Jump to content
Reborn fórum

rozlouceni


trouble

Recommended Posts

  • 11 months later...
  • 1 year later...

Zdravím, nevedel som kam to strčiť tak asi sem. Dúfam, že to tu ľudia nájdu.

 

No...tak zajtra veľký deň :) Dlho očakávaná operácia kedy sa môže naposledy niečo zmeniť bude to 10 hodín na sále, kedy sa budú snažiť odstrániť 3 tumory v mojej hlave...sú len tri cesty. Zajtra sa to vydarí a ja budem žiť aby som sa mohol blažene v 101 rokoch upiť smrti pri súloži so ženou, zomriem pri operácií :) alebo sa nestane nič a ja zomriem o pár mesiacov, asi vám nemusím hovoriť že dúfam, v prvú možnosť. NO Ak by sa niečo posralo. Chcel by som Vám všetkým ktorý ste mali tú obrovskú česť ma poznať :D odkázať, že aj keď sme sa nikdy nestretli pri pive, veľa ste pre mňa znamenali :) Boli ste pre mňa únikom z reality života. S vami som mohol stvárať veci za ktoré by som sa mal smažiť v pekle. hlavne za niektoré reči na TSku. Bola to jazda a ja som rád, že som Vás spoznal. Nech už sa zajtra stane čokoľvek, budem myslieť aj na chvíle strávené s Vami ako súčasť môjho života. Boli to niekedy ťažké ale hlavne krásne tri roky. Prajem Vám všetko dobré do života a ak by sme sa už nepočuli. Žite tak aby som sa nemusel vrátiť a nakopať Vás do zadku.

 

Roland : Môj brat od inej matky :) s tebou som mal vždy o čom točiť väčšinou o hovadinách bol si my najbližší a ja som šťastný, že sa môžem nazvať tvojim priateľom. Nestrať svoj úžasný zmysle pre humor a až budeš huliť pošli mi to dole. Nikdy nezabudnem na naše huntiace výlety a hodiny a hodiny stráveneé na TS či Ventrile plné nekončiacej srandy. Prežili sme svoje a ja som rád, že som chvíľu i keď na diaľku mohol, žiť po tvojom boku.

 

Petík : Ty Lachtane jeden. Jedno čo ma mrzí je to, že som ťa spoznal tak neskoro J Si neskutočný človek, s úžasným talentom rozosmiať každého nech už je akýkoľvek. Naše výpravy za MvP a s tým spojené momenty srandy ako s nikým iným :D Si úžasná osobnosť a ja len dúfam, že sa na mňa nehneváš za to, že som ti to nepovedal skôr.

 

Martasku : Čo ti poviem,bol si človek, ktorý mi rozumel. Vedel pochopiť bolesť v srdci a nech už si ostatní o tebe hovoria čokoľvek ja ťa mám rád. Bol si niekto kto mi dokonale rozumel skoro vo všetkom. Nech už budú hovoriť čo chcú Nikdy sa nezmeň pretože taký aký si si jedinečný a to si na tebe vážim.

 

Marsen: Ty Čeh jeden zasraný z jaskyne osvetlenej ohňom zo slovenska prineseným. Nie vždy sme si rozumeli a trvalo dlho než sme si našli k sebe cestu :) Ale nakoniec sa tak stalo a ja som za to veľmi rád. Asi do posledného dychu sa budem smiať na tom ako sme zo seba robili dementov na TSku :D a na tvoje fenomenálne tlmočnícke schopnosti hehe

 

Lordík: Lordíku, bude ma mrzieť ak spolu už nezahráme dual ukázal by som ti ako sa to robí :D Si super človek a tiež ma mrzí, že som sa s tebou dokázal zblížiť tak neskoro a prežiť tak málo. Snáď ešte budeme mať šancu spolu s Marsenom, Míčkom a Cheekom dať Age of Empires aby som vám nakopal zadky :D

 

Anynka : Si fascinujúca osoba, tak dobrosrdečná a milá až z toho ide strach :D Nebavili sme sa spolu veľmi ale vždy keď áno bolo to fajn a ja som rád že som ťa spoznal. Drž tých chuligánov na uzde a nenechaj sa od nich skaziť. Stále som ti dlžný rozprávku tak snáď ti ju niekedy napíšem :)

 

Whisper a Ronie : Mamko, prajem ti veľ úspechov v práci a v živote. Máš obrovské šťastie, že máš po svojom boku osobu, ktorú miluješ a ktorá ti dokonale rozumie. Ja viem o čom vravím. Obom Vám ďakujem za chvíle strávené vo Vašej blízkosti, za všetko čo sme spolu podnikli. Navždy Váš malý Špunt.

 

Gilde SU: Celej starej garde ktorá tam bola keď som prišiel ja. Enia, Kurupt, Jokony, Brtnik, Roland aj keď to dopadlo ako dopadlo. Vy ste boli prvý, ktorých som tu spoznal a boli ste prvý vďaka ktorým sa mi na Reborne páčilo. Prajem Vám všetko dobré do života i hry ale nepreháňajte to tam veľmi. Ďakujem že ste viedli moje prvé kroky po neznámej ceste.

 

Gilde Destiny: Ramík, Vašík, Whisper Ronie, Dracus ste partička bláznov akých som stretol len málo. Ľudia s obrovskými schopnosťami a intelektom. Ďakuje, že ste ma v ťažkej chvíli prichýlili do vašej gildy a za kopu srandy prežitej s Vami.

 

Gilde RnR: Aj keď som nikdy nebol právoplatný člen. verte, že od začiatku môjho lamenia na servery som vždy chcel byť vo Vašej gilde, je škoda, že som bol natoľko neshopný sa zlepšiť, že sa tak stlao až po jej rozpade. Každopádne, Dr Yueh, Vittek, Morgie, James, Martasek a Xerox, ste partička fanatikov a vaše ego sa nezmestí na tento kontinent :D ako sa vraví úspech iných serie ľudí úplne najviac , ja si vás vážim ako skúsených hráčov čo sakramentsky vedia čo robia :) Bolo to krátke ale bolo to super. ( To je veta, ktorú Martin počúva často )

 

Neviem či som poďakoval všetkým za to, že som mal česť ich spoznať, ale dúfam, že aspoň tomu málu, ktoré ma teraz v rýchlosti keď píšem tento list napadlo. Verte, že každí z Vás má v mojom srdci malé miesto. Je to len hra, ale hra ktorá sa niekedy až príliš podobá na život. A tak sa hrajte ale nezabudnite, že za oknom je celý svet.

 

Takže je to tu. Toto je moje posledné zbohom pre prípad, že by sa niečo posralo. Prosím neplačte veľmi. Žil som naplno a podľa môjho najhlbšieho svedomia. Jediné prečo som na seba nahnevaný je to, že ak sa to naozaj pokašle, nechám tu svoje dievčatá samé. Nebudem tu keď ma budú potrebovať. Nebudem tu keď prvý raz pôjdu do školy. Nebudem tu keď sa budú báť tmy či strašidla pod posteľou. Nebudem tu keď budú plakať a potrebovať objať. Možno si ma ani nebudú pamätať. Jedna z nich určite nie.

 

A tak môj posledný odkaz Vám všetkým nie len tých čo ma poznali a ja som poznal ich. Hra je super vec, no nikdy nezabudnite, že raz musíte počítač vypnúť a vkročiť do reálneho sveta. Žite naplno každý deň. Aby ste tak ako ja dnes mohli ísť s úsmevom v srdci a na tvári v ústrety smrti a nič neľutovať.

 

Možno navždy s bohom. Erik Takumi Senju a.k.a. Tirith (Korek)

Link to comment
Share on other sites

At si kazdy rika co chce, at to dopadne jak chce (i kdyz pevne v doufam v to, aby to bylo vsechno ok), ver tomu..ze nikdy nezapomenu. Jsem moc rad ze jsem te poznal, jedine co me mrzi, ze jsme spolu nikdy nemohli jit na pivo ^_^ At uz drive nebo pozdeji, jednou se tam sejdeme a napravime to :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Tak po nejakem case jsem se take rozhodl ukoncit pusobnost na rebornu. Duvodu je hned nekolik > bugovani , nevyexpitelnost charu (realna , krome mvp) , celkove hodne divne nastaveni XX skillu. Mrtve BG / GW , neni divu vzhledem k celkovemu nastaveni. Mejte se , hlavne Izzy a Mergi.

 

Btw timhle stylem ti preju aby se ti podarilo udrzet alespon tech 10 lidi co tu nyni mas ;)

 

 

 

 

 

Edited by Visak
Link to comment
Share on other sites

Tak po nejakem case jsem se take rozhodl ukoncit pusobnost na rebornu. Duvodu je hned nekolik > bugovani , nevyexpitelnost charu (realna , krome mvp) , celkove hodne divne nastaveni XX skillu. Mrtve BG / GW , neni divu vzhledem k celkovemu nastaveni. Mejte se , hlavne Izzy a Mergi.

 

Mej se, sodoma gomora s tebou!

 

jinak ten obrazek nebyl nutny ...

Edited by IzzY
Link to comment
Share on other sites

Tak po nejakem case jsem se take rozhodl ukoncit pusobnost na rebornu. Duvodu je hned nekolik > bugovani , nevyexpitelnost charu (realna , krome mvp) , celkove hodne divne nastaveni XX skillu. Mrtve BG / GW , neni divu vzhledem k celkovemu nastaveni. Mejte se , hlavne Izzy a Mergi.

 

Btw timhle stylem ti preju aby se ti podarilo udrzet alespon tech 10 lidi co tu nyni mas ;)

 

 

Taky ti preju at se mas a opravdu ten obrazek nebyl nutny ale o tom jsme se bavily vecir

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...