Jump to content
Reborn fórum

GW 20.1.2010


Dark Warrior

Recommended Posts

Vedel som, ze sme hrali strasne, ale z toho videa to vyzera este strasnejsie.

 

A btw. preco nenosis ED, ked uz nemas toho ghosta?

 

Abych vam udelal radost :lookaround: ...nasi maji pod kempem stejne vetsinou sanctuarko a to neminim potovat, spousta sinxu a sc sem stejne za cely gw dostal jen jednou :teehee:

Link to comment
Share on other sites

zeby?

tak to asi nebylo jednou :-x

 

SC sem dostal jen v te casti co je primo na videu jak me tam pak skoci... To co sem dostal predtim od miriho bylo na par desetin vteriny protoze sem hned dostal dmg... na videu je to taky, pred 2. barikadou je tam videt ze v tom davu me naklikl a hodil mi sc...

Link to comment
Share on other sites

A nebo si taky vsimnou Elleshara pri urgentu a pokusit se ho zrusit... Warri mel takhle nejmin 2x moznost to zrusit,ale bohuzel si toho nevsiml ;)

 

Tak ono je rozdil si toho vsimnout v zapalu boje a z videa... ;) Ja na videu kolikrat vidim takovych veci potom...:laughing1: Obycejne si ty videa poustim tak 3-4x, divam se co sem kde udelal blbe nebo co se me povedlo, sleduju i vykony dalsich lidi atd ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak ono je rozdil si toho vsimnout v zapalu boje a z videa... :) Ja na videu kolikrat vidim takovych veci potom...:harhar: Obycejne si ty videa poustim tak 3-4x, divam se co sem kde udelal blbe nebo co se me povedlo, sleduju i vykony dalsich lidi atd :)

 

no fear..ja som tiez raz mohol .. myslim ze to boli 3 gw dozadu.ked som videl recall a neuvedomil som si ze to je recall a NAJME som s tym nic nespravil...

 

v skratke: ako hovorili vo forrestovi gumpovi...shit happens :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...