Jump to content
Reborn fórum

Anime


Thror

Recommended Posts

To se mi jednou stalo taky :P qTorrent to nak vyrečil sám :) torrentum moc nerozuim

titulky sou k anime si myslim zbytecny :)

 

Nekdo s chce uzit to anime. Nechce se mu namahat hlavu aby prelozil titulky jeste nez zmizi. Proto ta cestina. Lepe se tak sleduje dej.

Prvni dil RO the animation hotov. Jdu na druhy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Nekdo s chce uzit to anime. Nechce se mu namahat hlavu aby prelozil titulky jeste nez zmizi. Proto ta cestina. Lepe se tak sleduje dej.

Prvni dil RO the animation hotov. Jdu na druhy.

 

já nemám rád v anime ÄeÄtinu. Äeči to neumÄj dabovat a je to hrozný já rači preferuju original Jap/Eng sub

Link to comment
Share on other sites

já nemám rád v anime češtinu. Češi to neuměj dabovat a je to hrozný já rači preferuju original Jap/Eng sub

Mno titulky s dabingem moc nesouvisej, ale je pravda že nikdo neumí­ nabovat anime lí­p než je originál.

Link to comment
Share on other sites

Mno titulky s dabingem moc nesouvisej, ale je pravda že nikdo neumí­ nabovat anime lí­p než je originál.

myslim ze kdys je dabing spatnej tak titulky to nezachranej... naopak mozna jo :D a navyc neni nad original a eng titulky... este se procvicim v cizim jazyce

Link to comment
Share on other sites

Takže sem tu sice nový (ikdyz sem tu hral asi pred rokem a pul bouhzel jenom chvilku pac me kamosi prekecali na lineage2 kterej ted pokladam ne za moc peknou hru , tak sem si rekl proc se nevratit a konecne si tu poradne nezahrat :D)

ale anime je moje hoby takze sem si rekl proc sem taky neco nenapsat

k ragnaroku the animation je to sice trosku pod uroven beznyho anime(kdyz nebereme v potaz nektere ulitle anime jako treba green green coz je spis hodne prehnany anime nez pod uroven ale co :)) ale co bys nechtel je to delany od fanousku RO (alespon sem neco slysel od kamose kterej to sly...) a ja bych rekl celkem povedeny , ted co sem videl

Elfen lied

Candidate for goddes

cowboy Bebop

chobits

Fullmetal alhcemist

evangelion (vsechno)

greengreen

jigokushoujo

fullmetal panic ! a second raid a fumofu

fate stay night

naruto i shipuunden

bleach

deathnote

mushishi

code Geass - Lelouch of the Rebellion novy

Higurashi no Naku Koro ni cekam na druhej season

Samurai Champloo

Berserk

Zero no tsukaime cekam na druhej season kterej zachvili vyjde

The Melancholy of Haruhi Suzumiya hodne povedeny anime

Hellsing krev je krev

X i film

fruit basket

tsubaka chronicle 1 - 3 cekam na 4 (jestli se nepletu a nema to byt 1-2 a cekma na 3 :))

lucky star novy

darker then black novy

ghost in the shell

armitrage

Vampire hunter D

tokimeki memorial

ghost hunt

Shingetsutan Tsukihime

saikano

kamichu rozkoukany

eureka 7 hodne povedeny anime alespon se mi hrozne libi doporucuju

kaze no stigma novy

dokurochan muj avatar :) (na celej nazev uz si nevzpomenu)

 

mno a na dalsi si nevzpomenu ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jo, teď na to zrovna koukám, release [KAA]_Ghost_in_the_Shell_SAC_01-26.DVD(AC3_5.1)(Complete). Začátek takovej trochu divnej (je to stylově dost odlišný od filmů - Gits a Git2: Innocence .. a taky Motoko vypadá íşplně jinak), ale to bude asi tí­m, že na anime moc nekoukám a nic z tohodle žánru sem neviděl. Po pár dí­lech se mi to začalo docela lí­bit a teď (dí­l 23/26) se mi to lí­bí­ dost. Většinou samostatný epizody, navazujou akorát některý dí­ly uprostřed a pak asi poslední­ch osm.

Pak tu mám ještě GitS SAC OVA Solid State Society, asi dvouhodinovej dí­l, neví­m, kam patří­, tak na něj kouknu až na závěr :)

 

edit: Dokoukáno, perfektní­.

Link to comment
Share on other sites

...

Diky presne takovou kritiku sem chtel slyset :) Uz to sosam;)

Ten vzhled Kusanagi... mozna ten serial delali vic podle stylu kreseb originalni mangy (tudiz presneji), ale buh sud...

 

 

me se zdaly SAC a SAC2 a film co k nim patri lepsi nez ty 2 filmy s basetem rezisera v hlavni roli

No hele ja ti nvm... jako jasne proti gustu zadnej disputat, ale prvni dil GitS bylo podle me perfektni sci-fi. Dvojka uz byla slabsi, s tim souhlasim :)

Link to comment
Share on other sites

Ten vzhled Kusanagi... mozna ten serial delali vic podle stylu kreseb originalni mangy (tudiz presneji), ale buh sud...
Tak to neví­m, mangu sem nÄkde vidÄl ke stažení­ v pdf (snad dokonce v Äeským překladu), ale nějak sem to nebádal.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

HI,

zrovinka jsem si oblí­bila MegaMan NT Warrior a stáhla jsem si spoustu AMV. A často v nich vidí­m "anime" oznaÄené za MegaMan X (je tam animovaný Zero a MegaMan), ale co jsem hledala tak jsem nic nenaÄla. Až na jednom anglickém fóru, že to jsou prý krátké animované filmeÄky k jedné hře (asi na PS).

V jednom videu i dokonce Zero mluví­ anglicky.

Tak mÄ napadlo, zda neví­te kde bych to mohla sehnat.

Jo a neznáte nějaký Cheat či aspoř návod na Megaman Zero 1-4, jak porazit bose a tak? Vůbec mi to nejde T_T.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Potřeboval bych poradit, kde sehnat Rurouni Kenshin - Samurai X: Trust & Betrayal, Samurai X: Reflection v nějaký rozumný kvalitÄ - jen tyhle OVA, ne celej seriál, na ten není­ Äas :) TeÄ mám jen vcd 352*288 mpeg, dost nekoukatelný (sem to teda musel přeží­t), mí­stama nejdou ani rozluÄtit titulky :unknw:

Dyžtak PM, dÄkuju :)

Link to comment
Share on other sites

Potřeboval bych poradit, kde sehnat Rurouni Kenshin - Samurai X: Trust & Betrayal, Samurai X: Reflection v nějaký rozumný kvalitÄ - jen tyhle OVA, ne celej seriál, na ten není­ Äas :) TeÄ mám jen vcd 352*288 mpeg, dost nekoukatelný (sem to teda musel přeží­t), mí­stama nejdou ani rozluÄtit titulky :unknw:

Dyžtak PM, dÄkuju :)

 

http://www.mininova.org/tor/1068405 - staci vybrat na stahovani v torrent clientu jenom dane OVA a sosas .) (pokud neni dostatecne zivej tak se omlouvam, nezkousel jsem ho)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tak dneska sem zkouknul dva filmy, Appleseed - takový akÄní­ mechaněco :) od tvůrce GitS, graficky asi to nejlepÄí­, co sem vidÄl, kvalitní­ animace, renderovaný pozadí­, roboty sice nemusim, ale i tak to bylo hodnÄ dobrý - a Perfect Blue, celkem napí­navý a zjí­mavý drama. Oboje můžu jen doporučit.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...