Jump to content
Reborn fórum

WoE SE 28.04.2008


Guest RODIX

Recommended Posts

Super video aj ked som ho este nevidel!! :blum:

btw viem ze je dobre

teda takovy vlezdoprdelectvi tu uz dlouho nebylo :)

a abych nebyl tak uplne ot

video dobry (uz sem ho videl), dekuju, akce a hudba supr, jen pro priste bych radsi trosku lepsi obraz, clovek si na hd zvyka moc rychle :)

a skoda ze moc nezapinas efekty, takhle neni videt jesli chary umiraj protoze si nehodej pneumu, nebo protoze jsou na magnetu

Link to comment
Share on other sites

Guest RODIX

a skoda ze moc nezapinas efekty, takhle neni videt jesli chary umiraj protoze si nehodej pneumu, nebo protoze jsou na magnetu

tak ja to dnes skusim no :blum:

ked musim tak musim

 

a baale dik za hosting :)

Edited by RODIX
Link to comment
Share on other sites

Kdyby byl nÄkdo tak hodný a nÄkam jinam ho uploadnul, stahovat 30kb/s je fakt dÄs :blum:

Komu sa nechce ÂťahaÂť 30kB/s... :)

WoE SE 28042008.avi

30kb/s a 30kB/s je docela velkej rozdil, nicmene me to slo z puvodniho zdroja 300kB/s coz jsem vzhledem k ps tak dobrou rychlost necekal.

Link to comment
Share on other sites

30kb/s a 30kB/s je docela velkej rozdil, nicmene me to slo z puvodniho zdroja 300kB/s coz jsem vzhledem k ps tak dobrou rychlost necekal.

 

No zblazni se ty detailisto, btw z toho hostingu mi nikdy nic neÄlo, od baala to mám 600kB/s :blum:

Link to comment
Share on other sites

ted nevim jestli si mam pustit mp3jky nebo si pustit tohle video ale asi bych zvolil mp3ky (ty zabiraji min mista na disku)....nevim no ale jako video co se tyce obsahu je to humus .....aspon kdyby byli zapnute effekty tak by to mozna za to stalo ale jinak suxx ... navic to delaji i samotne gw nejak se mi ty nove nelibi a jak sem si vsim tak nikdo nehraje knighta(poradneho knighta) coz me celkem zarazi ...nechteli by ste zalozit nejakou nadaci "zachrante lk"? a kazde gw jim treba dat 10 - 20 potu .... nebo treba by mohli friendi zalozit kocu aby oprasil sveho kameramana a zacal by opet natacet svoje bestcelery a zapusobit tak na fanousky lkcek(coz by mozna zvedlo pocet hrajicich lk) ...ale jinak co na me hodne zapusobilo bylo to ze Fish daval pasti ..co se s nim stalo? on si nekoho nasel? nebo co? vazne sem z toho vedle:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...