Jump to content
Reborn fórum

Woe:SE 20.10.2010


DJ Tiesto

Recommended Posts

Guest Miltank

Kdyz jsem videl dva posty, ze dobre video za sinxe, tak jsem si to stahnul a popravde nechapu co se vam na tom libi. Prvni dve minuty nez se dojde k prvni barikade jsou naprosto o nicem(to jak jde guilda po hrade opravdu nepatri mezi tu zabavnou cast GW, stacilo tam dat maximalne recal na sutr a jeho nasledne rozbiti, mozna ani to ne), na prvni barikade nepredvedli RNR skoro vubec nic a naopak na druhe barikade byl mizernej vykon z vasi strany. A nakonec zoufale pokusy o rozbiti toho pilire byly spis usmevne nez neco jineho. :)

Asi jedinej plusovej bod je za Stratovarius Hunting high and low.

Link to comment
Share on other sites

ZapomÄl jsi zkritizovat rozmÄry videa (postavičky jsou nepřirozenÄ čiroké). Jinak vcelku souhlas.

Vzhledem k tomu, ze je to prvni (nebo jedno z prvnich?) videi autora to neni spatny.

Rozmery videa snadno zmenis (pokud pouzivas rozumny prehravac).

Chtelo to vic akce, kdyz jsme se na vas hrnuli ulickou tak sonicovat/grimovat a ne zdrhnout dozadu. Taky je vtipna taktika "bez boostu ani krok" - jak nekolik lidi jen helpuje. :)

Link to comment
Share on other sites

Vzhledem k tomu, ze je to prvni (nebo jedno z prvnich?) videi autora to neni spatny.

Rozmery videa snadno zmenis (pokud pouzivas rozumny prehravac).

Chtelo to vic akce, kdyz jsme se na vas hrnuli ulickou tak sonicovat/grimovat a ne zdrhnout dozadu. Taky je vtipna taktika "bez boostu ani krok" - jak nekolik lidi jen helpuje. :D

Možná je to blbost, ale podle mÄ kvalita videa je hlavnÄ podří­zena kvalitÄ hry jednotlivce, gildy i soupeřů. A na tu nemá vliv, kolik videí­ kdo udÄlal. SamozřejmÄ výbÄr hudby je taky celkem podstatnej.

Jo, kdysi se mi to v BS playeru podařilo, ale už dlouho jsem rozmÄry videa nemÄnil a nechtÄlo se mi to kvůli tÄm 8 minutám hledat :) .

BuÄ rád, že se nemůžou (nebo to už jde?) použí­vat chat roomy. Takový lidi bych propleskl.

Link to comment
Share on other sites

mÄ se lí­bilo jak sonicoval ten pilí­ř před tÄma dualama :) ... jen nechápu proÄ to pak byl ADÄkem... když by tomu dal xx násobnej dmg jen tim jednim sonicem + tam proti nÄmu byli jen 2 wizny a nějaký hp... nic co by neupotoval

 

Stun potovat nejde :D Btw ted jsem si jen vsiml,trochu vic pouzivat ten cloak .)

Link to comment
Share on other sites

ZapomÄl jsi zkritizovat rozmÄry videa (postavičky jsou nepřirozenÄ čiroké). Jinak vcelku souhlas.

 

OhlednÄ rozmÄrů... poří­dil sem si novou LCD televizi a jelikož sem nahrával v rozliÄení­ 1920*1080 a následnÄ upravoval ve vegasu(moje druhé video) tak nemám vychytaný nastavení­ rozliÄení­ na který to renderuje

 

 

mÄ se lí­bilo jak sonicoval ten pilí­ř před tÄma dualama :) ... jen nechápu proÄ to pak byl ADÄkem... když by tomu dal xx násobnej dmg jen tim jednim sonicem + tam proti nÄmu byli jen 2 wizny a nějaký hp... nic co by neupotoval

 

 

Jelikož sem mÄl jaksi rozbitý katar a moje blbost že jsem si nevzal náhradní­... a chlastat se to vcelku dalo bohužel jak zmí­nil Ani chytil jsem stun a Äel jsem mÄsto

Link to comment
Share on other sites

Jelikož sem mÄl jaksi rozbitý katar a moje blbost že jsem si nevzal náhradní­...

aaaha, náhradní­ katar kaÄli :) to radči jdu do mÄsta doplnit poty + uÄetřit kafra kartu :D

 

k tÄm chybkám ve vidue

se koukni na moje první­ video (+ první­ gw za sinxe)

gw11.1

8minut > 250 mega .... nehoráznÄ Äpatná velikost + Äpatnej obraz :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...