Jump to content
Reborn fórum

Red Dwarf


Guest White Sniper

Recommended Posts

WS zajimalo kolik je lidi na rebu (na tomto foru :D ) kteri maj radi Red Dwarfa .. podle prvniho postu ... a bez sebe vidí­m nějakých dvanáct? lidí­ co přispÄlo.. takže asi tak

Tech lidi bude urcite vic, ale proboha proc bychom se tu o tom meli bavit. :D

Koho to zajima tak si pokeca na strankach nejakyho funklubu, ale cpat to sem na forum mi prijde jako uplna kravina.

Link to comment
Share on other sites

Tech lidi bude urcite vic, ale proboha proc bychom se tu o tom meli bavit. :)

Koho to zajima tak si pokeca na strankach nejakyho funklubu, ale cpat to sem na forum mi prijde jako uplna kravina.

 

tvl betre... vzdyt tedka aj dweep psal ze ho zajima kolik lidi ma rado RD :P ze o tom mas zvanit to je tvje vec

Link to comment
Share on other sites

Arogance vladne koukam...

Jinak abych nebyl OT Rd nejak moc nemusim, ani nevim proc, proste scifi + komedie mi nejak nesedne. (krom Futuramy)

moc scifi to taky není­ :) a je to awesome, nÄkteré z hláÄek, hlavnÄ kocoura jsou awesome za každého poÄasí­ :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest White Sniper
bože můj ty seÄ takový debil, to sem fakt dlouho nevidÄl (opovažte se mÄ warnovat, to bude jakkdyby jste ho bránili...) GTFO !!!! necheÄ si založit topic o orbitkách? o zelených zvláÄt, o modrých zvláÄt?
Tech lidi bude urcite vic, ale proboha proc bychom se tu o tom meli bavit. :)

Koho to zajima tak si pokeca na strankach nejakyho funklubu, ale cpat to sem na forum mi prijde jako uplna kravina.

 

 

Topic: Diablo 2, Stepmania, Half life 2 DM portal par map zadarmo :), Travian,dungeons and dragon 2 , Your music, Nej... Hry, Přátelé zlatavého moku, Hudobna tvorba, Mrřousci, Old Blue Box, manikůrní­ nůžky, Nintendo DS, Tadha!, Nákupní­ vozí­k zabiják :) :) :), Nessa, Terkel má problem, Cestovani-Anglie,Holandsko,Belgie , Je tu nÄkdo strojař? :), icq vir..., Red Dragon, Sony PSP, DVD 5.1 na DVD stereo, Hry na hrdiny, windows xp profesional 64bit rc2 freetest, ...........

 

;)

Edited by White Sniper
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...