Jump to content
Reborn fórum

WoE SE 19.02.2011


Arcik

Recommended Posts

[ Xenogears ] by [Cedrik ]

 

- Datum: 19.02.2011

- Link: http://www.gamefront.com/files/20021446/RebornRO_GW_2011_02_19_Cedrik.avi

- Velikost: 193 MB

- Délka: 7:20

- Class: Creator

- Kodek: x264

- Komentář: kratÄí­ video, moc tam co dávat nebylo ;) .. bez ghostů to neni ono co? :).. netradiÄní­ hudba .. ten kdo stahuje přes Google Chrome, je možné, že vám to nepujde stáhnout, tak doporuÄuju firefox/IE/operu ... dí­ky RebÄ, že vzal Caisyho ;)

Link to comment
Share on other sites

PÄkné video cedriku .)

Jinak Elleshare? ty ty rohy na HW jsi mel z jakeho duvodu? Neptal bych se tak blbe kdyby jsi mel za praci jen Gamba ,ale já tÄ tam videl hazet treba 2x SG za sebou pak jedno lowko... Jinak jsem jeste porád nevidel že by nekdo stackoval MSka.. zprávnÄ použival pneumy.. omg proste meli jste 2x crea a jednu wiznu z prvu.. sniper se status lukem co by hitoval hw.. a pneuma power... ale to nikomu nic nerika.. Jinak jeste chudak Stormyk jak v jedne chvili gamboval jak zbesily ale Doc tam zrovna nebyl :D ... mno ale aspon jste si zahráli :)

Link to comment
Share on other sites

PÄkné video cedriku .)

Jinak Elleshare? ty ty rohy na HW jsi mel z jakeho duvodu? Neptal bych se tak blbe kdyby jsi mel za praci jen Gamba ,ale já tÄ tam videl hazet treba 2x SG za sebou pak jedno lowko... Jinak jsem jeste porád nevidel že by nekdo stackoval MSka.. zprávnÄ použival pneumy.. omg proste meli jste 2x crea a jednu wiznu z prvu.. sniper se status lukem co by hitoval hw.. a pneuma power... ale to nikomu nic nerika.. Jinak jeste chudak Stormyk jak v jedne chvili gamboval jak zbesily ale Doc tam zrovna nebyl :D ... mno ale aspon jste si zahráli :)

Co jinýho bych tam mÄl nosit? CK nemám jen proto, že potřebuju 10 vit ze surv manÂťáku, gentlemans pipu proto, že potřebuju 1 vit z evolved pipy a BoG, protože bez tÄchto redukcí­ je lepÄí­ arc angeling...

 

Ganb bych použí­val (rozhodnÄ jsem na to byl připravenej), ale nebyl nijak zvláÄÂť potřeba. Na videu je vidÄt, že jsem tam zručil pasti, občas jsem hodil pár ganbáÄů pod profu nebo tak nÄkoho, ale ví­c bylo zbyteÄné. SG bylo čistÄ na hit+mražení­ (ta wizna nemá lvl 10 SG), meteor nevedu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tak jsem si to stáhl s tím, že jsem si chtěl ukrást hudbu do mého intra z tvého intra (jelikož máš vždy awesome intra+hudbu u nich) a po tom, co jsem viděl toto:

 

to intro je neskutecnyxD a jinak moc pekne jako vzdycky

...jsem si řikal hmm to musím mít :D....tak mě to trochu sklamalo :D... každopádně jsem se koukal dál a musím říct, že jste je tam přejížděli jak cikány na dálnici.

Hudba otřes... kvůli ní jsem to v půlce vypl :D

 

Jdu stáhnout nějaký starší tvoje videa... snad tam bude pěkný intro :D

 

PS: hraješ furt beyond godlike :D

edit: koukám, že už je to starši video co :)

Edited by Baraka
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...