Jump to content
Reborn fórum

Letni tabor Rebornicka


R-e-n

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uh, byla tam chybka, omlouvam se za to. Kazdopadne Revy tu druhou sadu brejli vubec nepouzila, takze to je v poradku, nic se nestalo. Berte si z jeji poctivosti priklad :D

 

 

Vim, ze ji nepouzila, jen jsem chtel vedet, jestli se stala chybka u ni, nebo jsi mi nechtene dal min xD

Link to comment
Share on other sites

Protoze se dnes neseslo moc lidi, pouze jsme se dohodli, ze konecny termin pro odevzdavani je ve stredu. Ode dneska uz padat zakleti poringove nebudou, tak vsichni, co je mate, dejte je nejlepe vedoucimu vaseho oddilu a az je budete mit vsechny, tak se ozvete a nebo ve stredu zhruba v 7 vecer bude odevzdavani. Ti, kteri neodevzdaji, nebudou mit zadny body.

Link to comment
Share on other sites

Tak, odevzdavani i vypousteni poringu na svobodu mame uspesne za sebou, prinasim vam vysledky:

 

1. Draci - 59 Poringu

2. Andele - 58 Poringu

3. Nemrtvi - 51 Poringu

4. Lide - 30 Poringu.

Bohuzel, Demoni neodevzdali a asi tim padem vypadavaji ze hry o medaile.

 

Body jsem rozdelil tak, ze jsem zaokrouhlil cislo na desitky a vydelil deseti... tzn. 6, 6, 5 a 3 body. Jak vidite, tak se tim situace velice vyrovnala (4 oddily v rozmezi dvou bodu) a v nedeli na poslednim eventu uvidime, kdo bude vitezem. Chystam na vas tymovy PvP eventik, udelejte si proto tymy o 5ti lidech a vybavte se na souboje. Blize nic neprozradim.. snad jen tradicni cas konani - v nedeli po VC Italie - cili kolem pate hodiny :whistling: Cas se ale jeste muze malicko posunout, nevim jak na tom bude casove Ren, jeji ucast je stejne dulezita jako ta vase. Tak zatim, tabornici :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

mno tabor mÄl trvat jen o prazdninach pres ktere jsem mÄl ja Äas teÄ už bohužel musim chodit do prace a proto jsou denomi vyřazeni bohužel se to tak sebehlo že jediny komu jsem stihnul nějak dat bryle byl sameth... omlouvat se nemam za co myslim že včichni chapou že prace je pro mÄ přednÄjči než to jestli jsem rozdal nebo nerozdal něco na event což mÄ ovÄem mrzi tabor nebyl sice nijak strhujici ale občas to bylo přijemne spestřeni Äasu straveneho u RO teÄ už zřejmnÄ nebudu mit Äas na eventy ani na tu bitku protože je sice fajn že koÄu zajimaji formule a proto event bude po zavodÄ ale mÄ zase zajima hokej :) a ten začina tady ve vitkovicich v 17h tak si bitku užijte a doufam že bude aji nějake velke ukonÄeni tabora...

Link to comment
Share on other sites

omlouvat se nemam za co myslim že včichni chapou že prace je pro mÄ přednÄjči než to jestli jsem rozdal nebo nerozdal něco na event což mÄ ovÄem mrzi

Cece tvoji praci ti nezavidim, nemit cas ani za tejden nekomu dat brejle? Doufam ze beres aspon 100k hrubeho jestli jo tak grat jinak kukni sem: http://business.center.cz/business/pravo/z...ce/cast4h1.aspx

Edited by jirkan
Link to comment
Share on other sites

mno kolik beru ti mužÄ byt jedno ale mam se moc dobře po finanÄni strance a tento tyden mam odpoledni a minuly tyden taky ale tu jsem mÄl dobrovolnÄ za kolegini co mÄ o to požadala aby si mohla vzit dovolenou a holt když maÄ odpolední­ od 13:30 do 21:00 a pak si veÄer rád když si mužeÄ na chvili sednout nÄkam s přitelkyní­ ktera u teba pak přespi a dopoledne když ji doprovodí­Ä domu tak maÄ pak na to aby si se schanÄl po nÄkom z oddilu v nějake hře sakra malo Äasu... když už jsem tu byl jediny koho jsem online z družiny zastihl tak tomu jsem ty bryle dal jenže holt v Äase od 11h do 12h tu moc lidi nebyva tolik k tvemu velmi inteligentnimu poznatku s odkazem na zakonik prace.... myslim si že je naprosto pochopitelne že když nÄkdo dÄla smÄny ranní­/odpolední­ po tydnu tak je vcelku logicke že holt ten jeden tyden na to hrani nebude mit Äas... doufam že ti to stači aby jsi to pochopil a dal se v tom nerypal....

Link to comment
Share on other sites

Jak vite, zitra je zaver a zakonceni eventu. Proto bych chtel naposledy vsechny vyzvat, at se domluvi, kdo v jejich oddile byl neaktivni a nezaslouzi si odmeny. Zitra pred zaverevnym eventem s vama proberu posledni organizacni zalezitosti.. zhruba o pul paty uz budu pripravenej. Bylo by dobry, kdybyste se sesli v hojnym poctu a pokud mozno byli spolu na ventrilu, aby nevazla domluva. Diky a zitra se tesim :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...