Jump to content
Reborn fórum
k3dT

Herní­ klient

Recommended Posts

Uploadnul jsem novou plně opatchovanou verzi klienta k dnešní­mu dni včetne nového Reborn patcheru. Pokud vám váš klient nefunguje správně nebo ještě žádného klienta nemáte tak mrkněte na stránku:

http://www.reborn.cz/klient

Máte tam odkazy na stažení­, návod na instalaci i opatchování­. Pří­jemnou zábavu.

No, ja to napriklad rozbaloval v total commanderu a z prvniho archivu jsem nerozbalil vsecko, proste jsem se musel mrknout do posledniho pro zbyvajici soubory. vim ze winrar to nacte vsecko najednou, ale jsem linej udelat par kliknuti navic :laughing1: Takze setup je dobra volba, /no1

No nevim jestli se to hodi zrovna do tohoto topicu, ale nevim kam jinam to napsat :P Jak jde udelat (pokud to teda vubec jde :() aby slo z okna ve hre vyjizdet mysi, kdyz nemam full screen? Me to ve starem klientovi slo a ted to nejde a pekne me to stve :( Jde to prosim? Jestli jo, jak? :P

Jak si nekteri z vas urcite vsimli, klient nebyl 2 dny dostupny. uz je zase vsechno OK - jen se zmenil odkaz a klient je opatchovany k dnesnimu dni - tj 25.1 2007. Klienta muzete stahnout na teto strance: http://www.reborn.cz/klient Jen pozor. Jde stahnout pouze z teto stranky, nefunguje castecne stahovani ani resume (pokracovani v nedokoncenem stahovani). Pokud by mel nekdo pomale pripojeni nebo jiny problemy ktery by mu znemoznovaly stahnout si takto klienta, urcite se mi ozvete a vyresime to. Dekuju Silv ktera uploadovala klienta aby to bylo co nejrychleji.

Zaroven jsem foru zaplatil lepsi hostingovy program (aby bylo misto na herniho klienta) + prodlouzil registraci domeny reborn.cz o rok + zaplatil hosting webu na dalsi rok. Mame ted i spoustu mista na videa.. sice ma jahy svoje FTP ale klidne neni problem to soupnout k nam na web. Lepsi je samozrejme jahy aby sme zbytecne nepretezovali nasi hostingovou spolecnost.

no s tÄma videama by sme vlastnÄ mohli přidat nÄkam reklamu na ten hosting a tam by byli videa a lidi by se aspoř podí­wali co a jak se tu hraje :D

ted me jeste napadlo ze kdyby nekdo kdo to umi udelal video kde by www.reborn.cz problikavalo kazdy dve sekundy a hodil to na youtube treba tak je o reklamu postarano i u nahodnejch prolejzacu treba:) esli ale nejsem moc naivní­..

moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc dí­k za ty efekty /kis chyběli mi jako vzduch :D /kis

edit: jj to SG je nádhera *IN LOVE*

Edited by TheERaY2

Äau, když chci stáhnout klienta, kliknu na odkaz uvedenej nahoře...a na stránce která se zobrazí­ kliknu na "Odkaz na kompletní­ hru je tady" ocitnu se opÄt na www.reborn.cz

co s tim?? potřebuju klienta :teehee: dik za vyřeÄení­

Vypni na chvilku firewall, antispyware, antivir a jiny radoby 'programy' co ti bezi v systray a staraji se o tvoji bezpecnost.

dí­k moc...zabralo to, ale moc to nechápu...předtim to vždycky Älo, nefungovalo to až teÄ po instalaci novejch windows...použí­ví­m jen kerio a nod32

Vinik je Kerio nic vic. Pokud ti bude jeste neco blbnout (na ruznych webech co se tyka stahovani nebo jen blbyho prohlizeni) tak vis co mas vypnout.

stahni si a rozbal toho klienta o post vys od k3 a mas to .. ted uz i post nize :)

Edited by TheERay

zdarec mam novy pc stahnul sem si sakray a ragnarok z czechra nejnovejsi a nainstaloval patch s rebornem a kdyz spustim reborn pise mi to chybu:AppName: reborn.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: kernel32.dll

ModVer: 5.1.2600.2180 Offset: 0001eb33 a czechro mi jede a kdyz sem u kamose vypalil jeho slosku s rebornem komplet a skopiroval ju do pc pise mi to to samy