Jump to content
Reborn fórum

Letni tabor Rebornicka


R-e-n

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaky podraz? Je to naprosto logicke.. jedna kralovna, 12 vil s portaly, kdyz se portal otevre, tak proc by se otviral znovu?

Nechcete snad po nas podrobny navod na wiki, ze ne. Soutezite jako tymy proti sobe. Rychlejsi a schopnejsi oddil bere bod. Nestaci si projit mapy.. najit dve vily a pak cekat do konce tydne, nez date dohromady suroviny.

Link to comment
Share on other sites

Klidne muzu, neni problem. Zatim jste vsak otevreli pouze 5 portalu, tak je spousta casu. Snad pres vikend s tim vice pohnete, protoze odmena ceka :megalol:

 

Jinak pravidelne si behem hunteni/shaneni/kupovani veci obchazejte vami najite vily, protoze se muze stat, ze mezitim ji donese veci jiny oddil.

Link to comment
Share on other sites

Pozor, chysta se mala zmena:

Kvuli vetsi neaktivite jsme byli donuceni zavrit jeden oddil, a to oddil broucku. Ti se vsim souhlasi (a je jich taky nejmene aktivnich), takze prosim, nahlaste mi v oddilech neaktivni lidi. Zatim jsem tu nasel tyto:

 

Nemrtvi: Angel of Loony, Fujiwara, laurea, papik

Draci: Gotfried, Pasi, Kleo, Serwus, Devil Priest, SAGE xD

 

Ty vyhazim a broucci dostanou u Robera moznost prihlasit se k novymu oddilu (nahodny), tato moznost bude aktivni dnes v noci nebo az zitra. Zkusim ve hre zase najit nejaky nahradniky, ale nevim nevim.. tady na foru uz se skoro zadni nehlasi, tak nevim :megalol: Jinak s vilama jste uz fakt pohli, dokud do konce vikendu nedate, zacnu asi s napovidanim lokaci, at se s tim netrapite tak dlouho :(

 

Jo a taky po skonceni soucasnyho eventu (Vily) se zrusi skupina a sekce broucku tady na foru... zkusim vas vystopovat, do jakych oddilu jste se dostali a zmenim vam skupinu.. kdyby se to nejak dlouho nedelo, tak se ozvete. To je asi prozatim vse pratele :P

Link to comment
Share on other sites

ja bych nijak neradil sami ste chteli ukoly ktere nam zaberou vice Äasu plno hraÄu chtÄlo ukol co zabere vice Äasu a v momente kdy takovy ukol přijde a my se s nim troÄku trapime hned by ste ho zjednoduÄovali to se mi nelibi... jestli je na tomhle eventu neco fajn tak prave to že to zabere furu Äasu a muže se ho tak zuÄastnit plno lidi i ti co nemužou dochazet na Äas a pravidelnÄ... nechal bych to tak jen at se tim protrapi včichni... chce to proste jen hledat hledat hledat... a jak najdeÄ tak huntit huntit huntit...

Link to comment
Share on other sites

Ja by som dal asi z demonov vyhodit postavu Kvapa Krve, lebo je to este len magician a vobec som ho este v hre nevidel.

Takisto asi ak bude dost nahradnikov, DeXi by mala ist von, lebo som sa s nou rozpraval a hovorila nieco o tom, ze za nu eventy robi Aiweril (a bola uplne neochotna hocico robit)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...