Jump to content
Reborn fórum

Whitesmith - Equip


Gugi

Recommended Posts

u PvM ty element brneni fungujou jenom na kouzla...na normalni fyzicky utoky se nevztahujou...ale na WoE se vztahujou na vsechny utoky i elementarni zbrani, ghostring je o tom, ze je problem pouzivat element zbrane, ktery nemaj dostatecnej dmg ani sloty na karty...a podle tabulky elementu ghost property redukuje utok normal property :blink:

1728[/snapback]

Fyzicke utoky mobov v PvM su neutral element vzdy > ghostring nefunguje.

Potom maju este niektore moby zvlastne utoky (= skilly) a na tie el. armory funguju (aspon by mali :rolleyes: ). Tie maju vacsinou element prisery.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Dekuji vsem, kteri mi odpovedeli, chtel jsem mit jen jasno, zda se vyplati shanet tyto redukcni karty (ted vim, ze urcite ano, protoze memu MvP buildu budou prave elementarni utoky ublizovat nejvice). U te Ghostring karty jsem se chtel pouze ujistit, zda je pravda to, co jsem slysel a cetl i na jinych forech. Takze diky vam vsem za odpovedi, utvrdily mne v tom, co jsem pouze "tusil".

 

Edit: jen pro jistu :blink: , kdyz si navleknu fire armor, uchrani mne pred wind atakem a naopak, pokud jsem tomu spravne porozumnel? (samozrejme tim myslim elementarni atak, ne normal atak).

Link to comment
Share on other sites

Edit: jen pro jistu :blink: , kdyz si navleknu fire armor, uchrani mne pred wind atakem a naopak, pokud jsem tomu spravne porozumnel? (samozrejme tim myslim elementarni atak, ne normal atak).

1833[/snapback]

Nie .. Ked budes mat fire armor (pasana kartu v armore) tak wind skillom ti potvora da 100% dmg. Fire skillom ti ale da len 25% dmg.

Ak si oblecies bathory kartu (shadow armor), budu ta shadow skilly missovat. Funguje to podla klasickej element tabulky.

 

Pozeral som sa este na tie skilly kvoli tebe a musim sa opravit .. tie skilly nemaju element potvory. Kazdy skill ma vopred dany element.

 

Mob skilly

Popis skillov

 

Ak sa ti velmi chce tak tu si mozes pozret ake skilly ma ta prisera (prvy subor) a v tom druhom subore je popis skillov (5ta hodnota je "pl" a to by mal byt element skillu

0-neutral, 1-water, 2-earth, 3-fire, 4-wind, 5-poison, 6-holy, 7-shadow, 8-ghost, 9-undead)

 

Len som si nie celkom isty u skillov ktore nemaju typ magic ale weapon. U hracov tieto skilly preberaju element zbrane. Tj pierce je skill s elementom 0 ale je weapon a ak mas earth pike tak ten pierce da earth dmg.

Ci to ale plati aj u priser to netusim. Normalny utok od prisery ma normal element takze by som tipoval ze budu mat aj tieto skilly normal ale nemusi to tak byt.

Co viem na aegisa sa pouziva napr. Bathory armor na Energy drain od bathoriek alebo sonicu od Loli Ruri. A tu v db su tie skilly uvedene ako neutral.

 

Eh ... dufam ze to niekdo pochopi :P

Link to comment
Share on other sites

Jj, moje chyba, spatne jsem se vyjadril. Bossy jsem studoval celkem dukladne (kdyz uz chci jet ten MvP build), ale chtel jsem mit jistou, zda jsem to spravne pochopil.

 

Edit: Kya: diky, zase jsem o neco chytrejsi :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U Blacksmitha: zají­mal se nÄkdo o to nahradit sekery meÄema? Je nějaký meÄ který by nahradil sekeru, třeba vycpaný kartama? V kalkulátoru mi to vÄechno připadalo, že mluví­ pro sekery, dyž mÄ hroznÄ Ätve ten íşbytek aspd. :)

Link to comment
Share on other sites

Kdyz nepouzivas sekery nebo palcaty, musis resit problem s rozbijenim zbrani :)

 

Jinak dyky nejsou zle. Jako smith nemusis resit jejich 100/75/50 postihy na velikosti, a mas s nimi nejvetsi aspd mimo seker/palcatu. Fortune Sword na vlackovani pro jine povolani, Moonlight dagger na doplneni sp.

Link to comment
Share on other sites

V kalkulátoru mi to vÄechno připadalo, že mluví­ pro sekery, dyž mÄ hroznÄ Ätve ten íşbytek aspd.  :)

8316[/snapback]

 

Vzdyt BS ma skill Adrenaline Rush, ne? Ten funguje jen na mace a axe typy zbrani a s tim budes mit vzdy vetsi rychlost, nez s mecem bez AR. Takze ztratu aspd resit nemusis.

Link to comment
Share on other sites

Vzdyt BS ma skill Adrenaline Rush, ne? Ten funguje jen na mace a axe typy zbrani a s tim budes mit vzdy vetsi rychlost, nez s mecem bez AR. Takze ztratu aspd resit nemusis.

8328[/snapback]

No mÄ to právÄ připadá pomalý i s tim <_< . Ale eÄtÄ to přehodnotí­m.

Link to comment
Share on other sites

No mÄ to právÄ připadá pomalý i s tim  <_< . Ale eÄtÄ to přehodnotí­m.

8336[/snapback]

 

Timhle si nejsem 100% jisty, ale AR ti dava takovou rychlost, jakoby v ruce nebyla zadna zbran (tedy jen pesti) melo by to platit pro obourucni sekyry a nevim, co ma vetsi aspd, nez pesti :D s tvou agi by aspd mela byt s berserkem okolo 182, takze neni na co si stezovat :)

 

Zkousel jsem to na sobe-mam se sekyrou + AR+berserk aspd 183. Beze zbrane s berserkem taktez aspd 183, myslim, ze lepsi uz to byt nemuze :)

Link to comment
Share on other sites

Timhle si nejsem 100% jisty, ale AR ti dava takovou rychlost, jakoby v ruce nebyla zadna zbran (tedy jen pesti) melo by to platit pro obourucni sekyry a nevim, co ma vetsi aspd, nez pesti :) s tvou agi by aspd mela byt s berserkem okolo 182, takze neni na co si stezovat :)

 

Zkousel jsem to na sobe-mam se sekyrou + AR+berserk aspd 183. Beze zbrane s berserkem taktez aspd 183, myslim, ze lepsi uz to byt nemuze :)

8338[/snapback]

nemal by AR fungovat ako THQ?...cize znizit delay zbrane o 30%.... :D

Link to comment
Share on other sites

nemal by AR fungovat ako THQ?...cize znizit delay zbrane o 30%.... :D

8341[/snapback]

 

Jo, ale ono to ciste nahodou vychazi tak, ze aspd s obourucni sekyrou (pri pouziti skilu AR + awak nebo berserk) je skoro stejna jako aspd beze zbrane. Jenom jsem tim chtel rict, ze s mecem nemuze teto aspd dosahnout.

Link to comment
Share on other sites

Když jsem hrála naposled kovářku, tak jeÄtÄ Älo Adr.Rush na meÄe a ja mÄla dakej se třema andre. Docela sluÄná cirkulárka to byla. Sekery nemam eÄtÄ odzkouÄený, ale jestli je to tak jak pí­Äe Ladik, tak jdu do nich. Maj každopádnÄ vÄtÄí­ dmg. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jaka je nej zbran pro BSko/WSko na rozbijeni empa?

 

Napadlo me:

 

Battle Axe [4] s atk 80

Two-handed Axe [2] s atk 185

 

Ted jenom presne nevim, jake se bude pocitat dmg z 3*orc skeletona+1 desert wolf, ev. 1 OS a 1 DW :/

 

Este existuje axe class: Hammer [3] s atk 120?

 

Kdo vi a poradi?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...