Jump to content
Reborn fórum

Anime


Thror

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Hellsing je mela ale ten starý stojí­ za... na anime už nÄakéu dobu koukám a asi nejlepÄí­ co sem kdy vidÄl bylo suzumia haruhy no jutsu :-D ta ženská je moc :-D jinak z bojových samurai champloo a berserk to mÄ mega uchvátilo je to sice staré ale mega pří­bÄh super rozhovory a pro milovní­ky Äplí­chaní­ určitě blue gender a elfen lied /gg

Link to comment
Share on other sites

taky se přidám...sleduji yu yu hakusho a dost mÄ to nadchlo....můj oblí­benec:Yoko Kurama....dá se to nÄkde stáhnout s CZ titulkama?Neba mÄ Äekat každý den na dalÄí­ dí­l,jsem napnutá :)

Äágo Iva

 

 

yu yu hakusho v tom hraje malej berserk ale to dobou byl jeÄtÄ toy :-) jestli se ti toto lí­bí­ určitě si to najdi Guts is owerpowred ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6
Hellsing je mela ale ten starý stojí­ za... na anime už nÄakéu dobu koukám a asi nejlepÄí­ co sem kdy vidÄl bylo suzumia haruhy no jutsu :-D ta ženská je moc :-D jinak z bojových samurai champloo a berserk to mÄ mega uchvátilo je to sice staré ale mega pří­bÄh super rozhovory a pro milovní­ky Äplí­chaní­ určitě blue gender a elfen lied /gg

 

samurai champloo, berserk a haruhi jsou skvela dilka .) taky mam moc rad

Link to comment
Share on other sites

Tak mezi mých TOP 5 patří­: Fate/Stay Night, Hellsing, Naruto, Death Note a Haruhi powa~! XD Dále mám hodnÄ ráda Anime Rurouni Kenshin, Excel Saga, Elfen Lied, Bleach, Full Metal Panic, Full Metal Alchemist a také moje oblí­bené Bokura ga Ita, kterej má u mÄ název "NejsmutnÄjÄí­ Anime na SvÄtÄ" a taky má proÄ =) Bokura ga Ita vřele doporuÄuju... grafika sice nic moc, ale ten pří­bÄh a hudba to skvÄle doplřujou =)

Link to comment
Share on other sites

Ted jedu Ghost in the shell stand alone complex 2, docela to ujde. Nedavno jsem dal claymore claymore,sic by to chtelo vetsi rozmanitost grafiky jednotlivich postav( no mohla by byt dalsi serka..) samurai champloo sem zatim nedokoukal, nejak me nechitil, bebob byl mnohokrat lepsejsi.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Huh, vy vůbec nemáte styl :-D aspoř že to Elfen lied se dost lidem lí­bilo.

Ale prostě absolutné nejlÄpÄí­ anime je Shakugan no Shana ! Tohle anime je pro mÄ vážnÄ jedno z nejlepÄí­ch...

Ale 100% nejlepÄí­ anime o kterém si myslí­m že by ho mÄl vidÄt KAÂŽDí je Death note... To je opravdu skvÄle vymyÄlený! A ten konec je taky vážnÄ libový :).

UrčitÄ se mrknÄte. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Me se konec u Death Note nelibil... zase to skoncilo dobre :) ale souhlasim, ze je to dobre anime. Shakugan sem tam pokulhava, dobre se u toho usinalo :) a ELfen Lied je docela jasnej :) Ale spatny neni ani napriklad Claymore :)

Link to comment
Share on other sites

Me se konec u Death Note nelibil... zase to skoncilo dobre :)

Konec Death Notu je troÄku opruz no... ono už po smrti L to ztrácí­ ÄÂťávu (jejda žeby spoiler?) sry presi /gg . A ten konec mi byl jasný, Lightova logika mÄla docela mouchy bÄhem celého pří­bÄhu. Ale první­ch +- 10 epizod má ÄÂťávu.

Link to comment
Share on other sites

Konec Death Notu je troÄku opruz no... ono už po smrti L to ztrácí­ ÄÂťávu (jejda žeby spoiler?) sry presi /gg . A ten konec mi byl jasný, Lightova logika mÄla docela mouchy bÄhem celého pří­bÄhu. Ale první­ch +- 10 epizod má ÄÂťávu.

 

pí­Äu si tÄ na seznam :)

treba se da prirovnat k Ragnarok the animation a podobnym anime serialum k RPG, putovani odnikud nikam, semtam predvadi efektni utoky ap.

super, tak sem to smazal protoze RTA byla naprosta kravina :) (krom te sceny s yuffou na balkone se mi zda :) )

 

btw. nasel sem neco jako fullmetal alchemist 2, mam toho 5 dilu a je to takove kopirovani s drobnymi zmenami oproti puvodnimu pribehu, nevite nekdo o tom neco?

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Hmm a Äo tak ... Haibane Renmei? :)

Äo sa týka Death Note, nieÄo tomu chýbalo, ale napriek tomu to bolo dobré anime. Stále mi to pripadalo, ako shounen anime hrajíşce sa na nieÄo viac.

RtA je vhodný ako prvé anime, inak eee :)

Link to comment
Share on other sites

Ted jsem narazil na Casshern Sins,nevypadalo to spatne. Bohuzel titly pouze ke 4rem dilum, nema nekdo?

 

Claymore nebyl spatnej, neco jak Blood+ v minulosti. Kdyby byl Claymore 2, mohl by to bejt docela dobrej masakr:)

 

RtA na muj vkus spatny.

 

Nedavno jsem videl animak Paprika, sic slusne posahany, jinak gut

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pridam se mezi nadsence :)

 

Anime sem videl tolik, že si určitě nevzpomenu na vsechny, ale zkusim tady rozebrat tech par zminovanych a mozna pridat i dalsi.

 

Death Note - podle me perfektne vymyslenej charakter hlavniho kladaka L i zaporaka K. Dobry zvraty v jasnejch situacich a reakce protejsku, ktery by nekdo jenom tak necekal.

 

Elfen Lied - jedno z mych oblibenych. Prvni scena, kde se rozstrikne chlapovi hlava me dostala. Rekl sem si: "na co sem to zase zacal koukat?" Ale stalo to za to az do konce.

 

Shakugan no Shana na me moc nezapusobila, krome par dobrych okamziku, lepsi mi pripada Fate stay night.

 

Klasika Bleach, ze zacatku opravdu prvotridni bojovka, pozdeji s opakujicimi se styly boju, fileru atd upadla. Ale v dnesnich poslednich dilech opet neco zajimaveho.

 

Naruto, nema podle me chybu. Napad je sice pouzivanej v mnoha jinych anime, ale tohle se drzi nejdyl a asi nejlip. Po smrti Orochimaru to je jeste mnohem zajimavejsi :)

 

Berserk, Claymore - dobry akcni anime, prvni zminovany ma skvelej hlavni charakter, druhy dobre zvladnutou zapletku s ohrozenim lidstva.

 

 

 

Dalsi hromady dobrych anime je tady zminovano i zapominano. Gungrave, Witch hunter Robin, Zero no Tsukaima, School days nebo Shuffle!, dobry anime na slzy je napriklad Kanon, Onegai Teacher (Velmi oblibene anime z romantickeho zanru).

 

Z novejsich anime, ktere vychazeji nebo vysly byl docela dobrej Vampire Knight, ale chtelo by to pokracovani. Ted koukam na 7 Ghost, pribeh nevypada spatne, akce taky ne, ale uvidime, jak se to rozvine.

 

 

Ale co se pribehu tyce a ruznych prekvapeni, podle me zasadne vede Code Geass. Nikdy sem nevidel anime, ktery by me tak uchvatilo svym pribehem, chovanim hlavni postavy, zapletkami, rozuzlenimi a hned dalsimi zahadami. Proste perfektni anime. Libilo se mi jich hodne, ale tohle zatim vede.

 

Dobrych anime je opravdu hodne, nemuzu tady vypisovat stovku jmen, ale CG neni mozne nezminit :)

Link to comment
Share on other sites

Moje oblí­bené Stračidelné Historky (Ghost Stories) a Yu Yu Hakusho nemají­ chybu, pak sem jeÄtÄ koukal na Megamena :), Naruta, Full Metal Panic a dalÄí­ co hráli na A+ (Animax nebo jak se to jmenuje teÄka)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...