

Link to comment
Share on other sites

mÄ se to lí­bilo můj názor je že to je zatí­m lepÄí­ než ten naruto před tí­m a kakashi zase tasí­ zvonky :bye:

Kakashi rox i se zvonkama, to uznavm.. ale neni to lepsi nez nefillerove dily, je to .. to stejny :D ale moc moc se tesim na Rock Leeho, jak se za 2.5 roku naskilloval :blink: , jeden z mych nejoblibenejsich, hned po Sasukem :)

Link to comment
Share on other sites

Naruto Shippūden, prvni dvojdil a muj nazor :blink: ....

 

Imho, Naruto je chytrejší­, aj keď on bol chytrý vždy, ale nie inteligentný, veď uvidí­te (asi tak o rok, hehe). Sasuke nie je zas taký parchant ako sa zdá (manga spoiler: zatiaľ ešte nikdy nikoho nezabil). Btw Konohamaru je 3rd (sandaime) Hokage bloodline :bye: .

Link to comment
Share on other sites

Imho, Naruto je chytrejší­, aj keď on bol chytrý vždy, ale nie inteligentný, veď uvidí­te (asi tak o rok, hehe). Sasuke nie je zas taký parchant ako sa zdá (manga spoiler: zatiaľ ešte nikdy nikoho nezabil). Btw Konohamaru je 3rd (sandaime) Hokage bloodline :bye: .

Sasuke ano, .. ve chvilku kdy mu prdlo v kouli stejne, jak jeho bratrovi to s nim jde dost z kopce :blink:. A .. jak muze byt Konohamaru bloodline tretiho Hokage, kdyz ctvrty je jeho dedecek?

Link to comment
Share on other sites

Sasuke ano, .. ve chvilku kdy mu prdlo v kouli stejne, jak jeho bratrovi to s nim jde dost z kopce :blink:. A .. jak muze byt Konohamaru bloodline tretiho Hokage, kdyz ctvrty je jeho dedecek?

 

Sarutobi bol sandaime hokage = tretí­ hokage, ktorý sa obetoval, aby zapeÄatil ruky Orochimarua. Yondaime = Ätvrtý hokage, ktorý sa obetoval a zapeÄatil Kyuubi do Naruta. Kapí­Äto?

Link to comment
Share on other sites

sice RO nehraji, ale narazila jsem na to tady a moc vam diky za vase textiky, mam zaso o par anime serialecku vic:D

 

moje TOP 5:

1. Chobits a Kashimashi

2. Death noto

3. Shinseiki Evangelion

4. Ai yori aioshi

5. Azumanga

 

 

probirate tu naruto a bleach....ja jsem na to koukat zkousela, ale nic pro mne. Nevim serialky jako Full metal panic, Hellsing, Naruto Bleach apodobne mi moc nerikaji

Link to comment
Share on other sites

sice RO nehraji, ale narazila jsem na to tady a moc vam diky za vase textiky, mam zaso o par anime serialecku vic:D

 

moje TOP 5:

1. Chobits a Kashimashi

2. Death noto

3. Shinseiki Evangelion

4. Ai yori aioshi

5. Azumanga

probirate tu naruto a bleach....ja jsem na to koukat zkousela, ale nic pro mne. Nevim serialky jako Full metal panic, Hellsing, Naruto Bleach apodobne mi moc nerikaji

Tak,.. kdyz je nekdo na drama :)

 

ps : Nikdy neni pozde zacit s ROckem :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...