Jump to content
Reborn fórum

Anime


Thror

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply
Guest Kvakik

presne tak, "cesta do fantazie" davali to koncem leta 2006 na CT2 k veceru

 

btw. uz jste videli Ergo proxy?

a co teprv soundtrack k Ergo Proxy, obzvlast opus01?

Link to comment
Share on other sites

Ahojte lidi prosí­m ten Elfen Lied je film nebo serial ? Jsou k němu i české titulky ? A o čem to zhruba je ? Dí­ky předem :D

Je to serial a ja osobne jsem si hi hrozne moc zamiloval .... hlavne hrdinku Nyu a jeji uzasny Nyuuuuuuuu :)

a co se tyce titulku, tak kdyz je budes chvilku hledat ... urcite je najdes ...

Link to comment
Share on other sites

Ahojte lidi prosí­m ten Elfen Lied je film nebo serial ? Jsou k nÄmu i Äeské titulky ? A o Äem to zhruba je ? Dí­ky předem :)

 

o Äem to je? podí­vej se na to a zjistí­Ä to :D

když to budeÄ vědět už před tí­m než to uvidí­Ä tak z toho už moc nemáÄ :D

Link to comment
Share on other sites

Nema to nekdo s japonskym dabingem (+ cz/eng sub pripadne)? Ten anglickej je vazne prisernej.

 

Hehe mel jsem s anglickejma titulkama. Bohuzel jsem to uz smazal. Skus to na DC tam sem to stahl ja. Byl jsem se tam podivat na nejakej Anime hub a tam sem to stahl mam ten pocit :)

Link to comment
Share on other sites

o Äem to je? podí­vej se na to a zjistí­Ä to :)

když to budeÄ vědět už před tí­m než to uvidí­Ä tak z toho už moc nemáÄ :)

 

 

no tak se zaÄí­nám dí­vat na 1. dí­l a jako je tam docela dost krve.. to bude v celém seriálu ? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak si nekteri urcite vsimli, posledni dva dily Bleache byly fillery.. :devil2:

Predpokladam, ze asi nikdo nemate tuseni kolik dilu este takhle osklive zaplacnou, co? .. No kazdopadne doufam, ze se co nejdriv vrati k puvodnimu deji :D

Link to comment
Share on other sites

No tak sem se podí­vala na ten Elfen Lied až do 13 dí­lu, a moc se mi to lí­bilo. :D

VidÄla jsem ale i titulky k 14 dí­lu. To i nějaký je ? Já vidÄla jen od 1 do 13.. :devil2:

Tak tohle by zajimalo i mne, protoze Elfen Lied jsem si zamiloval :D .... kdyz jsem shanel titulky tak jsem prave taky narazil na 14ty dil, ale podle mne to bude asi nejakej bonusovej dil, urcite ne dil, kterej by navazoval na ten pribeh .... imho

Link to comment
Share on other sites

Tak tohle by zajimalo i mne, protoze Elfen Lied jsem si zamiloval :devil2: .... kdyz jsem shanel titulky tak jsem prave taky narazil na 14ty dil, ale podle mne to bude asi nejakej bonusovej dil, urcite ne dil, kterej by navazoval na ten pribeh .... imho

 

Asi tak, ide o bonusovy diel s nazvom In the Passing Rain - Regenschauer, ktory vysiel az s DVD verziou Elfen Liedu. Dejovo by mal zapadat medzi diel 10 a 11 povodneho anime.

Link to comment
Share on other sites

Asi tak, ide o bonusovy diel s nazvom In the Passing Rain - Regenschauer, ktory vysiel az s DVD verziou Elfen Liedu. Dejovo by mal zapadat medzi diel 10 a 11 povodneho anime.

 

 

Je tu nejaky hodny clovek z Prahy co by mi prepalil vsechny dily bleach a naruto?

Link to comment
Share on other sites

bohužel nejsem z prahy jinak naruta bych ti přepálí­l ale nejsem z prahy a ani z blí­zkého okolí­

 

Ahoj Rocky. A nechces to treba nekam uploadnout? dil po dile))) sice jich jepres 200 takze by se s bavil)) Nebo odkaz kde se to da stahnout pokud nejaky znas.

PS: ja se ted zabyvam stahovanim Ragnarok the animation

Link to comment
Share on other sites

Ja to vyresil. U Ragnarok The animation jsou tak blbe titulky, ze si je vytvarim sam. Nevypada to, jako kdyby to prekladal 5lety kluk se zaklady AJ. Aspon to bude kvalitni. A uz to stahuju pres torent. ale chybicka.

Mel sem stazene 1,2 dil. prvni sem prejmenoval a stahoval 3. ale pise mi to chybu, ze nemuze najit ten prvni dil. a prejmenovani zpet nepomaha

Link to comment
Share on other sites

Ja to vyresil. U Ragnarok The animation jsou tak blbe titulky, ze si je vytvarim sam. Nevypada to, jako kdyby to prekladal 5lety kluk se zaklady AJ. Aspon to bude kvalitni. A uz to stahuju pres torent. ale chybicka.

Mel sem stazene 1,2 dil. prvni sem prejmenoval a stahoval 3. ale pise mi to chybu, ze nemuze najit ten prvni dil. a prejmenovani zpet nepomaha

 

To se mi jednou stalo taky :P qTorrent to nak vyrečil sám :) torrentum moc nerozuim

titulky sou k anime si myslim zbytecny :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...