Jump to content
Reborn fórum

18.7.2009


Gell

Recommended Posts

VýbÄr toho opravdu nejlepÄí­ho, co se na dneÄní­ch GW událo.

 

 

dostupné v High Definition 720p :)

O.M.G. tohle jsou ty NEJBRUTALNEJSI NEJKRVAVEJSI A NEJ NEJ NEJ MASAKRUJICI NICIVEJSI GW co jsem kdy videl :):):)

Link to comment
Share on other sites

No co dodat. ProstÄ Gw na Rebu nejsou pro GM prioritou, a neb aÂť žijou Äepičky a ÄepiÄkáři :D

 

Myslim, že to nezáleží­ jen na GM. Poslední­ GW by mohli být dobré ale rozhodnÄ nebudu bÄhat v pár lidech do CP FoE a zbyteÄnÄ potovat. Mohli to být vyrovnané boje, postupnÄ se probí­jet až k empu atd ale radči sem AFKoval v Payonu než bÄhat do CP Vládcům jejichž mentalitu nechápu, když v 2x vÄtčim poÄtÄ jeÄtÄ hrajou CP.

Link to comment
Share on other sites

No co dodat. ProstÄ Gw na Rebu nejsou pro GM prioritou, a neb aÂť žijou Äepičky a ÄepiÄkáři :D

 

Citim z toho alibismus. Jak rika Cedrik, par poslednich GW bylo peknych. Ikdyz i me to nejak nebavi...hold bez investu to je polovicni zabava:)

Link to comment
Share on other sites

když v 2x vÄtčim poÄtÄ jeÄtÄ hrajou CP.

 

Ty jsi mel z matiky asi hodne Äpatnou známku co? podle vt vas bylo 18 a nas bylo 20 (pozdeji 18)... tak nwm nwm, ale to podle mne neni 2x vice... Nj, matika je zaludna vec...

Link to comment
Share on other sites

Ty jsi mel z matiky asi hodne Äpatnou známku co? podle vt vas bylo 18 a nas bylo 20 (pozdeji 18)... tak nwm nwm, ale to podle mne neni 2x vice... Nj, matika je zaludna vec...

 

Mozna tak kdyz pocitas druhou mistnost kde bylo nekolik lidi co byli na Feelro na dungeon wars. :D

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

Ty jsi mel z matiky asi hodne Äpatnou známku co? podle vt vas bylo 18 a nas bylo 20 (pozdeji 18)... tak nwm nwm, ale to podle mne neni 2x vice... Nj, matika je zaludna vec...

A Ordo uz umi chodit na VT?

Link to comment
Share on other sites

Nekdo by moh rict ze tentokrat my pockame az to nekdo nainvesti na stovku a pak si pro to zajdem ... za sebe muzu rict ze dokud mi nedojdou yellow a orange poty z kafry, tak si v cp klidne zachlastam. :D

Link to comment
Share on other sites

Byli jste vseci na jednom vt... pod vama byli asi 4 lidi ktere sem nepocital....

 

Jestli mezi nami byli rozdil dvou lidi tak v tom pripade je realny ze 90% ordo sicari nemrzne kvuli tomu ze nema marca ale ze nosi ghosta...

Link to comment
Share on other sites

Myslim, že to nezáleží­ jen na GM. Poslední­ GW by mohli být dobré ale rozhodnÄ nebudu bÄhat v pár lidech do CP FoE a zbyteÄnÄ potovat. Mohli to být vyrovnané boje, postupnÄ se probí­jet až k empu atd ale radči sem AFKoval v Payonu než bÄhat do CP Vládcům jejichž mentalitu nechápu, když v 2x vÄtčim poÄtÄ jeÄtÄ hrajou CP.

 

Mentalitu? Nevim kdo rozpustil ali kvuli trenovani :D

Link to comment
Share on other sites

OhlednÄ CP proti tÄm... ní­zkým poÄtům, ví­me jak to dopadlo když CP nebylo na GW dří­ve nemluvÄ o tom že dvakrát (!) jste nám Äást CP skočili a bylo celkem dost Äasu probí­t se když tam to CP nebylo

 

P.S.: Äetl nÄkdo Buch! ( v originále Thud!) ?? pochopí­ ... :blum:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...