Jump to content
Reborn fórum

Champion Buildy


Gwaihir

Recommended Posts

tohle je jednohubka pro SinXe a dazzler precast, ne champ :) (no offense), takze snizit int, dex, zakomponovat +5 str jidlo a zvednout vit....aspon kolem 50 aby byla, malokdo si uvedomuje ze HP nasobic championa je jeden z tech lepsich (dokonce lepsi nez ten od WS) a abosultne to nikdo nevyuziva .)

 

edit: taky by nebylo od veci postnout i equip planovanej....podle STR bych rek treba ze pocitas bud s valk armorem nebo s EWE / AWE. S valk armorem neni moc dobre pocitat...je to zavislost na jednom pomerne tezkem druhu armoru, a pokud pocitas s wingama, tak lepsi je uz do budoucna pocitat s sun/glasskama s incubem, coz je +150 sp...staci otevirat hodne OVB a pak splasit incuba, ale to je uz jedna z poslednich veci, ktere budes shanet.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

sun/glasskama s incubem, coz je +150 sp...

 

+150SP, ale -3int takže výsledně cca 120 SP...

 

Mno na GW se dá jet klidně těch 99 dex, ale vity je opravdu málo a inty zbytečně moc, to radši prohodit int a vit ať něco přežiješ, přece nechceš být pořád ve stunu a nebo ve městě...

Link to comment
Share on other sites

mam takovy pocit, ze ten chlapec kopiruje, protoze tohle je az na jeden stat build meho champa. Je to dobry univerzal build, ale jak jiz bylo receno, tak 33 VIT (ja mam 31) je na GW zalostne malo, ale zase na universal(champ na vsecko) to staci. Jinak v dnesni dobe Ghuntu bych ty staty pocital na valk armor s naprostym klidem.

Link to comment
Share on other sites

stale jdou stahnout body ze str...nahradis to +5str jidlem...jidlo se dela (mimo teda veci, ktere se daji koupit u NPC) z 2 Honey. A honey pada ze Zipper Beara na 18% pripadne pokud budes nejakej cas expit na zelvach tak jich taky budes mit pozehnane a pokud je material tak navareni 200 jidel je otazka 5ti minut. A samozrejme pak usetrene body muzes nacpat do VIT....tech 50 vit jsem tam nepsal jen tak ze srandy .) Dal, ty low level shoes nejsou taky moc koser, vidars boots maj vic def, vic hp davaj a nemusis do nich huntit kartu, nebo pokud jses hardcore tak muzes jit do +9 footgearu s flockem :), pak tady mame tidal shoes + wool scarf combo....se sohee to bude +10% hp a 15% sp coz je v porovnani s tema low level shoes mnohem lepsi. A aby to nebylo malo, tak manteau neobleces .), jako GW zbran rozhodne +9 / +10 double bloody boned chain. Ale nejdriv bych jeste vytah tu VITu, minimalne na 50+- a pak abys mel aspon 10800 hp... s tim bys mel prezit linkovanej sonic s full dmg equipem a elementem o nejakych 200 hp... pokud pak ma sinX nejakej reflect equip tak pujdete do mesta oba, ale stale lepsi nez abys sel do mesta sam.

Link to comment
Share on other sites

Str bych nesundával, 110 str bez jí­dla, 120 str s jední­m str accessorkem, alicí­ a +5 jí­dlem se na určité situace může hodit :) Co se 90 base str týÄe, dokud nebude mí­t valky tak může tahat ewe. A sunglassky , to už bude mí­t dří­v ten valky a mí­sto sunglassek nasadí­ masquerade než by stačil sehnat incuba.

 

K buildu, sundat int přidat vit, nějaký ten bodí­k z dex by taky Äel ubrat :P

Link to comment
Share on other sites

Str bych nesundával, 110 str bez jí­dla, 120 str s jední­m str accessorkem, alicí­ a +5 jí­dlem se na určité situace může hodit :( Co se 90 base str týÄe, dokud nebude mí­t valky tak může tahat ewe. A sunglassky , to už bude mí­t dří­v ten valky a mí­sto sunglassek nasadí­ masquerade než by stačil sehnat incuba.

 

K buildu, sundat int přidat vit, nějaký ten bodí­k z dex by taky Äel ubrat :)

120 str? možná na expení­, máme vyzkouÄený, že vÄtčinu RNR na GW co nemají­ ghosta sejmem i se 100 - 110 str když jsou full SP, klidnÄ bych poÄí­tal 110 s jí­dlem a accessorko seÄ rád že prohazujeÄ nimble a hiding v nejhorÄí­m pří­padÄ jeÄtÄ třetí­ - The sign

Link to comment
Share on other sites

Edited do konecny podoby :blum:

Skilly

acolyte high

Divine Protection Level 10

Demon Bane Level 10

Ruwach Level 1

Pneuma Level 1

Teleportation Level 2

Warp Portal Level 4

Heal Level 9 + u champa jeden bod = heal 10

Increase Agility Level 1

Decrease Agility Level 1

Blessing Level 10

champion

Iron Hand Level 7

Spirits Recovery Level 2

Call Spirits Level 5

Absorb Spirits Level 1

Raging Trifecta Blow Level 5

Body Relocation Level 1

Dodge Level 5

Occult Impaction Level 5

Finger Offensive Level 5

Steel Body Level 5

Blade Stop Level 5

Fury Level 5

Asura Strike Level 5

Raging Quadruple Blow Level 3

Raging Thrust Level 3

Raging Palm Strike Level 5

Hyper Spirit Sphere Level 1

 

Staty:

STR-86+19+5 str jidlo = 110 str

AGI-1+12 nepodstatne

DEX-94+28 = 122 dex

VIT-53+7 = 60 vit

LUK-1+3 nepodstatne

-->11300 hp 1085 sp

Equip na gw:

+9 Double Bloody Boned Chain

+4 Feather Beret

+6 Unfrozen Glittering Jacket

+4 Cranial Valkyria's Shield

+4 Imunne Wool Scarf

+4 Tidal Shoes se Sohee

Fantasm Sunglasses

Father's White mousage

Glove se Zeromem

Glove se Zeromem

:wub:

 

Zda se mi to ako nejlepsi build... ale neci si fandit :):)

:bye::bye::bye:

 

Btw Areku--> :):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

86+29 str?

v equipu nic na str nevidim takze vypada jako desitkove jidlo

navic ti to i tak nevychazi do bonusu

zajimalo by me jak jsi na to doÄel

musí­m se přiznat že to nechápu

 

Edit: a navic te nenavidim za to ze si mi ukradl image :)

 

Jo jo koukam ze tam mam malou chybu ale je to +5 jidlo k tomu jeste

A k tomu image...muzu hold za to ze equip chceme oba stejny...?! :)

Editnu to hnedka :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ahoj chtÄla bych si udÄlat champa, který nebude na GW ale asurák na MVP, takže mi přijde zbyteÄný dávat mu nějak moc vit, protože stejnÄ bude na expení­ v partách, sama s ní­m nikam nepůjdu a ustát toho moc nemusí­ :P. Agi mu je taky na nic, rukou nic mlátit nebude, jen asurou nebo TSS. Dex by také nemusel mí­t zrovna 90, mám zkuÄenosti, že s 50 dex a stringama castí­ docela rychle, ale zase ví­c než 50 bych chtÄla. Proto si myslí­m, že ty body, co GW champové strkají­ do vit a spol by se daly využí­t hlavnÄ k posí­lení­ asury, o což mi jde předevÄí­m, aby nemuseli priesti každého moba lexovat :shifty: Chci prostě dosáhnout co nejvÄtÄí­ho dmg. Problém je ten, že se v champech vůbec nevyznám a tak moc neví­m ani jaký equip mu dát, aby ta asura byla vážnÄ mocná. V tomto topicu také moc inspirace nenajdu, jsou tu buildy buÄ na GW nebo kombo a to já nechci. Pomohl by mi prosí­m nÄkdo? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

mí´j build budíşceho champa 99/70:

STR 82+18

AGI 1+9

VIT 53+7

INT 29+9

DEX 90+10

LUK 1

 

Skilly:

SSS 5

HSS 1

ASS 1

TSS 5

Trifecta 5

Quadrople 3

Thrust 3

OI 5

Fury 5

Asura 5

Cadence 5

Iron Fist 10

Dodge 5

Mental Strenght 5

Snap

 

ACO Skilly:

DB, DP, Bless, Heal 10

Cure

 

nie som v týchto veciach moc dobrý, tak mi prosí­m poradte, má to byÂť champ aj na GW (ale GW je sekundárne, tak berte ohlad aj na to) a nech sa s ní­m aj dobre expí­ a potrebujem poradiÂť hlavne tie staty, vopre dí­k za rady :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Schvaleno :huh:

O valk armoru jsi asi premyslel, ale zavrhl ho. Myslim ze neni velice co dodavat, snad jen do PVP vzit dex accessorka+ smokie na switch.

 

Nekdo by mohl namitat nizkou vit, ale ... tady asi ne :)

Link to comment
Share on other sites

Je to vitalnejsi build, nez jaky maji momentalne aktivni championi na GW, ale porad myslim nedostacujici. Dale se da pocitat s lehce dosazitelnym stat jidlem, valk armorem a tim usetrit staty.

PMkem ti poslu muj GW build champa, treba bude inspirativni :)

Link to comment
Share on other sites

Jednou jak tu budou opravdové GW tak ty low vit asury smažete... nebo je necháte odloglé v labu na expení­ (dream-presi tohle nequotuj) :)

 

50 vit je momentálnÄ ví­c než dost na tÄch pár lidí­ co ti na GW/v PVP můžou hodit nějaký nepří­jemný status, na který nestaÄí­ panacea. Str bych zaokrouhlil na valky armor, i když nÄkdy bude sehnatelná diablos robe tak pořád je valky nerozbitný armor, co dává +1 ke vÄem statům. Na expení­ ho tahat nejspí­Ä nebudeÄ, ale tam do 66 jobu než budeÄ mí­t final str tak to stejnÄ budeÄ muset nějak dohánÄt v equipu. Dex bych zaokrouhlil na accessorka co budeÄ na GW nejbÄžnÄji tahat :)

Link to comment
Share on other sites

tak som to este prehodnotil a vyslo mi toto (moj finalny build)

(staty pocitane s blessom)

STR=90+20-21(alice doll)

AGI=1

VIT=46+8

INT=24+18

DEX=93+27

 

skilly :samozrejme vsetko co treba na snap a vymaxovat asuru ,TSS,OI a palm push zvysne body do increase agi popripade root.... (pretoze mam heal na 10)

 

EQUIP:

weapon:+6(najmenej) double bloody boned chain

head:alice doll +incubus (ak by sa podarilo) popripade beretku

armor:valk armor+marc card

shield:valk shield+thara frog card

garment:?+raydric card

shoes:variant shoes

acessory:2x diablos ring+zerom card

 

celkovo HP vychadza na 11,8k co je myslim si dost a SP vychadza na 1010 bez ringov a bez incubusa(velmi drahe veci) s nimi to vychadza na 1368SP...

:)

Link to comment
Share on other sites

Incuba radej prvni do brylku, potom az do alicky, kvuli moznosti mit na hlave redukci a mit vyssi SP. Navic tady zase tolik devilu/ max_vit_kuratek_charu neni, aby ta alicka byla potreba. Je to hodne nadstandart. Mozna i zbytecnost :) CoMka nejaky ten patek jeste bude bohate stacit.

 

Jen te poupravim s tema HP. Napsal jsi spravne 11,8k HP, ale na rebornu maji advanced chary 25% bonus do HP/SP (bezne je 20%- coz ukazuje i kalk), takze pro reborn to bude 11 865 * 125/120, cili 12 360 HP.

Jinak hezky build a o zabavu, pri shaneni equipu, budes mit na dlouho postarane :)

 

50 vit je momentálnÄ ví­c než dost na tÄch pár lidí­ co ti na GW/v PVP můžou hodit nějaký nepří­jemný status, na který nestaÄí­ panacea.

Ono preci nejde jen o stun, ale i o vyssi HP, aby prezil reflect a hlavne sonic- ne ze by bylo moc aktivnich sinxu, ale lehnout si na jedno SB i s beretkou bez assu je k nasrani :)

(coz se mi ted s "nahradnim" equipem (40% redukce demi-human, 28 def) a pri 11,6k HP stava- zly gilga :) )

Link to comment
Share on other sites

Ono preci nejde jen o stun, ale i o vyssi HP, aby prezil reflect a hlavne sonic- ne ze by bylo moc aktivnich sinxu, ale lehnout si na jedno SB i s beretkou bez assu je k nasrani :)

(coz se mi ted s "nahradnim" equipem (40% redukce demi-human, 28 def) a pri 11,6k HP stava- zly gilga :) )

 

To jsem myslel spí­Ä tak, že 50+ vit buildy jsou už pohodlnÄjÄí­ na GW. Naví­c jsem napsal momentálnÄ- od doby co odeÄlo kuře a byl zabanovaný kenji jsem nedostal na GW pořádný sonik a precast s dazzlerem... Sám bych dal asuře 65-70 vit, záleží­ na stylu hry. I ty low vit asury, když se hrají­ nekontaktnÄ tak sklí­zí­ velký íşspÄch.

 

A zapomnÄl jsi, že občas nejde ani o kapacitu hp, ale o íşčinnost potů :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...