Jump to content
Reborn fórum

GW 22.7.2009


Dark Warrior

Recommended Posts

Nic proti ale tady na tomdle videu se naprosto ukazalo jak sicaci nejsou sehrany , vyhrany , nic. Naprosto zadna souhra a stavat utok na jedny HW mi prijde celkem husty:D

 

Jimbo dávej to video jinam ... kdo to má stahovat 4 hodiny ....

Edited by F0rm1
Link to comment
Share on other sites

Nic proti ale tady na tomdle videu se naprosto ukazalo jak sicaci nejsou sehrany , vyhrany , nic. Naprosto zadna souhra a stavat utok na jedny HW mi prijde celkem husty:D

 

Jimbo dávej to video jinam ... kdo to má stahovat 4 hodiny ....

 

Jiny dobry upload hosting neznam.. Tento si vybrali sami lidi... Asi jen nÄkterým to blbne... Holt snad mi dá jikran pří­stup na FTP.

Link to comment
Share on other sites

Tak já sem dám i to svoje, mám ho v nejlepÄejÄí­ kvalitÄ :)

 

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/g...-07-22_Gell.mp4

 

Je tam vystří­hanej prostředek, kde se furt bÄhalo mezi druhým warpem a kafrou, fakt vopruz.

NejvÄtÄí­ halda za celý GW byla v 5:40, zabilo mÄ AD, 0 hp, po průchodu warpem 2 hp a sem živej. Tak to jo :)

Edited by Gell
Link to comment
Share on other sites

Skouknuto.. titulky: League Exceptional Hero , ne Lague Exceptional Hero

a mihalo se tam VBRko Generic a nemas tam napsáno ... a dalÄí­...

 

Za tu chybu se omlouvam, nejak to pismenko asi ujelo.. A sory, ale zadne vbr sem nevidel. asi umrelo driv, nez doslo ke mne :rolleyes: a zadni "dalsi" tam snad uz ani nebyly. Tak pro spokojenost vsech tam priste "a dalsi" napisu:). A lepsi napsat a dalsi nez nekoho prehlednout :confused1:

Edited by Johny16
Link to comment
Share on other sites

Pozeral este v praci, velke rozlisenie a tazko citatelny text. Gypsyna aj u teba blabotala cesky, tak mozno to mate nastavene obaja. Vsak to vzdy sa vravelo ze to zalezi co mas u seba v RO a nie co je na serveri.

Link to comment
Share on other sites

No konecne video kde je fajn pomer 1minuta~10MB a pritom je citatelny aj chat. Tie hlasky Melody videl takto kazdy alebo to ma len Pidgi nastavene?

 

 

taky nahraval v rozliseni 800*600... toho sis mohl vsimnout, na jakou vzdalenost je videt oproti jinym videim.

Link to comment
Share on other sites

Boha jak to můžeÄ hrát, když se to tak cuká? :confused1:

 

Problém je možná v nastavení­ sní­maní­, ale určitě i v tom, že jsem mÄl puÄtÄnou i priestku. Pokud to nebylo moje první­ a poslední­ video, tak zkusí­m pří­stÄ bez cukání­ ;o)

 

taky nahraval v rozliseni 800*600... toho sis mohl vsimnout, na jakou vzdalenost je videt oproti jinym videim.

 

AvÄak když si člověk pohraje s kodeky (což se dá dobře v Avidemuxu) a ví­ aspoř trochu, co dÄlá, tak to video má sluÄnou kvalitu v pomÄru k velikosti i s vyÄÄí­m rozliÄení­m.

Link to comment
Share on other sites

Tak já sem dám i to svoje, mám ho v nejlepÄejÄí­ kvalitÄ :rolleyes:

 

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/g...-07-22_Gell.mp4

 

Je tam vystří­hanej prostředek, kde se furt bÄhalo mezi druhým warpem a kafrou, fakt vopruz.

NejvÄtÄí­ halda za celý GW byla v 5:40, zabilo mÄ AD, 0 hp, po průchodu warpem 2 hp a sem živej. Tak to jo :confused1:

 

Ty jsi muj clovek, mam rad kvalitni obraz a klidne to stahnu i kdyz to je vetsi. Diky za video ;-)

Link to comment
Share on other sites

Pozeral este v praci, velke rozlisenie a tazko citatelny text...

Jo tak to mam necitatelne len na notebooku v praci, asi to tam nejak nedava graficka karta. Doma je to oki.

 

Ja byt na tvojom mieste tak to aj tak zmensim, kludne aj o polovicu na 640x400 (samozrejme az pri renderovani), to by potom teoreticky malo len 100MB a texty by boli stale citatelne.

Link to comment
Share on other sites

Tak já sem dám i to svoje, mám ho v nejlepÄejÄí­ kvalitÄ :P

 

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/g...-07-22_Gell.mp4

 

Je tam vystří­hanej prostředek, kde se furt bÄhalo mezi druhým warpem a kafrou, fakt vopruz.

NejvÄtÄí­ halda za celý GW byla v 5:40, zabilo mÄ AD, 0 hp, po průchodu warpem 2 hp a sem živej. Tak to jo :shifty:

 

jj, super kvalitka, moc se mi to libilo :) tesim se na pristi :)

Link to comment
Share on other sites

Tak já sem dám i to svoje, mám ho v nejlepÄejÄí­ kvalitÄ :P

 

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/g...-07-22_Gell.mp4

 

Je tam vystří­hanej prostředek, kde se furt bÄhalo mezi druhým warpem a kafrou, fakt vopruz.

NejvÄtÄí­ halda za celý GW byla v 5:40, zabilo mÄ AD, 0 hp, po průchodu warpem 2 hp a sem živej. Tak to jo :blum:

PÄkný videjko. Akorát sem se chví­lema přistihl, jak mí­sto abych sledoval dÄní­, jen Ätu hlody, který tam vypouÄtí­Ä dazzlerem :blum:

Link to comment
Share on other sites

PÄkný videjko. Akorát sem se chví­lema přistihl, jak mí­sto abych sledoval dÄní­, jen Ätu hlody, který tam vypouÄtí­Ä dazzlerem :blum:

To nejses jedinej :blum:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...