Jump to content
Reborn fórum

GW 05.07.2010


Arcik

Recommended Posts

o mojom pouzivani bm na sinxovi uz rec bola , pred 2 rokmi som ho nepouzival aspon nie zo zaciatku u sinxa , ale ghost a ed boli vo valk armoroch na f8 , takze urcite sa switchovali , a pozrel som si aj stare videjka aby som sa ujistil :D ak chces , mozem ti kludne hodit nejake stare videjka :D

Edited by Ryuuki
Link to comment
Share on other sites

o mojom pouzivani bm na sinxovi uz rec bola , pred 2 rokmi som ho nepouzival aspon nie zo zaciatku u sinxa , ale ghost a ed boli vo valk armoroch na f8 , takze urcite sa switchovali , a pozrel som si aj stare videjka aby som sa ujistil :) ak chces , mozem ti kludne hodit nejake stare videjka :D

tak to sry moja chyba

 

rad by som sa pozrel na tie videa ak sa ti ich nechce hadzat na forum posly link pm :D

Edited by surya
Link to comment
Share on other sites

hej poobede to tu uploadnem , len to berte trosku z rezervou je to skoro 2 roky spat :)

inak ja chcem tie casy , ako GWSE a templarov 30 , RNR 30 a krasne bitky v racheli :)

 

 

http://uloz.to/5303655/gwse-24-11.wmv

to vesper a cedrik :

tu mate jedno stare videjko z SEcok ma to trosku viac , lebo v tom case som tie videa nevedel robit :)

 

no je mi jasny ze tebe to muselo bavit :( , hotovej Fragfest

 

nj pamatuju z nasi strany tehdy naprosta, neorganizovana tragedie,tehdy jste nas fakt několikanásobně převyšovali lookaround.gif [fakt jak smecka noobu pouze s dobrym eq(teda s tym eq spis jen RNR)] , ale jsem tam poměrně často vidět ! :) HP Cedrik s frigou na hlavě xD tehdy sem snad neměl ještě ani marca xD

 

jinak dostalo mě jak tam po jednom utoku (7:15) asi rodix za Violentboie řve "lamyyyyyyy" xD

 

 

edit: zpět bych chtěl pouze tak počty lidí na těch SE, ale jinak teda vůbec , to bylo až moc nevyrovnané ;)

edit2:jo a svou roli samozřejmě taky sehráli naše PVM buildy no..

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

jinak dostalo mÄ jak tam po jednom utoku (7:15) asi rodix za Violentboie řve "lamyyyyyyy" xD

Ked som to chcel poobede stahovat, tak ma odradil hosting, ale koli tomuto si to urcite stiahnem :(

A ked sa mi podari nejak zohnat v italii PC s funkcnou dvd mechanikou, co sa o mojom ntb neda povedat, tak sem upnem aj ja nejake svoje stare videa :)

Link to comment
Share on other sites

saravoku nejak sa nechcem nikoho zastavaat , ale vasi tiez niesu majstri v switchovani ghostov :( takze o takych veciach by som sa radsej nebavil :)

 

tohle je situace: podle sebe soudim tebe, od 85. lvlu sem schanel nebo si pucoval tharu protoze sem nevydrzel precasty :), v ty dobe sem mel dokonce i nejakou tu vitu, takze rada pro equilibrium snipery: sezente si vitu a tharu ve stitu :)

Link to comment
Share on other sites

ako hovoris cedriku vtedy este vsetci od vas asi nemali gw buidy , aj ked vacsina postav s nimi hraje aj teraz , ale equipy isli hore , def sa zdvyhol takze ten sonic by uz taky asi nebol :( aj ked equip vtedy u sinxa bol ten isty co sa pouziva aj teraz u vas , teda okrem tych rohov z baphometa :) mat tie rozky tak si doexpim sinxku :-D

inak toto boli gw z cias kedy bola da sa povedat krutovlada templarov na gw :)

mozem tu hodit aj jedno videjko od rodixa , to mam strasne rad , ako sme vam zobrali ten SEckovi hrad po neviem kolkych mesiacoch minutu pred koncom :)

ale tak ci onak vtedy boli ludia a tie gw boli o niecom inom , niekedy boli hore nasi , inokedy vasi :) teraz je to len o nahode kedy pride jednej strany viac :-D

Link to comment
Share on other sites

ako hovoris cedriku vtedy este vsetci od vas asi nemali gw buidy , aj ked vacsina postav s nimi hraje aj teraz , ale equipy isli hore , def sa zdvyhol takze ten sonic by uz taky asi nebol :( ...

 

s novym GW buildem ti preziju o celkem hezkou hodnotu sonic, ale tenkrat se 42 vit sem mel sanci jen s assu :)

Link to comment
Share on other sites

ako hovoris cedriku vtedy este vsetci od vas asi nemali gw buidy , aj ked vacsina postav s nimi hraje aj teraz , ale equipy isli hore , def sa zdvyhol takze ten sonic by uz taky asi nebol :) aj ked equip vtedy u sinxa bol ten isty co sa pouziva aj teraz u vas , teda okrem tych rohov z baphometa :) mat tie rozky tak si doexpim sinxku :-D

inak toto boli gw z cias kedy bola da sa povedat krutovlada templarov na gw :)

 

nj, na ten sonic tam od nas vykapaval skoro kazdej i chary u kterych bych to fakt necekal ... ale libilo se mi, jak rulezz mocnÄ potoval Cryss, dokud teda nedostal stun :(

 

mozem tu hodit aj jedno videjko od rodixa , to mam strasne rad , ako sme vam zobrali ten SEckovi hrad po neviem kolkych mesiacoch minutu pred koncom :)

 

 

jj, hoÄ ho sem ;)

Link to comment
Share on other sites

UdÄlejte z linkerů advanced char a budu je taky přeží­vat :(

 

Kaupe my little one... a i tak můžeÄ mí­t eq, se kterým průmÄrný sonik přežijeÄ. Naví­c linker je jeden z mála charů co nemusí­ být ani vidÄt a přitom dÄlá svou práci

Link to comment
Share on other sites

Kaupe my little one... a i tak můžeÄ mí­t eq, se kterým průmÄrný sonik přežijeÄ. Naví­c linker je jeden z mála charů co nemusí­ být ani vidÄt a přitom dÄlá svou práci

Kaupe ti sikovnej sinx lehce sunda a pak nemas moc sanci.

Link to comment
Share on other sites

Kaupe ti sikovnej sinx lehce sunda a pak nemas moc sanci.

Pokud by to bylo jen linka vs sinx tak bych rekl, ze to kaupe si stihnes hodit driv nez ti da dalsi sonic, ale nemam to overeny :(

 

Edit: tak z pvp vyzkouseny, da se to stihat ze stringu, ale bez stringu ne

Edited by Dark Warrior
Link to comment
Share on other sites

ja som to vzdy robil tak ze najprv som si sekol a potom dal sonic , aj vo videjku je to par krat vidiet :( chcel som istotu , aby to kaupe nebolo na nikom

VÄak takhle se to má proti linkerovi hrát, trikovat s dvÄma sonicama po sobě je fakt totální­ blbost - pokud proti tobÄ hraje aspoř trochu solidní­ linker...

Link to comment
Share on other sites

ja som to vzdy robil tak ze najprv som si sekol a potom dal sonic , aj vo videjku je to par krat vidiet :( chcel som istotu , aby to kaupe nebolo na nikom

jop presne tak, ale na kazdyho bych to asi nepouzival, protoze pak mas taky jistotu, ze nema lexu :)

Link to comment
Share on other sites

Pokud by to bylo jen linka vs sinx tak bych rekl, ze to kaupe si stihnes hodit driv nez ti da dalsi sonic, ale nemam to overeny :(

 

Edit: tak z pvp vyzkouseny, da se to stihat ze stringu, ale bez stringu ne

 

kvalitní­ sinx vs linka tu linku v pohodÄ sundá :)

Link to comment
Share on other sites

jop presne tak, ale na kazdyho bych to asi nepouzival, protoze pak mas taky jistotu, ze nema lexu :(

noo ja som to daval na takmer kazdeho , v tych casoch fakt malo kto prezival sonici :) takze lexu som nejak extra neriesil

Link to comment
Share on other sites

Ne každý linker může zakapat na jeden sonik od kvalitní­ho crosse :(

 

to bylo myÄleno tak, že kaupe mu moc nepomůže :)

 

jo a ty to zas ženeÄ až moc do extrému :) to by musel mí­t nvm kolik def atd

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...