Jump to content
Reborn fórum

WoE Tournament


Gracy

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dÄkuji předevÄí­m vÄem ze dvojky, což byli ti nejvÄtÄí­ profí­ci, co furt řvali kraviny na VT, nevěděli kde maj bejt a nabí­hali do jinejch warpů :in_love: lidi vy jste skvÄlí­, doufám že se pří­ÄtÄ zas potkáme v jedný gildÄ :devil2: (ale pří­ÄtÄ chcem do vedení­ sexy jimba :) )

Link to comment
Share on other sites

dÄkuji předevÄí­m vÄem ze dvojky, což byli ti nejvÄtÄí­ profí­ci, co furt řvali kraviny na VT, nevěděli kde maj bejt a nabí­hali do jinejch warpů :in_love: lidi vy jste skvÄlí­, doufám že se pří­ÄtÄ zas potkáme v jedný gildÄ :) (ale pří­ÄtÄ chcem do vedení­ sexy jimba :) )

>>> Smysl toho vÄeho bylo dohnat Saravoka k Äí­lenství­ :devil2:

 

 

Jenom takový dotáz, kde byl Samethův VT Juke box na konci, když se vyhlaÄovaly výsledky?? Mi tam celkem chybÄl :)

Btw. nenahrával nÄkdo VTÄko? Aspoř u té druhé guildy? :)

Link to comment
Share on other sites

nenahrával, ale můžu ti ho odřikat :devil2:

"tyoooo frag"

"tyooo přežil jsem dvÄ asury"

"mrtvej rus, dobrej rus!"

"držte už hubu a bÄžte na warp!"

"ok Äéfe!"

"VY BLBEÄKOVí, NA WARP, NE DO WARPU!!!!"

 

to byl nejlepÄí­ fail :in_love:

"Tý <-> , takové lagy jsem v životÄ nemÄl ani na Windows 98!"

Před GW: "A bÄhem GW nebude nikdo pí­_ovat!"

NÄkdo uprostřed GW: "DO Pííííí_III !!!!"

"První­ rus, druhej rus, třetí­ rus,..." <<< poÄí­tání­ Rusů? (oveÄek)

Link to comment
Share on other sites

"Tý <-> , takové lagy jsem v životÄ nemÄl ani na Windows 98!"

Před GW: "A bÄhem GW nebude nikdo pí­_ovat!"

NÄkdo uprostřed GW: "DO Pííííí_III !!!!"

"První­ rus, druhej rus, třetí­ rus,..." <<< poÄí­tání­ Rusů? (oveÄek)

"bude recall,bude recall!"

"no koneÄnÄ"

"whispere, ty piÄo, to je Äpatnej hrad" :in_love:

Link to comment
Share on other sites

a nebo

- nemame stringy

- jo tamhle dou k nam jedny takze se seradte k warpu

- jediny stringy zahucely do warpu a uz se nevratily

 

jinak chybely asi aji dalsi chary uplne vsichni profove nejspis delali mind break protoze se magnet pod nama vubec neobjevil ani ve chvilich kdy sme cirou nahodou byli vsichni u sebe, pastici s nama sice asi byli ale odmitali pastit i kdyz sme delali obranu, mno jediny boosty ktery sem dostala byly od hpcka z cizi gildy - nastesti sme dostali hodne autoritative badgu ale nedokazali sme primet lidi je pouzivat. a kdyz uz nekdo zacal trochu velet tak to bylo tak pet lidi kteri rvali pres sebe a kazdej chtel neco jinyho.

 

Dal asi celkove nikdo z nas nepochopil co sme vlastne meli delat, v okamziku kdyz sme se dostali do nekteryho hradu dal, tak sme byli privolani do uplne jinyho hradu abysme pomohli vymlatit hrstku nejaky gildy a nebo sme narazili na kemp ze dvou tri gild s cpckem kterej sme nemeli sanci projit protoze sme meli ali ktera se k nam pro jistotu vubec nehlasila.

 

Mno prvni gilda mozna byla 100% organizovana a skvela ale proc ani jeden ze ctyr organizatoru nemohl jit k nam? nebo proc nebyly ty gildy rozvrzeny nejak rovnomerne? rikali ste ze to budou dve plne funkcni gildy ale ta druha byla proste nechana na pospas sama sobe.

Jako myslim ze bysme udelali mnohem vic kdybyste se poradne starali o vic jak jednu gildu

Link to comment
Share on other sites

Tak organizace byla fail, to ví­me včichni, proto to vypadalo tak, jak to vypadalo :in_love: rozvžení­ gild "rnr & friends" a "zbytek" bylo taky 'supr', ale nemůžeÄ zase ří­ct, že jsme se nebavili.

Zkratka a dobre, vojin Hentai se priste zase hrde hlasi do EPIC FAIL guildy. :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Souhlas s Morgaine.

Na VT mel bejt jeden hlavni leader v obou mistnostech a dva vedlejsi leaderi pro kazdou mistnost zvlast.

Na dvojce byl totalni chaos a z prvni pulky gw stravili nekteri lide podle pokynu vic jak pulku casu mimo hrad cekanim na recall.

Rikat si o boosty na vt je totalni kravina at uz clovek hraje za cokoliv (bohuzel jsem tu pres vikend nebyl, abych se vcas vyjadril ke zverejnovanym planum)

Party - nvm jak fungovali jiny, ale ja mit partu nebo nemit - zadnej rozdil.

S tema stringama to taky moc nefungovalo - priste by moh mit aspon nekdo na dual jedny nonstop pusteny ve meste.

K umisteni .. trochu stesti (jako minule) a jde to :in_love:

Kazdopadne bych rad podekoval vsem zucastnenym.

Link to comment
Share on other sites

vsak byly dve plne funkcni gildy :o)

 

jedna od vas a druha od nas z czechra :o)

 

ale i tak bych nekterym dal za domaci ukol do priste aspon projit ty se hrady a naucit se jak se opravuji kameny :o) podle toho co sem mel moznost slyset, maji tu nekteri velke nedostatky v SE GW :o) skoda ze byly ty lagy a rozhodli sme se vyklidit pevnosti, coz me mrzi, pac byt urgentnutej z emperka v pevnosti kdyz uz do nej asi minutu strilim spolecne s hordou cizich utocniku, mi prislo skoda... co kdyby nahodou :o)

 

ale proste druhe misto je hezke, ale ty gw nebyli ani z poloviny tak dobre jako ty minule, kde sme si aspon my zabojovali v pevnostech s tim nejvetsim houfem a pak sme si to pretahli i do hradu :o) sice bez umisteni ale aspon s celogwckovou akci :o)

 

jako meli sme vcera kolem 160lidi a co sme predvadeli v pevnosti byla hruza a nerekl bych ze to bylo jen lagama, to meli vsichni :o)

Link to comment
Share on other sites

Jenom takový dotáz, kde byl Samethův VT Juke box na konci, když se vyhlaÄovaly výsledky?? Mi tam celkem chybÄl :devil2:

Tjn, nabuduce ked to daju v nejak rozumnejsi cas/ked nebudem taka lama :in_love: (kto vie, pochopi mozno) tak by som aj dosiel :) Akurat sa cudujem ze to niekomu chybalo :) Ale nevadi, gratulujem vam k vysledku, nabuduce to pojde bud na jedno tretie + jedno druhe alebo na jedno prve :)

Link to comment
Share on other sites

Je fak,ze ve dvojce byl kapanek chaoz,ale lituju Whispra,ze v tech lagach musel hledat dobre misto na recal a na vt jeste poslouchat nas XD.

 

" bude recall?"

" Uz ho pomalu kastm."

" S tema lagama to dokasti za hodinu."

" To si nad sebe muze rovnou hodit AFK"

 

To myslim,ze mluvi za vsechno xD :in_love:

Ikdyz je fakt ze ja sem stringy mela za celou dobu asi tak dvakrat,takze sem to hazela jak zpomalena xD

Je skoda,ze diky tem lagum sme asi neodvedli uplne nej vystup a doufam,ze priste se budem moct pripojit znova.

Edited by WeoveKazama
Link to comment
Share on other sites

chyba nebola vo vedeni , chyba bola v ludoch ... preco v prvej guilde nikto nemal take poznamky ako ste tu pisali hore??

v druhej skupine bolo vela "silnych" osobnosti ktore to mohli viest , no zial nikto kto by to asi aj normalne spravil ... zasa musime uszat ze ste tam na vt mali plno noobov co boli asi prvy krat na vt pocas gw a niektore skilly asi ani nevideli :in_love: + z inych serverov ludia ako friendro tak sa netreba cudovat :devil2:

ale gw boli pekne treba podakovat rodixovi a vesperovi za vybornu organizaciu :) respekt ..

Edited by Ryuuki
Link to comment
Share on other sites

Jinak taky bych chtel podekovat vedeni .. jen skoda ze to nebylo s druhou gildou vyresene lepe:) zase ponauceni pro priste:).. .. co se tyce lagu tak mi prislo ze v tech SE to jelo zhruba prvni pul hodinu stejne(5 snimku/s).. a to at sem mel na screenu 50 nebo 200 lidi... v tech FE uz to bylo v druhe pulce v pohode .. jen skoda ze nebylo vic utoku... kazdopadne diky vsem zucastnenym ;] GG :in_love:

Link to comment
Share on other sites

Me bylo hned jasne,ze se do nas nekdo opre pac nejsme vy,ale to neznamena,ze sme hned lamy :in_love:

Kdybysme delali kraviny na vt jen my nereknu,ale bohuzel..takze prosim.....

To nezamena,ze kdyz sme mensi a nejsme Reb,ze sme horsi.

Myslim,ze sme nepodali zas tak strasnej vykon nato aby se na nas ukazovalo prstem..."hele lamy" :devil2:

Edited by WeoveKazama
Link to comment
Share on other sites

Nejlepe to napsal Rasho. Diky lagum, ktere byly opravdu obrovske, se ztratil potencial nekterych hracu. Predpokladam ale, ze lagy mela i druha strana. Diky tomuto mi to kazi celej dojem z turnaje. I tak radost z druheho mista.

 

Dale bych chtel rict neco, co jsem nikdy nepredpokladal, ze reknu. :in_love:

 

Chtel bych moc podekovat rodixovi a samozrejme taky vespimu a spol, co se podileli na priprave a vedeni valek. Respekt chlapy;) (tusim, ze tam nebyla zena. A kam zaradit Milta to nevim :devil2: )

Link to comment
Share on other sites

Pridavam se: Dik rodixovi a vespimu.

 

Ta druha guilda byla trosku mimo asi. Nerikam, ze to byli sami noobove, naopak tam bylo hodne dobrych hracu, ale hasky typu: "Frag!!" nebo "Prezita asura!!" sem fakt nepatri. A neco jsem taky slisel o lidech, kteri hrali za svoje chary poprve v zivote, pac si je chteli vyzkouset a tady to bylo zadarmo....sorry, ale toto je trochu moc....kazdopadne bez nich by to bylo o dost tezsi :in_love:

Link to comment
Share on other sites

ja bych taky podekoval rodixovy a vespimu za fajn vedeni a tatiku a organizi ale taky czechru na ktere vetsina zapomina ;] jinak dik ;p

 

 

a spoluprace s pft se me docela libila tak doufam ze se to nekdy zopakuje ;]

Link to comment
Share on other sites

chyba nebola vo vedeni , chyba bola v ludoch ... preco v prvej guilde nikto nemal take poznamky ako ste tu pisali hore??

v druhej skupine bolo vela "silnych" osobnosti ktore to mohli viest , no zial nikto kto by to asi aj normalne spravil ... zasa musime uszat ze ste tam na vt mali plno noobov co boli asi prvy krat na vt pocas gw a niektore skilly asi ani nevideli :in_love: + z inych serverov ludia ako friendro tak sa netreba cudovat :devil2:

ale gw boli pekne treba podakovat rodixovi a vesperovi za vybornu organizaciu :) respekt ..

1) pred GW jsem rodixe jasne slysel rikat ze to vede on+vesper+milt+whisper, tak jsme to respektovali.

2) prvni guilda mela kvalitni vedeni protoze mela veleni od lidi ktere dobre zna a je zvykla s mimi hrat. v druhe guilde byla tak ruznoroda smesice lidi, tolik neznamych hlasu ze chtit po nich aby se osefovali sami je holy nesmysl. to je jako chtit po Klausovy aby na dva tydny osefoval USA, vsak je taky prezident, ne?

3) nelibi se mi ten tvuj ton kalibru "ja jsem desne mighty>ostatni jsou lamy", nebyl jsi, nevidel jsi a navazis se zrovna do lidi z friendra kteri podle meho odvedli ten lepsi kus prace v druhe guilde, minimalne se alespon snazili.

4) kecu na VT bylo opravdu mnoho a vesmes si lidi mohli 80% z toho nechat pro sebe, ale frustrace z toho ze jsme v jednom kuse nevedeli kde nam lita ali, kam mame jit litat my, kde mame stringy/profu/priesty, kdy nas zavola recall do pronty3 [jednou se nam to stalo pocas utoku] byla velka. dost velka na to aby se na to nekteri vykaslali a tak rikajic delali si co chteli aby se zabavili. ja osobne jsem to bral tak, ze sice saskujeme, ale aspon je nutime klepat se v obrane a drzet se dal od vas.

5) zde bych taky rad podekoval klukum alespon za vybornou organizaci kdyz uz ne veleni v druhe guilde, a taky hodne lidem z czechro2 tymu, kteri hrali dobre a zmakli vetsi kus prace pro top guildy nez my z dvojky rebu. fak mi to pripadalo tak ze precejen byli na sebe nejak zvykli a hrali lepe. jen skoda te mizerne komunikace s nima, ono kdo by s tema lagama cetl chat, zejo?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...