Jump to content
Reborn fórum

GW 25.05.09


Guest (banned)

Recommended Posts

Guest -Dragon-

http://leteckaposta.cz/872743709

 

V asi 27 minute GW sa mi odsrali frapsy, takze tam je par situacii z prvej polovici GW. Kazdopadne, kto chce vidiet po pol roku kvalitne GW, stahujte. Mozno uz take nikdy nebudu :)

 

Jo a ospravedlnte poslabsiu kvalitu. Nechcelo sa mi to renderovat 4 hodiny :)

Link to comment
Share on other sites

Guest -Dragon-
Hezké videjko, alespoř je vidÄt, že to alde opravdu padlo poÄtem íştoÄní­ků a ne niÄí­m jiným :confused1:

Jn tento krat vas nebolo 2 krat tolik ;)

Link to comment
Share on other sites

Kazdopadne, kto chce vidiet po pol roku kvalitne GW, stahujte

jestli tomuhle ří­káÄ kvalitní­ GW tak potom tvá omezenost nezná hranice :confused1:

a davat do videa post nekoho kdo nehraje uz 2 roky snad je docela ubohé ;)

a to ze betr je blbej by si vedet mohl a nedavat tam ty jeho žvásty

Link to comment
Share on other sites

Guest -Dragon-
jestli tomuhle ří­káÄ kvalitní­ GW tak potom tvá omezenost nezná hranice :confused1:

Jo sry. Kvalitne GW su, ked hodinu sedite v hrade, kazdy lognuty dual, aby ste vyzerali mocne a jedine co na vas za hodinu pride je knight co umre na 2 dema. Zabudol som, ze na vase pomery staci na kvalitne GW 45 online postav. Z toho 40 od vas ;)

 

a davat do videa post nekoho kdo nehraje uz 2 roky snad je docela ubohé ;)

A vies, ze mi je to ukradnute? Napisat o guilde, ze je neporazitelna, ked nehra 2 roky, taka perla si video zasluzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Jo sry. Kvalitne GW su, ked hodinu sedite v hrade, kazdy lognuty dual, aby ste vyzerali mocne a jedine co na vas za hodinu pride je knight co umre na 2 dema. Zabudol som, ze na vase pomery staci na kvalitne GW 45 online postav. Z toho 40 od vas :confused1:

 

 

A vies, ze mi je to ukradnute? Napisat o guilde, ze je neporazitelna, ked nehra 2 roky, taka perla si video zasluzi ;)

 

kvalitni GW nebyli uz hodne dlouho , naposled jeste kdyz bylo RNR doopravdy RNR ne siciho parta přátel a kamarádů

 

kdyz je ti to tak ukradene tak co s tim otravujeÄ?

Link to comment
Share on other sites

Guest -Dragon-
kdyz je ti to tak ukradene tak co s tim otravujeÄ?

Je mi ukradnute to, ze 2 roky nehra. Ne to, ze povazuje RNR za bohy :confused1:

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Hezké videjko, alespoř je vidÄt, že to alde opravdu padlo poÄtem íştoÄní­ků a ne niÄí­m jiným :confused1:

 

No za prve, jak uz se tu nekolikrat psalo, vas bylo 40, nas asi 45 a jeste vam to Formi rek dva tydny dopredu, tak nvm o jakych poctech.

Ted me tak napada, ty sledujes forum na czechru, ze? ;) Pamatujes na situaci, jak DML machrovali na Shokeie? A jak pak prislo na GW 36 LS, 36 Shokeiu? A jen tak btw oni o tom DML a spol nerekli. Jestli si to video videl(natacel ho Bruky myslim), tak vis jakej to byl zerg rush. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest -Dragon-
Tyo ja ti nevim, jak tak sleduju tvoje posty, ty musis byt plny zasti, zavisti a zloby. Najdi si holku, a zasukej si;)

Zast? Jo. Nepaci sa mi vase logo. ;)

Zavist? A co jako vam mam zavidet? ;) To, ze ste sa az do vcera 3 krat tyzdenne nudili v prazdnom hrade? A ak myslis ten feed z hradu, pokial je to tak, ako mi to napisal marw, co vam z toho padlo, tak to vas skor uprimne lituju. ;)

Zloba? Kdezee. Ja som absolutne vyrovnany clovek. To ti potvrdi kazdy, kto ma pozna :confused1:

Mozno mi neuveris, ja len strasne rad prudim ;)

Link to comment
Share on other sites

Neří­kám, že íşsmÄv na tváři jsem nemÄl už po vÄerejÄku ale až shlédnutí­ videjka mi otevřelo oči :confused1:

A co ří­ct? snad jen: smekám

... holt ty dualy a rychle vyexpené chary nemÄly Äanci, když se objevili vysloužilí­ závisláci ;)

Link to comment
Share on other sites

 

40 nás nebylo, nÄkteří­ museli dokonce z guildy kvůli CP charům a podobnÄ, takže poÄet na vt neodpoví­dal. A íştoÄní­ky to jste spoÄí­tali jen LW+WOA+pár jedinců u FOE ne? :confused1: Situaci na czro sleduju dobře, ale to se nedá srovnávat. Tam to brukyzordovo video + video Alax byl precizní­ íştok na SE pevnost. To vÄera u nás byla poÄetní­ přesila hráÄů, co nebyla nÄkolik mÄsí­ců na GW vs uspané RNR+RIC.

 

EDIT: tyre s obranou jsme si nějak hlavu nelámali, mohla být alespoř domluva před GW, ale dost chybÄlo vt aby se to lí­p zorganizovalo. Neří­kám, že bychom to ubránili, kdyby to vt Älo, ale vypadalo by to jinak

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

No minimalne hodinu pred GW uz muselo byt jasne, ze fakt prideme a neboli to len keci, stacilo mrknut do Hugelu. Takze si nemyslim ze ste to vobec chceli branit. Je jasne ze jedina cesta je na zaciatku CP na prvom warpe, potom branenie cesty az po druhy warp a nasledne CP na tretom warpe a pripadne CP v emproome. Kafra je az za tretim warpom, tak co viac chciet.

Predtym ste tvrdili ze dovod branenia az na kafre je kvoli tomu aby ste davali utocnikom sancu a aspon trochu si zahrali. No 40 vs 40 sa takto na reborne prilis branit neda. Najme ked na kafru na vas mozu nabehnut z dvoch stran.

Link to comment
Share on other sites

Guest -Dragon-
Predtym ste tvrdili ze dovod branenia az na kafre je kvoli tomu aby ste davali utocnikom sancu a aspon trochu si zahrali.

Imo je to celkom jedno, kde tu hodinu preafkovali :confused1:

Link to comment
Share on other sites

Zloba? Kdezee. Ja som absolutne vyrovnany clovek. To ti potvrdi kazdy, kto ma pozna :confused1:

 

když tÄ znají­ samí­ blbci tak se nedí­ví­m že tvrdí­ takovou kravinu ;)

zajdi si k psychologovi a postni sem vysledky pak ti nÄkdo uvÄří­

Link to comment
Share on other sites

Guest -Dragon-
když tÄ znají­ samí­ blbci tak se nedí­ví­m že tvrdí­ takovou kravinu :confused1:

zajdi si k psychologovi a postni sem vysledky pak ti nÄkdo uvÄří­

Twe, ked to povie znalec ako ty, to by som mal asi zobrat vazne. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
40 nás nebylo, nÄkteří­ museli dokonce z guildy kvůli CP charům a podobnÄ, takže poÄet na vt neodpoví­dal. A íştoÄní­ky to jste spoÄí­tali jen LW+WOA+pár jedinců u FOE ne? :confused1:

 

Tak jeste jednou: Na vt vas bylo 33 cca 5 min pred GW + asi 5 lidi bylo nahore na vt(asi jak to vt nejelo, ta se jeste nestihli pripojit do channelu, nebo buh vi proc). Takze vas bylo nejmene 38 s tim, ze se mozna pripojil jeste nekdo dalsi nez zacly GW(a nebyl jsem sam kdo to pocital, takze bych tem cislum i veril ;) ).

 

Situaci na czro sleduju dobře, ale to se nedá srovnávat. Tam to brukyzordovo video + video Alax byl precizní­ íştok na SE pevnost. To vÄera u nás byla poÄetní­ přesila hráÄů, co nebyla nÄkolik mÄsí­ců na GW vs uspané RNR+RIC.

 

No tak se na to video podivej jeste jednou. ;) Jestli mi i potom reknes, ze na jejich strane nebyla presila, tak uz asi vazne spatne vidim. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...