Jump to content
Reborn fórum

Server na GW a boje společně s CzechRO


Takashi

Recommended Posts

Dobrý den,

prosí­m, aby možnosti vybí­rali jen lidé z Rebornu. Takováhle anketa je už u nás, aby se zjistila nálada jednotlivých servrů.

 

Cí­lem tohoto topicu je zjistit náladu hráÄů a jestli má cenu se do toho pouÄtÄt - vytvoření­ servru pouze na GW, kde by se utkali lidé z CzechRO i Rebornu (v Äož doufam, že by to bylo pro obÄ strany zpestření­ bojů), které by byly zadarmo, třeba 2x mÄsí­ÄnÄ. Vymyslet nějaký systém (třeba jako ligu) nebo prostě GW pro zábavu. Na turnaji to mÄli pÄknÄ udÄlaný a udÄlat NPC na max lvl a podobnÄ... Nevim, jak přesnÄ to funguje u vás, pořádnou představu taky nemam (myslim ty GW). K3dt (u nás) v poturnajovém topicu psal, že volný server má. Překopí­rování­ nastavení­ je otázkou chví­le, naprogramovat NPC je vzhledem k jednoduchosti kódu taky v pohodÄ. Jsem jen aketář, aby se zjistilo, jestli se do toho mají­ povolaní­ lidé pouÄtÄt a zprovoznit to.

 

KaždopádnÄ platí­ následují­cí­:

NejdůležitÄjči je první­ otázka (ano/ne).

 

Druhá je spí­Äe informativní­, protože se o tom může diskutovat a pokud bude zájem a rozjede se to, tak se lidé budou muset domluvit, aby to vyhovovalo co nejvÄtÄí­mu poÄtu lidí­.

- Když si vemete, že ty GW budou často, nebudete chtí­t hrát tady, protože musí­te vydÄlávat, utrácet vÄci a tak.

- Bohužel to taky určitě ztratí­ na atraktivitÄ a pocitu z GW a bude z toho jen klikání­, na který ani moc nevzpomenete. Boje bez duÄe, adrenalinu, protože asi o nic nepujde.

Třetí­ otázka je taky čistÄ informativní­. V podstatÄ na tom nezáleží­, ale něco málo to vypoví­. Domní­vam se, že když lidi projeví­ zájem, tak jim to nakonec bude i jedno (aspoř u nás to tak vypadá).

 

OpÄt připomenu, že jde o zjiÄtÄní­ chuti lidí­ íşÄastnit se toho, aby se to nedÄlalo zbyteÄnÄ (a že já s tim v podstatÄ mam spoleÄnej jen ten průzkum).

Link to comment
Share on other sites

 

Rozdí­l je custom kRO (reborn)/iRO (czro), nebo spí­Ä eathena/aegis. TeÄ neví­m jestli jedou na czro přesnÄ podle oficiálu + u nich je starÄí­ zona.

 

Tohle jsou spí­Ä detaily, podle mÄ založil Takashi tento topic zatí­m jen informativnÄ. Nějaké konkrétní­ vÄci bude nejspí­Ä řečit podle toho jestli bude zájem :)

Link to comment
Share on other sites

Tohle bylo prodiskutovano a v tehle dobe se to neresi, protoze je na nasem serveru ted jina prace a to nastaveni nasich vlastnich GW plus dalsich tisic veci. Kazdopadne bych toto nechal spise na Zari, kdy se lide vrati z dovolenych a bude na to vice prostoru, lidi atd :).

Link to comment
Share on other sites

Tohle bylo prodiskutovano a v tehle dobe se to neresi, protoze je na nasem serveru ted jina prace a to nastaveni nasich vlastnich GW plus dalsich tisic veci. Kazdopadne bych toto nechal spise na Zari, kdy se lide vrati z dovolenych a bude na to vice prostoru, lidi atd :).

Takhle, s k3dtem sem si vymÄnil nÄkolik PM a psal, že má volný server. Nevim, kde ho vzal a k Äemu má sloužit. Každej si pod tim "GW server" představí­ něco jinýho. Já zpestření­, protože RO je jako hra neaktraktivní­, moc lidí­ nepřibývá, staří­ hráči to mají­ okoukaný, zaÄí­nat se nikomu na ní­zkym ratu nechce (aby se smí­sili třeba s tÄma tady nebo u nás). Vůbec mi nejde o nějaký meziservrový boj, kdo je lepÄí­ a tak. Muj oblí­benej char se na eAthenÄ chová asi jako jeho 2nd class verze u nás, je nezábavnej, takže bych si to asi ani neužil. Ale zpÄt k tématu, já tak max dokážu udÄlat NPC, ale to každej, když zjistí­, jak je ten kod jednoduchej. ToÂť tak moje jediná pomocná ruka k tomu, aby se to rozjelo. UdÄlal sem jen tu anketu, nevim, co je v pozadí­. A vycházel sem z toho, že k3dt psal o volnym servru k dispozici u nás na foru.

Link to comment
Share on other sites

prinos zadny poradny, ale aspon se lidi jednou za cas pobavi i jinak nez pri honeni se za EQ / MVP / GW ci nekteri lidi i jinak... nez na normalnim serveru. Vyzkousi si jake to je kdyz je EQ a levely na stejne urovni, a pobavit se trochu jinak nez normalne. Myslenka je to urcite zajimava, ted jen musi byt zajem a dobra vule vice lidi jestli se vam chce do toho jit. :)

 

 

\\tot muj nazor ale uz dlouho nehraju tak vam asi nemam do toho moc co kecat :-p

Link to comment
Share on other sites

Urcite bych byl pro.. ale stejne jako Rasho,bych to dal max tak 4x do roka...problemem je treba v poctech hracu,pocet hracu v guilde bych dal 60 ci vice,podle toho jak by se to ujmulo..to se casem doresi.. Kazdopadne to ozivi nadseni priznivcu GWcek .. :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Urcite bych byl pro.. ale stejne jako Rasho,bych to dal max tak 4x do roka...problemem je treba v poctech hracu,pocet hracu v guilde bych dal 60 ci vice,podle toho jak by se to ujmulo..to se casem doresi.. Kazdopadne to ozivi nadseni priznivcu GWcek .. :teehee:

 

 

promin, ale vazne myslis, ze se timhle prilakaji lidi na GW?....

Link to comment
Share on other sites

promin, ale vazne myslis, ze se timhle prilakaji lidi na GW?....

 

Myslel jsem ninejsich nadsencu... Mimo to jde videt ze jsi s nami nebyl na WoE tournamentu,Anakyne(nic ve zlem)... :teehee:

ale slysel jsem ze par lidi to hodne bavilo.. a tohle je jakesi podobne spestreni..

Link to comment
Share on other sites

Myslel jsem ninejsich nadsencu... Mimo to jde videt ze jsi s nami nebyl na WoE tournamentu,Anakyne(nic ve zlem)... :teehee:

ale slysel jsem ze par lidi to hodne bavilo.. a tohle je jakesi podobne spestreni..

 

ono je trochu rozdil, si ty postavy napred poradne naexpit, vyhuntit/nakoupit equip,poty, atd nez prijit s novicem k NPC, kde si naklikas aurovou postavu, dostanes vsechnen material(equip, poty) a pak si jdes jen zablbnout a nemusis pro to nic udelat.....

 

koho by to nebavilo, kdyz nemusis vubec nic delat, jedinne co musis, ze se jen se lognes a vse hned dostanes....

 

P.S. Anakin je prosim s mekkym I, dekuji

Link to comment
Share on other sites

Anakin: jak pises ... lidi si vyzkousej gw zdarma a bez namahy (exp aury, schaneni eq, ..) ... "koho by to nebavilo" .. a pokud budou takovy gw jednou za uherskej rok, tak si par lidi urcite uvedomi, ze bezny gw by mohli bejt taky fajn ...

Link to comment
Share on other sites

Jinak osobne nevidim zadny prinos, takovych GW.

kedze by som si taketo gw aj zahral tak jedna reakcia po dlhej dobe lurkingu nezaskodi :whistling:

 

prinos pre reborn... ak nepocitam to ze ludia budu vdacny za to ze sa nieco take umoznilo, asi ziaden.. skor naopak.. ked bude moznost zahrat si gw zadarmo nebude sa ludom chciet na normal gw(alebo mozno na normal dostanu vacsiu chut.. kto vie :bye:)

prinos pre hracov... zabava(a o tom snad robenie servru je nie?)

Link to comment
Share on other sites

Napad je to urcite zajimavej, ale chtel bych videt toho otroka, kterej se s tim bude zadarmo pachtit, aby se to vyuzilo 4x do roka. Ono je jednoduchy rict "chci tohle, chci to takhle" ale udelat to uz neni takova sranda. Kazdopadne drzim palce pokud se do toho nekdo pusti :)

Link to comment
Share on other sites

Napad je to urcite zajimavej, ale chtel bych videt toho otroka, kterej se s tim bude zadarmo pachtit, aby se to vyuzilo 4x do roka. Ono je jednoduchy rict "chci tohle, chci to takhle" ale udelat to uz neni takova sranda. Kazdopadne drzim palce pokud se do toho nekdo pusti :)

Neresilo se to uz s tim ze se jednoduse pozada o nastaveni z turnaje z FeelRO a to se proste pouzije tak jak je?

Link to comment
Share on other sites

Neresilo se to uz s tim ze se jednoduse pozada o nastaveni z turnaje z FeelRO a to se proste pouzije tak jak je?

 

promin, ale uz vidim, jak ti nekdo z jineho serveru "jen tak na pozadani" da svoji urcite pracne nascriptovanou praci, pokud jo, GL :)

Link to comment
Share on other sites

promin, ale uz vidim, jak ti nekdo z jineho serveru "jen tak na pozadani" da svoji urcite pracne nascriptovanou praci, pokud jo, GL :)

Hele, ja si to nevymyslel, jen pisu co tu zaznelo, ze vzhledem k tomu jak jsme se umistili ...

Link to comment
Share on other sites

Neresilo se to uz s tim ze se jednoduse pozada o nastaveni z turnaje z FeelRO a to se proste pouzije tak jak je?

turnaj byl jednou, kdovi jestli nekdy jeste bude, kdy bude, jak bude... a co sem slysel o umisteni, tak to byla spis haluz nez tezce vydrene vitezstvi ktere stalo krev a slzy :)

Link to comment
Share on other sites

Ja som hlasoval za ano (na GW/Turnaj nikdy nepoviem nie) ale asi by nebolo zle keby skript spravilo czechro a k3dt by pripravil ten volny server.

Do Ro scriptu sa bohuzial neviznam ale urcite to nebude nic jednoduche.Kedze sa momentalne na reborne riesia nove gw ktore zaberu vela casu tak mi nepride moc prijemne takto zatazovat nase GM. Pokial na czechru mate gw ustalene a funguju mozno si najdete cas

 

K tomu ze by sa ziskal skript od FeelRO teamu to by sa pobavily keby ich o to niekto poziadal :D . FeeRO zije z Donatou co znamena ze cim viac popularity tym viac ludi >>> realnych penazi. Este je vydno ze maju super GM team a strategiju a preto netreba ani uvazovat ze budu podporovat konkurenciu ked takyto turnaj im priniesol cca 200 novych hracov

 

Aj ked mam gw/turnaje moc rad tak mi nepride rozumne na tomto type servru ich spustit pravidelne 2x za mesiac skor najcastejsie kazdy stvrt rok/polrok/rok nieco ako SK/CZ turnaj. Jedine co to moze priniest okrem kradkodobej zabavy je to ze reborn pride o ludi na gw a budu chodit len na tento server

 

co sem slysel o umisteni, tak to byla spis haluz nez tezce vydrene vitezstvi ktere stalo krev a slzy :)

Vsetko je aj o stasti a my sme podaly za danych okolnosti super vykon a preto je to 3tie miesto urcite zasluzene a vydrene :)

Rozumiem ze ty co maju radi gw a nechaly si ujst takuto udalost budu ohovarat a ticho zavidiet mne by stalo za to ist na ten turnaj aj samemu vidiet tolko guild,ludi a take zive gw bolo neodolatelne :)

 

A snad sa pridaju nabuduce aj ty hrdy skillery ktory chceu hrat len pod super velenim v nesmrtelnej guilde :P

Edited by surya
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...