Jump to content
Reborn fórum

Anime


Thror

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Desta a Konohamaru : Lol :) na co se divas kdyz se divas?

 

Naruto vs. Sasuke : Naruto az trochu moc zvaznel. Sasuke vypada strasne drsne a podle toho si taky moc mysli. Cili menim svuj pocatecni nazor a GOGO NARUTO!!! Doufam ze mu poradne nakope ..... (vsak vite) :bye:

 

Btw. Kakashi, Jiraya, Tsunade se sice nezmenili, ale Shikamaru trochu owner, Hinata trochu AWSM koc :), Neji .... no vypada jak ten nejvetsi pawner vubec ze vsech a potkat ho nekde v ulicce tak utecu ..... :)

 

P.S - abych nezapomel na Bleach, tak ...... RUKIA IS BACK YAHOOOOOOOOOOO !!!!!!!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ragnarok animation do 15 dilu suxx ..... uz se to tu parkrat resilo .... dokud se proste Roan nestane mocnym crusem tak to stoji vicemene za prd. Pak zacne oWnit a zacina to byt zajimavy.

 

rikam to znovu a asi se opakuju :) ... Yuffa je fakt trapna a meli ji zastrelit :clap:

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6

Ragnarok animation do 15 dilu suxx ..... uz se to tu parkrat resilo .... dokud se proste Roan nestane mocnym crusem tak to stoji vicemene za prd. Pak zacne oWnit a zacina to byt zajimavy.

 

rikam to znovu a asi se opakuju :) ... Yuffa je fakt trapna a meli ji zastrelit :clap:

 

Tak nejak.

Link to comment
Share on other sites

no trapna Youfa sice nebyla, ale prisla mi tak nejak malinko pomalejsi:D

 

udelali z ni uplnyho trotlika, sice obcas zazari, ale jinak je i na to, ze je priest, extra pasivni

 

jinak super,ikdyz smutny, je 19 dil, pak uz dej pekne graduje k lepsimu a lepsimu

 

posledni dil je trosku slabsi oproti predchazejicim dilum, ale jinak dobry

 

nej postava Ragnaroku je stejne Poi-Poi :clap: poring rulezz

 

lidisky doporucte mi par podobnych Anime, jako je Chobits, Kashimashi ci ten ragnarok

 

proste love-psych-drama:D

 

muciky:D

Link to comment
Share on other sites

Ty reknes pomalejsi, my rikame ze je trapna. Smir se s tim :clap:

 

19 dil je sice super smutnej, akorat me se tam tak nejak moc nelibi alice-chan nejsou tak rozdavacny jak v serialu tak se musi pekne pawnovat...

 

GO GO KEOGH :) DO as U LIKE :o

 

Ja osobne moc doporucuju tyto dve :

 

Last Exile - jedno z nej anime co sem videl

Wolf's Rain - to je to jak ty rikas love-psych-drama, akorat ze ta davka toho psycha je tam dost psychyatricka tak se priprav :)

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem narazila na opravdu kawaii anime

mam shednuto 6 dilu, ale uz ted me dostala:D

KANON 2006 proste nadhera:D

 

moje nova TOPka:D

1. Chobits a Kashimashi :)

2. Ragnarok: the animation :):)

3. Kanon 2006 :D

4. Ai yori aioshi :)

 

 

Dalsi videne a me se libici:D: Azumanga Daioh :) ;Shinseiki Evangelion :) ;Death noto :)

Link to comment
Share on other sites

lidisky akutne shanim posledni dily Kanon 2006

mam 21 dilu a vic se mi nedari na netu najit, torrent moc pouzivat nemuzu, poskytovatel mi pak skripe net...

pokud nekdo mate nahrajte to na net a hodte link ....diky

 

No...tak jen tak mezi nama, Kanon 2006 jeste neni dokoncenej a novy dily vychazi kazdej tejden ve ctvrtek (resp. o vikendu, nez to stihnou subnout) a tenhle tejden je nejaktualnejsi 22. dil :mml: Takze ty "posledni dily" tezko sezenes :)

Link to comment
Share on other sites

No...tak jen tak mezi nama, Kanon 2006 jeste neni dokoncenej a novy dily vychazi kazdej tejden ve ctvrtek (resp. o vikendu, nez to stihnou subnout) a tenhle tejden je nejaktualnejsi 22. dil :devil2: Takze ty "posledni dily" tezko sezenes :devil2:

uz vim a stve me to uplne maximalne:D

uz mam stahly 22 dil a zitra ho zkouknu:D

zase to ma neco do sebe, se mma na co tesit, kazdej patek mam SG-1 a v pondeli Kanon:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Äau...už nějakej pátek hraju ro a tak sem se rozhod že se taky pokusim trochu ponořit do tajů anime a chtÄl bych poprosit jestli by mi nÄkdo nedoporučil nějak krutej filmeÄek, serialy mÄ moc neberou Naruto sux, Ragnarok anime nic moc, Bobobobooo(nebo jak to bylo) u toho sem se nemoh přestat smát a ví­c jak jeden dí­l bych nepřekous..bylo toho ví­c ale nic se mi nezamlouvalo...no a filmy...japonci to sou neskuteÄný killeři...animatrix, nebo ghost in the shell...to sem sedÄl s otevřenou pusou jeÄtÄ 10minut po konci...doporuÄte mi prosí­m nějaký haluzní­ filmy...dí­k

Link to comment
Share on other sites

Jin Roh: The Wolf Brigade (hodne "haluzní­"), Interstella 5555 (jeden velky anime videoklip), appleseed (verze roku 2004 je plne CG), Roujin Z (absurdni anime o duchodcich budoucnosti s technologii odpovidajici predstavam v dobe vzniku - pocitacoveho praveku)

 

Ghost in the Shell II: Innocence jako dalsi klenot kinematografie

 

Dijakone, k tve signature: udajne nejvetsi prasarna je serie Urosukidoji, pry hodne otrly recenzent dokonce zvracel (zdroj: nejaky server pro anime noobiky s predstavenim jednotlivych zanru)

Link to comment
Share on other sites

neví­te prosim nÄkdo jak se jmenuje ten film jak holka s rodiÄema jede nÄkam na výlet,projdou tunelem a dostanou se do nějakýho mÄsta/vesnice...tam si rodiÄe sednou k baru,zaÄnou jí­st a promÄnÄj se v prasata?holka pak zaÄne pracovat v nějakých lázní­ch a na konci tučim že odjede vlakem...

 

je to hrozná doba co sem ten film vidÄl a ani za boha si nemůžu vzpomenout jak se jmenoval..dí­k moc:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...