Jump to content

Photo

Herní klient

• Please log in to reply
202 replies to this topic

#161 Mitrandir

Mitrandir

Deviling

• Supporters
  • 342 posts

Posted 26 August 2010 - 04:38 PM

Doporucuju vsem opatchovat RO pres Reborn.exe. Potrebuju ozkouset, jestli i po opatchovani pojede hra vsem dal bez problemu.
PS: Pokud to budete ignorovat, muze se v pristich dnech stat, ze uz jinak nez s opatchovanym klientem hrat nepujde.

Diky.

Kenny a od kdy to nepujde, ja jsem totiz na navsteve a nejde mi opatchovat. pac nemam pristup jako admin compu? abych si jeste zahral vubec.Tak jestli muzu poprosit 1,9 uz budu doma:)
  • 0
ten kdo zlobi si zaslouzi radnou odmenu:))

#162 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 26 August 2010 - 04:48 PM

Jde jen o odzkouseni. Nevadi pokud to ted nemuzes ozkouset. Jde mi jen o to aby to vyzkouselo co nejvic lidi, aby se objevili pripadny problemy s tim updatem co jsem udelal a nemuselo se to resit az to vratit uz nepujde.
  • 0

#163 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 26 August 2010 - 04:56 PM

Jde jen o odzkouseni. Nevadi pokud to ted nemuzes ozkouset. Jde mi jen o to aby to vyzkouselo co nejvic lidi, aby se objevili pripadny problemy s tim updatem co jsem udelal a nemuselo se to resit az to vratit uz nepujde.

Mame testovat neco konkretniho?
  • 0

#164 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 26 August 2010 - 04:57 PM

Pokud se ti pusti klient a prihlasis se do hry, tak je vyhrano :listen:
  • 0

#165 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 26 August 2010 - 05:13 PM

Když se mi povedlo opatchovat i s upravenýma grfkama tak je to správně? Lognul jsem se ...
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#166 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 26 August 2010 - 06:15 PM

jojojo supr. zatim se nikdo neozval takze soudim ze ruzny mouse freedomy fungujou porad...
  • 0

#167 Mars

Mars

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 35 posts
  • Location:přes tyden Praha 10 Hostivař / víkendy u rodiny ve Slezsku- Šilheřovice

Posted 26 August 2010 - 10:01 PM

Tak jsem zkusil spustit Reborn.exe vyhodilo mi to chybové hlášení s neplatným voláním v core.dll a hra už nejde žádným způsobem zpustit! Takže stahuji znova klienta z webu :listen:

Edit: reset patchů pomohl zpustit hru, přesto ale preventivně stáhnu znovu a zkusím přeinstalovat!

Edited by Mars, 26 August 2010 - 10:09 PM.

• 0
LE Cram High Priest 9x/6x vůdce Silezio en ordo

Dále občas:
Le Crram Crusader 8x 4x
Le Cram Wizard 8x 5x
Lee Cram Monk 7x 4x
Lee Craam Hunter 7x 4x
Hefajstos pure Blacksmith 7x/4x

na trhu
Otrok ze Silezia

A hromada jiných bezvýznamných postav ;)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Život je jako hra, kterou stejně nikdo z nás nevyhraje!
Posted Image

#168 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 27 August 2010 - 06:13 AM

skoda zes neudelal screenshot.. btw core.dll se pouzivala u predchozi verze patcheru... asi si mel starej klient vid?
  • 0

#169 peterkovac

peterkovac

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 27 posts

Posted 27 August 2010 - 08:31 AM

spustil som hru cez patcher.exe, napisal ze nenasiel ziadne nove patche.

potom som spustil reborn.exe (normalne ho nespustam), a ten skoncil s takouto chybou:

http://img844.images...barebornexe.jpg

potom pomohlo uz len cez patcher.exe resetnut patche a hra sa rozbehla
  • 0
LanSe - beznadejny gw demo vrhac

#170 Mars

Mars

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 35 posts
  • Location:přes tyden Praha 10 Hostivař / víkendy u rodiny ve Slezsku- Šilheřovice

Posted 27 August 2010 - 10:15 AM

Tak jsem stahnul noveho klienta ze stránek reborn.cz a Reborn.exe tam není vubec obsažen. Hru spouštím přes Patcher.exe a patche stahuji přes Opatchuj-RO.exe, jaký je tedy ten správný postup? Aktuálně mi vše funguje v pořádku, rád bych ale předešel případným problémům :)
  • 0
LE Cram High Priest 9x/6x vůdce Silezio en ordo

Dále občas:
Le Crram Crusader 8x 4x
Le Cram Wizard 8x 5x
Lee Cram Monk 7x 4x
Lee Craam Hunter 7x 4x
Hefajstos pure Blacksmith 7x/4x

na trhu
Otrok ze Silezia

A hromada jiných bezvýznamných postav ;)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Život je jako hra, kterou stejně nikdo z nás nevyhraje!
Posted Image

#171 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 27 August 2010 - 01:00 PM

Jej, moje chyba... samozrejme hra se spousti pres Patcher.exe... to ze ma nekdo soubor Reborn.exe je chyba... to je stara, jiz nepouzivana verze patcheru. Doporucuju temhle hracum stahnout hru znova z nasich stranek. A starou slozku smazat.
  • 0

#172 Crazy Horse

Crazy Horse

Deviruchi

• Supporters
  • 154 posts

Posted 28 August 2010 - 08:43 AM

a reexe.exe? mozem to spustat cez to? ist zakazdym cez patcher mi pride nepohodlne.
  • 0

Healplzak-High Exorcista-98 | Slavomir-Super Baby-94(profesionalny zlodej a banik)

Zlatohlavka-Lord Knight-82(Obojrucka) | Zenplzak-Alchemist-92(kuchar) | Ballantines-Gunslinger-99
ludia sa delia na dve skupiny... na tych, co boxy otvaraju a na tych, co ich predavaju. na tych, co sa hraju a na tych, co expia.
Posted Image

#173 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 28 August 2010 - 08:50 AM

To je celkem fuk, ale sleduj novinky abys vedel, kdy je treba opatchovat. Aby ti nezacala padat hra kvuli chybejicim novym popiskum
  • 0

#174 Ergroilnin

Ergroilnin

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 53 posts

Posted 28 August 2010 - 09:22 AM

Taky vám teď hází patcher nějakou chybu s GRF?
  • 0
"Na životě miluju tu rozmanitost, každý den mě nase*e někdo jiný!"
"Díky bohu, že jsem ateista!"

#175 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 28 August 2010 - 09:38 AM

Taky vám teď hází patcher nějakou chybu s GRF?

ne, nehazi :no1:
  • 0

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#176 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 28 August 2010 - 12:46 PM

Hází všem co používají upravené.
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#177 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 28 August 2010 - 02:55 PM

Jen ty co ho maj upraveny a nemaj grf v2 s medium kompresi
  • 0

#178 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 28 August 2010 - 08:41 PM

Hází všem co používají upravené.

Vsem ne, jen lamerum co tomu nerozumej a stejne se v grf vrtali. :no1:
  • 0

#179 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 19 December 2010 - 07:16 PM

Nahral jsem k jirkanovi nejnovejsiho opatchovanyho klienta k vcerejsimu datu... tak jestli ma nekdo problem, stahujte.

https://ssl.jirkan.c..._18-12-2010.exe
  • 0

#180 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 22 December 2010 - 08:33 AM

Nahral jsem k jirkanovi nejnovejsiho opatchovanyho klienta k vcerejsimu datu... tak jestli ma nekdo problem, stahujte.

https://ssl.jirkan.c..._18-12-2010.exe

v tomle baliku je ale jen patcher na rdata.grf , sdata.grf ktere je take potreba opatchova, tam neni.. tak jsem nakopiroval do teto nove instalace stary patcher na sakray a uz je to v pohode (stahovalo to sice patche az nekdy z dubna, ale hlavni je, ze to plne opatchovano :)
  • 0

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users