Jump to content
Reborn fórum

Champion Buildy


Gwaihir

Recommended Posts

nepocitej ze statama z VA, misto +4 jidla dej +5 ( jednoduhsi vyroba)

 

Dí­k,za radu s jí­dlem,opravdu je taková chyba poÄí­tat z VA?,dost s tí­m uÄetří­m na statech,lepÄí­ armor už je jenom Diabl.robe,kterou má pár lidí­ na serveru.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Pff...tak si dame post i semhle.

 

Str 79+31

Vit 83+7

Dex 75+35

Int 22+14

Luk 2+3

 

+8 Str a +8 Dex jí­dla

Při alici s incubem vytáhne asuru za až 28k (což je 18 přes devilla nebo 24k přes CK) bez ní­ asura za 23k (cca) - nepoÄí­tám bonusy z diablos komba který dávají­ 3% atk a nepoÄí­tám vousy na atk! Pak by i asura s redukcema na hlavÄ mÄla být přes 25k...

 

Equip

Feather beret/Alice doll s incubem

Fantasm glassky

Diablos Armor - marc/ED (poÄí­táno na marca)

+9 Diablos bootsky s firelockem

Diablos robe s rayem

2 diablos ringy se zeromama

 

klasicky +10 2/1 chain a valk s tharou...

 

vychází­ to na nějakých 15300 HP

 

Made by Elleshar

 

jednou ty stuny prijdou.

 

edit: tenhle build je spis delanej na magnet war WoE a tedy i skoro stalou pritomnost stringu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Pff...tak si dame post i semhle.

 

Here we go again. Aneb presuneme tu diskuzi na Reb forum? :D

 

Neni skoda mit diablos armor namisto diablos roby, jen kvuli tem bonusum do str a dex co to dava? Imo uz je lepsi rovnou valk armor(je nerozbitelnej, ano nedava resist na stun 5%, ale to je pri takove vite stejne na nic a ty 3% atacku taky neni zas takova vyhra). Kdyz uz diablos equip na champa, tak urcite robu. 150 SP je proste desne moc(vic jak incub, pac neni -3 int). Asi bych ubral intu a dal jeden bod do str(s alici, kdyz zaokrouhlenou str i bez alice, tak 2 body) a jeden do dex. Jinak bez tech zradel bude mit ten champ jen 102 dex a 102 str(to jde ozelet kvuli sp equipu), ale ta dex bude zalostna, takze jak sam pises, champ jen na stringy.

Btw jeste by bylo dobre k tomu buildu napsat, jakym zpusobem si budes schanet takovy equip. :)

Link to comment
Share on other sites

poviem len jedno :D.....toho champa by som chcel vidiet :)....az na to ze si nesom isty ci to bude champ alebo len nieco co raz za cas nieco zabije :)....pripada mi to skor ako tank na mvp :)

 

hmm...tankove na MvP bezne davaj asury za 28k do raye, gw redukci, thary a poo. :| asi jsu uz out.

Link to comment
Share on other sites

Champ diablos armor neoblí­kne, oblí­kne jen diablos robu. 90 vit bez godly itemů jako megingjard je na nic. 70-80 vit na stun war staÄí­ :D S průmernými jí­dly není­ problém v souÄasnosti udÄlat champa se 130 dex, 80 vit co skoÄí­ vÄechno co nemá ghosta/devila.

Link to comment
Share on other sites

Dí­k,za radu s jí­dlem,opravdu je taková chyba poÄí­tat z VA?,dost s tí­m uÄetří­m na statech,lepÄí­ armor už je jenom Diabl.robe,kterou má pár lidí­ na serveru.

 

Takže bez VA a s dex.jí­dlem by to mohlo vypadat takhle?

 

 

STR 88+22

AGI 1+21

INT 26+16

DEX 92+23+5jí­dlo

VIT 50+7

LUK 1+3

 

Mistress Crown

Robe of Orleans/Porcelio/Silka

Valk.Shield/thara

Stone Buckler/alice

Morpheus Shawl

Variants Shoes

Sunglasses/Incubus,Masquerade

Vousy

Dia.ring/Mantis

Dia.ring/Zerom

+5Dex.jí­dlo

+9Lichbone Wand/Hydra/SW

 

Hp 12336

Sp 2080

 

Využití­ ,PvM,QW,PvP,ale když se podí­vám na post výÄ,neví­m jestli to nemá málo vit.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Champ diablos armor neoblí­kne, oblí­kne jen diablos robu. 90 vit bez godly itemů jako megingjard je na nic. 70-80 vit na stun war staÄí­ :) S průmernými jí­dly není­ problém v souÄasnosti udÄlat champa se 130 dex, 80 vit co skoÄí­ vÄechno co nemá ghosta/devila.

 

Huh no vidis, tak ji dokonce ani neoblikne, ale jak jsem psal, i kdyby jo, tak je na nic. :) Jinak je treba rict jake stun war myslis. Treba na tom turnaji jsem mel 70 a odvazuju se rict, ze by i 80 bylo malo ve chvilich, kdy bylo na screenu +/-200 lidi. :)

Link to comment
Share on other sites

a kazdy si jich par vyhunti solo jako ty ringy ze? :)

tak o solo hunte som nevravel a myslim ze ked poprosis tych spravnych ludi tak ti urcite pomozu to vyhuntit +- mozno .. :)

Takže bez VA a s dex.jí­dlem by to mohlo vypadat takhle?

pridaj tam este +5 str jedlo a naklikaj to trebars do vit a bude to tak akurat .. :)

Link to comment
Share on other sites

hmm...tankove na MvP bezne davaj asury za 28k do raye, gw redukci, thary a poo. :| asi jsu uz out.

 

taky champ sa fakt hodi, ked 100dex ti hiddne aj clovek slepy na 1 oko :)....ale ako cisto do precastu so stringami...no preco nie :)...ale inak je podla mna uplne out :)

Link to comment
Share on other sites

Champ diablos armor neoblí­kne, oblí­kne jen diablos robu. 90 vit bez godly itemů jako megingjard je na nic. 70-80 vit na stun war staÄí­ :) S průmernými jí­dly není­ problém v souÄasnosti udÄlat champa se 130 dex, 80 vit co skoÄí­ vÄechno co nemá ghosta/devila.

 

Bummer :|, nevadi. Schvalne hod sem champa, ktery bude mit soucasne 130 dex, 80 vit a asuru aspon za 26k do klasickych redukci.

 

ad mirinko: 75+35 = 110

 

edit: ok, jde to, ale clovek je vazanej na VA a Alici. Pokud jit na 70+ vit tak dex < 130 jedine.

Link to comment
Share on other sites

 

Vit to má docela sluÄnou, 70-80 vit jsem psal na jiné servery, na rebornu status komanda nejsou... zatí­m :) K té lichce- Äí­m ví­c SP equipu máÄ (dia ringy/roba, dva incubové), tí­m mí­ř je efektivnÄjÄí­. S SP equipem je chain/stunner srovnatelný a nemusí­Ä chlastat tolik BP. SchválnÄ si to zkus v nějaké kalkulaÄce http://calcx.wushuang.ws/

 

 

Tak OK, myslel jsem GW jako jsou třeba na czro, ne turnaj kde je 10 gypsyn na screenu :)

Link to comment
Share on other sites

 

Třeba tohle: http://img89.imageshack.us/img89/1773/champv.jpg

+5 dex +7 vit jí­dlo

Není­ to nějak přesnÄ spoÄí­tané, jen jsem to +- naházel, ani jsem to neomezoval na str jí­dla

 

do 40% demihuman redukcí­ a raye :

Cast Time 0.26s

Delay (Fixed Skills) 0.9s

Minimum Damage 26479

Average Damage 27669

Maximum Damage 28860

 

A to nepoÄí­tám resentment box ani fousy. S beretem na hlavÄ je to asi 22k průmÄr.

Link to comment
Share on other sites

tak o solo hunte som nevravel a myslim ze ked poprosis tych spravnych ludi tak ti urcite pomozu to vyhuntit +- mozno .. :)

 

pridaj tam este +5 str jedlo a naklikaj to trebars do vit a bude to tak akurat .. :)

Ahoj,

Rád bych mnÄl u champa 110 str v základu,bez jí­dla a volné acessory,při svoji lenosti se mi nebude chtí­t huntit jí­dlo,proto radči použí­vám dex.jí­dla,u kterých není­ až tak nutné je zaokrouhlovat.Kdybych chtÄl použí­vat str jí­dla tak rovnou+8,ve výmeÄných pří­padech a build bych vypadal nějak tak:

 

STR 91+21+8str

INT 26+12

AGI 1+22

DEX 89+27+4dex

VIT 50+8

LUK 1+4

 

 

Mistress Crown/Alice Doll/Incubus

Robe of Orleans/Porcelio/VA/Porcelio

Valk.Shield/thara

Stone Buckler/alice

Morpheus Shawl

Variants Shoes

Sunglasses/Incubus,Masquerade

Vousy

Dia.ring/Zerom

Dia.ring/Zerom

+9Chain/2xHydra/SW

Hp:12516

Sp:1705

+4Dex.jí­dlo

+8Str.jí­dlo

 

Staty bez jí­dla:112,116,58

Pokud by se sehnala Dia.roba,nebo něco lepÄí­ho,nebude to problém,protože str.staty nejsou vázány equipem.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

Rád bych mnÄl u champa 110 str v základu,bez jí­dla a volné acessory,při svoji lenosti se mi nebude chtí­t huntit jí­dlo,proto radči použí­vám dex.jí­dla,u kterých není­ až tak nutné je zaokrouhlovat.Kdybych chtÄl použí­vat str jí­dla tak rovnou+8,ve výmeÄných pří­padech a build bych vypadal nějak tak:

 

STR 91+21+8str

INT 26+12

AGI 1+22

DEX 89+27+4dex

VIT 50+8

LUK 1+4

 

 

Mistress Crown/Alice Doll/Incubus

Robe of Orleans/Porcelio/VA/Porcelio

Valk.Shield/thara

Stone Buckler/alice

Morpheus Shawl

Variants Shoes

Sunglasses/Incubus,Masquerade

Vousy

Dia.ring/Zerom

Dia.ring/Zerom

+9Chain/2xHydra/SW

Hp:12516

Sp:1705

+4Dex.jí­dlo

+8Str.jí­dlo

 

Staty bez jí­dla:112,116,58

Pokud by se sehnala Dia.roba,nebo něco lepÄí­ho,nebude to problém,protože str.staty nejsou vázány equipem.

 

ked uz tak ak to chces na gw....tak by som dal do jedneho dia ringu mantise....+5str jedlo zozenies velmi lacno:)....a +8dex jedlo tiez nie je tazke na pripravu tak toto mi skor pripada lepsie varianta :)....ad k mvp :)....urco by neuskodil dia ring s phenom :)....inak build vymysleny celkom pekne :)....da sa vyuzit ako na pvp tak aj na mvp :)...mam radsej trosku rychlejsi cast :)...ale ked uz tak skusit tu vit zaokruhlit na 60...kvoli resistu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Třeba tohle: http://img89.imageshack.us/img89/1773/champv.jpg

+5 dex +7 vit jí­dlo

Není­ to nějak přesnÄ spoÄí­tané, jen jsem to +- naházel, ani jsem to neomezoval na str jí­dla

 

do 40% demihuman redukcí­ a raye :

Cast Time 0.26s

Delay (Fixed Skills) 0.9s

Minimum Damage 26479

Average Damage 27669

Maximum Damage 28860

 

A to nepoÄí­tám resentment box ani fousy. S beretem na hlavÄ je to asi 22k průmÄr.

 

To byl umysl, ze si tam dal dve karty na race a ne skel workera a hydru? Me to teda vychazi lepe s tou druhou moznosti. :)

A proc vlastne za kazdou cenu tech 99 dex? Zvlast pri tak vysoke hodnote vity mi prijde, ze by se ty body daly vyuzit jinde. Imo by takovych 94 base dex melo stacit(94+6+10+10=120 dex). Ale stejne ste blazni s tim equipem. Bych chtel videt, jak dlouho by takovej equip schanel nekdo, kdo to hraje treba pul roku. :)

 

ale ked uz tak skusit tu vit zaokruhlit na 60...kvoli resistu :)

 

Jakej vliv ma zaokrouhleni vity na resist proti stunu? Ono to neni 100-tvoje vit=% sance na stun?

Link to comment
Share on other sites

 

To tak vychází­ dí­ky alici, s beretem na hlavÄ by mÄla vyjí­t lí­p 2x hydra (poÄí­tám, že beret bude mí­t vÄtčinou). Jinak dal jsem to tam jako pří­klad jak udÄlat asuru co bude mí­t s průmÄrnými jí­dly 80 vit 130 dex a přitom skoÄí­ vÄechno, proto ten 99 dex overkill. A když už nedávat 99 dex tak bych ji zaokrouhlil na 90, 95 atd. aby byl atk bonus bez dex equipu, člověk nikdy neví­ co bude nosit. StejnÄ bych řekl, že na rebornu momentálnÄ platí­ Äí­m ví­c dex tí­m lí­p, tady nemáÄ stringy pořád. A záleží­ na stylu hraní­, když se drží­Ä pořád kempu tak staÄí­ imo i 110 dex nebo mí­ř :) U toho buildu co jsem postoval je krásnÄ vidÄt, že ne vždy dá lichska ví­c dmg, tady oproti stunneru prohraje aÂť s beretem nebo alicí­ na hlavÄ

 

btw. za každých 20 vit je nějakej trapnej bonus na mdef jestli se nepletu

 

EDIT: a co se equipu týÄe, Äí­m lepÄí­ equip máÄ k dispozici tí­m ví­c si můžeÄ dovolit ubrat ze str a int, nikomu nedoporuÄuju dÄlat takový build :)

Link to comment
Share on other sites

taky champ sa fakt hodi, ked 100dex ti hiddne aj clovek slepy na 1 oko :)....ale ako cisto do precastu so stringami...no preco nie :)...ale inak je podla mna uplne out :)

staci i 80 dex, je dokonce lepÄí­ než 110 - lidi občas odhidnou a dostanou Älupku :)

 

s blessem:

STR: 91 + 9 + 10 = 110

DEX: 90 + 10 + 10 = 110

VIT: 50 + bonusy ( na 60 s job bonusem už nevychází­ )

INT: zbytek, je to něco přes 20

mÄl by to být vÄeobecnÄ použitelný build s tí­m, že jeÄtÄ uvažuju či nesní­žit VITu na 50 i s bonusem a dat to do int

s VA, flockem nepoÄí­tám

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
To tak vychází­ dí­ky alici, s beretem na hlavÄ by mÄla vyjí­t lí­p 2x hydra (poÄí­tám, že beret bude mí­t vÄtčinou). Jinak dal jsem to tam jako pří­klad jak udÄlat asuru co bude mí­t s průmÄrnými jí­dly 80 vit 130 dex a přitom skoÄí­ vÄechno, proto ten 99 dex overkill. A když už nedávat 99 dex tak bych ji zaokrouhlil na 90, 95 atd. aby byl atk bonus bez dex equipu, člověk nikdy neví­ co bude nosit. StejnÄ bych řekl, že na rebornu momentálnÄ platí­ Äí­m ví­c dex tí­m lí­p, tady nemáÄ stringy pořád. A záleží­ na stylu hraní­, když se drží­Ä pořád kempu tak staÄí­ imo i 110 dex nebo mí­ř :P U toho buildu co jsem postoval je krásnÄ vidÄt, že ne vždy dá lichska ví­c dmg, tady oproti stunneru prohraje aÂť s beretem nebo alicí­ na hlavÄ

 

btw. za každých 20 vit je nějakej trapnej bonus na mdef jestli se nepletu

 

EDIT: a co se equipu týÄe, Äí­m lepÄí­ equip máÄ k dispozici tí­m ví­c si můžeÄ dovolit ubrat ze str a int, nikomu nedoporuÄuju dÄlat takový build :P

 

Ja mam celkove nejradsi chain(2xhydra+1x skel worker), protoze naklady na vyrobu takoveho +9/+10 stuneru vychazi mnohonasobne vetsi nez na vyrobu +10 chainu. Lich bone wanda mi prijde dobra leda tak na PvM s dvema abyssema. Predstava, ze kvuli te wande dochlastavam u kazde assury o 400 sp vic, abych ziskal o trosku vetsi dmg se mi vubec nelibi. :P A neni za kazdych 5 dex bonus do attacku jen 1? Ale tak s morph kombem to muze byt lepsi pri PvMku no. :)

Na Rebornu hlavne kazdej pouziva hide, at uz hraje za cokoliv. Ja jen myslel, ze se bavime o trosku vetsich GW, kde lidi nemaji cas na takove hiddovaci souboje. :P

Tak to je imba, hned si du prepocitat build, kvuli takovemu super bonusu. :P

Link to comment
Share on other sites

 

Za každých 5 dex je bonus k min atk. To znamená, že dex snižuje rozptyl dmg u asury (a ne jen u ní­). Oproti str je třeba 1-2 dex na atk bonus minimální­ rozdí­l. +9 stunner a +10 chain jsou srovnatelné zbranÄ u 110 str, Äí­m menÄí­ str tí­m je lepÄí­ stunner. A to u nás jeÄtÄ nepadaj 3 slot pánve :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Takže po menÄí­ íşpravÄ,bez VA,prosí­m komentáře:

 

STR 92+23+5 STR jí­dlo

INT 23+14

AGI 1+21

DEX 89+23+8(+5) Dex jí­dlo

VIT 50+7

LUK 1+3

 

Alice Doll/Incubus

Silka s marcem/porcelkem

Valk.shield/Thara

Morpheus Shawl

Masquerede

Variant Shoes

Dia.ring/Mantis

Dia.ring/Zerom

Vousy

+9Chain/Hydra/Hydra/Sw

 

+5STR jí­dlo/+5DEX jí­dlo 120/117/57 HP12336 SP1510

Asura s chainem 40%redukce na demi,20%neutral....33K,Cast time 0,42s

Asura s LBW.............................................................35K(SP1900)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdraví­m vÄechny champy a monky. 99 lvl za monka se blí­ží­ a tak si pomalu rozmýÄlí­m, jaký ze mÄ bude champión :rolleyes:.

DospÄl jsem k tomuto:

 

Str:84+26

agi: 90+16 nebo 84+16

vit: 33+7

int: 31+17

dex:40+20 nebo 50+20

luk:1+3

 

flee(232,226), ASPD(179,178): primárnÄ fisty.

 

Bless(10), agi up(3), Heal (8)

Ring (mantis), Ring (phen).

Shoes (firelosck), Muffler(ninetail).

Armor(pupa, peco peco, ci roda frog)

Headgear: vÄe možné Äapky. HlavnÄ ty, které dávají­ nějaký rezist proti statusům.

Ring s phenem budu jen použí­vat vÄtčinou při vyvolávání­ asury.

Nechávám si i možnost použí­t i nějaké combo v kartách (ale nepoÄí­tám s tí­m).

 

Skilly:

Fist:7

Flee:5

Palm push strike:5

Absorb sphere:1

Summon spirit sphere:5

Occult:3

TSS:3

Asura:5

Fury:5

Hyper spirit sphere:1

Triflecta:5

Quadruple:5

Raging:5

Tiger knuckle:5

Chain crush:9

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...