Jump to content
Reborn fórum

Anime


Thror

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Evangelion sem uz videl(az na filmy na ty se bojim koukat ze bych se rozbrecel :) )

a kdyby nekdo chtel smutnej pribeh na slzy tak se podivejte na Kimi ga Nozomu Eien nebo Hrob svetlusek to druhy zvlast doporucuju :)

jinak moje NEJ postava v Narutu je na 100% Jiraiya - pervert hermit :)

Link to comment
Share on other sites

Naruto je super do nakyho 130 dilu :P

 

tjn to už začinaj pomalu ale jiste fillery :)

 

Evangelion sem uz videl(az na filmy na ty se bojim koukat ze bych se rozbrecel :) )

a kdyby nekdo chtel smutnej pribeh na slzy tak se podivejte na Kimi ga Nozomu Eien nebo Hrob svetlusek to druhy zvlast doporucuju :)

jinak moje NEJ postava v Narutu je na 100% Jiraya - pervert hermit :)

 

jjj Jiraya je zabiják dalekohledem kouka ze střechy na ženský :)

Link to comment
Share on other sites

Takze abych tu zase neco napsal:

 

Naruto je Fillerina od zacatku do konce, coz jsem si uvedomil po te co jsem zacal koukat na Bleach. Jakoze ta snaha o KOLOSALNI pribej je az nechutne nudna, kdyz uprostred uber fightu ti tam borec zacne vysvetlovat proc ma vlastne na hlave tetovani podoby krize (ktery je navic nechutne zeleny). Mam v narutovi par dilu na ktere se rad podivam, ale tem co nemaji trpelivost to opravdu nedoporucuju. Navic se tam vsechno opakuje v takove frekvenci ze se vam dokonce o nekterych vecech zacne zdat. Treba od takoveho 105 dilu kdy poprve obevite RASENGAN, zjistite ze pak uz to vlastne uvidite furt v kazdem dile. Neni to jak s Ichigovym Bankaiem ktery me teda zatim neomrzel.

 

Bleach myslim, ze nemusim komentovat. Proste super libi se kazdemu, dokonce i Destovi kterej po prvnich 2-3 dilech rekl asi toto:"Dyt to je totalni PI++++++ ten Ichigo je uplnej chudak dyt jenom seka. To je neco jako knecht, ma akorat THQ a sek sezhora a zespoda a tim skoncil. Zadne skills." Po te co jsem ho donutil se podivat na dalsich par dilu svuj nazor zmenil :)

 

to Pogy: nevim ale ja sem si par filleru vsim ale ze by jich bylo 40? Ja si vsim tak 4.

Wolf's Rain je docela psycho. Dival jsem na to a moooc se mi to libilo. Problem je ze je to takovy trosicku jiny a nevim jestli by se to tady nekomu libilo. Nicmene doporucuju velmi vrele, jelikoz se jedna o pribehove velmi dobre zvladnute anime ktere ma jen 30 dilu, cili zaden vyplach mozku jako je naruto :). Nutno rict ze slabe natury, nebo osoby ktere casto breci by melo vynechat poslednich 5 dilu. Jak sem rek je to docela psycho a tech 5 dilu vam roztrhne oci.

 

Naruto Shippūden no tak na tohle se tesim docela dost, jelikoz predpokladam par veci:

1. Navrat Sasukeho

2. Naruto zestarne, mozna trochu i zmoudri

3. Sasuke nakope rit Itachimu a Narutovi taky

4. Sakura prestane byti p.... a nebo zdechne (priklanim se k moznosti no.2)

5. Serial prestane byt jen o RASENGANU (to je ale myslim jen zbozne prani)

 

Nic vic jak tesim se na to vsak rici nemuzu.

 

Btw. Amv od Afro Samuraje je COOL. Afro Samuraj vypada COOL. Hned jak budu mit cas tak se na to zacnu cumet, protoze to vypada fakt pekne.

Link to comment
Share on other sites

Vsechno co se odehrava po skonceni deje v Soul Society jsou fillery. Ale musim rict ze nejsou tak spatne. I kdyz za posledni tri dily se odehralo tolik novych veci ktere ve fillerech nebyly za celou dobu :) Ale nebudu prozrazovat, jestli to jeste nekdo nevidel :)

Link to comment
Share on other sites

Takze abych tu zase neco napsal:

 

Naruto je Fillerina od zacatku do konce, coz jsem si uvedomil po te co jsem zacal koukat na Bleach. Jakoze ta snaha o KOLOSALNI pribej je az nechutne nudna, kdyz uprostred uber fightu ti tam borec zacne vysvetlovat proc ma vlastne na hlave tetovani podoby krize (ktery je navic nechutne zeleny). Mam v narutovi par dilu na ktere se rad podivam, ale tem co nemaji trpelivost to opravdu nedoporucuju. Navic se tam vsechno opakuje v takove frekvenci ze se vam dokonce o nekterych vecech zacne zdat. Treba od takoveho 105 dilu kdy poprve obevite RASENGAN, zjistite ze pak uz to vlastne uvidite furt v kazdem dile. Neni to jak s Ichigovym Bankaiem ktery me teda zatim neomrzel.

 

 

Naruto Shippūden no tak na tohle se tesim docela dost, jelikoz predpokladam par veci:

1. Navrat Sasukeho

2. Naruto zestarne, mozna trochu i zmoudri

3. Sasuke nakope rit Itachimu a Narutovi taky

4. Sakura prestane byti p.... a nebo zdechne (priklanim se k moznosti no.2)

5. Serial prestane byt jen o RASENGANU (to je ale myslim jen zbozne prani)

 

mno podle vseho jen malo lidi tady cte naruto mangu....ono tam se nastesti fillery neobjevily absolutne nijake a radsi se pristoupilo na metodu ... "2 years later" coz ctenare usetrilo tech filleru (ostatne fillery v manze sem zatim nepotkal) a muzu s klidnym svedomim rict ze naruto nepouziva rasengan tak vubec tak casto. A co se tyce tech predpokladu .... mno uvidite sami :)

 

ale jinak bych nejspis ze sveho doporucil urcite anime: Rurouni Kenshin OVA 1, 95 dilny serial i OVA 2 (v tom poradi jak jsem napsal), Serial Experiments LAIN, Boogiepop Phantom, a v neposledne rade i genialni The Melancholy of Suzumiya Haruhi ( a podle toho co slysim tak i novelu ) a nakonec snad jenom thriller Monster (v zasade jedno jestli mangu nebo anime....ony sou skoro stejne).

Link to comment
Share on other sites

Takze abych tu zase neco napsal:

 

 

Bleach myslim, ze nemusim komentovat. Proste super libi se kazdemu, dokonce i Destovi kterej po prvnich 2-3 dilech rekl asi toto:"Dyt to je totalni PI++++++ ten Ichigo je uplnej chudak dyt jenom seka. To je neco jako knecht, ma akorat THQ a sek sezhora a zespoda a tim skoncil. Zadne skills." Po te co jsem ho donutil se podivat na dalsich par dilu svuj nazor zmenil :flirt:

 

 

hele mluví­Ä o tom Bleach jako kdyby to bylo bezchybný anime každý anime má

své plus a mí­nus

 

Mno rithe potom nejspis ne, ale behem tech filleru je to rasengan sem, rasengan tam .. blah

 

to máÄ rech stí­m rasenganem to přehánÄj a ty fillery me nebavÄj už chci aby skončily prej na jaře juhů :flirt:

Link to comment
Share on other sites

hele mluví­Ä o tom Bleach jako kdyby to bylo bezchybný anime každý anime má

své plus a mí­nus

 

Kdyby tam nebyla Inoue tak je to uplne bezchybny. Bohuzel Japonci se asi neobejdou bez naivni krávy ktera zaprve nic neumi a zadruhe je uplne trapna. Viz. Sakura z Naruta.

Link to comment
Share on other sites

Kdyby tam nebyla Inoue tak je to uplne bezchybny. Bohuzel Japonci se asi neobejdou bez naivni krávy ktera zaprve nic neumi a zadruhe je uplne trapna. Viz. Sakura z Naruta.

 

jj to je pravda ale i tak já jsem sice Bleach nevidÄl tak do toho nemůžu kecat ale nějaká chybyÄka musí­ bejt

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...