Jump to content
Reborn fórum

GW 26.07.2010


Arcik

Recommended Posts

Tak už v Äase 2:12 to vypadalo celkem luxusnÄ... Na druhou stranu, zmrzlina nežere od SG a z meteoru dostává taky podstatnÄ mí­ř...

 

ja si za toho champa nestezuju, alespon se ty cile nehejbou a ja si je muzu v klidu nakliknout :D, BTW horsi je pak kuzma a rodix s JTckama :giggle:

Link to comment
Share on other sites

PÄkné video, taky se ten pwnage dal Äekat když vás bylo asi 20.

 

nj tak kdyby se FoE a Equilibrium radči spojili, equilibrium by se třeba vÄera ty dva crea od FoE dost hodili...

 

 

jinak mÄ se lí­bí­lo jak tam ani pastil equilibria a milt mu tam psal aÂť přestane zdržovat pří­sun fragů :giggle:

Link to comment
Share on other sites

jinak mÄ se lí­bí­lo jak tam ani pastil equilibria a milt mu tam psal aÂť přestane zdržovat pří­sun fragů :giggle:

A hláÄky "hlavnÄ jí­m nezabí­jejte recallera a nechte je ten recall hodit aÂť mám ví­ce fragů"? :D

Link to comment
Share on other sites

Moc pekny video .. btw. zablokoval sis zpravy od Frutiho v 4:40 :D

Taky je tam v 1:52 videt jak jsem prisel do kempu v dobe kdy byli na druhy strane prakticky vsichni Eq (a to jsem to fakt prochazel, zadnej high jump primo na warp). :)

Cekal jsem ze tam nekdo do videa hodi z vt info o tom, jak mate radi moji opicku .. tak treba priste. :giggle:

Link to comment
Share on other sites

Moc pekny video .. btw. zablokoval sis zpravy od Frutiho v 4:40 :)

 

jj :D + sem rozdal bůh ví­ kolik trade, přátelství­ :D .. jeÄtÄ, že žádný trade zeregesovi, ten by tu hned spamoval něco jako "RNR skill" :D

Link to comment
Share on other sites

Moc pekny video .. btw. zablokoval sis zpravy od Frutiho v 4:40 :D

 

To udÄlal určitě schválnÄ, aby mu sacri neremcalo do toho jak ho musí­ chlastat. TÄžký život paladina...

 

jeÄtÄ, že žádný trade zeregesovi, ten by tu hned spamoval něco jako "RNR skill" :D

 

Zerga by to vzal, přeci jen z RNR může něco kápnout :D btw. hlavnÄ, že se cpeÄ int a dex jí­dlama a nepouží­váÄ ani blbý berserk pot Ämarja

Link to comment
Share on other sites

Chtěl jim dát šanci... Nebyla ta jídla jen pro efekt - lvl 1?

V inventáři šlo vidět 3kové jídlo z draků, to dexové imo bude nějaký vyšší lvl (7mičkové z huntu?)

a, tak 1:12 - 3kové int a 4kové dex.

Edited by Nerosan
Link to comment
Share on other sites

V inventáři šlo vidět 3kové jídlo z draků, to dexové imo bude nějaký vyšší lvl (7mičkové z huntu?)

a, tak 1:12 - 3kové int a 4kové dex.

 

jj int +3 a dex +4, to měl duci v inventáři tak jsem to pro lepší pocit využil :D , mu tam za to hodim dvoje +10 :D

 

Ajo jinak chválím za 3 doors down, dal jsi tam celkem pohodovou hudbu :D

 

to víš, dost často vykrádam takashiho videa teehee.gif

Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...