Jump to content
Reborn fórum

Champion Buildy


Gwaihir

Recommended Posts

Guest Miltank
76str str ale bol by to cisto pvp build ;).....na mvp by si moc nezahral :P bo s takym eq co by musel mit na sobe a zradel by to moc good nebolo :P

 

Tak si hold udela champy dva, ne? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply
Radej budu sazet na vyssi minimalni dmg chainu(+9 refine), nez na o neco vyssi prumerny dmg stunneru, ktery by byl vyssi az od 8 refine rate.

Je potreba si pohrat s kalkem a rozhodnout se, co komu vic vyhovuje a potom spocitat naklady na vyrobu :)

Marc vs. ED.. chci prezit sonic a nahodim si neco, co me to cely zkazi... ED rozhodne mit, ale spis na switch, nez na stale noseni- na tom se ale neda shodnout..kazdy si musi udelat obrazek sam. Fakta pro a proti jsou obecne zname.

 

Ahoj,můžes podrobnÄji rozebrat výhody ,respektive nevýhody Marc vs ED a Valk.armor.Sám se nemůžu rozhodnout kterou kartu použí­t do VA a silky.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
vsechno do silky, VA sux... a pocitat s nim do buildu dvojnasob.

 

Tak to zase ne, VA je super, protoze kdyz mas mace class weapon(napr chain), tak mas s VAckem nerozbitnej equip proti demu. Ale u champa si dva nemuzes dovolit nosit, pac potrebujes kazdou nosnost kvuli BPckum. Ja nosim dycky marca a silku s ED na switch. Ale je pravda, ze pocitat s nim do buildu je kravina, protoze clovek nikdy nevi, jestli nesezene dia robu. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
tak ja na champovi nosim ed a switchuju (ne s marcem) ....nosim pri sebe 2va nerozbitnost je urco lepsia ako stale zebrat o protekty :)...viz moje profka ;)

 

S cim teda switchujes? Angeling? Ja si stejne furt myslim, ze je lepsi mit primarne marca, nikdy nevis jestli u tebe nebude sinX s aspem. Nemluve o tom, ze kdyz nabihas do precastu kde je 140 int HW se salamem, ktera haze meteor, tak jsou ty % navic taky znat. ;) A nevidim duvod proc nosit dva VA, kdyz ED nasazuju fakt jen kdyz je u me profa/HW.

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,můžes podrobnÄji rozebrat výhody ,respektive nevýhody Marc vs ED a Valk.armor.Sám se nemůžu rozhodnout kterou kartu použí­t do VA a silky.

Marc vs. ED :

marc - dostanes stone curse od profy

ED - asperkovany sinX ma na tebe bonus ; na druhou stranu sinX co nema onventory, sikovneho priesta a chce obejit raye takze nahodi EP, ti nic neudela

 

VA vs. silka :

rozdil je v nerozbitelnosti (VA) a ve znacne hmotnosti ( silka o 270 lehci tj. 18 BP/54 cwp navic )

Link to comment
Share on other sites

SinX co použí­vá EP mí­sto converterů je ve vÄtčinÄ pří­padů hodnÄ Äpatný hráÄ. Undead armor děsně krmí­ elementy a když se přepí­Äe tak mrzneÄ i tak.

Podle mÄ je nejlepÄí­ mí­t primárnÄ nasazenýho marca a ED switchnout jen na SC, provoke, aspe.

Link to comment
Share on other sites

S cim teda switchujes? Angeling? Ja si stejne furt myslim, ze je lepsi mit primarne marca, nikdy nevis jestli u tebe nebude sinX s aspem. Nemluve o tom, ze kdyz nabihas do precastu kde je 140 int HW se salamem, ktera haze meteor, tak jsou ty % navic taky znat. :) A nevidim duvod proc nosit dva VA, kdyz ED nasazuju fakt jen kdyz je u me profa/HW.

 

Angel nebo ghost.....ale momentalne mam casteji angela....proti sonicom je to idealne riesenie ;)

Link to comment
Share on other sites

Marc:

+muzes dostat BSS

+resist na water

+neresis status recovery

-SC funguje

edit: plus: MB jsem si jeste vzpomel, ale to u champa nema uplatneni ani teoreticke

 

Evil druid:

+nekamenis

+muzes mlatit empo bez strachu z aspersia

+nemusis se bat poison a shadow elementu [imho k nicemu]

-dostavas pecky od asp. EDP SB

-BC ti muze prepsat element takze budes mrznout i kamenet

-status recovery te oslepuje

-150dex HW se salamem a berserk potem s tebou udela divy

edit2: plus: provoke vam neprerusuje cast. vyuziti opet mizerne, ale wizny vedi svoje :)

 

Valk armor:

+nerozbitnost

+1 ke statum

+resist na silence/stun

-vaha

 

silk roba:

+vaha

+mdef

+sehnatelnost

-rozbitelna

 

osobni nazor:

dle meho neni nad dobrou +8 silku s marcem a na switch ED. pokud ED bude taky v silce, tak to aspon vyjde na 1 tlacitko v BM [coz u champa neni takovy problem ale se sinXem jsem nosil na switch asi 9 kusu equipu a to uz zacinal byt problem s mistem v BM]. bohuzel je to pak o socovani protektu [i kdyz v pripade rozbiti se porad da pouzit zalozni silka:)]. champ ma navic tu vyhodu ze se nekdy vyhne rozbiti equipu diky pneume.

 

zaver:

kazdej si stejne vybere to co mu nejvic vyhovuje a pokud by se opravdu obevil sehnatelny BG equip tak se rovnou muzeme vykaslat na nejake pocitani vahy pac to se pak bude nosit jen VA s ghostem na switch ;)

Link to comment
Share on other sites

hmmm iba blazon by si nenosil switch :) ked si switchnes armory bss zmizi ;)

jasne, a to znamena ze to muzes ignorovat? proste jsem to tam pripsal jako dalsi nevyhodu coz doopravdy je. v kazdem pripade mit marca tak to uvitas, je jen malo lepsich kombinaci nez marc+bss.

Link to comment
Share on other sites

ked uz marca tak ho nosit vo water armore v silke to moc cenu nema

ten bych si nevzal uz jen kvuli wind konvertum ktere nosi kazdej sinX kvuli zmrzlinam a obchazeni redukci.

 

S wskem s 14k hp (50% dh redukce) jsem už dostal do water armora insta od soniku

to je tim co rikam, daleko casteji potkas sinXe s wind elementem nez s aspersiem. podle me je water armor dobry jen do chvile nez se hodi magnet, pak zacina byt spis na obtiz nez k uzitku.

 

edit: slepeni dvou postu.

Link to comment
Share on other sites

Každý element je dobrý na něco jinýho unfro water do precastu, unfro wind do pvp, marc s bss je takový univerzál, ale nemáÄ ho perma.

Proti dobrému crossovi/wsku je vÄtčina elementů potenciální­ nebezpeÄí­... :) S wskem s 14k hp (50% dh redukce) jsem už dostal do water armora insta od soniku

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Evil druid:

+muzes mlatit empo bez strachu z aspersia

 

osobni nazor:

champ ma navic tu vyhodu ze se nekdy vyhne rozbiti equipu diky pneume.

 

add ED: zrovna mlaceni empa zajima jen empo breakery, takze muzes teoreticky jedno plusko EDcka u 2/3 charu(mozna 3/4, podle toho co clovek pocita jako empo breakera) vypustit.

 

add pneuma: me bylo vzdycky tvrzeno(a ze zkusenosti to musim potvrdit), ze pneuma zablokuje dmg dema, ale ne effect rozbijeni equipu. Stejne je tomu tak u WSka vs clovek v safetce. Jestli se to ale na Rebornu nejak menilo tak me omluvte.

 

Jinak s tebou v podstate se vsim souhlasim, predevsim ohledne toho water armoru. Vetsina sinXu ma wind convertory.

 

Jo a Marwe, jeste si zapomnel zminit vyuziti earth armoru proti sinXum. To mi pride v kombinaci s water armorem lepsi nez angeling+marc/ED.

Link to comment
Share on other sites

jo no na tu pneumu jsem zapomel, mas samozrejme pravdu. i kdyz ja za crea rovnou prestavam hazet kdyz vidim pneumu, nesnazim se polamat equip. taky ale fakt ze ji nekdy nevidim kvuli efektum xD

 

jinak to s tim empobreakem.. no chtel jsem to napsat trochu obecneji abych schrnul vsechny vyhody a nevyhody na ktere jsem si vzpomel.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mno ja osobne to mam takto:

 

VA - ED(po precastu)

Silka - Marc(precast)

 

Jeste jsem uvazoval o Marsovi v garmentu v kombinaci s Marcem v precastu, ale nevim ci to neni na skodu(Sinx wind convertor) a radsi dostavat vetsi slupky od Sgcka, nez dostat convertovany sonic:)(tedy mit raye v precastu a prezivat bomby)

 

Nazory?

 

Edit: a ohledne toho earth armoru, jake je jeho vyuziti(vyhody,nevyhody)?

Diky za odpoved

Link to comment
Share on other sites

Mno ja osobne to mam takto:

 

VA - ED(po precastu)

Silka - Marc(precast)

 

Jeste jsem uvazoval o Marsovi v garmentu v kombinaci s Marcem v precastu, ale nevim ci to neni na skodu(Sinx wind convertor) a radsi dostavat vetsi slupky od Sgcka, nez dostat convertovany sonic:)(tedy mit raye v precastu a prezivat bomby)

 

Nazory?

 

Edit: a ohledne toho earth armoru, jake je jeho vyuziti(vyhody,nevyhody)?

Diky za odpoved

mars na skodu neni, protoze ti nahodi 30% red na watter a sinXe s wind convertem to nijak neomezi, ale spis bych doporucil do garmentu jakka ( 30% red na fire), nebo noxe (10% red na long rage, magic a 10% na neutral), takze zredukujes bomby, SG i meteor.

 

Earth armor vramci GW nepouzitelny, kdyby davatl redukci na earth properitu tak by se o nem dalo uvazovat.

 

EDIT: kde prosimte Tade psal Ovce, ze chodi na GW. Ja jeho prispevek chapu tak, ze si zrovna shani equip do precastu.

Crage: ty radsi nic ani nepis...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...