Jump to content
Reborn fórum

Budoucnost Rebornu


R-e-n

Reborn blizka budoucnost  

146 members have voted

  1. 1. Jake novinky byste na Rebornu uvitali drive?

    • Quest na Poring Tower cepici
      18
    • Quest na ruzne Dokebi paruky
      9
    • Tuzex - pridane zbozi
      26
    • Nove osobni Hunty
      64
    • Pisatele svitku
      29


Recommended Posts

sve kouzlo? sve kouzlo v tom ze sniperi smazou postavya pudou se klouzat nebo si udelaj paladina na nejlepsiho remove pastare..? :blink:

 

no hadej proc tam asi dal tento smajlik: :)

myslim, ze tam samoucelne nebyl, nebo ze by mel program na generovani nahodneho smajliku za kazdym postem? jako ja?

 

:D:flirt::huh::D:):)

 

mozne to je

 

:jump:;):):wacko::)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

sve kouzlo? sve kouzlo v tom ze sniperi smazou postavya pudou se klouzat nebo si udelaj paladina na nejlepsiho remove pastare..? :D

to dří­v bude v pekle snÄžit :D

 

klidne aÂť sou aspon nebudou lidi porad nadavat kde je nekdo kdo to vyspringuje a kdo z podemne sunda tu past aspon bych mohl v klidu strilet ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tuzex jsem si oblí­bil. Nejsem v Ragnaroku moc dobrej, za dva a půl roku, co tu jsem sem se dostal na jen 91. íşroveř a byl jsem u smrti jediného MvP bosse. Dí­ky tuzexu mám možnost dostávat se k nějakým prima vÄcem a vyloženÄ mÄ tÄÄí­.

 

Lí­bil se mi ten nápad se dvÄma typy žvýkaÄek, že by jeden mohly využí­vat relativnÄ kdekdo (ne jen horní­ch 100 postav), ale byl by omezený (klidnÄ by mohly být i nějaká omezení­ na rasu nebo element). ZvýÄení­ dropu docela pří­jemnÄ motivuje (ono to stejnÄ nepadne, ale člověk má pocit, že nadává aspoř oprávnÄnÄ :-) a taky se ví­c snaží­).

 

Hunty jsou taky super, když jich bude ví­c, určitě to neuÄkodí­. Jsou pří­jemné obzvláÄtÄ při uÄení­ - dva listy sečitu = jeden hunt a jak to pak hezky postupuje - uÄení­ i huntÄní­. :-)

Link to comment
Share on other sites

Hunty jsou taky super, když jich bude ví­c, určitě to neuÄkodí­.

Se ti jich zda malo?? Kazdopadne muzes vlizt do naky guildy (jestli jeste nejsi, dle signatury to vypada ze ne) a delat jeste guild hunty :(

Link to comment
Share on other sites

Se ti jich zda malo?? Kazdopadne muzes vlizt do naky guildy (jestli jeste nejsi, dle signatury to vypada ze ne) a delat jeste guild hunty :)

 

 

No, některé, jako třeba goblini a guild hunty (první­ část) jsou sice snadné, ale k zeší­lení­... a pak mi začí­nají­ docházet ty, které zvládám nějak rozumě (to jest třeba bez kněze) a ideálně nejsou daleko od města. :-D Čí­m větší­ výběr, tí­m je to milejší­ (dokud se člověk neztratí­ v nabí­dkovém menu :-) ). Rozmanitost huntů je super, takže čí­m ví­c, tí­m lepší­ - aspoň pro mě. :-)

 

Co se týče podpisu, hned to opraví­m. ;-)

Edited by lordOdol
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ale tak je pravda že čim ví­c huntů na různá monstra tí­m vÄtÄí­ možnosti jsou :) a hlavnÄ ty odmÄny jsou mnohdy lákavý ;) já osobnÄ sem pro ví­c huntů i guild huntů ikdyž o tÄch nemám pojem kolik jich vlastnÄ je ale tuÄí­m že tam jich je zatim dostatek ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To je to opravdu tak tezke a takovy velky problem? :D

Pokud se ti to nezda tezke, muzes udelat nejake palety sam. Jestli budou kvalitni, neni problem je pridat do klienta. :)

Link to comment
Share on other sites

Pokud se ti to nezda tezke, muzes udelat nejake palety sam. Jestli budou kvalitni, neni problem je pridat do klienta. :)

 

Kdyby se mi to nezdalo tezke, tak nepostuju na forum todle:)...ne vis spis sem to myslel v tom smyslu ze na spoutu serverech to maji, tak v tomdle smyslu sem to spis myslel :D

Link to comment
Share on other sites

Muzu slibit ze se objevi novy hair styly i barvy vlasu stejne tak jako dalsi palety postav... ale kdy? to nepovim :) Az si najdu cas. Kazdopadne to planuju.

:):) Tak to se tesim, až si udÄláÄ Äas :) Jen Äkoda, že už jsem si naÄel barvu co mi celkem vyhovuje :wub:

 

EDIT: Teda, mohl bys to teda slí­bit, když už jsi řekl že můžeÄ :D

Edited by Ar.Ulric
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...