Jump to content
Reborn fórum

Návrhy na nové NPC/Questy.


Mitheress

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply
kdyz uz se tu honosis tim jak moc dobre umis cesky... tak ta tva veta by mela byt spis : predpokladam, ze UMIM cesky lepe .... , ale tj fuk souhlasim s tebou ze uroven vyjadrovani nekterych lidi je hrozna:), a neber si to nijak osobne, ja jen kdyz uz tu poucujes o tom kdo jak mluvi:), tak jen takova pripominka :)

 

kde jsi me videl poucovat nebo se necim honosit? jen konstatuju ze UMIM cesky lepe nez mnoho lidi co ve hre potkavam.

ze se obcas nevyjadrim spravne je jen kvuli tomu ze ja opravdu nemam za sebou 13 let cestiny, ba jsem ani nikdy nevidel vasi ucebnici, natoz ze bych ji cetl.

jo a nemuzes schodit to co napisu a hned rict at to neberu osobne. proste jsi me chtel setrit a i setrel, a je fuk kolik smajliku do prispevku das.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Co tak udelat cestinarsky quest, ktery by proveril znalosti cestiny hracu. Odmenou by mohlo byt treba 10íOCA, pokud by vsak ucastnik questu neuspel, dostal by na tyden ban na ucet. Chyby, ktere se bezne vyskytuji jsou obcas desive (treba diki).

Bud v klidu. Ten ban ti klidne zaridim hned :laughing1: . Chybi ti tam carka ve vete ;-) .

 

Edit: No fuj, ja sem tez necromancer :megalol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Mi napadlo, ako síş hunty v tom sí­dle, Äo keby sa na klasickej tabuli raz za Äas ukázal Äpeciálny hunt?

naprí­klad by mal extra exp, alebo tak nejako. nikto by nevedel kedy sa objaví­. a ako sa objavil tak by aj zmizol.

predstavujem si to tak: prí­de postava k tabuli, uvidí­ tam Extra hunt (alebo hociÄo iné) a prijme ho, splní­ a dostane veÂľa expov.

(samozrejme, podÂľa toho, aká odmena taká obtiažnosÂť. :) pričiel by niekto neskí´r a už by tam nebol.

je to len taký nápad, pochopí­m ak by sa to neujalo.

Link to comment
Share on other sites

na Remortal RO to takhle je, ale tam zas vicemene chybi pravidelny hunty.. a spousti se nahodne pri zabiti moba tak hunt na toho zabiteho...

ale řekl bych že ten kdo bude dÄlat vÄecky hunty nebude mit extra problem udelat obe aury jen na nich :D

 

jinak.. huntit posty je lepsi v Blbinach na netu

Link to comment
Share on other sites

na Remortal RO to takhle je, ale tam zas vicemene chybi pravidelny hunty.. a spousti se nahodne pri zabiti moba tak hunt na toho zabiteho...

ale řekl bych že ten kdo bude dÄlat vÄecky hunty nebude mit extra problem udelat obe aury jen na nich :D

 

jinak.. huntit posty je lepsi v Blbinach na netu

 

preÄo sem mieÄaÄ auru?

ale ja naprí­klad robí­m hunty.. (pomaly urobí­m vÄetky)

 

kto tu huntí­ posty?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 months later...
Guest betr

napadlo me udelat anketu - uz dlouho zadna nebyla

blizej se volby tak neco na zpusob "Koho byste volili v nadchazejicich volbach do PS CR ? (komu nebylo 18let tak necht hlasuje jako by mu 18 bylo, kdo je ze Slovenska, tak jako by byl obcanem CR)

a varianty nejakejch +-10 nejsilnejsich stran + jeste nevim, jinou stranu, k volbam bych nesel, jiz jsem hlasoval s jinou postavou, ...

:devil2:

Link to comment
Share on other sites

napadlo me udelat anketu - uz dlouho zadna nebyla

blizej se volby tak neco na zpusob "Koho byste volili v nadchazejicich volbach do PS CR ? (komu nebylo 18let tak necht hlasuje jako by mu 18 bylo, kdo je ze Slovenska, tak jako by byl obcanem CR)

a varianty nejakejch +-10 nejsilnejsich stran + jeste nevim, jinou stranu, k volbam bych nesel, jiz jsem hlasoval s jinou postavou, ...

:megalol:

jak deset nejsilnÄjÄí­ch? a co ti co podporují­ balbí­novu poetickou stranu? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
jak deset nejsilnÄjÄí­ch? a co ti co podporují­ balbí­novu poetickou stranu? :megalol:

Tos v tom RL svete dlouho nevydrzel. :)

To co jsem psal je navrh - je blbost tam vypisovat uplne vsechny existujici pol. strany, nebo naopak uvest treba jen ty co jsou aktualne u moci.

Klidne tam pro tebe muze bejt albin a pro jinyho treba ceska piratska strana. A ti co podporuji neco jinyho tak budou mit moznost "jinou stranu" jak jsem psal. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
:mellow: mno chytila ma tvoriva chvilka tak by som rad spisal quest na Maiden Hatku 5211.png ... kedze je to kus lepsieho equipu nebude to nic kratke a lahke ale zas ziadny extrem...chcel by som poprosit o radu AKO mam spisat tento quest aby to bolo jednoducho pochopitelne pre dane GM (napr. ci podrobne popisat postup, vsetky NPC, texty, itemy,.... a tak)
Link to comment
Share on other sites

spis bych zacala tim, ze se nekoho zeptam, jestli vubec ma smysl neco na to psat :) ale to musis pockat, az se vrati z dovolene ;)

Ale notak .. pokud nekoho chytne tvoriva a chce pro server neco udelat, tak ho musis podporit dokud je v nalade a ne ho odrazovat.

Pokud by snad nekdo z GM z jakehokoliv duvodu nechtel tuto capku na serveru, tak se muze zmenit odmena na jinou, nebo vlastnosti capky nejak upravit. :)

Link to comment
Share on other sites

Ale notak .. pokud nekoho chytne tvoriva a chce pro server neco udelat, tak ho musis podporit dokud je v nalade a ne ho odrazovat.

Pokud by snad nekdo z GM z jakehokoliv duvodu nechtel tuto capku na serveru, tak se muze zmenit odmena na jinou, nebo vlastnosti capky nejak upravit. :)

nechci nikoho odrazovat, pokud to tak vyznelo, tak promin.. jen to tak z 95% vzdycky fungovalo - napred se zeptam, zda je to volne a pak neco vymyslim... :) zmenit se to sice da vzdycky, ale nekdy celej quest odpovida cepce...

Link to comment
Share on other sites

:mellow: mno chytila ma tvoriva chvilka tak by som rad spisal quest na Maiden Hatku 5211.png ... kedze je to kus lepsieho equipu nebude to nic kratke a lahke ale zas ziadny extrem...chcel by som poprosit o radu AKO mam spisat tento quest aby to bolo jednoducho pochopitelne pre dane GM (napr. ci podrobne popisat postup, vsetky NPC, texty, itemy,.... a tak)

Uffff, taaakze :) Prvne jak pise Elli si zjisti jestli je dany itemek volny (Maidenku na 99% vyzaduje neco uz pripravovaneho, ale obecne je cepek vic).

 

Druha vec je si promyslet alespon zakladni linii (pribeh, ukoly, ... itemy), tohle sepis a dej Elli nebo Mithrandirovi, poresit rozsah, naroky, odmenu, nechat si to schvalit apod.

 

No a posledni vec je technicka realizace, tam to nejspis padne na me, takze tam budu presnejsi co je velmi dobre a usnadni praci, takze:

 

- Jednotliva NPC - http://nn.nachtwolke.com/dev/npclist/?qq=all - je potreba pozice a to ID, ne vsechna na nasem klientu jedou (ale to muzu bud zmenit a/nebo s trochou vic prace by tam slo dodelat, v tom neni problem.

 

- Rozmyslet si postup plneni (muze mit i paralelni vetve, alternativy apod.) proste aby se to dalo nejak rozhodit do quest_id jednotlivych (v podstate mas 3 pouzitelne moznosti, quest je zadan, quest je splnen a zadny quest neni (da se pozdeji smaznout) - hrac vidi jen ty nehotove (at uz pres standardni alt-u, nebo pres nestandardni @qi) - pro kazdy takovy "subquest" jsou 2 popisky - jedna strucne shrnuti ukolu, druha podrobny popis. Kdyz vymyslis i tyhle popisky je to uplne prima :)

 

- Dialogy - dobre kdyz napises, dobre kdyz pocet hrubek nebude prilis vysoky, carka za slovem se pise slovo<carka><mezera>slovo2 (ale to vis, to je jen takovej obecnej povzdech...) ;)

 

- A hlavne nejake zajimavejsi a rozmanitejsi ukoly, prece jen tupe "prines mi tohle a dostanes cepici" je spis prace pro vendora nez na quest :) - kdyztak pro tohle co je vubec mozne, dobre a nedobre se stav na irc a muzem probrat.

 

- Jo a abych nezapomel, cely quest by mel byt v jednom jazyce (cesky nebo slovensky, ale rozhodne ne smes kus to kus ono), idealne bez diakritiky (proste pak se to jen copy/pastne)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest GM Thor

Zřejmě už jste si všimli, že jsem na Reborn vpustil trochu čerstvého severního větru, co se eventů týče. Chcete-li přispět svou vizí do mé truhlice nápadů (ať už se jedná o quest nebo event), nebojte se mně kontaktovat v mém sídle na mail: gmthor@seznam.cz

nebo ICQ: 604685674 .

 

Na návrh jistě odpovím a ty nejvhodnější a nejkvalitnější návrhy budou zrealizovány s vašim podpisem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mohlo by nějaké ochotné GM napsat seznam Äepic, na které jeÄtÄ nejsou questy a udÄlat by se mohly? DÄkuji :)

Neni nutne abych to sepisoval staci projit databazi :rolleyes:

To Tomoko pokud mas nejaky navrh nevahej a obrat se na mne, spis mne najdes na IRC nebo mail mitrandir@reborn.cz

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...