Jump to content
Reborn fórum

GW 25.5.2009


Dark Warrior

Recommended Posts

1. Ne vzdycky green poty sou po ruce, ja je treba jednou vyklikal misto BP. Nerikej ze si je ani 1 za svoji karieru nezapomel v kafre

je rozdil "za karieru" a "pri dva tydny predem nahlasenem obrovskem utoku" navic ty diviny tam byly furt, meli je snipri, wizny a furt je mely, zadne GP... ;)

Link to comment
Share on other sites

je rozdil "za karieru" a "pri dva tydny predem nahlasenem obrovskem utoku" navic ty diviny tam byly furt, meli je snipri, wizny a furt je mely, zadne GP... ;)

 

Vis co jsme proti RNR vytahli zatim nepouzivany skill tak se nediv ze na nej takhle koukali ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
Vis co jsme proti RNR vytahli zatim nepouzivany skill tak se nediv ze na nej takhle koukali :shifty:

Nahodou ja tenhle skill na gw pouzivam porad (pokud je teda neproafkuju) :)

Taky me pobavi kdyz se nekdo snazi zadivinovat me, ale je fakt ze i ja se nekdy ukliknu a hodim na nekoho divinu misto jinyho skillu, nebo trefim divinou nekoho jinyho nez bych chtel.

Link to comment
Share on other sites

Když pominu svou přirozenou averzi vůči kabátu ..

 

ProÄ ses v 8:25 nechal zabí­t sinxem?

Kolem 11:00 tam nemáte na kempu stringy? HlavnÄ že máte CP, který o pár vteřin pozdÄjÄ tak straÄnÄ pomohlo :P

Boha co to je za kreatorku od Death Angels s jewel crown na hlavÄ? A ten skill :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...