Jump to content
Reborn fórum

Návrhy na nové NPC/Questy.


Mitheress

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Payon je podle me osklivy a bude tam pobihat i par noobu co jdou do AV nebo hledat dzusmejkra ;-) Podle me je nejhezci mesto Izlude, ev. Morroc, ale ani takove Yuno by nebylo spatne uz jen z toho duvodu, ze jsou tam mraky prazdnejch budov (muzeum a spol.), ktere potrebuji dodelat.

Link to comment
Share on other sites

Payon je osklivy a prilis velky. Navrhl bych mensí­ utulnejsi mí­sto jake je treba Izlude. Je tam hezke poÄasí­, krasny vyhled, akorat nevim, jestli je tam hospoda :(

 

Jinak pokud by slo zapnout na RP mesto i day/night timer by bylo naprosto uber. A treba dest nebo tak by bylo taky dokonaly ;) No ale to az asi v RO2 ... ;)

 

EDIT: Gwaihir byl rychlejÄí­ mno ... :(

Link to comment
Share on other sites

Jinak pokud by slo zapnout na RP mesto i day/night timer by bylo naprosto uber. A treba dest nebo tak by bylo taky dokonaly :( No ale to az asi v RO2 ... ;)

 

EDIT: Gwaihir byl rychlejší­ mno ...  :(

12830[/snapback]

 

To neni problem. Pocasi i den a noc se daji zapinat skriptem a jde to i na jednotlivych mapach zvlast.

Link to comment
Share on other sites

V tom pří­padÄ SUPER !! třeba by to mohlo brát poÄasí­ z internetu pro nějaké mÄsto a podle toho by se mÄnilo poÄasí­ ve hře. (troÄku utopie)

 

Ale jinak bezva nápad. PoÄasí­ přidává na RP minimálnÄ 100%. DalÄí­ jsou lidi :( tak snad to nÄkterý nadchne :(

Link to comment
Share on other sites

To bude nádhera, zkuste si to přestavit...

 

Ulice mÄsta smáÄí­ vytrvalý déÄÂť... Do krÄmy vchází­ promoklý knecht.

"Huf... to je psí­ poÄasí­ - *oklepává vodu ze zbroje a plálÄtÄ*"

"Hej, hospodo, nalej mi něco pro zahřátí­ *sudává rukavice a hází­ je na stůl* ...a poÄli podomka, aÂť mi ustájí­ peca"

KnÄz, který podřimoval u krbu se na knechta náhle otoÄí­:

"Sarkai... jsi to Ty? Kdo TÄ vyhnal do téhle sloty?"

 

... a zaÄí­ná se odví­jet krásný RP pří­bÄh :) (který stejnÄ skonÄí­ brutální­m vyvraždÄní­m nějakého dungu... ale se zvrhlým RP uspokojení­m). :unsure:

 

2 K3nny: ale dal by se udÄlat nějaký pří­kaz, který by náhodnÄ spouštěl v tom mÄstÄ poÄasí­?

Link to comment
Share on other sites

A já se tak tÄčila, jak budu nadávat na poÄasí­ :) KaždopádnÄ sepsat nějaká pravidla a vÄnovat relativnÄ nerfrekventované Izlude "dÄtiÄkám" by jste mohli ;)

12917[/snapback]

Uz pripada v uvahu i ten Einbroch...

- Pridana Kapra do Einbroch (vedle Kafry). Soucasne pridan Einbroch k nabidce vsech Kaper. (po restartu).

 

Ale Izlude je hezci :)

Link to comment
Share on other sites

Uz pripada v uvahu i ten Einbroch...

- Pridana Kapra do Einbroch (vedle Kafry). Soucasne pridan Einbroch k nabidce vsech Kaper. (po restartu).

 

Ale Izlude je hezci :)

12963[/snapback]

einbroch je imho moc velkej. tam se potkat by byla sakra nahoda. navic to je ocelovy mesto od verna a tam (ruku na srdce :)) moc RP nehrali ;)

Link to comment
Share on other sites

einbroch je imho moc velkej. tam se potkat by byla sakra nahoda. navic to je ocelovy mesto od verna a tam (ruku na srdce :)) moc RP nehrali :)

12978[/snapback]

RP IMHO nezalezi na miste, ale na tom, jak se to hraje. Kazdopadne chapu, ze vetsina lidi vcetne me, ma radsi nejake fantasy misto, ktere se plni trpasliky, elfy a hobity, nicmene RP se da hrat i ve scifi svete.

Link to comment
Share on other sites

2 jeho Výsost, Sir Loony, pán Midgardských držav a svrchovaný královský kancléř:

 

Co se týká předÄlávání­ NPC do RP mluvy, staÄí­ mi na mail poslat texÂťáÄek a já ho "přeloží­m". K3nny mi sice dával pří­stup na nějaký překládací­ cosi, ale jako obvykle jsem nepochopila nic z toho co psal, krom předložek a spojek :) Ráda se na přerodu Izlude budu podí­let, staÄí­ mÄ trochu nakopnout do zaÄátku :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...