Jump to content
Reborn fórum

GW 15.11.2010


DJ Tiesto

Recommended Posts

www.edisk.cz/stahni/80785/reborn15112010.avi_134.13MB.html

03:09 - ten champ od xeno nás proÄ zkočil?

 

 

Hezke videjko. Jen musim reagovat. Vy se na nas zezadu vyrite, chcete nas pofragovat kdyz jdeme na RNR a pak se divis ze te nasledne nekdo skoci? Ja jsem pres Vas prechazel natrikrat do hradu za nasima a nebyl jsem sam a to jsem zasadne zezacatku odmital utocit na spoluutocici guildu. No snad uz priste budete / budeme mit rozum a pomlatime se az na empu, kdyz obrana padne.

Link to comment
Share on other sites

Tak si to rozeberme hned od začátku.

 

Je pěkně vidět, že poměrně krátce po začátku GW je obrana prvního warpu naprosto nesmyslně rozbitá (obrana s CP na prvním warpu by měla něco vydržet). Ti co zbyli mrznou. FAIL

0:46 - zlamení profesora, neposunuje magnet, doufám, že mu udělalo radost, že ušetřil 3 yellow a blue gemy

0:53 - posunutí magnetu, pak se v něm vytvoří díra a profa na to kouká

o mrznutí se asi nemá cenu zmiňovat - vím, že ten marc je fakt drahá karta, ale vyplaít se do ní zainvestovat

0:57-1:02 - ten champ s divinou pobíhal celkem zmateně

1:12 - panacea/holy water nic neříkají?

1:33 - ten champ chodí na GW proč? Chápu, že někdo chce šetřit na všem, ale proboha green potion je opravdu cenově dostupnej všem. Chudák by se mnou hrát nemohol - lidi co mají divinu a nedokážou se jí zbavit nebo zmrznou/jsou v SC většinou po chvíli dispelluju.

1:43 - uznávám, že lexovat priesta nahoře, po kterým nic moc nejde je fakt cool, ale ta profka je zákeřnější. Vím to z vlastní zkušenosti - hrál jsem ji já.

1:45 - jo doufám, že další ušetřenej gem u profesora potěšil i zbytek gildy.

2:13 a 2:16 - tady se daly ušetřit další 2 gemy! Dokonce se skoro menšíma škodama než předtím.

2:21 - což se ovšem nedá říct o této situaci (bohužel jste se nedostali díky sniperům na ten magnet všici, takhle to trochu ztratilo na efektu - byť ne zcela) - btw když v GW topicu Xeno říkali, jak se snažili útočit a jak jste jim chodili do zad... proč jdou stejnou stranou jako vy? (Odpověď 3:08 - vybít vás)

3:00+ - uvědomujete si, že pokud po vás nechcou jít, tak je zbytečně blokujete?

3:17 - fail?

3:32 - hmm zajímavá taktika jak dobíjet RNR, většinou se takové rozepře řeší až po zlikvidování obrany nebo když to s ní vypadá nahnutě - zpravidla v empu. Co už...

3:38 - škoda, že zrovna nejvíc useless char z těch co tam byly...

do 3:52 - hezky kvůli tobě kempili vchod do věžky

4:14 - konečně někdo z útočníků trefil (nebo zabloudil) před empo

4:16 - a šetříme další gemy! juchů

4:48 - blee, to jsem si nezasloužil. Každopádně jsme bez profy, co uděláte? Odpověď zní - rozkouzlíte nás. První reakce ja zaspamovat ty nooby, kteří si nechali umřít profu quagama. Následně jim narvat LoV, SG a meteorů co se do nich vleze. Btw ten váš umřel dost zbytečně - uklikl se, nebo chtěl prozkoumat ještě neprozkoumané a vrhl se vstříc novým dobrodružstvím směrem k emproomu?

 

Šaškování v emproomu ti tma trochu chybí(žádná útočící gilda tam nedokázala projít bludištěm - tedy rozřešit halvolam kudy, že se jde k té žluté věci uprostřed a co se s ní pak dá dělat za triky - všichni útočníci prošli první částí a dostali se o jednu úroveň níž, druhej lvl už ale dali jen ti nejstatečnější jedinci a poměrně rychle byli odtam násilně vyhozeni).

 

Doporučuju - nakreslete si mapu nebo postavte do čela někoho, kdo má aspoň nějakej orientační smysl.

 

EDIT: TomulkaBambulka - jestli obrana padne.

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

na tom empu si myslim nebylo nic zajimavého.. možná tak jak zmatenÄ pobí­háme, že půlka lidí­ jde napravo když se ří­kalo nalevo, že to tam poumí­ralo ani nvm jak a ty wtf poziÄáky vzádu když se jde dolů a bůhví­ co jeÄtÄ

 

ohlednÄ toho chození­ do zad... ano Äli jsme jim do zad zastavili jsme se naschodech, Äekali a sem tam do nás vesele sharpoval sniper od xeno

 

btw 4:17-4:25 paradní­ poziÄák .. že by na magnetu už fungovalo sg? :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

ohledně toho chození do zad... ano šli jsme jim do zad zastavili jsme se naschodech, čekali a sem tam do nás vesele sharpoval sniper od xeno

Po většinu GW: na schodech jste vždy nepočkali ... za náma jsou Cursed Inferno? tak to je třeba je zničit dřív, než nám zas někoho zabijí ...

 

video z pohledu Xeno snipy: nulová kvalita, hudba i skill kameramana ... zmrzky powa :laughing1:

 

http://www.filefactory.com/file/b44fbha/n/Fake_Angel_xeno_15.11.2010.wmv

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

Po většinu GW: na schodech jste vždy nepočkali ... za náma jsou Cursed Inferno? tak to je třeba je zničit dřív, než nám zas někoho zabijí ...

 

video z pohledu Xeno snipy: nulová kvalita, hudba i skill kameramana ... zmrzky powa :laughing1:

 

http://www.filefactory.com/file/b44fbha/n/Fake_Angel_xeno_15.11.2010.wmv

0:24 - 0:34 - chybí mi tam detect - bůh ví jestli není nějakej stalker v pasti nebo neproběhl tím místem, kde jsi past položenou neměl (nebo v ní byl SinX)

1:20 - hromadnej úprk? proč?

1:53 - snaze? Já ti nevim, ale zas tak moc snahy tam nebylo. Lepší obranu jsme poskládali s PF v 7 lidech.

1:59 - průchod quagem - koukám že neškudlili jen profové u CI, ale i u vás. No snad ho ten gem potěšil.

2:56 - já ti nevim, ale podle mě se vyplatí držet si plné SP. Řekl bych, že cizí profové mají lepší věci na práci než soul-burnovat snipery - například hledat místa, kam nepřehodí magnet.

2:58 - 3:00 - wtf? Byl-li to magnet, tak zase gratuluju profovi k dalším ušetřeným gemům. Byl-li to SinX, tak doporučuju detect. Na rozdíl od sightu má solidní dosah. Pokud to byl sharp shoot... no tak to neporadim - možná tak switchnout na tharu a třeba potovat obvykle pomáhá.

3:39 - PertnorN nezná strach a to, že WS mohlo našemu kempu znepříjemnit život skoro víc jak hromada jiných charů ho stejně nezastavila, aby nespáchal sebevraždu. Proboha, radši vychlastat poison bottle než dělat takové hovadiny. Aspoň je z toho účko (pokud ho ještě nemá). Skilly jako meltdown + cart revo jsem na těch GW neviděl a přitom jsme neměli creatora/WS -> protekce/opravu. Dost z nás mrzlo kvůli rozbitým armorům od AD. Navíc se tím dá odstavit na chvíli i SinX. To, že se najdou i chary co by chytly stun od hammerfallu asi nemusím dodávat.

3:59 - 4:02 - panacea? Ten creator tam pak naběhl moc hezky. To jste rovnou mohli nabíhat všichni po jednom a soutěžit o to, kdo se dostane nejdál. Btw hezky upotovaný SS a cokoli dalšího co tam bylo

4:24 - já vždycky říkal, že ED>>>marc. Bohužel CI neměli ani jedno (to bys skoro mohl vzít earthen bow, mute šípy a marinu - část by zmrzla, část zatuhla na SC a zbytek by zmateně pobíhal a říkal si proč spamuje nad sebou smajlíky).

5:14 - a já si myslel, že tu věžku nikdo neobjevil, gratuluji!

5:33 - @rf pomáhá na zobrazení pastí cos v té chvíli neviděl

6:09 - 6:12 - dobře jak ty wizny od CI castí na místo, kde se pohybují výhradně útočníci. Je hezké vědět, že na vás myslí.

cca 6:40 - 6:50 - koukám, že stále platí, že sniper je jedinej char, kterej může na GW něco vydělat - sbíráním pastí.

7:03 - pěkný popis toho, co se dělo

Účinkovali - tak nejdůležitější jsem tam byl já - takže pěkně napsat

Od Phoenix Fury Elleshar + SlayerOfDarknes za RNR

RNR

Xenogears

Cursed Inferno

pár dalších roflerů (HP za nějakou podivnou gildu a 2 SU nebo co - celej soupis je ve statistikách)

 

 

 

btw jestli tě to potěší, tak nehraješ jak úplná lama. Dokonce switchuješ na štít. V rámci toho, co se na GW dělo to nebyl špatnej výkon. Jen pár rad celkově

1. pořiď si RCX

2. používej refresh na zviditelnění pastí (a možná si je do GRF zvýrazni)

3. používej víc detect

4. když dlouho nenabíháte, klidně dej před sebe pasti - byť na sleep (aspoň vás nevyskáče Cedrik)

5. je to chyba všech sniperů, ale to není důvod proč ji dělat taky - remove trap se používá převážně na pasti v nichž stojí někdo z tvé gildy (včetně tebe samotného), na zbytek je tu spring trap. Asi jsi to zjistil sám, ale to NPC za ty pasti tak těžký prachy nedává aby se to vyplatilo.

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

earthen bow, mute Äí­py

 

Si si tim jistej? Ted jsem to zkousel a asi ze 150ti sipu, kdyz jsem mel earthen bow a cursed arrow, ani jedno SC. Kdyz jsem si ale k earthen bowu vzal stone arrow, tak ten SC procnul asi do 10ti sipu.

A nepis takove wall of text, kdo to ma cist a hledat ti tam chyby. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Po vÄtčinu GW: na schodech jste vždy nepoÄkali ... za náma jsou Cursed Inferno? tak to je třeba je zničit dří­v, než nám zas nÄkoho zabijí­ ...

 

video z pohledu Xeno snipy: nulová kvalita, hudba i skill kameramana ... zmrzky powa :D

 

http://www.filefactory.com/file/b44fbha/n/Fake_Angel_xeno_15.11.2010.wmv

rofl video

Kdyby mel Ell vypsat vsechny faily a chyby, tak by to vydalo na solidni slohovku.

Boosty od hp zadny, bez effektku bez rcx, sebevrazedny nabehy jednotlivcu a cekani na smrt zbytku, pasteni snipera (v emproomu) - to bylo taky cool a samozrejme spousty dalsich veci - musim priznat ze me toto video velmi pobavilo. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Si si tim jistej? Ted jsem to zkousel a asi ze 150ti sipu, kdyz jsem mel earthen bow a cursed arrow, ani jedno SC. Kdyz jsem si ale k earthen bowu vzal stone arrow, tak ten SC procnul asi do 10ti sipu.

A nepis takove wall of text, kdo to ma cist a hledat ti tam chyby. :laughing1:

Jop máÄ pravdu

if(isequipped(1756)) { bonus bLongAtkRate,25; bonus2 bAddEff,Eff_Stone,1000}

 

já bych asi switchoval luky a Äí­py aby to bylo veselejÄí­...

Link to comment
Share on other sites

Po většinu GW: na schodech jste vždy nepočkali ... za náma jsou Cursed Inferno? tak to je třeba je zničit dřív, než nám zas někoho zabijí ...

 

video z pohledu Xeno snipy: nulová kvalita, hudba i skill kameramana ... zmrzky powa :laughing1:

 

http://www.filefactory.com/file/b44fbha/n/Fake_Angel_xeno_15.11.2010.wmv

 

Omg nejde me to stáhnout :(

 

EDIT: Tak úrisel jsem z hospody a koukám ze uz mi to jde a pokud dovolis tak k tomu jen neco reknu :)

Pekná hra za snipa od nekoho,za tech par let co tu hraju .. Jen mi tam neco chybelo.. Zdálo se mi ze v prvni polovine video jsi pusobil nejak moc nejiste,porad jsi na par veci moc dlouho cekal,trochu predvidavosti do toho,vubec nevadi :) V druhe polovine uz tohle celkem odeslo,ale zase treba.. Wind walk a True sight jsou s improvem ty nejlepsi support skilly pro snipa co muzou byt proto se je snazit udrzovat neni zadna chyba,ani Ten awak neni k zahozeni ona totiz aj aspd ovlivnuje pasteni... u TS tech par bodu do vit nekdy i zachrani zivot :) Dalsi veci snad bylo jen ten Detect,rcx a jine veci co tu jini zminovali... jo a pokud vidis ze dostavás od nejake long range dmg docela slupky,opravdu neni moudre nechat switchnuto na luku,pokud chces prerusit cast Wizne,tak pouzij BB,rozhodne to udela vetsi effect.. a ušetriš i pár zmrzlin! :D... Ani Hidnout obcas neni spatne,ale nesmis to prehanet jak LoNi :D...... no nic to bude asi tak skor vsechno.. :)

Edited by Aniteru
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...