Jump to content

Photo

Crusader - Kde Expit?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
31 replies to this topic

#21 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 08 January 2006 - 10:17 PM

To se mi zda jako pomerne optimisticky odhad, ja mam int 110 a khalitze na 1 GC nesundam.....i kdyz pravda, ze moc nechybi, s blesem uz by to asi vyslo....

View Post

Se 120 INT a aspon +4 Haedongumem s dvema Andre c. to musi jit uplne vpohode.

Edited by Jammore, 04 March 2007 - 09:57 PM.

Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#22 Irulán

Irulán

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 274 posts

Posted 13 January 2006 - 03:40 PM

No, postovala jsem kde expit swordíky, tak pro úplnost sem ještě zkusím napsat, kde pak pobíhat s tím naším novopečeným služebníčkem Božím... :). Upozorňuji, že jsem GC-fil, takže dané lokace se hodí především GC crussům...

XX - 65 - Až do tohoto levelu by vám to mělo slušně šplhat na Zenorcích, loot je docela ucházející (když ho stihnete sebrat :) ), stačí INT +-70 a Grand Cross na lvl 5.

65 - 75 - Doporučuji Geffenii (lze se tam dostat přes quest, který začíná u Giovanniho na náměstí v Pronteře), narozdíl od Geffenu zde nejsou Deviruchi, kteří mají pro slabého Crussadera nepříjemné JT. Navíc z Nightmare padá Old Blue Box (může padnout nějaká pěkná věcička přímo pro vás nebo na výměnu), Blue herby a Blue potiony (které vám zkrátí dobu, kterou prosedíte :) ).

75 - 99 - Pokud už se na to cítíte, máte nějaký ten equip a v ideálním případě VVS fire flamberge, můžete se pomalu začít probíjet do Niffleheimu, z počátku je dobré, mít s sebou alespoň priesta... Zde jistojistě vydržíte až do 99 base, protože jinde vám to lépe nepoleze. Loot je zde více než slušný a padá Manteau [1], které se vám bude velmi, velmi hodit :).

Občas si můžete (pokud seženete priesta) odskočit do GH Chivalry, kde nasbíráte nějaká Elunia, a když Bůh dá, padnou může Bone helm, Raydric card a Khalizburger card. Mezi 70 a 80 lvl base je rovněž slušná Pyramida (tam co bydlí Osiriss, teď přesně nevím, jak se ta mapa jmenuje :) ).

Užovka - sinXka - freelance of Midgard

#23 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 01 February 2007 - 09:59 AM

Pokud je k dispozici Holy Cross, tak na potvorách, jako je Raydric, Isis, Elder Druid... Kromě Isis i zajímavý drop.
The End

#24 Werewolf

Werewolf

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 7 posts

Posted 16 May 2007 - 07:11 PM

Já můžu doporučit místo na expení GC a to je pay_fild11. Podle mě lepší jak Isis (není tam narváno, ale je to drsnější a hlavně je tam neškodný boss a né to torpédo Osiris :-) )
Jsou tam Dragon Tail a Nine Tail, když je Assu, tak se to může přehnat s vlakem, ale i tam mně zůstalo z 13k HP s Assu třeba 2k HP. Musíte začít castit dřív, aby to hodil, jak k němu dojdou.
Dal jsem tam na 98 lvlu za den 70%, 2 Nine Tail C., 2 Dragon Tail C. a přes 100 OBB a 130 Dead Branch a ke 200 Royal Jelly :-).
Dával jsem to na jedno GC s blessem, bez blessu Dragon Tail přežil.

#25 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 08 August 2007 - 11:30 PM

Já můžu doporučit místo na expení GC a to je pay_fild11. Podle mě lepší jak Isis (není tam narváno, ale je to drsnější a hlavně je tam neškodný boss a né to torpédo Osiris :-) )

Bohuzel uz je tam casto plnejs nez v Niffu :(
Jinak jsem zjistil, ze po vsech zmenach se GC opet dobre expi lvl 60-70 v Geffen dungu 2 (proti drivejsku tam pribyly najty), s troskou sezeni staci mit v parte acolytu, po jeho vytazeni na priesta je to s vetsimi vlacky a bez sezeni, a to i z celkem podprumernym equipem.
Proti Zenorcum to leze aspon trikrat rychleji, naroky na heal jsou +- stejne, a s int80+ date najtu na 2 GC10, Jakka a Ghoula na 1GC10, zbytek GC3. Na 68/39 da vlacek co ustojite cca 3% (se sharem na priesta) coz neni malo, regen s magni bohate staci nez stahate dalsi moby mate SP zpet.

#26 Typeczek

Typeczek

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 05 June 2009 - 02:10 PM

:) No lidi ja myslím že na lesavkách ot taky půjde z GéCéčkem :)

#27 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 05 June 2009 - 04:52 PM

:) No lidi ja myslím že na lesavkách ot taky půjde z GéCéčkem :)

Posty tohohle typu mě dokonale odstřelí...

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#28 JohniX

JohniX

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 41 posts

Posted 18 January 2010 - 09:15 PM

muzu se zeptat delam cruse shieldovyho ...kde se expi od nejakyho 70 lvlu az do aury jstli by semka prosim mohl vypsat ...od kolikatyho do kolikatyho lvlu a kde,diky za odpovedi

#29 Liero

Liero

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 318 posts

Posted 18 January 2010 - 09:16 PM

muzu se zeptat delam cruse shieldovyho ...kde se expi od nejakyho 70 lvlu az do aury jstli by semka prosim mohl vypsat ...od kolikatyho do kolikatyho lvlu a kde,diky za odpovedi

do 80 bathorky ,potom raydy raydy
Pavel Landovský:
Člověk, jak stárne, tak zjistí, že od jistého věku se musí vyhýbat blbcům - je to důsledek toho, že ztrácí fyzické síly a nabývá rozumu. V tomhle věku totiž člověk ví, že blbec je nebezpečnej, že ti může vypíchnout oko, bodnout nožem atd.

Oscar Wilde:
Požehnáni budiž ti, kteří nemají co říct a drží zobák.

Když jsme šťastní, jsme vždycky dobří, ale když jsme dobří nemusíme být vždycky šťastní.

Neplatit účty je jediný způsob, jak se uchovat v paměti obchodních kruhů.

Peta:
Přestupák na monka je otázkou skillu a počtu speed potů.

Ronin:
Co pořád všichni mají s tím, že campíme prvý warp! My jen čekáme až se nám načtou stringy.

#30 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 18 January 2010 - 09:42 PM

Jestli s tím chceš přestoupit a nenechávat si 99 shield sadera, tak ho můžeš rovnou smazat a vyexpit novýho s jiným buildem, kterej to stihne mnohem rychlejš a snáz. 1-70 je zanedbatelný v poměru k tomu, co tě čeká ke konci.
"The purpose of life is to end."

#31 JohniX

JohniX

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 41 posts

Posted 19 January 2010 - 01:00 PM

Jestli s tím chceš přestoupit a nenechávat si 99 shield sadera, tak ho můžeš rovnou smazat a vyexpit novýho s jiným buildem, kterej to stihne mnohem rychlejš a snáz. 1-70 je zanedbatelný v poměru k tomu, co tě čeká ke konci.

nee prave ze ho asi necham jen na crusaderovi,tk se ptam kdybych z nej chtel adv..tk je mi jasny ze ho nejrychleji vyexpim pres Gc :D :D

#32 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 19 January 2010 - 01:18 PM

Mmm, no ta lokace bude asi záležet od toho, jestli máš imatroš a ice pick. A taky jestli běháš s priestem, sagem/convertorama, někým/něčím na manu. Dále jaký kartovaný zbraně máš/se ti chce dělat atd atd.

Za předpokladu, že máš rozumnej build na expení (str 9x, agi > 50, něco int), tak bys moh geff3, ice dungeon, HO tam i tam, už zmiňovaný bathory a raydriky, pak mermany, stingy, hill windy .. a tak no. Taky ty nový moskovský fieldy a nakonec ani abbey by nemusely bejt špatný. Ale závisí to všechno na tom, abys měl gear a boosty na maximální dmg a dostatečně rychlej přísun many.
"The purpose of life is to end."