Jump to content
Reborn fórum

Champion Buildy


Gwaihir

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

rad bych se zptal jetli se oplati ten novej skill champa...zen...jednoduse vykasti 5 SS uvazuju totiz o tomhle buildu

 

Iron Fists - 7

Flee - 5

Root - 2

Spir. Cadence - 2

Trifecta - 5

Quad - 3

Thrust - 3

Men. - 3

SSS - 5

OI - 3

TSS - 5

ASU - 5

Fury - 3

SSA - 1

Snap - 1

Chain Crush - 10

Glacier fist - 2

Palm Strike - 5

Link to comment
Share on other sites

A build co? na PvM bych sel kombama a na GW jak klasickej snap

 

jo a stausy by byli asi takhle....{bez job bonsus atd. + je to jenom orientacne}

 

STR 92

DEX 70

AGI 50

INT 30 asi

a zbytek VIT {luk samozrejme nic}

 

.....jeste k tem skillum.uvazuju vo tom ze premistim 2 z TSS a dam bud na Quad nebo na Thrust nebo dam do kazdyho jednu

Link to comment
Share on other sites

A build co? na PvM bych sel kombama a na GW jak klasickej snap

 

jo a stausy by byli asi takhle....{bez job bonsus atd. + je to jenom orientacne}

 

STR 92

DEX 70

AGI 50

INT 30 asi

a zbytek VIT {luk samozrejme nic}

 

.....jeste k tem skillum.uvazuju vo tom ze premistim 2 z TSS a dam bud na Quad nebo na Thrust nebo dam do kazdyho jednu

5775[/snapback]

 

 

Ja bych spis dal vic do dex na ukor agi kvuli rychlosti asury na gw. Pokud jsem te ale spravne pochopil, tak to zamyslis jako takovy hybrid kombo/asura, takze nevim, ale stejne tech 50 agi se mi zda moc.

 

Body z TSS bych nepresouval, rozhodne ne do qadruplu a thrustu. A jeste k tem skillum- palm strike bych uplne ignoroval, nemusel bys davat 7 do iron fists a a dalsich 5 na ten palm, radsi dej root na 5 lvl, abys z nej mohl davat asuru.

 

Co se tyka toho zenu, tak se urcite podle me hodi vyvolat vsech 5 sfer najednou, zase se tim trochu urychlis a na gw kazda pul vterina dobra :blink:

Link to comment
Share on other sites

je pravda ze pokud bych odignoroval ten palm tak bych ziskal 7skill pointu a moh bych namaxovat quad a thrust a jeste zajistit zen tim ze pridam do fury....ale palm strike na peknou vyhdu v tom ze da celkem slusnej dmg za malo SP a jeste odhodi

6011[/snapback]

 

Mno delej jak myslis, ja jsem si puvodne chtel dat taky palm, ale nakonec jsem si to rozmyslel, protoze jsem nechtel obetovat root. Navic palm pokud vim jde jen ve fury a to se mi zda snizuje jeho pouzitelnost, protoze ja neznam moc monku, co by meli bezne byli pod fury pokud se nechstaji na asuru. A na gw ho stejne asi nebudes pouzivat, tam to budes mlatit asurou. Ale jak rikam, je to tvuj build a ja v zadnem pripade nechci nutit svoji predstavu, jen se snazim poradit.

Link to comment
Share on other sites

poho...jeste sem premyslel nad nejakym hybridem co by mel podobny skilly jako v druhem prispevku jen staty by mel jak kombo champ tedy agi a str hlavne

6016[/snapback]

 

jj, takovej build je fajn, cistej komber sice neni na gw vyuzitelnej, ale zase je s nim ohromna zabava pri pvm, mne osobne teda bavil zatim nejvic :blink: Ale v tom pripade bych jel ciste kombo a vykaslal bych se na asuru a snap uplne

Link to comment
Share on other sites

ja du jednoznacne na hybridu....uvidime jak bude lepsi davat asuru...jestli snap, comba zakoncit asurou z komba nebo snap a asura

6230[/snapback]

 

Pokud ti mohu poradit, tak rozhodne ne asura z komba, ale ta rychlost asury (ze je vlastne instant) je relativni, protoze predtim musis trefit to kombo a to prece jen taky chvilku trva. Ja bych vsadil na snap a na co nejrychlejsi asuru diky vysoke dex, ale pokud chces jet hybrid, tak to asi bude problem. Navic kvuli asure z komba je idealni vysoka aspd a teda nejradsi +10 waghnak se 4 hydrama, ale to je zas na ukor dmg, nedas tim tolik jako chainem. Nebo budes davat asuru z komba chainem, ale zas na ukor aspd cos je podle mojich zkusenosti docela o hubu :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Champ:190str 50vit 36int 106dex tak kdo ho udela?:)

8317[/snapback]

To snad normalne nejde, ne? Porad lamkam, jak dat -80 bodu do luku :ninja:

 

Edit: Ja sem si rikal, ze to nebude jen tak. Na druhou stranu to bude delat guilda (pokud ten quest bude) a pochybuju, ze nejakej guildmaster je monk a ze si to nejakej monk (champion) prosadi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

jeste bych celkem rad vedel jak agi ovlyvnuje spamovatelnost palm push strikem (mezi momentem spusteni PPS a udelenim dmg PPSkem je 1 sec delay a pocas te jedne sekundy se da nasolit jeste nejakej....vodnekud sem slysel ze agi ovlyvnuje to kolik tech PPS dam pocas te 1 sekundy)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Äauky chtÄl jsem se vas zeptat na rozdÄleni skillu troÄku sem uvažoval a doÄel jsem k nÄÄemu takovemu

 

Iron fist 5

Flee 5

Trifecta 5

quadruple 4

thrust 3

glacier fist 2

Chain Crush combo 7

MS 3

Snap

Asura 5

Fury 5

zen 1

TSS 5

SSS 5

OI 5

ASS 1

Root 5 kadence 2

 

taky bych se chtel zeptat u tech komb se jede

trifecta quadruple a pouziva se i thrust nebo ten thrust je vynechan kdyz pak glacier a chain :):)

Link to comment
Share on other sites

na komba potrebujes agi aby byli vyuzitelne dosti dobre.....tss je tedy tezce nevyuzitelne protoze ma strasne dlouhej cast time... jako ono to chce vyladit i v kalkulatoru statu...ale podle meho radsi udelat char kerej umi jednu vec poradne nez vice veci hur....sice ja jedu neco podobne...combo asura ale hlavni veci sou asi tak ze mam OI na 5; TSS na 3; Trif. na 5; quad. na 5; thrust na 5, glacier fist ( neboli tiger knuckle fist) na 2; a chain crush combo na 9; asura 5 + Hyper spirit sphere a snap

 

na GW je podle mne nejvyhodnejsi kombo asura takovahle:

Trifecta -> quadraple-> thrust -> chain crush -> asura

Link to comment
Share on other sites

na komba potrebujes agi aby byli vyuzitelne dosti dobre.....tss je tedy tezce nevyuzitelne protoze ma strasne dlouhej cast time... jako ono to chce vyladit i v kalkulatoru statu...ale podle meho radsi udelat char kerej umi jednu vec poradne nez vice veci hur....sice ja jedu neco podobne...combo asura ale hlavni veci sou asi tak ze mam OI na 5; TSS na 3; Trif. na 5; quad. na 5; thrust na 5, glacier fist ( neboli tiger knuckle fist) na 2; a chain crush combo na 9; asura 5 + Hyper spirit sphere a snap

 

na GW je podle mne nejvyhodnejsi kombo asura takovahle:

Trifecta -> quadraple-> thrust -> chain crush -> asura

16831[/snapback]

 

nooo staty uz propocitane mam a sem s nima celkem spokojen jen sem nekde zastrcil papirek kde to mam napsane :):)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mno je to skoro extremni build pro snap / asuru .... v zasade neni spatnej...ale osobne tech 24 vit nevim jestli neco udela, v tom pripade bych na vit zapomel (vim zni to dost divne a neskusene) a dal vsecko do int precijen 42 s blessem neni moc

 

no pokud ja bych jel snap / asuru tak by jednoznacne dal navrch str a od dex trochu upustil asi tak aby vychazela asura kolem 0.5s a 120 str a zbytek bud rozdelil mezi vit a int nebo vsecko napraskal do int

 

jo a kolem expeni snap / asur: je jich dost tech mist na exp :)

Link to comment
Share on other sites

jo a kolem expeni snap / asur: je jich dost tech mist na exp :)

 

Tohle můžu potvrdit, akorát musí­te mí­t silný nervy (a když asurákovi pomáháte, tak jeÄtÄ silnÄjÄí­, protože poslednÄ mi na VT málem praskly uÄní­ bubí­nky :) )

 

Asura se při expení­ dá využí­t, akorát je potřeba kombinace ví­c povolání­, takže menÄí­ partu a dá se to.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...