Jump to content
Reborn fórum

GW 13.7.2009


Dark Warrior

Recommended Posts

DW - dokonaly video i hudba :confused1: (ty 3 ric se vlezou do "a dalsi"), jen nevim naco tech poslednich 8 vterin ticha a tmy.

Johny - mrknu az to bude na nejakym pouzitelnym miste :jump:

Link to comment
Share on other sites

Jimbo:

filefactory - 700 az 800 KB/s - pres wifi v hospode, to je snad jeste lepsi jak od jirkana :confused1:

Pekny video, ale je skoda, ze kdyz se neco deje tak je vsechno zrychleny a kdyz se nic nedeje, tak se to oproti tomu hodne vlece.

Je tam mnohem lip videt spousty chyb ktere delate, takze je urcite velkym prinosem a moznosti pro vase zlepseni.

 

Edit: sry, Jimbo, je to k videu gw 13.7.2009 ginevera.wmv, takze to je na Vitka

Edited by betr
Link to comment
Share on other sites

snad si stahoval to moje a ne od vitka:). ja nic zrychleny nemam:).

A jak pises, z tech videi se prave da nejvic poucit. Tam jdou ty chyby videt.

 

ps: klidne prijimam pisnicky na prani do videi:D

 

Vitku: podle mne je zbytecne davat cele video a zrychlovat ho. Vyber jen pasaze, kde se neco deje. Pohraj si s tim. Nejaky prechody atd:). Kdyztak se poptej:)

Link to comment
Share on other sites

Tak nejdriv se vyjadrim k videu... Jen par rad pro priste..vynech vsechno chozeni kde se nic nedeje, treba to pobihani po emproomu apod. Vubec taky nechapu proc situace kde se neco odehravalo byly zrychleny a situace kde nic nebylo bezely normalne. Btw. vcera sem se dival na svoje prvni videa a rikal sem si OMG jak sem to mohl tak blbe udelat :D . Ono se to casem podda :) A par slov k samotnym gw: zajicku ty bys myslim mohl vest kurzy preziti :D to nemelo chybu. :D

Link to comment
Share on other sites

No to zrychlení­ a zpomalení­ je fakt nějak naopak :D

Vulkán bych se na GW ani neobtÄžoval použí­t .. možná tak s BG biÄem. Jinak nic proti, ale mi to připadalo, že si ve třetinÄ GW naÄel Äudl na slow grace a nÄkde po půlce dokonce i Äudl na hide :D

14:30 megalol, jak včichni padali na ty AD přes plot :D Až se tam přiří­til Jimbo a Äel toho druhýho trochu srovnat.

Edited by Gell
Link to comment
Share on other sites

hmm a právÄ s í­m jsem nevěděl co dÄlat než to vždycky zpomalit.. což nemÄlo smysl...

 

Videjko takovy nejaky vseliaky.

Vyber muziky je sverazny. Abba je fajn ale do videjka z GW neni idealni. Ale jak se rika, vypni si zvuk z prehravece a pust si neco svyho:D

Pak me jeste pobavilo tvoje schovavani se v hidu, kdyz na screenu siroko daleko nikdo neni:D

Ajeste neco, udelej neco s tim rychlim pretacenim:D humus:D...ale napoprve docela slusny:)

 

DarkW: Nekdy ti reknu, jak na to :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...