Jump to content
Reborn fórum

Champion Buildy


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply
Guest Miltank

 

Mam podobnej build akorat mam o 10 str min a misto toho intu(a o 1 dex vic), protoze pocitam se situaci, ze nebudu mit vzdycky berryny. Ono s 1 int potovat pres 1400 SP je vcelku narez. Sice diky tem 10 str uneses zhruba o 20 BP vic, ale ta spotreba BPcek bude hodne velka.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ProÄ tam máÄ jen 66 job? Můj champ je dost podobný, jen mí­ř str a ví­c dex. Vit stejná. Kdybych ho dÄlal znovu, tak bych ho naplánoval na 76+24 str 73+7 vit 18+XX int a 89+31 dex. S jí­dlem na dex, suroviny na saláty se huntí­ easy, když tu je mapa s pinguiculama.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ako povedal milt...s takymto buildom urcite nepotuj bpcka jedine na dochlastanie inak urcite nie...spotreba bp pri jedna int je az moc vysoka...ak by si chcel nejaku intu tak by som ubral dex na 89 a dal to na 19int na gw mas aj tak vacsinu casu stringy tak so stratou par dex nic nezmenis(kazdopadne +5dex zradla nie su ziaden problem)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

nemelo by u mvp champa jit i o sp?

dia mant --> morf shawl

hlava - prázdná - maiden ribbonky a bryle s incubem...

jidlo na mvp champovi??

 

nema to na pouze MvP champa malo int, potazmo sp? a proc ma vit?

 

ten dia ring s wormtailem je doufám vtip

a trosku nechapu proc u mvp champa davas asuru do LKcka :)

Link to comment
Share on other sites

nemelo by u mvp champa jit i o sp?

dia mant --> morf shawl

hlava - prázdná - maiden ribbonky a bryle s incubem...

jidlo na mvp champovi??

 

nema to na pouze MvP champa malo int, potazmo sp? a proc ma vit?

 

ten dia ring s wormtailem je doufám vtip

a trosku nechapu proc u mvp champa davas asuru do LKcka :)

 

 

co toto :D .. jinak toho lk si nevsimej nevim jak se to dava pryc.

http://calcx.wushuang.ws/pvp.html?caDbLbibIabanbGaNabaiaapoiaFaFaFaalkaa4aaaaaaiJdWd6dWeunxc7lsaalHaanMbMnMbMaaaaajkkaaaaaaabkbaaaaaaaabaaaaoaabafaaaaaaaaaagaaHaaaa

nevim kam dat pointy misto ty vit ...

Link to comment
Share on other sites

equip ok, ale :

co ti ovlivřuje asuru? atak ( tedy str ) a poÄet sp ( tedy INT )

vit na 1, proÄ tolik dex, proÄ tak divná str?

Link to comment
Share on other sites

nemelo by u mvp champa jit i o sp?

dia mant --> morf shawl

hlava - prázdná - maiden ribbonky a bryle s incubem...

jidlo na mvp champovi??

 

nema to na pouze MvP champa malo int, potazmo sp? a proc ma vit?

 

ten dia ring s wormtailem je doufám vtip

a trosku nechapu proc u mvp champa davas asuru do LKcka :D

 

Tyjo,neznas ty ghothicka?nebo jak se to pise.. ten má skoro ten samej build na champovi a rika tomu taky "MVP champ" :) pokud se s nim bavis tak ti radim at na jeho rady urcite nedavas :P

Link to comment
Share on other sites

equip ok, ale :

co ti ovlivřuje asuru? atak ( tedy str ) a poÄet sp ( tedy INT )

vit na 1, proÄ tolik dex, proÄ tak divná str?

 

Do ringů mantise,nebo mantise a phena at mas 120 str,dex.staci s bonusem 100 ,vit.1 a zbytek do inty,kolem 60.Hlavne nepocitej s jidlem,po kazde asure stejne umres.

Equip mas stejne jako ja,akorat na hlave mam alici a jeste shanim tu panvicku,pokud dokážes vÄe sehnat tak super.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chtel bych postavu na vhodnou na PVM (tim myslim aby si dokazala poratit se vsim co by ji mohlo prekazet v ceste, rozhodne nehodlam zabijet tisice mobu), PVP (proto dostatecne flee na SinXe) a hlavne aby tato postava byla samostatna pro uzivatele (aby nebyla zavislost na parte, abych nemusel logovat moc suportu).

STATY:

92+28 STR

9+17 INT (24 na regen a zbytek jsou zbyle pointy)

91+26 AGI(FLEE, ASPD)

50+20 DEX (ASPD,HIT)

12+12 VIT

1+3 LUK

 

EQUIP:

Barage fist

Vandering wolf

Stone buck

pantie porcellio

Undershirt whisper

HFS pripadne jine +9 botky na floka

ring+mantis

Seal of Continental Guard + mantis

 

Skilly:

Acolyte:

Pneuma

10 Bless, demon bane, divine protection

8 agi

Champ:

4Asura

10 Chain Crush Combo

Zenn

5 Trifecta

5 ragin quadruple blow a Ragin thurst

5 Root

 

8,8k HP,821 SP,169 HIT,256 FLEE,189,9 ASPD

Link to comment
Share on other sites

PVP (proto dostatecne flee na SinXe)

8,8k HP,821 SP,169 HIT,256 FLEE,189,9 ASPD

SinX se základem 40 dex má s blessem cca 160 hit, což znamená, že ze Sonic Accelerationem má 210. Trefí­ tÄ sice v polovinÄ pří­padů, ale v tu chví­li seÄ mrtvej (rozhodnÄ s tí­m wtf equipem co tam máÄ). Zatí­mco ty mu neudÄláÄ nic. lvl 8 agi? si uber quadruple/thrust... a diví­m se, že nepoÄí­táÄ HotB s Thornem. Ten stone buck tÄ fakt nezachrání­

 

Btw pokud chceš char čistÄ na PvM, tak bych asi zvolil jinej class. Champion má mnoho lepÄí­ch využití­ a jsou i classy co jsou na PvM lepÄí­ než jakejkoli champion.

Link to comment
Share on other sites

SinX se základem 40 dex má s blessem cca 160 hit, což znamená, že ze Sonic Accelerationem má 210. Trefí­ tÄ sice v polovinÄ pří­padů, ale v tu chví­li seÄ mrtvej (rozhodnÄ s tí­m wtf equipem co tam máÄ). Zatí­mco ty mu neudÄláÄ nic. lvl 8 agi? si uber quadruple/thrust... a diví­m se, že nepoÄí­táÄ HotB s Thornem. Ten stone buck tÄ fakt nezachrání­

 

Btw pokud chceš char čistÄ na PvM, tak bych asi zvolil jinej class. Champion má mnoho lepÄí­ch využití­ a jsou i classy co jsou na PvM lepÄí­ než jakejkoli champion.

-Musim ric, ze jsem nikdy zadny agi char nemel, coz je jedna z veci, ktera me na tom laka. Jinak je pravda ze na ten HotB jsem uplne zapomel.

-Ja volim champa z duvodu, ze tato hra unavuje a hledam postavu, ktera je ciste na odreagovani ( kde nemusim huntit zadny material na nprovoz a delat nove suporty, aby jsem to dokazal expit). Dale se mi na tom libi, ze to neni tak uplny stereotyp, jako behaz se snipou, stalkem, creatorem atd...)

-na ten quadruple jsem nechtel poc sahat kvuli barage fistu, ale po tom co jsem si propocital rozdil tak o teto moznosti zacinam premyslet.

-nema nekdo zkusenost s combem Tiger Cnucle Fist? Na reborn wiki jsem se docetl, ze se da udelat pomoci nej nejdelsi mozne combo, ale na localu jsem nikdy po TCF nehodil CCC.

Link to comment
Share on other sites

-nema nekdo zkusenost s combem Tiger Cnucle Fist? Na reborn wiki jsem se docetl, ze se da udelat pomoci nej nejdelsi mozne combo, ale na localu jsem nikdy po TCF nehodil CCC.

Ví­m, že Rith jel combo champa. Ten skill tuÄí­m můžeÄ zařadit do toho celýho comba nebo se na nÄj můžeÄ bodnout. Co jsem slyÄel, tak je to dost velká zbyteÄnost...

Link to comment
Share on other sites

jzs, máÄ tam low dex (levné dex body) a stejnÄ máÄ zeromy

proÄ si neprohodí­Ä zeromy za mantise, kteří­ přidávají­ str (dražÄí­ str body)

Pokud by mÄl dia ringy, tak by v nich mÄl zeromy a dalÄí­ už by byl lí­nej huntit... Jiné vysvÄtlení­ mÄ nenapadá :air_kiss:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...