Jump to content
Reborn fórum

GW 6.6.2009


Dark Warrior

Recommended Posts

Guest Miltank
Edit: rad bych se zeptal, jak je mozne ze sem na tom videu v 7:20 zmrznul? mel sem na sobe unfrozen valk armor.

Nejsi zmrznuty ty, ale ta wizna pod tebou :)

Link to comment
Share on other sites

wari bud chlap!! a hod tam poradnou hudbu, sem videl jen tu cast s landou, ti slovaci vypadali pouzitelne ale taky nic moc :) a zbytek hruza :)

 

edit: pro inspiraci trebas tohle http://www.youtube.com/watch?v=GKUwBWJB6-E :P

 

Presi natoc si vlastni video s vlastni hudbou :)

 

 

 

Edit: hej fakt milte :), me to neslo do hlavy jak sem mohl zmrznout :P

Edited by Dark Warrior
Link to comment
Share on other sites

Ty pacholku dnes si to odbindujes :)

 

By mÄ zají­malo kolik utratil za yellow gemy. Jsem po dispelu nemÄl ani jeden boost a dostal jsem dalÄí­ tři :) Mi přiÄlo, že se mÄ v sobotu hodnÄ hlí­dali. Ale být tam luke jako prof sám, tak stylem- hromada dispelů, ale slabÄí­ ochrana kempu by jsme je usmažili wiznama... pokud by Hecate nemÄl zase Doc na dual bez redukcí­ a unfra :)

Link to comment
Share on other sites

By mÄ zají­malo kolik utratil za yellow gemy. Jsem po dispelu nemÄl ani jeden boost a dostal jsem dalÄí­ tři :) Mi přiÄlo, že se mÄ v sobotu hodnÄ hlí­dali. Ale být tam luke jako prof sám, tak stylem- hromada dispelů, ale slabÄí­ ochrana kempu by jsme je usmažili wiznama... pokud by Hecate nemÄl zase Doc na dual bez redukcí­ a unfra :)

lenze on nebol sam, bol tam samy prof :P

To ja som bol sam :)...nj je blbe rusit magnet ked potom padne nam :P

Edit: a doc mal toho viac ako len Hekate( ne Hecate :P), aspon si mohol dobre zahtrat :) ked umrel jeden char mohol pouzit dalsie dva :P

Edited by Miko2609
Link to comment
Share on other sites

Tu mám nějakej fanklub, ne? :)

 

 

Je RiC je nadrazeny na to nezapominej :) ... on mysli jinak nez pise ..
Jak to máÄ bez diakritiky, tak sem nejdří­v myslel, že si chtÄl napsat nadržený a překlepnul se .. až pak mi to doÄlo :)
Link to comment
Share on other sites

FOrm1 ses trapnej a posty od tebe tady snad ani nemaj co delat. Totalne mimo.

Precti si po sobe co pises. :)

 

Jediny co delam je, ze reaguju na toho, co jde od logena na lexovany JT na GW. Jiank tebe povazuju za jediny RiC ,ktery to umi hrat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...