Jump to content
Reborn fórum

Champion Buildy


Gwaihir

Recommended Posts

a ze jsme te vsichni videli do tech precastu nabihat, jen co je pravda...

 

Trosku mimo misu ne?az budu nabihat tak nabihat budu, ale nevim co to ma spolecnyho s mym prispevkem.

Radsi to smaz je to celkem trapne a zbytecne tu zaplnujes misto pro hodnotne prispevky.

:)

 

Edit: nekteri lide si proste rypnout musi:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Hlavne jde o to ze tvuj prispevek byl tak plnohodnotny , jako by si tech precastu zazil uz mnoho, elemntarnich soniku taky, pricemz te nikdo nikdy na ten precast nevidel vlezt :) . Takze pomlc o trapnosti prispevku, to byl konstruktivni dotaz.

Link to comment
Share on other sites

Trosku mimo misu ne?az budu nabihat tak nabihat budu, ale nevim co to ma spolecnyho s mym prispevkem.

Radsi to smaz je to celkem trapne a zbytecne tu zaplnujes misto pro hodnotne prispevky.

:)

 

Edit: nekteri lide si proste rypnout musi:)

nic se mazat nebude, vsak mam pravdu.

ale abych byl v mise:

marse je vyborna vec, nemuzu si ho vynachvalit. je skvely predevsim pro ty chary ktere na tu asuru zemrou i s rayem [tedy i champy]. ADcka jsou pak problem ktery si musi vyresit kazdy sam [hidnout a cekat co si bombic vybere jiny cil/zabit ho/spolehat na pneumu/utect/psat mu sproste pmka...], da se nosit ray na switch [bez magnetu marse, s magnetem ray/nox], ghost na switch nebo devil.

 

ohledne earth armoru.. no podle me je to blbost, je fakt ze sem tam ti to zachrani zivot u EDP SB, ale precastovy warp bude instatne smerovat do mesta.

Link to comment
Share on other sites

Jako kuci za champa mam neco odehrano a ja vam teda nvm, ale raya/noxe bych z krku nesundal. A nejen za champa...

 

Resit marse v dnesnej dobe, ked je wizna pomaly len na Gamb a lvl 1 SG na prerusovani castu...

Link to comment
Share on other sites

Jako kuci za champa mam neco odehrano a ja vam teda nvm, ale raya/noxe bych z krku nesundal. A nejen za champa...

 

Resit marse v dnesnej dobe, ked je wizna pomaly len na Gamb a lvl 1 SG na prerusovani castu...

byla rec o precastu, tak jsem predpokladal ze mysli FE a tam je imho wizna na vic nez lv1 SG a gamba.

 

edit: kdyz tak nad tim premyslim, proc si vubec hazime ten magnet teda? aby nam neprerusovali cast lv1 SG? to proto se i magnet gambuje? aby wizny mohli prerusovat stringovane AD, starpy a asury? nedejboze SB?

ja jsem s marsem spokojenej, asuru nepreziju ani s rayem a krom ni zase tak moc neutral dmg nedostavam [i kdyz utocnici asi jo, od guardu], zato water element mam nad hlavou vcelku casto.

Link to comment
Share on other sites

Earth armor je na GW na nic prakticky ve vÄech situací­ch. Earth lvl 1 neredukuje earth. Na to je pasana, když už.

Na champa podle mÄ patří­ marc, ED a statusovka (co se armorů týÄe). Do precastu možná tak unfro water.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
byla rec o precastu, tak jsem predpokladal ze mysli FE a tam je imho wizna na vic nez lv1 SG a gamba.

 

edit: kdyz tak nad tim premyslim, proc si vubec hazime ten magnet teda? aby nam neprerusovali cast lv1 SG? to proto se i magnet gambuje? aby wizny mohli prerusovat stringovane AD, starpy a asury? nedejboze SB?

ja jsem s marsem spokojenej, asuru nepreziju ani s rayem a krom ni zase tak moc neutral dmg nedostavam [i kdyz utocnici asi jo, od guardu], zato water element mam nad hlavou vcelku casto.

 

Precast ale nebrani jen wizny, ale taky SS sniperi, tzn nox je na chary, ktere neplanuji prezivat assury, jasna volba do precastu i mimo nej. Marse jsem nosil na switch na GW asi mesic a od te doby ho mam v kafre(jo jeste na ktulanuxe jsem ho nosil, abych mohl machrovat jak malej dmg od WB dostavam :) ).

Link to comment
Share on other sites

ked idem za champa tak jedine ray...v podstate teraz je stale na gw vsade magnet atd a champ ma snap takze aj ked to pod nim galbnes tak mozem snapnut s5 na magnet...marse som mal na gw len raz a nevidel som v tom ziaden zmysel...zbytocne vacsi dmg od dema,sb(aj ked sb s elementem je asperko tk je to jedno )....earth armor by mozno mal na gw niaky vyznam v tejto dobe wind konvertorov proti sonicom ale inak nvm nvm :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Miltank
WTF?? 84str ? bud 82 nebo 85 :)

 

Eh proc 85? :P S lvl 5 str jidlem 86+9job+10bless+5 jidlo, Na tu posledni str by si musel pocitat valk armor nebo alici a to je imo kravina. S dia equipem je lepsi na hlavne nosit redukci a armor preci pouze a jedine dia robu(ok ja vim, ze to se lip rekne, nez udela, ale clovek nikdy nevi, treba se to sezene :P ). Jen doufam, ze u tech 82 str si myslel s lvl 8 str jidlem a ne s ringama s mantisem. :)

Link to comment
Share on other sites

Eh proc 85? :P S lvl 5 str jidlem 86+9job+10bless+5 jidlo, Na tu posledni str by si musel pocitat valk armor nebo alici a to je imo kravina. S dia equipem je lepsi na hlavne nosit redukci a armor preci pouze a jedine dia robu(ok ja vim, ze to se lip rekne, nez udela, ale clovek nikdy nevi, treba se to sezene :) ). Jen doufam, ze u tech 82 str si myslel s lvl 8 str jidlem a ne s ringama s mantisem. :P

 

eh......ked to pocital s takym eq ako tam bol tak urcite by som dal aspon ja 82str(+3str dia ring mantis vole:P) a +5str jidlo a je to ono a ak ces pocitat s dia eq tak k tej str daj +1 ako pisal milt.....

 

milt: ak si si vsimol tak mal v zaklade dia se smokiem a hadam az taka lama nie je ze by nevedel switchovat dia ringy :).....

Link to comment
Share on other sites

Hele jo vy flamisti :P jo budu swichovat Dia ringy planuji 3(smokie,zerom,mozna ten mantis no nvm,to ale na zradlo jsem myslel taky milte.))mozna 21 uvidim no,jde mi hlavne o to aby to prezilo nejaky ten SB a nebo to nechciplo SG(nesnasim low vit chary) :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
eh......ked to pocital s takym eq ako tam bol tak urcite by som dal aspon ja 82str(+3str dia ring mantis vole:P) a +5str jidlo a je to ono a ak ces pocitat s dia eq tak k tej str daj +1 ako pisal milt.....

 

milt: ak si si vsimol tak mal v zaklade dia se smokiem a hadam az taka lama nie je ze by nevedel switchovat dia ringy :).....

 

Vetsinou plati, ze je lepsi nosit veci na ten stat ktery te stoji vic bodu. Tzn kdyz ma 90+ dex a 80+ str, tak je lepsi mit dia ring se zeromem, nez s mantisem. Nemluve o tom, ze dia ring se zeromem vyuzije i na snipa, narozdil od fail mantise. :P

 

A tu poznamku o nejakem switchovani zeroma a smokieho moc nechapu. :P Stejne ma zatim jen dia ring se smokiem, do druheho da zeroma a nez vyhunti dalsi dia ring, aby do nej dal zeroma kvuli switchovani se smokiem, tak to bude asi nejakej patek trvat. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
ked si to ale vezmes tak ze dex ti na champovi dmg nejak radikalne nezvysuje narozdiel od str tak by som sa vykaslal na nejake zaokruhlenie dex u dex by som zral tak +8zradlo su celkom izi na vyrobenie :)

 

Ja ale nepsal nic o zaokrouhlovani dexi. Tam jde o to, ze ma 93 dex, ubere 2 dex(22 bodu) a prida 2 str(20bodu), cimz ziska 2 body a navysi puvodni dexu naz5 zeromem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
ked tak by som skor ubral aj tak nieco z tej inty...uplna zbytocnost 30base int kebyze mozem tak si dam na svojho int este menej

 

Tak ja bych jel taky ted champa uplne jinak, ale co ja vim na co ho chce. Na PvM 91 str, 90 dex, 40 a vic int a podle toho zbytek vit. Na GW tak 70 +/- vit(asi 80 s bonusem), 76 str, 15 int zbytek dex(ale aby byla dex aspon 90+).

Link to comment
Share on other sites

Tak ja bych jel taky ted champa uplne jinak, ale co ja vim na co ho chce. Na PvM 91 str, 90 dex, 40 a vic int a podle toho zbytek vit. Na GW tak 70 +/- vit(asi 80 s bonusem), 76 str, 15 int zbytek dex(ale aby byla dex aspon 90+).

a ballance nic? treba 91 str 90 dex 60vit s bonusem?

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
a ballance nic? treba 91 str 90 dex 60vit s bonusem?

 

Aha uz mi to doslo, tim myslis nejaky kompromis mezi PvM a GW buildem? No ja ti nvm 60 vit je proste malo a 91 str je zbytecne moc na GW, at si radsi udela dva champy a nebo se rozhodne, co je pro nej prednejsi. :air_kiss:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Mno dam tady svuj build na champa, ptz si stale nejsem jisty, jestli jsem ho jel dobre ci spatne.

Kazdopadne chci dodat, ze jsem ho jel v dobe , kdy mi prislo nemozne(nebo nepredstavitelne, ze bych si mohl udelat dva champy) takze jsem si proste delal jednoho champa, ktery by byl nejlepe jak na GW tak na MVP.

Ted bych nevahal a udelal si dva, ale co uz delat tedka celkem tri champy mi prijde strasne sux.

 

Staty:

Str - 85

Vit - 53

Dex - 94

Int - 23

 

Staty neuvadim s bonusy, ptz mam ruzne varianty pro ruzne situace a napisu je posleze.

 

Staty pro MVP

 

Str 85(25) - 10bless,9job,6 dia ringy s mantisy a kdyz bude opravdu treba 85(35) - 10bless,9job,6 dia ringy,1 alice, 9 str jidlo

Vit 53(7) - neco proste vydrzi i na tech MVP, skacu s alici a preziju veci jako HJ,Palm push strike atd atd

Dex 94(20) - stejne se to skace ze stringu takze to na MVP uplne staci.

Int 23(19) - nic moc ale u champa stejne zalezi na equipu

 

Staty pro GW

Str 85(19) - prvne jsem chtel i tady 85(25) a switchovat mezi Feather beretou, alici anebo STr kafra dolkou se stalactic golemem, ale nakonec jsme uvazil, ze s dobrym equipem skocim na gw vse co nema ghosta nebo devila i se Str 100, ostatne gw champove maji s bonusy STr i 80 nebo 90, co sem slysel.

Vit 53(17) - Vit 70 mi prijde fajn, na GW jedine jidlo co budu dozirat bude tim padem Vitove, ptz se vzdavam na GW Str 110(5kove Str jidlo) proto - 7 bonusy,2 vitova kafra dollka, VA,7kove vit jidlo anebo 8kove dle toho ci chci VA nebo ne.

Dex 94(26)(29) - Bless 10,Job bonusy 10, 6 dia ringy zerom, a 29 pokud budu zrat box of gloomy - zase 120 az 123 dex je dle me na GW slusna.

Int 23(19) - tak akorat na BP

 

 

Equip pro GW

 

Feather Bereta, anebo Vit kafra dollka se stalactic golemem(nevim? co myslite)

Slot brejle(incub)

Fousky 10 attack

8kovy Luna kaleet(2 hydry,SW)

Dia mantak(Raydric), casem bych chtel naght sieger mantak, prepinam s Wool scarfem(frildora)

Dia ringy(zerom) prepinam s Hiding glovou

Varianty

Valk Stit(thara)

7kova Saint Roba(Marc)na switch s Dia robou(porcko), VA nejedu moc tezky.

 

Jidla:

7kove vit jidlo, nekdy i 5kove str jidlo, ci 4kove dex jidlo

 

Misc:

Speed poty, Green herby, Beryny, BP, CWP, Green poty, Panacea, Resist poty

 

 

Equip pro MVP:

Alice(incub),CoM(dokud neni Alice s incubem)casem i 9kova cepka s caratem

Slot brejle(incub)

Fousky 10 attack

8kovy Luna kaleet(3 abysove) dalsi 7kove luna kaleety na velikosti dokud nejsou abysove, anebo 9kovaLichka(2 abysove) vzhledee k me male inte?(kontra ten luna kaleet s abysema samozrejme)

Moprheus shawl

Dia ringy(mantis) prepinam s Hiding glovou

Varianty

7kovy stone buck(Alice)

Dia roba(porcko)nekdy, jinak 4kovy odin porcko anebo orleans roba s porckem(kdyz neni doa roba je mozna lepsi cele morph kombo a 4kovy odin s porckem)

 

Mno to je tak nejak vse:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...