Jump to content
Reborn fórum

Nováčkové představte se


Zaxx

Recommended Posts

Ahoj lidi, jestli sem na Reborn vůbec jeÄtÄ občas dorazí­ nějakej ten nováÄek, tak až přijde na to, že existuje fórum (já se na forum zaregistroval asi půl roku po tom co sem zaÄal hrát :D ). Tak sem hoÄte ingame char jména a třeba i napiÄte co byste chtÄli hrát (jestli už to ví­te), jakej typ bandy oÄekáváte apod.

Třeba si Vás tu občas i všimne nÄkdo dalÄí­, co nepatří­ na Olymp highlev-uber-charakterů (jako třeba já) co hledá bandu na expení­ a prospÄje to vÄem.

 

Mno a třeba se v nÄkom mezi High-uber-advanced-ultimate charama pohne svÄdomí­ a dostane chuÂť na charitu a možná nÄkomu z nás aj pomůže s expení­m, protáhne nás po lokalitách apod.

 

Ale pozor!!! - žádný plí­sování­ tady...

Od toho tohle téma nezakládám.

 

Jinak já in-game:

He Faistos - Merch => BlackSmith - a vzhledem k tomu jak málo Äasu mám na hraní­, tak se budu pleskat na ní­zkejch levelech dlouho a samotnýho mÄ to vÄtčinou neba, takže kdykoli chcete a zahlí­dnete mÄ online, rád pomůžu, poradí­m, poexpim, oÄulim...ehm .) to mi uteklo :)

Edited by Zaxx
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Ahoj, jen pro Vači infomaci nováÄek semtam dorazí­:D...jsem na Rebornu poprve a RO taktéž vidí­m prvnÄ, ikdyž mám nÄkolikaleté zkuÄenosti s podobnou hrou. Tak já jen tak pro informaci :D...jo jinak ve hře se jmenuji Hejdys a rozjel jsem asase. Tak GL a mÄjte se fajn.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ahoj :) Ja som na Ragnarok Online zaví­tal po prvý krát, aj keÄ som o řom poÄul už dávno..

 

Volám sa Miro, mám 20 rokov, som z PreÄova a Ätudujem za VŠ BezpeÄnostného Manažérstva v Kočiciach.

 

MMORPGÄkám sa aktí­vne venujem posledných 8 rokov.

Od Januára 2004 Som aktí­vne hrával Runescape, pomedzi to asi 2,5 rokov Silkroad Online..

Pár mesiacov WoW, Lineage 2, Mu Online a podobne.. A prakticky asi každíş MMORPG, aká existuje..

 

RO som si vybral hlavne preto, že som načiel tento skvelý Cz/Sk Server, kde som videl online cez 500 hráÄov,

Äo ma fakt zarazilo. Je mi jasné, že kopec Âľudí­ má otvorených viac okien, ale aj tak..

 

Založil som si Archera, tak uvidí­me, ako mi to pí´jde.. Jediná vec, ktorá ma ale skutoÄne zarazila bolo,

ako mi okamžite jeden dobrý Älovek, ktorý mi pomáhal povedal, že aby som mohol hraÂť, mal by som si

spraviÂť ÄalÄí­ char (Acolyte) kví´li buffom, Äo sa mi teda fakticky nepáči.. Kví´li tomuto som prestal

aj s Lineage 2 Funkami, keÄže každý tam mal celý buff team.. :-/

 

NebyÂť tejto skutoÄnosti, myslí­m, že by to bolo skvelé.. ale Äo už.. :)

SnáÄ mi niekto poukazuje, ako nato, tak si asi spraví­m aj ja, no..

 

Díşfam, že tu s Vami strávim veÂľa veÂľa Äasu. V hre ako Belquerst

 

:bye:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 3 months later...

Ahoj tak Som Toretto . Hral som len czechro Cruss Toretto Assasin Natalka,mal som tam prvý kartu doppel ganger začal som dneska na reborne a idem od 0 je to celkom hc. inak sworda/aco

Hned som si hovoril, ze ten nick odniekial poznam. Ty si bol (neviem, ci uz priamo, alebo nepriamo, ale postava sinX Natalka v tom zohrala hlavnu ulohu) za odchod a rozpad Turlaj Dropsa :bruce_h4h:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hned som si hovoril, ze ten nick odniekial poznam. Ty si bol (neviem, ci uz priamo, alebo nepriamo, ale postava sinX Natalka v tom zohrala hlavnu ulohu) za odchod a rozpad Turlaj Dropsa :bruce_h4h:

Ano bol to moj assasin a bol aj guildy Old School lebo aj ta mi ho pomahala expit a dopeel ganger kartu som mu dal ja.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ahoj,

tak ja navazu tady na kolegu Toretta, se kterym mam pocit, ze jsme se i znali kdysi :D nehrali sme spolu nahodou i WoW chvili?:)

Jinak ja zacal priblizne v kvetnu 2004 na czechru, postavy Atomicek, Atomic, Shaman, breach, Brcko...nevim jestli se tu jeste najde nekdo, kdo se mnou tehda hraval :) guilda FlameHearts

 

asi po roce jsem s ostatnimi presel na Reborn, kdyz se jeste testovalo, nick Heather/Brcko...mam pocit, ze sem i pomahal prekladat nektery texty u npc :D bohuzel v te dobe me chytlo WoW, takze RO slo stranou :/

 

no a ted jsem tu zpet, na netu jsem narazil na nejakou hru, ktera mi pripomnela stary casy v RO a tak sem to opet nainstaloval :D akorat ted pisu bakalarku, tak bude pomalu casu, uvidim v lete :-)

 

jinak abych se predstavil i osobne, jmenuji se Ondra a je mi 26, vecne studujici Brnak ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Äau :)

 

Tak jsem se rozhodl tu trošku oprášit tenhle topic, a tak se představím;

 

Jmenuju se MatÄj, ve hře Masemeno Nasaku - a DSkuju se skrz k minstrelovi. Hrával jsem, leta dozadu, slušnejch pár let na CzechRO. MÄj jsem tam postavu "MatHes" (dlooooouho bard, pak minstrel 9x - a pak přišla sleÄna a pápá RO :) ) a k tomu samozřejmÄ spousty crapu.

Hraju bard/minstrel class prakticky od doby co RO znám, byl jsem např. Älenem guild The BrotherHood (ta byla první a nevydržel jsem Forestovo deb_lní kecy.) ), následovali LiT (než se rozpadli :D ) - Potom Ethernal Blue a skončil jsem v Flame Hearts, ve které jsem vydržel až do konce svého hracího života spolu s Dexterem a Pecou zatápÄt Forestovi a jeho Octavii.. :)

 

Po letech jsem opÄt stáhl klienta, nainstaloval a zaÄal mydlit - pachatel se vrátil na místo činu ;)

 

A co si budem povídat - 0,5% rozdíl exp/drop rate oproti CzRO je sakra znát.. ;)

 

Tak Äus ve hře.!

 

 

EDIT: Jinak jsem samozřejmÄ pro každej in-game bordel, staÄí se ozvat.

Edited by Masemeno Nasaku
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Lordík z Czra, bývalý sinx... btw k tomu Torretovmu doplu, som ho zdedil od aliho keÄ si ty prestal hraÂť heh!

 

Idem stiahnuÂť klienta, ak by sa ma zo začiatku niekto podujal bol by som vÄaÄný, pls PM me.

Edited by LRDK
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ahojda jsem tu úplně noví ještě nevím za co hrát ale chtěl bych něco ve stylu na půl support a na půl damage něco jak chanter na aionu jestli to znáte. Ale asi pojedu sageho na něco mezi support a něco mezi dmg abych mohl expit i sám protože jsem hrál hodně her a málo kdy se najde ochotný člověk, většina lidí na prcky kašle ale nevím jak je to tady.

Jinak je mi 21. a na reborn mě přivedla kamarádka.

určitě se budu jmenovat pidlo to tu snad nikdo nemá.

Edited by pidlo
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

tak ako som začal som aj rychle skončil je to tažke dobiehať nadskok iních hračov.. a myslim že reborn aj upada je čim dalej tym menej hračov .. lenže nepoznam hru čo je tejto dosť podobna snad len staršia hra a tou je ultima online naj hra aku som kedy hral.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ahojte vsetci !!!

 

Moje meno je Marek a mam 27 rokov, alias BuffLock, na CzechRO som bol znamy ako Belldandy :) (ano crossdresser ako sa patri)

 

Zaujima ma ci funguju ja Reborne GW, ci vobec ma zmysel zacinat hrat alebo ci uz vsetci maju uber level buildy a iba chodia na Raid a podobne.

 

Hladam Guildu ktora potrebuje spolahliveho PvP Priesta (momentalne moja postava je Acolyte lvl 20 ale pracujem silno :) )

 

Ak nahodou je tu nejaka aktivne guilda ktora bojuje v GW prosim dajte mi vediet, in game meno Acolytu je BuffLock alebo napiste na forum.

 

Zijem mimo SR a chybaju mi kamosi, chyba mi komunita a hladam kamaratov :)

 

Caute !

 

Marek

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...