Jump to content
Reborn fórum

High / Priest - Equip


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply
Jaké status armory na HP do jakých lokací­ nejčastěji použí­váte (pvm)- popří­padÄ do jakých armorů. Diskutujte... :)

já mám nejradÄí­ ten status co mi dá 10% hp :) statusovku tak maximálnÄ na probí­hání­ warpu do lhz_03 když je to ucpané

Link to comment
Share on other sites

Jaké status armory na HP do jakých lokací­ nejčastěji použí­váte (pvm)- popří­padÄ do jakých armorů. Diskutujte... :)

 

Nejcasteji pest (odin) a disguise(silka),pak vicemene element.roby.Udelal jsem si takovy combo s Red Novus Card + Giearth Card ,ale nenasel jsem pro to uplatneni,mozna by to nebylo spatny prave treba na to probehnuti mezi potvorama :)

Link to comment
Share on other sites

Jaké status armory na HP do jakých lokací­ nejčastěji použí­váte (pvm)- popří­padÄ do jakých armorů. Diskutujte... :)

 

 

Mno s temi statusy je to otazka, podle me se to pro HP snad ani nevyplati... lepe si vzit elementar armory, nebo HP armory.

 

Moje oblibene kombo bylo Punk(quagmire) do garmetu a sasqach(frost) v saintce.

 

Ten pungus(sleep) me prijde ze nefunguje tak moc fajnove, podobne ani divina, poison a external bleeding.

 

Co funguje pekne je ten chaos - zvlast kdyz tahas rychle agresivni moby tak si pripadas jako jadro atomu s mnoha obihajicimi elektrony(moby)

Dalsi co funguje pekne je majorus(stun) a pest(stone curse).

 

Ale ted kdyz je ray, bathorka a hlavne asu - tak to moc nepouzivam. :)

Link to comment
Share on other sites

Zalezi jak na co.

 

Zatim "univerzalne" se mi nejvic osvedcila kombinace Disguise (9% divina - pozor jen pri vit77+ v basi) a +7 Liche wand (pomerne dost % na plosnej Curse), to same na GCckovani, damage to dokaze dost podstatne snizit (u curse clovek udela par kroku a v klidu doleci+doprehodi assu).

Normalni statusovky (mrazeni/SC/stun) moc rad nemam, je to dvojsecne, kdyz se potvora probere, tak hleda target...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Myslite si, ze jsou WoE/BG high priestovy na neco ty battlegroundovy accesorka? Jo, 12mdef a 1200hpcek je sice hezkejch, ale nevim jestly mi tech 1200hpcek na neco bude, jinak mam jako accesorka waterdrop brooche s aligatorama.. S BG setem mam 12.6K, a asuru tak jako tak stejne nepreziju, sonic a adcko preziju i lexovany, tak nevim no :] Prece jenom celkem 1000 badgu je docela hardcore

 

nejedna se o reborn

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ahoj lidičky,rád bych tu probral univerzal vybavení­ pro nebohaté partasupport HP do lokací­ Boss aréna nebo Endless a bežný exping.

hlava: anubis,goibnes,spiky,magni,valk

mid: red glasky (hero helm a brejle s herem beru jako nedosažitelný)

low: evolved pipka

tÄlo: odin,diaroba,saintka, valk (peco,pasana,batorka)

Ätí­t: SB nebo Valk s redukcema (hodremlin jako univerzal)

zbrař: SoR, surv. rod

boty: tidalky,valk,diabotky, variant (green f.)

plaÄÂť: dia,valk,wool (ray nebo nox.)

acc. saf. ringy, morph acc., spirit ring .....možností­ je asi hodnÄ kombinací­

 

A jedna otázka na konec, jakej je názor na valk. combo,pro jeho nerozbitnost se mi zdá jako přijatelný univerzal kompromis.

Dí­k za pří­padný poznámky.

Link to comment
Share on other sites

Jeste by sis tam mel doplnit redukcni veci na Long range, at uz to mas na klasicke expeni,v labu ci v thoru na kasach, do Endlesu a nebo Boss arena. Takze Head: Yellow ribbonka (yellow bandana), Zbran : Long Mace, Acesorka : cokoliv s aligatorem ( dia ring, glova, rosary ). A stim valk kombem a jeho nerozbitelnosti , dle meho nazoru je to blbost, jelikoz je zbytecne tezke a vetsinou te priparvi o nektere dulezite reukce a pekna komba ( tidal kombo, ci dia kombo). Navic pri klasickem expeni se ti malokdy stane ze mas neco rozbiteho, a kdyz uz, tak neni problem si skocit do mesta. V Endlesu mas zase v parte bud creatora (nejlip s FCP) a nebo mas bsko na greed a na opravy. A Boss Arena vezmes to same bud tam mas creaturu na FCP, nebo mas odparkovane BS pred arenou a nebo si rovnou skocis do mesta pro opravu.

Link to comment
Share on other sites

valk combo není­ přijatelný univerzál.. boty a garment mobové nerozbí­jí­, helma je na nic, použitelný je armor a Ätí­t

hlava: anubis, yellow BANDANA, magni nebo spiky ( goibne? valk? you joking? )

mid:kouzelne bryle

low: ev.pipe / pametni satek

garment + boty : dia ray, dia GF

zbrař: long mace - sorku je zbyteÄné tahat, surv rodku doufám na HPcku nemyslis vazne

accesorka: orle glovky s gatorama

Ätí­t: valk/s.buck: alice, khalitz, thara, penomena, hodremlin

armor: cokoliv s ghostem, angelingem, pasanou; orleans uniform s disquisem

tj pro boss arénu a ET

pro bÄžný exp to závisí­ na lokaci a je zbyteÄné psát každou lokaci

Link to comment
Share on other sites

Ahoj lidičky,rád bych tu probral univerzal vybavení­ pro nebohaté partasupport HP do lokací­ Boss aréna nebo Endless a bežný

 

...

 

 

Nezapomen ze nektere veci, ketere si uvedl nejdou ruku v ruce s podminkou vyse zvyraznenou... Proto sem je neuvadela

Link to comment
Share on other sites

Do boss arény a do endlessu bez pořádnýho equipu nelézt. MinimálnÄ v endlessu je takovej člověk spí­Äe pří­tÄží­. Stačil mi tam vždy následují­cí­ equip:

2x top - +7 spiky/gemini

2x mid+lower - opera masque/gemini

2x armor - marc/bathorka (pasana se dá využí­t, dá se hrát i bez ní­)

1x zbrař - long mace (dá se možná využí­t i SoR, ale hralovat má creator a ne HP)

2x Ätí­t - alice/khalitz (thara je dobrá tak možná na labová patra, dá se jí­t i bez ní­)

1x boty - matyr, nebo green ferus (v tidalech, dia nebo nÄÄem takovým, pokud je fakt chudej, tak staÄí­ vidarky)

1x manÂťák - raydrik, nebo nox (radči raye, zase ve woolu, dia nebo nÄÄem podobném)

2x accessory - 2x alligator (daj se vzí­t i safeÂťáky nebo hiding, ale kdo se má s tí­m prohazování­m zdržovat)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

valk combo není­ přijatelný univerzál.. boty a garment mobové nerozbí­jí­, helma je na nic, použitelný je armor a Ätí­t

 

Pff náhodou,já když jsem lí­nej tak si jí­ klidne beru jako def/mdef headgear .. kdyz nechci hledat spiky nekde..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

valk combo není přijatelný univerzál.. boty a garment mobové nerozbíjí, helma je na nic, použitelný je armor a štít

hlava: anubis, yellow BANDANA, magni nebo spiky ( goibne? valk? you joking? )

mid:kouzelne bryle

low: ev.pipe / pametni satek

garment + boty : dia ray, dia GF

zbraň: long mace - sorku je zbytečné tahat, surv rodku doufám na HPcku nemyslis vazne

accesorka: orle glovky s gatorama

štít: valk/s.buck: alice, khalitz, thara, penomena, hodremlin

armor: cokoliv s ghostem, angelingem, pasanou; orleans uniform s disquisem

tj pro boss arénu a ET

pro běžný exp to závisí na lokaci a je zbytečné psát každou lokaci

 

Do ceho se dneska vyplati nacpat angelinga?Valk.armor,Dia roba nebo Odin?Vyuziti hlavne MvP,pripadne Arena nebo Endless.

Link to comment
Share on other sites

Do ceho se dneska vyplati nacpat angelinga?Valk.armor,Dia roba nebo Odin?Vyuziti hlavne MvP,pripadne Arena nebo Endless.

Pokud s tí­m plánujeÄ chodit na valkýru a podobné moby, co niÄí­ armor, tak bych se nebál valk armoru (creatoři to s protekcema v PvM hroznÄ flákají­). Já osobnÄ mám jednoho ve formalce a jednoho ve valku. A tu formalku použí­vám tak maximálnÄ na crusovi, který valk neobleÄe.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...